Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
1. okt 2009

Adryka. Tych 25000 dostanes urcite. A aj rodičovský príspevok 256€ ak si pracovala,alebo bola na materskej. Tak sa neboj.😉

sebastianela
1. okt 2009

Misel. Aka bola Domča v noci? Dalo sa?

andulkau
1. okt 2009

Sebi ved aj ty dostanes tych 256€ ty si predtym robila pred materskou?Budes tiez milionarka.Ci?

Adryka jasne ,ze to dostanes. 🙂

sebastianela
1. okt 2009

Aj ja budem milionárka rok! To bude peňez. Veď ma z nich aj klepne.
Aspoň na tie plienky bude konečne!
Mne to určite pomôže. A potom po roku opäť chudoba,ale to dúfam už plienky v dvoch rokoch nebudeme kupovať.

sebastianela
1. okt 2009

Inak včera mi oznámil starý smutnú správu. Asi 15.10. Príde.☹

miselin
1. okt 2009

No tak nás to ešte zasiahne na 4 mesiace 😀 Len čo s toľkými peniazmi 😕 😅
Seby malá mi už druhú noc po sebe pišťala len raz 😕 Tiež neviem čo si mám o tom myslieť 😒

Dnes sme boli na tej nefrológii a má už obličky v poriadku, ešte ideme v pondelok na krv a ak budú výsledky dobré tak už nemusí brať ATB 😵

sebastianela
1. okt 2009

Ty kokso. Tak to nezakríknime.😕

ivka000
1. okt 2009

Misel to je supre že to má už v poriadku a budem držať palce aby bola aj tá krv až nemusí brať ATB 😉

miselin
1. okt 2009

Som rada, lebo už tie ATB berie 6 týždňov vkuse takže nič moc.
Som jej zato kúpila v Julke takú 40cm bábiku čo vypľúva cumeľ a sa smeje, tak sa tu raduje 😵

Zuzi Včielka je až od pondelka 😉

zuzka99
1. okt 2009

tak to by som v pondelok išla hneď. pojdeme otvoriť?

zuzka99
1. okt 2009

jáj, to vlastne ideš na tú krv ☹ tak nič

miselin
1. okt 2009

Ja to stíham, odbery sú len do ôsmej a do deviatej som vo Včielke, najneskôr do pol deisatej, pôjdem tam už skôr, nech sa Domina vybúri 😉

kaciatko68
1. okt 2009

Miselin : tak to je fajn, že ste už v poriadku.
Pokiaľ sa nič nevyvŕbi, tak aj my by sme išli do včielky. Včera sme boli na prechádzke a na ulici máme nových susedov, ktorí majú 2 chlapcov, jeden má 3 roky a druhý o mesiac menej ako Linda. Taký boli zlatučký, stále jej najprv bozkávali obidvaja ruky a potom aj na líca. A malá kukala, že čo sa to deje 😀... Boli priam na zožranie. Tak som ich nechala. Veď kedyže jej potom dvaja chlapi naraz budú bozkávať ruky ... 😉

kaciatko68
1. okt 2009

Prihodím aj nejaké foto, ale až večer, teraz sa musím učiť na AJ ...

ludka_r
1. okt 2009

Ahojte..
Aj ja by som rada šla do tej Včielky... kde to vlastne nájdem, poradte mi, lebo fakt neviem.. Viem, že na Rozkvete v škole, ale kde tam??? A aké sú tam podmienky na vstup?? Rada by som tam chodila, nech máme v taktomto počasí nejakú tú aktivitu.. Teraz je ale Vilko chorý, tak sa liečime.. Uvidíme, kedy to vydá. No v pondelok sa to snáď už bude dať...

ivka000
1. okt 2009

ahojte neviem ako budeme pondelok stíhať ale do Včielky by sme chceli ísť aj my. Neviem či nebudeme mávať hudobku pondelky však zajtra sa opýtam a potom okolo jednej máme ešte očkovanie ☹ A čo sa tam nosí nejaké papuče alebo ? Musíte nás nováčikov pekne zaučiť ako to tam funguje ! 😀

sebastianela
1. okt 2009

Ja to moje dieťa asi zahluším. On dnes cez deň spal 2 krat po 20min a teraz nechce ísť spať. Už od siedmej tu robí opičky furt dookola. Ťap ťap ťapušky a aký je veliký a mama a gól a lozí tu a piští a nie a nie spať.😠

