Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
24. okt 2009

Ludka a ty chceš kedy malého odúčať od cumla? Ja počkám do troch rokov na spanie, lebo cez deň ho nenosí a až potom ju budem odúčať, veď je decko tak ma na to právo 😀 A to buď rada, že ti spí celú noc, lebo ja od kedy som doma z nemocnice tak k nej vstávam len 2x a je to super 😵 😵

ludka_r
24. okt 2009

Neviem, presne kedy. Ešte zatiaľ nie, ale možno by som chcela, než sa narodí druhé dieťa. Lebo aj ak to druhé bude na cumlík, tak potom Vilko možno bude nociť cumlík, dokedy aj to malé.... 😖
Na spanie by sa to ešte dalo, len ten môj krpec ho nocí aj cez deň. A náramne plače, keď mu ho vezmem. V tomto bude asi po tatovi... 😀

miselin
24. okt 2009

Ludka tvoj MM nosil dlho cumlík?

No idem aj ja do hajan, tak dobrú 😉

hasleerka
24. okt 2009

ludka skús mu ho akože stratiť, alebo že ho zožral pes, to niekedy na deti zaberá ... ja si ani veru nepamätám, kedy tie moje prestali, nemali tuším ani rok ked nechceli

hasleerka
24. okt 2009

no som kukla fotky tak cumlík veru do roka zmizol, ale Miška si vedela ešte občas pocmúľať palec, to mala po mne

ludka_r
24. okt 2009

No, môj MM nosil veeeeľmi dlho. Mamička ho riadne rozmaznávala (vlastne to robí stále 😠 )
Ale možno to skúsim s tým psom.. Na mňa presne táto finta vraj fungovala. 😀 Na moje sestry mala mama ešte horšiu: hodila im cumle do ohňa a oni sa len kukali... Brutálne, ale účinné... 😀
Tak uvidíme.
Idem aj ja do hajan. Dobrú noc...

hasleerka
24. okt 2009

tak dobrú nôcku všetkým idem aj ja

miselin
25. okt 2009

Dobré ránko 😀

Tak aká bola u vás noc? Mne malá asi 6 krát pomrnkávala vždy keď sa otáčala, ale včera som si všimla, že jej ide spodný očák tak má na to právo 😀 A konečne mi nepila o pol tretej mlieko a vydržala až do rána, lebo jak sme prišli z nemocky tak sa do toho nemohla akosi dostať aby sa večer poriadne najedla, lebo ona mi v nemocnici vôbec mlieko nepila ani kvapku, tak mi ho moc večer nechcela a potom bola v noci hladná, ale už je dobre 😵 A už sa jej začína konečne aj jazýček rozväzovať 😵

sebastianela
25. okt 2009

Ajojte baby. Ste toho popísali! Ja sa furt nervačím s tým mojím .......! Ani náladu na písanie nemám.
Ja už som malému nakúpila v dráčiku toho až až. Sme tam boli v stredu 2 hodiny.😅

miselin
25. okt 2009

Seby kašli na neho jedným uchom dnu a druhým von, čo sa vieš nervačiť 😉 A čo si malému pokúpila?

miselin
25. okt 2009

Dnes má Domča presne rok a pol, to tak strašne letí, ja by som ju chcela mať ešte ako bábätko , ale dobré bábätko samozrejme 😵

sebastianela
25. okt 2009

Adryka! Tak držím palce aby to všetko dobre dopadlo. Aby to bolo hlavne rychle. Posledne dni ti fakt nezavidim. Ja som fučala stále.

dadulaa
25. okt 2009

Baby, vy ste toho teda popísali! Jeden deň som tu neni a už vás nestíham čítať 😕 😀 Včera som bola celý deň v škole a o chvíľu idem zas 😒 sa nám toho učenia akosi kopí... 😉 ešte že mám hodinu naviac, čo môžem byť doma 😉

sebastianela
25. okt 2009

Kupila som mu taku stavebnicu od fisherpriceu,taku kačičku s knižkou,čo má príbeh. Na kúpanie takú žabku aj kačicu,čo na zotrvačník plávajú vo vani a takú drevenu podložku so zvieratkam,čo sa tam vkladajú obrazok na obrázok. No ale už je to pre neho 0 bodov, to hádže o zem a hlavy nam s tym rozbíja. Najradšej má starého vežu thomson. Tú rozbíja furt a otvára ,púšťa, pridáva zvuk,ťahá káble.😅

sebastianela
25. okt 2009

Na 1 rok nedostane nič! Škoda éčiek! A na vianoce detto! Max tak ponožtičky a sánky.

miselin
25. okt 2009

Zuzi aká bola noc?

adrykaa
25. okt 2009

Miselin myslim,ze ten psik by ju uz nebavil.Nasu malu bavil tak do roka a koniec.Ako hracka je to myslim super ale pre mensie to je moj nazor.A ten pony je super aj my mame podobneho kupovali sme ho minuly rok na vianoce,pije z flasky ,rozprava a spinka.Ale nasej adryke sa paci a tento rok chce toho mensieho s tymi doktorskymi potrebami tak uvidime,pretoze chce aj vela veci vraj uz do skoly 😀No uvidime co nam teda jezisko donesie 🙂

