• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Aj čapica je jednoduchá, vystrihneš obdlžnik dlhý ako obvod hlavičky a konce zošiješ no a navrchu konce môžeš tiež nastihať a zviazať dokopy a má hneď aj brmbolec :wink:
16. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hore v Ščokine v látkach. Majú tam rôzne farby. Akurát teraz som dorobila šálik ...
16. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru aj tá čiapka je dobrý nápad. My práve takú tenšiu potrebujeme ...
16. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiako ten šálik je pekný :dizzy_face:

A keď chceš teplejšiu čapicu tak si to dáš dvojmo a môžeš aj šnúrky našiť čo ja budem musieť, lebo to moje decko nechce nosiť čapice a ani šál :confounded:
16. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Zuzi a dnešná noc ako? Posunula si mu to papanie?
16. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, on jak zaspal o 22,45 tak sa zobudil až 5,15 na mlieko tak som mu dala, ja už nemám síl s ním bojovať celé dni a ešte aj v noci. :angry:
16. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko no super si to urobila ... a zviazala si to zvlášť flisom, alebo s tým pásikmi čo si nastrihala
16. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zviazala som to pásikom z flisu, ktorý som odstrihla, keď som zarovnávala kraje šálika. Ozaj, nečakajte, že Vám to v obchode odstrihnú rovno, treba zobrať o 2 cm viac, ako chcete mať široký šálik.
16. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otrasný čas, stále prší... :frowning2:
16. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a stareho aj porazí. Sa mu páčia tmavovlásky, tak už jednu doma bude mať. Mám bordovo červenú hlavu. Este o druhej som bola blond. Dúfam,že to zas ofrfle.:angry:
16. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi nevadí že ofrfle, hlavne aby sa to páčilo tebe ... a možno budeš aj prekvapená :slight_smile: ... kaciatko dík za radu
16. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje decko pred chvilou zbúchalo praženicu so slaninou a už drichme. Som zvedavá dokedy.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasi,asiže nevadí,keď ofrfle. Veď to by potom ani nebol on! On musí vždy všetko okomentovať. Hlavne,že po tme sa túli a nevadí mu farba vlasov.:sweat_smile:
16. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak malý už spí od pol deviatej to je prvý krát v jeho živote tak skoro :wink: Normálne sa dívam aj na panelák :grinning:
16. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to my pojdeme spať okolo 1,00 až 2,00 :angry: U nás akorát začalo poobedie, lebo zaspal od 16,15 do 18,30
16. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to všetko sposobil náš včerajší výlet do púchova, že teraz máme totálne poposúvaný režim a asi ho budem zase týždeň naprávať. Už nikam nikdy nepojdeme, budeme len doma, max. v rámci mesta
16. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak to ti nezávidím tie deti majú energie a energie a čo si ho nezobudila po pol hodine nám to pomáha ja ho nenechávam spať už po šistej aj ked zaspí o trištvrte na šesť lebo u nás by to bolo to isté :frowning2:
16. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to sa mu chceš stále prispôsobovať? my chodíme všelikade a musí si zvyknúť tak snažim sa dodržovať jeho režim ale ked to nejde tak to nejde to by sme nikde nedostali :unamused:
16. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj zuzi prídem na večernú kávičku ... no máš to ťažké
16. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj má režim dobrý. Ja vždy hladím na to,aby bol pravidelny. Aj keď sa furt budí ako mátoha upišťaná,ale spavať ho dávam v ten istý čas. No a aj ked ideme trebárs do Pu. V kočíku ho dám drichmať. Ale nie vždy mi zaspí. Doma je doma!!!
16. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak čo už vidno na nom aspoň kúsok únavy? daj vedieť kedy zaspal, želám pevné nervy
16. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akorát teraz zaspal, keď on o tej štvrtej úplne odpadol a nedal sa ani zobudiť, tak sme dúfali, že bude spať do rána
16. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď on takto blbne keď si pospí cez deň, inak spáva od 19,30 do takej 8,00 ráno. A raz sa to pokazí a hotovo, niekoľko dní úplná katastrofa. Zajtra asi tiež nevydrží celý deň hore, keď dnes tak neskoro išiel tak ja už neviem. Zase si pospí cez deň a večer bude to isté ako dnes :angry: a včera
16. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super zuzka si ho unavila :slight_smile: to my sme kedysi chodili bežne takto spať
16. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a my sme tiez hore. O desiatej sa zobudil a furt vrieska ako tur. Ja už neviem. Nebudem si ho vsimat. Uz aj za mojou mamou som bola a ta ho nechce ani za nic. Tak nech si vrieska.
16. okt 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, že super, nervy moje. Bolo to násilím, povedali sme, že mu vyhodíme cisternu do koša ak nepojde spať a teraz už máme v posteli medzi sebou jeho, maca a cisternu :slight_smile: chráni ju vlastným telom, chudáčik :dizzy_face:
16. okt 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi, skus mu dať nurofen, alebo čo, keď stále plače, možno ho niečo bolí, či nie?
16. okt 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nebojte, na tej psychine to dospíme, ja už som zrelá rovno tam. Je to horšie ako keď mal 2 týždne. A furt zúri, reve, v meste také scény porobil, že chlap sa ku nám nepriznával. On to hrozne prežíva a keď malý reve, tak zúri aj on, že aká hanba, všetci sa na nás dívajú, včera mi povedal, keď sme boli v hypke na nákup, že ho berem so sebou, lebo tam chcem byť stredobodom pozornosti a rada sa pretrčam, chápete? tým pádom som skončila s nakupovaním, bude chodiť len on.
16. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,tak sa tam stretneme! Ja tam pôjdem isto ako prvá. Zuzi,dala som mu panadol a akosi už zadrichmal. Som aj poziapala po nom. A teraz je ako medík a čumí na rozprávky.
17. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok