Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
3. okt 2009

Seby si mala zlý pôrod?

sebastianela
3. okt 2009

Už iba ten stojan na infúzie. To radšej sama v lese porodím. Veď ja som tam prežívala iné stavy. Keby som bola v tej chvily schopna doplaziť sa k oknu, tak skáčem.😢

sebastianela
3. okt 2009

Zlý je slabé slovo! Jediné dobré bolo to,že mi dali epidural. Inak amen tma rodina. Už som teraz pod dvoma kubíkami hliny zakopana.

sebastianela
3. okt 2009

Ale nejdem strašiť snažilky a tehulky! Náhodou to bolo super! Nebojte sa! Je to ako keď vás včela zizne 100 krát za sebou za minútu a trvá to tak 6 hodín. To sa dá. To je v pohode.

ivka000
3. okt 2009

čo si mala zlý pôrod? ja som mala bolesti od druhej v noci a to som si myslela že ma to ešte prejde, ale neprešlo a malý sa narodil až o trištvrte na tri poobede, ale keby sme nemali také komplikácie, tak by som si to zopakovala kľudne aj na druhý deň 😉

ivka000
3. okt 2009

som trochu pozadu dokedy dopíšem tak ste na druhej strane 😀

zuzka99
3. okt 2009

až teraz zaspal, to preto, že spal 20 min. v aute 😠 nervyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka99
3. okt 2009

ivka, čo už chystáš oslavu malému?

zuzka99
3. okt 2009

s tým odvozom do Včielky by bolo super, len neviem ako sa mi montuje autosedačka do auta

seby, ja jedného toho ako si ich nazvala, poznám, teraz to tu čítal a v pondelok ide na autosalón 😉 skoro sa už zbalil, že ide zajtra, ale našťastie nás sľúbil svokrovcom

zuzka99
3. okt 2009

tak dobrúúúúúúú, idem aj ja do postele

sebastianela
4. okt 2009

Zase moja primitívna matka ma tak vytočila,že až. Ráno som sa jej opýtala,či vedela o tom,že Barak Obama má aj stredné meno Husain. A ona na mňa začala bliakať,že aká som sprostá,že verím všetkému čo sa píse v novinách. Ja jej ale vravím,ze to bolo v českom kvíze a tiez som to nevedela. A ona, taka blbosť. Vraj mu sfalsovali rodny list, aby mali o com pisat. No ja mam dost! Moja mamka je homo sapiens domestikus primitivus IQ MÍNUS 180. Taká dutá papuča. Ako ona mohla zbaliť Inžiniera. Preboha.

miselin
4. okt 2009

Seby no máš to teda zaujímevé 😀

Mne malá spala celú noc od 21:00 až do ôsmej a iba raz pišťala a to som jej len dala cumel a spala ďalej 😵 No je to akési podozrivé, lebo tento týždeň už je to 3 krát čo dobre spala takže asi bude zase nejaké mecheche pripravené z jej strany alebo žeby sa náhodou začala meniť 😕

sebastianela
4. okt 2009

No to teda mám zaujímavé. Ti poviem. To týždenný pobyt u nás,môžeš ísť na psychiatriu. To už viacerí povedali. Ja jediné čo neznášam je ľudská hlúposť a u nás doma priam kvitne až prekvitá.😠

sebastianela
4. okt 2009

Chystáme sa na futbal. Hrajú čierni proti bielym.
Ja nikdy neviem kto hrá, ale vždy som tam.😅
tá tvoja Domča je samé prekvapenie. To asi chce bračeka alebo sestričku, keď sa tak zlepšuje.
No Misel, aby ste s manželom začali chystať recept na dobré robenie bábätka.😅

sebastianela
4. okt 2009

A ešte čo sa týka toho môjho pôrodu. Bolesti mi začali v piatok na obed a porodila som v pondelok ráno. Som mala problémy a stále mi vraveli,že mi spravia sekciu a nakoniec,že nie, že to musí ísť normálne a sebi mal ešte ku tomu aj 4 120g. Takže super.😠

sebastianela
4. okt 2009

Sestrička bola ale super. Od vás z PB. Taká blondínka. Tušim Renátka alebo Marcelka,alebo neviem už meno. Tak okolo 30 rokov. Taký svetlý melír a vlasy take polokratšie.

sebastianela
4. okt 2009

A dokina Simonidesová. Tá bola tiež zlatá. Sa čudujem,že mala také nervy na mňa.😅

miselin
4. okt 2009

Seby tak to si mala hnusný pôrod 😝 Ja som mala bolesti len keď mi pichol doktor plodovú vodu asi tak 45 minút pred pôrodom takže ja som mala super pôrod, no až na ten koniec, lebo Domča bola dosť pridusená no, ale šak všetko dobre dopadlo

miselin
4. okt 2009

Už mám aj favorita v Superstar 😵 Sa mi páči Denis Lacho spieval Enriqueho či ako sa to píše, no ma normálne dostal 😅

sebastianela
4. okt 2009

Moje dieťa už vyše hodiny spí.😕 je to akési podozrivé😕

zuzka99
4. okt 2009

ja som videla len strieborného mužíka v superstar 😀

sebastianela
4. okt 2009

Enrique bol dobrý,ale mne sa najviac lubi ten cigánik malinký hanblivý.😲

ivka000
4. okt 2009

zuzka auto ani odvoz sa nekoná pekne krásne pôjdeme aj my autobusom 😖 tak tam budeme možno tak okolo 10 hod. dúfam že idete aj misel. A kto ešte?

ivka000
4. okt 2009

ozaj a autosalon sa dal ale tá cesta naspäť bola horor malý vôbec nechcel zaspať bol unavený tak len mrnčal a zaspal až o siedmej a spal do pol osmej tak neviem o kolkej dnes pôjdeme spať 😠

ludka_r
4. okt 2009

Ahojte...
Tak asi aj my prídeme do Včielky, aj nepoblúdime.. Teda ak nebude pršať, lebo pôjdeme asi pešo... No uvidíme, ale už sa tam teším.... 😀
Inak, Sebi, túto psychiku niektorých doktorov nechápem... Čo Ti nespravili sekciu, keď si sa tak trápila???? Moja kamoška tiež rodila v PB, tiež jej sekciu nespravili, a narodilo sa jej ťažko postihnuté dieťa, a práve kvôli tomuto...
Znova som sa utvrdila, že chcem rodiť znovu v TN. Síce to trvalo od odtečenia plodovej vody do pôrodu 18 hodín, ale dalo sa.... 😀

sebastianela
4. okt 2009

Mne už vraveli od nedele rana,aby som nejedla nič,ze mi spravia sekciu. Tak celý deň nič,bolesti ako toto a nie a nie sa otvorit. A večer o deviatej prišiel dr. Krištofík,či ako sa volal,že žiadna sekcia! Mladá baba a neporodí decko normálne? Tak ma napchali glukózou na energiu, pichli vodu a dali este oxytocnín a jedem na to. Ja slabá ako hovno s revom som sa doplazila na stôl a jatky sa začali.

zuzka99
4. okt 2009

ivka,tak potom napíš kedy zaspal, som zvedavá, lebo keby mne takto spal, tak zaspí o 2,00 v noci

zuzka99
4. okt 2009

sebi, aj mne zakázali jesť celý deň pred porodom, lebo nevedeli či nebude cisársky, kvoli vysokému tlaku, ale nakoniec nebol, tak som po porode kým som tam ležala 2 hodiny zbáchala krabicu vianočných koláčov. Ale jedlo ani tak nevadilo, skor to, že som nemohla ani piť a to som skoro odpadla kvoli tomu

zuzka99
4. okt 2009

sebi, ty máš tiež decembrové dieťa?

sebastianela
4. okt 2009

Nikdy viac! Som mala už predtým obhliadnutu porodnicu v Kežmarku. Ale nevedela som si to predstaviť tolkú cestu. No ale ak niekedy este budem rodiť, tak prejdem aj do Paríža pešo,len nie do Považskej. Som sa bála toho kliešťového. Kamarátka má postihnuté z toho.😢