andulkau
1. okt 2009

Hasly IP 😎

miselin
1. okt 2009

Seby ten tvoj malý je presne ako moja Dominika 😀 😀 To ako keby som o nej čítala 😀 Ale neboj bude lepšie u nás je to už omnoho lepšie ako trebárs pred troma mesiacmi a zase to má výhodu, že keď dostane hysáky alebo nespí alebo všetko možné tak ma to už tak moc nevytočí a hlavne nezaskočí, lebo keby bola dobrá a zrazu začala robiť scény tak by ma asi kleplo a takto už len prevrátim oči a kašlem na ňu kým nedopiští 😀

sebastianela
1. okt 2009

Uz drichme. Ale skoro sa zobudil. Sa dohrabal domov môj pubertalny brat a ten nevie,ze hore spí malé decko a huláka tu na plnú hubu. Ako keby som mu to už 100 krat nepovedala. Vidno,že nemá deti. Kto nemá deti nepochopí nič. Škoda rozhovoru s ním.

sebastianela
1. okt 2009

To môj starý je úplný opak. Ten chodí ako myška,len aby sa náhodou nezobudil a nemusel sa mu venovať. Ten by aj vraždil pre malého blaho. Ale musím povedať,že už vychádza z cviku. Už by nevedel,ani co mu ma dať jesť a obliecť.

sebastianela
1. okt 2009

Inak je spln, tak uvidím aká bude noc. Dúfam,že budeme celú noc zase hore.😠

hasleerka
1. okt 2009

no mňa by zaujímalo prečo zvyšujú materskú len do dvoch rokov, to ako potom pôjde deti do roboty si zarábať samé na seba 😀

kačiatko to mohlo byť hrozne zlaté ... takže už je ruka v rukáve??? začínaš šetriť na veno 😀 😀

miselin
2. okt 2009

Dobré ráno 😵
U nás veru spln pôsobil a pôsobí veru každý mesiac ale aj na MM, ten je námesačný každú chvíľu, ale teraz už nie až tak ako keď sme začali spolu žiť, vtedy vtedy behal a hovoril somariny aj tri krát do týždňa 😀

Skúsim vám vysvetliť tú včielku aj keď by vám to asi lepšie vysvetlili tý čo nebývajú na Rozkvete oni si viac všímajú tie záchytné body 😀
Takže nastúpiť na autobus číslo 11 alebo Tesco bus čo ide na Rozkvet a vystúpiť hneď na prvej zástavke. Keď vystúpite a pozriete sa smerom na kaplnku tak na konci tej ulice je taký zateplený vysoký vežiak tak pôjdete smerom k nemu a inak od tiaľ vedú schody hore na taký kopec je už odtiaľ aj vidieť aj tá veľká telocvičňa a keď výdete po tých schodoch tak tam už je aj napísané na stene pri tej šmýkalke Včielka a pôjdete okolo pieskoviska dozadu a tam sú z boku dvere so zvončekom a tam treba zazvoniť. Stačí si tam zobrať len papuče a nejakú desiatu pre decká, dá sa tam kúpiť aj káva a minulý rok sa platilo 50 centov za vstup tak neviem či to ostalo alebo ako

ludka_r
2. okt 2009

Ďakujem Miselin, super... 😀 Síce neviem, neviem, či to nájdem, ale určite sa pokúsim... Aj keď pri mojom šťastí určite niekoľko krát zablúdim 🙂

zuzka99
2. okt 2009

andulka, prosím ťa ako dlho nechávajú spinkať deti v jasličkách?

ivka000
2. okt 2009

ja viem kde to je bola som si to okuknúť 😀 a pôjdem pondelok dúfam autom. A o kolkej tam pôjdete?

sebastianela
2. okt 2009

Tak hor sa na dalsiu super noc.😝

andulkau
2. okt 2009

Zuzka idu spat okolo 11:45 a moja vstava okolo 13:30-45.Ale ,ked chodim pre malu okolo 14,30 niektore deti este spia,lebo ked chodia pre nich rodicia ,tak ucitelka povie ze este spi ,alebo lezka v v posteli.Myslim si ,ze tak do tej 14:30 isto.Preco?Chces dat maleho? 😉

miselin
3. okt 2009

Ivka ja dúfam, že sa tam do tej pol desiatej vyhrabkám, lebo idem s malou ešte na odberu no a potom už len pre veci a pôjdem do Včielky 😉