zuzka99
25. okt 2009

Teraz sme sa vrátili z Tesca, sme boli tiež pozrieť niečo, kúpili sme lietadlo Airbus a sveter. Ešte ma tam zaujal džíp na diaľkové ovládanie a taký vozík, vyzerá ako na golfové palice, som myslela, že aj to kúpime, aby si v tom vozil hračky, ktoré vždy nosíme na prechádku, alebo formičky do piesku. Miselin, veď práve naopak, pre dievčatá tam je toľko hračiek, ja by som kúpila aj tú kuchyňu a k tomu vždy dokupovala spotrebiče a pod. Mne zase príde, že všetko je len pre baby a chlapci majú len autá.
A noc? No ako zaspal o tej 22,15 tak asi do 1,00 strašne zle dýchal a každú chvíľu plakal, čo mu tie sople zatekali a potom už celkom kľud, som aj zaspala a zobudil sa 5,30 prvýkrát, napil sa a spal do 7,15 nového času. TEraz sme ho odviezli k našim a idem upratovať a máme aj rajóny 😠
Len som sa v noci tak bála zaspať, že dostane laryngitídu, uvidím dnes v noci a možno ráno pojdem k doktorke. Ale teplotu nemá, nič, besný je ako vždy, len mu tečie z nosa.

miselin
25. okt 2009

Adryka nad tým ponym som veru aj začala rozmýšlať, alebo ešte nad tým hovoriacim vysávačom. Musím jej kúpiť niečo so zvukmilebo inak ju to nebaví, ona sa vôbec nechce hrať, s každou hračkou sa hrá maximálne 2 minúty a aj to je veľa tak preto ani neviem čo jej kúpiť 😒

miselin
25. okt 2009

Zuzi nemysli stále nad tou laryngitídou a hlavne ho stále nesleduj či ju má, lebo mu ju nakoniec privoláš 😉 Mňa ani nenapadlo, že by mohla mať niečo iné okrem nádchy a jej sa stav zhoršil asi behom dvoch hodín, inak mala len dva dni nádchu bez teploty a potom behom dvoch hodín dusenie 2x a teplota 40. Ale ak by začínal tak piskľavo a sucho dýchať tak choď radšej k doky

miselin
25. okt 2009

Ja Dominu zoberiem cez týždeň do Tesca a ukážem jej mojich favoritov a uvidím čo si vyberie. Zuzi ono tá kuchynka je dobrá vec, ale už skôr asi tak pre 3-4 ročné slečny čo sa s tým už vedia zahrať, hentú moju to moc neláka, inak som ju mala v pláne a aj takú pokladňu, no ale to asi až na rok 😒

adrykaa
25. okt 2009

Misewlin inak aj ta kuchynlka je dobry napad co ti poradila zuzka.my sme ju kupili tiez na vianoce ale asi 2 roky dozadu neviem presne 🙂 ale stale vydava zvuky,zakazdym sme k tomu nieco dokupili a je to zaujimavba hracka dokonca aj synovec sa s nou hrava ked je u nas 😉 ale napr.aj zehlicka je super toaletny stolik ale to by malu asi este nezaujimalo 😒 ale napr.mala ma pracku a ta ju vobec nebavila a z toho vysavaca sa nam tie gulicky davali uplne vsade nakolko sa daju dat von a potom vysypat ☹ treba kuknut a porozmyslat,tak prajem aby si nieco vybrala z coho bude mat mala radost dlhsie ako 2 hodiny 😀

miselin
25. okt 2009

Adryka ja som mala na mysli tento vysavač http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... a aj vo Včielke je kuchynka a stála pri nej asi dva krát po 1 minúte 😅 Teraz behá len s bábikami a tých ma dosť tak ja fakt neviem keď ju nič nezujíma 😒

miselin
25. okt 2009

Alebo jej kúpim takéhoto psiska http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

miselin
25. okt 2009

Tak bolo dnes nádherne a my sme s Domkou museli trčať doma ☹ 😠 Boli ste dnes niekde na výlete niekto?

zuzka99
25. okt 2009

my na SNP sme odviezli ráno malého a potom v Tescu, upratovať, na pizzu a potom pre krpca u našich. A čo sa dialo cestou domov si neviete ani predstaviť. taký záchvat zúrivosti, že nechce ísť domov, že celý barák v okne, normálne sme sa museli vrátiť k babke, potom reval, že chcel on štiknúť vo výťahu, cestou domov ani nemohol sedieť v sedačke čo tak reval a hádzal sa

zuzka99
25. okt 2009

a dokedy nemožete von miselin? dnes malý videl 1.X Adamka a jeho prvé čo povedal na neho, že: Čo to? - takým zhnuseným hlasom 😀

miselin
25. okt 2009

Zuzi zajtra berie posledný deň ATB tak od utorka už pomaličky začneme tak 2x po pol hodine no a postupne budeme zvyšovať. Sa teraz už bojím aby hneď neochorela, taká je strašne bledá až priesvitná ☹
Som videla na FB, že bol Slávko kočíkovať 😀 😀 A čo sa čuduješ, že chcel ostať u babky keď ty ho stále vytáčaš, stále mu len prikazuješ, aby spal, jedol.... 😀 😀

ivka000
25. okt 2009

akosi ste sa rozbehli v písaní nestíham čítať 🙂
tak už máme po oslave dopadla super 😎 Včera som bola do jednej hore a Kubko bol ohladuplný a spal do ôsmej nového času a to išiel ešte pred deviatou spať 😉 ( 12 hodín sa mu ešte nepodarilo prespať nový rekord 😀 )
zajtra ak bude čas hodím foto keby ste ho videli čo robil s tortou zlatý neprežilo ani jedno marcipánové zvieratko 😀 ja mu sladké nedávam ale dnes som urobila výnimku ked som videla aký je zlatý tak som mu to jednoducho musela nechať 😉

ivka000
25. okt 2009

zuzka aj mne sa zdá že pre chalana nič okrem aut nekúpiš ja fakt neviem čo na vianoce ☹ po dnešnom dni má už všetko