Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
17. okt 2009

A tie kvapky Libenar su super. Mal upchatý nos z tych jedov a revania a kvapla som mu ich a super. Do 5 min sa uz spokojne kojil s čistým nosom. A vydržia dlho je tam 15 ampuliek a stojí to asi 4€. 🙂

zuzka99
17. okt 2009

tak to je super, že pomohli, my vstávame až teraz po včerajšom večeri, tak dúfam, že pojde spať až večer rovno na nočný spánok.
Keď ma to tak mrzí, že by som chcela s ním chodiť na výlety a pod., aby mal zážitky a musíme sedieť doma.

ivka000
17. okt 2009

a prečo zuzka čo ho to uanvý alebo zaspí v aute?
sebi ja som bola tiež s libenarom spokojná používala som ho od narodenia 😉

ivka000
17. okt 2009

jáááááááááááj zabudla som sa vám pochváliť Jakubko už SÁM bežká od dnes rána 🙂 😉 🙂

ivka000
17. okt 2009

doma bordel ako v tanku mala som na pláne od rána upratovať ale nemôžem sa na neho vynadívať tak som ešte nič nespravila 😀

sebastianela
17. okt 2009

Aleéé, tak vela šťastných metrov Jakubkovi.😉

ivka000
17. okt 2009

dik sebi tak už spí ako drevo môžem sa tu do toho pustiť dnes odpadol ako mucha 😉

hasleerka
17. okt 2009

jéj ivka blahoželáme, veľa šťastných krokov a čo najmenej pádov 😉

kaciatko68
17. okt 2009

Ivka000 : Tak gratulujeme Jakubkovi k bežkaniu.
Zuzka : to by ma z toho asi piclo. My máme našťastie režim už veľmi dlho a teraz, keď nosíme do Žiliny ohrádku, tak spí pekne ja tam. Síce zaspí trochu neskôr, ale potom spí aj dve hodiny. A tým pádom to všetko pekne beží tak ako doma.
Len teda chodíme s plným kufrom v aute ( no a ešte kým to MM naloží a vyloží - v ZA bývajú na 11 poschodí, ale sme tak dohodnutí, že ja balím a chystám a on nakladá a vykladá...). Ohrádka nie je cestovná, ale len sa tak zloží na polovicu, k tomu beriem hají dečku, hají havinka, kočík, kopu vecí na prezlečenie, hračky, jedlo, takže máme naozaj plný kufor na Mazde 6 combi. Ale zasa to stojí zato. Ona proste potrebuje, aby som ju dala do postielky, mala tam svoje veci na spanie, zatvorila dvere a odišla 🙂 - a potom spí. S nami v posteli vôbec nechcela spať.
Ale ešte by som to rada trochu posunula - vstávanie na 8.00 a spanie večer na 20.00. Lebo potom som už dosť unavená a keď chcem pozrieť telku a aj niečo urobiť, tak chodím spať o 24.00 hod. Tak tiež neviem, ako sa nám to podarí.

zuzka99
17. okt 2009

kati ja viem, keby spával cez deň tak sa to dá, lebo to keď sme niekam chceli ísť, tak sme išli v čase keď mal spať a on sa vyspal v aute a bolo dobre. Lenže teraz keď nechce spať cez deň, on zaspí len v aute a potom v noci robí toto. No len on už býva večer tak unavený, že keď sa odniekiaľ vraciame tak už to nevydrží a zaspí.

sebastianela
17. okt 2009

No Zuzi. Je to katastrofa s tymi deťúrencami. Ale neboj, keď budú mať 18,tak sa už dúfam vyspíme. Už len 17,tak nepanikárči. To ujde ako voda.😅

sebastianela
17. okt 2009

A ak ti to pomôže,tak ti poradím. Keď bude total unavený,tak mu sprav riadne silné preso a pred spaním zase navar makových rezancov!😵

sebastianela
17. okt 2009

A to ako neni smiešne!
To ja také recepty počúvam! No uznaj! To je fakt super nápad! Nieee?😅

sebastianela
17. okt 2009

Sa dívam na Suprstar bez zvuku,aby sa malý nezobudil. No paráda. Zatial sa mi lubi iba Adelina zelená blúzečka.😀

sebastianela
17. okt 2009

A ešte Marty Jandovej ružové tiene na oči.

hasleerka
17. okt 2009

jáj sebi never tomu že sa vyspíš ... budeš kukať z okna do okna kedy sa ti synáčik vráti domov ...

jankabambulka
17. okt 2009

ahojte
prosímmm robil s vás už niekto krabí šalát ???? dikes

o.i. malý mi v noci už vôbec nespáva , budí sa pred polnocou a zaspí najskôr 2.15 !!!

sebastianela
17. okt 2009

Hasi. Asi áno. Len kojiť ho bude už frajerka dúfam!😅

sebastianela
17. okt 2009

Jani. Tak krabí mám velmi rada,hlavne kupovaný. Hoď si to do googlu,snád najdes niečo užitočné.
A čo sa tak budí?
Čo sa mu niečo sníva?

jankabambulka
17. okt 2009

ani čert nevie čo je s ním
hej recept som našla na mmb a vypadá uńo tuto a kámoška hovorila , že ten je fakt ok 😵 😵 . a chlap povedal ,že ráno mi pôjde kúpiť suroviny, juchúúú

hasleerka
17. okt 2009

bambulka ja som dnes robila z krabích tyčiniek s cestovinou ... hod sem aj ten tvoj recept, poviem či to aj ja tak robím ...

ivka000
17. okt 2009

u nás sa ešte nespí a to som myslela že do pol deviatej nevydrží 😠
leží s ním mm lebo ja som to už vzdala mám o polovicu vlasov menej a doškrábaná, vypichnuté oči,... drasťák jeden asi ho tie zuby riadne mordujú 😖

ivka000
17. okt 2009

pustila som si kamoškinu svadbu na ukludnenie aj ja sa chcem ešte vydávať 🙂

sebastianela
17. okt 2009

Ivka...😀😀😀
ešte že vieš aj poslepiačky písať do MK.😀

sebastianela
17. okt 2009

Aj ja sa chcem vydávať ešte!
Ten môj chochmes si ma zoberie na Sv.DINDIHO!

ivka000
17. okt 2009

zostalo tam nejako podozrivo ticho asi už spia obydvaja 😀 ja som na to prišla oni ma tam nechceli 😠

jankabambulka
17. okt 2009

hašl. pridaj aký si ty robila. ja idem len kukurica, hráčok, šunka, kapusta, korenie, soľ, KT, majúnéza

ivka000
17. okt 2009

sebi jasné aj poslepiačky, viem prstoklad 😀

andulkau
17. okt 2009

Ahojte ,tak vy tu riesite spanie.No nastastie my mame rezim uz dlho rovnaky.

Zuzka ,takto ti nazavidim, ze tak neskoro ide spat.Mna by urvalo.A, ze ti robi hambu?z toho si nic nerob.Mne mala zacina vystrkovat rozky.Musim ju vzdy nejako zabavit v meste ,ked jej nahodou milostivej nieco nedam ,aby nechytila nervy,lebo ju neukludnim.Musim ist na nu, tak psychologicky. 😅

jankabambulka
17. okt 2009

kúpte si dieťa je tam písané veľmi dobré .. vzdor, bambúšenie detí...