Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
7. okt 2009

Baby, kto by ste išli a chcete poslať link ako to tam vyzerá pošlite mi IP

ludka_r
7. okt 2009

Uf, ešte stále som poriadne uťahaná z tej Včielky... 😀 Išla som tam aj späť pešo a to nie je sranda trepať sa zo SNP. No nevadí.. Malému sa tam začalo páčiť, samozrejme, pred odchodom domov. To zas spustil kriky, keď som ho dávala do kočára. Nabudúce tam musíme prísť skôr.
Teda, Vy už takto riešite Silvester.. Bolo by super niekam zájsť, hneď by som šla. Minulý rok sme boli doma... Žeby som sa mužíka spýtala???? 😵

ivka000
7. okt 2009

dnes sa Kubkovi páčilo vo Včielke a ani nechcel ísť domov a predstavte si zaspal až teraž o pol piatej 😕 asi sa málo vybehal 😀
no silvester riešime aj my chceli by sme ísť s Jakubkovimi krsnými niekam na chatu ale ešte sme sa nedohadovali tak uvidíme ked sa dohodneme tak bude zasa všetko obsadené a zasa s toho nič nebude ☹ a vy chcete ísť všetky ,,koníkovky,, alebo kto?

ivka000
7. okt 2009

super že je tu Koník, Včielka a jasné Vy už sa ani nudiť nestíhame 😵

sebastianela
7. okt 2009

Ja sa nudím za vás všetky. Pomóóóc.....😒

ivka000
7. okt 2009

sebi a v PU neni MC? do PB by si to mala daleko.

sebastianela
7. okt 2009

Ževraj je, som dnes počula. Ale ja to mam daleko aj do Pu.

ivka000
7. okt 2009

to je škoda lebo nám sa tam páči 😉

miselin
7. okt 2009

Ludka môžeš ísť aj tesco busom na Rozkvet a aj z Rozkvetu a ešte chodí aj zadarmo 😉 Chodí vždy desať minút po celej takže 8:10, 9:10.... takže to by si mala najlepšie a ani sa tak neuťaháš 😉

kaciatko68
7. okt 2009

Ahojte maminy.
My sme dnes boli kupovať zimné topánky. Ale je to otrasné. Všade majú z jednej veľkosti len jeden pár a nevedia, či ešte budú mať. Nakoniec sme kúpili v Detskom svete ružové čižmičky značky Wanda. Sú veľmi pekné, ale drahé 1099 Sk. Skoro ma piclo.
No a potom sme boli ešte chvíľu vonku na Dedovci aj so susedou a jej dvomi chlapcami a hľadali sme kaluže. Prišli sme domov celé mokré.
Na 14 hod som bola objednaná u Baštekovej na odstránenie bradavičiek a červených znamienok a kontrolu znamienok. Spravila mi ich cca 100. Šak vyzerám ako po kiahňach. Robila to elektrinou, ale bolelo to viac ako laserom a hlavne to poriadne smrdelo spáleným mäsom. Ale ináč bola veľmi fajn. Chystám sa tam aj na tú mikrodermaabráziu. Tak už sa teším, aká budem potom krásna 😀 😀 😀 ...

kaciatko68
7. okt 2009

Zuzka : pošli mi ten link, len neviem, či by MM šiel, keď nikoho nepozná. On je taký introvert ...

zuzka99
8. okt 2009

kati, miselin, máte IP

KAtka, to fakt s tými topaňami je takto? Som hovorila mm a povedal, že pojdeme kúpiť do Zlína alebo Žiliny, Trenčína....a mm odkáž, že idú aj Sa. - tých pozná (nemyslím miselinovcov, len nechcem radšej písať celé priezviská)

miselin
8. okt 2009

Kačiatko ak sa to dohodne tak dáme ešte skúšobný zoznamovací silvester aby sme sa všetci spoznali 😀

miselin
8. okt 2009

Zuzi super to vyzerá, dúfam, že to výde. A čo Katka ešte stále je 2 v 1?

zuzka99
8. okt 2009

ešte stále, hovorila čosi, že ak ešte vydrží do pondelka, tak má prísť a už to budú riešiť

Vyzerá to tam fakt ideálne, a máme to odskúšané, to je hlavné. pre deti super, urobíme im detský kútik a budeme mať free

zuzka99
8. okt 2009

tí domáci majú 2 ročnú vnučku a je tam aj kopec hračiek na požičanie, aj vonku je ihrisko, šmyčka, piesok, hojdačky, len v zime asi prd platné

zuzka99
8. okt 2009

baby, nepojdeme na čarodejnícku disku do Včielky? Len neviem či musia byť masky len čarodejníci alebo aj niečo iné. Lebo my máme toho supermana čo som mu kúpila a chudiatko ochorel tak v ňom nebol

dadulaa
8. okt 2009

Zuzka, a kedy to bude? My sme boli minulý rok a boli tam len čarodejnícke masky tak neviem. Karneval bude asi inokedy.

zuzka99
8. okt 2009

Dadi, 22.10. o 16,00.

A vy ako dadi, počítať s vami s tou chatou?

dadulaa
8. okt 2009

Zuzi, my asi nepôjdeme, lebo plánujeme ísť so segrou a ešte 1 kamoškou na chatu.

sebastianela
8. okt 2009

My sme boli dnes v PU na velkom detskom ihrisku a Sebi bol celý šťastný. Stále naháňal jedno dievčatko. Potom mi aj v buse zaspal,čo bol k.o.! Pekný výlet😵

kaciatko68
8. okt 2009

Vyzerá to dobre. Sú tam izby a apartmány. Zuzi, napíš trošku podrobnejšie, na koľko dní, ako s jedlom, ako by sme bývali. Cena je tam na osobu, nie na apartmán. Ako to potom účtujú na izby a na apartmán ?
Uf zasa sa musím učiť na anglinu ...

kaciatko68
8. okt 2009

S tými topánkami som bola naštvaná, lebo som vyslovene chcela Protetiky. No ale čižmičky v takej veľkosti tento rok ani nevyrobili a kadiaľ ich budem behať zháňať. Tak som rada, že už máme. už len dúfam, že budú super .

zuzka99
8. okt 2009

Mali by sme 5 izieb - 2 a 3 postelové, veľké, zmestí sa tam aj postielka rozkladacia. Na každej izbe je kúpelka, WC, sprcha, chladnička, TV, sat...všetko čistučké, udržiavané, pre malé deti super. Veľa miesta na bláznenie, majú tam aj hračky. Spoločná plne riadami vybavená kuchyňa s chladničkou, sporákom, mikrovlnkou, krb, posedenie, rádio, video, TV v spoločenskej miestnosti... Platili sme vtedy za 2 noci asi 13 ľudí 200 EUR. Bolo to v sezóne v auguste tak počítam, že by nás to vyšlo tak nejak podobne. Je to v Demenovskej, na okolí samé aquaparky, reštaurácie, keby sme nechceli variť. Vonku je detské ihrisko s hojadčkami, piesok, šmyčka, super terasa a záhrada, ale to v zime asi nevyužijeme...

To ubytko ešte nie je závezne zajednané, som tam včera volala, vraj sa domácej ozvali pred nami akýsi Rumuni že ešte váhajú a robia prieskum trhu, tak ak by to oni nezobrali tak je to pre nás. Ale vyzerala pani, že radšej by to dala slovákom s malými deťmi - má istotu, že jej to tam nerozbijeme

takže sa rozhodnite, ináč tá naša časť je samostatná v tom dome, so samostatným vchodom a nikto iný tam nebude a nebude mať ani kľúče. Takže akokeby budeme sami v dome

Kati, jedlo by sme si buď doniesli, niečo urobili a chodili asi do reštiky a pod. Sú tam koliby, hotely, penzióny, rôzne typy, akorát na toho Silvestra aby nebolo všetko pozatvárané kvoli zábavám. S tým termínom neviem, ako by sme sa dohodli, my sme pozerali, že Sil. je vo štvrtok, že by sme išli v stredu a už ostali asi do nedele, keď tam budeme

katka.carska
8. okt 2009

Ked som bola kupovala topanocky v nemocnici pred 3 dnami,malieste velky vyber, tuto je aj cely katalog, mozno by ta pani tam aj doobjednala:(zima je az dole)
http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html
Tie nase sice stali 26, ale po skusenostiach z hladania v inych obchodoch som mala strop 30, takze som bola velmi rada.

hasleerka
8. okt 2009

zuzka hodíš aj mne link na tú chatu, pekne to opisuješ .. nám by to síce na silvestra nevyšlo, ale možno v lete ... dík

hasleerka
8. okt 2009

tie topky z protetiky sa dajú kúpiť aj v agrosane ... len ktovie aká cena tam bude a ktoré modely objednajú

ivka000
8. okt 2009

zuzka to ubytovanie vyzerá fakt lákavo a taký Silvester tam môže byť super aj lokalita je dobrá 😉 ale aj cez leto by to bolo super aspoň budem vedieť, ked budeme také niečo hľadať 🙂
a nevieš či to prenajímajú celé alebo aj napr. jednu izbu?

ivka000
8. okt 2009

hasleerka a kde v agrosane je obuv? nevšimla som si

kaciatko68
8. okt 2009

Zuzka : tak my by sme tak predbežne išli, ale isto dám vedieť tak do 3 dní.Ozaj a mohli by sa eventuelne k nám pridať ešte jedni známi z Dedovca - teraz sú v Luxemburgu (myslím, že je to Tinina spolužiačka z gympla).Majú syna o 3 dni mladšieho, ako je naša Linda a sú asi tak vo vašom veku. Ešte neviem isto, či tu budú, ale do dvoch dní mi dá vedieť. Dnes sme akurát riešili, či tam teraz koncom októbra pôjdeme, ale zmenili odletové časy z BA až na 21.30, čo sa nám s malou zdá veľmi neskoro. Tak nakoniec nikam necestujeme a necháme to až na jar. Sme k nim pozvaní na týždeň.
A ešte kto by teda išiel ?
Miselin, vy by ste išli ???
Ešte k tým topánočkám z Protetiky. Dievčenské zimné topánky v čísle 24 mali 3 druhy. Jedny boli semišové, tie som vylúčila, ďalšie také fialové šnurovacie jej boli na nožičke úzke a hore sme ich už nezapli a ostali Liv béžové, ktoré som chcela zobrať ( Liv ružové ani nedostali ) a mali vadu - takú pokrčenú kožu na boku a druhé samozrejme nemali. Mama vedúcu pozná a tá tvrdila, že už žiadne nedostanú a ani nevie, či ich bude možné vôbec objednať, ale skôr nie.
Tak toľko teda k tomu výberu ...