Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
25. okt 2009

a dnes bol s babkou na prechádzku a dudu si hodil sám do potoka tak aj to je tip na odnaučenie 😀 ale ja mu musím zajtra kúpiť novú nemám chuť ho počúvať ako piští srrčím dudel a je pokoj minimálne do dvoch rokov na spanie on ju cez deň moc nepotrebuje 🙂

miselin
25. okt 2009

Ivka sa teším na fotky 😵 😵

miselin
25. okt 2009

Ivka si aj na Facebooku?

fialllka
25. okt 2009

ahojte maminky

tak my sme dnes obehali hroby v TN ... bolo krasne slnecno tam a teplejsie ako tu v PB ...
tiez zatial neviem, co kupime pod stromcek 😉 ale od mojej segry dostane kolisku pre babiku aj s vankusikom a paplonikom, jej chce kupit, bo na meniny dostala Terezka babiku od manzelovych rodicov a nic ine cez den nerobi, len ju krmi a babika grga a chrape a potom sa rehli a Terezka s nou ... tak viem, ked som v kuchyni co robi, lebo pocujem len krmenie a grganie a chrapanie 😉 😀

maminky ako ste zvladli posun casu? no my sme boli rano hore ako po starom, cize po novom bolo pol 7 a aj poobede sla spat aj teraz vecer po starom case ... cize po novom o hodinku skor a uz o siedmej mi sladko spinkala 😉 len horsie bude pre mna vstavanie rano 😀 bo sme boli zvyknute, ze sme vstavali o pol 8 a isto sa zobudi rano o pol 7 😖

hasleerka
25. okt 2009

ahojte ,,, tak my sme čas dobre posunuli ... ráno priliezli až okolo osmej po novom a večer pekne zaspali o pol deviatej

adrykaa
25. okt 2009

Miselin tak taky vysavac my nemame mame taky iny co vyzera ako klasicky dospelacky lewn tie nestastrne gulicky 😒 Ale ten havko sa mi paci mame krsna a ten je posadnuty havkami tak rozmyslam ze jemu by som takeho mohla kupit 🙂 A dnes sme boli aj v tescu a malej som kupila teplaky a mikiny do skolky len skoda ze tie kostymy tam maju male na nu,ale maju tam nadherny biely kozusok len aj ten jej je maly ☹ Hrozne sa nam pacil ale dobre,ze nemaju jej velkost ved uz ma dost bund a kabatov na zimu co aj podostavala a ona si vybrala dve ze tie sa jej pacia tak zas budeme zapasit a bude chciet nosit len tie 😠 Neviem co s nou budem robit az bude mat tak 14 ako budeme zapasit s obleckom potom 😖

miselin
26. okt 2009

Dobré ránko 😵

Adryka takého psíka jej veru nejakého aj kúpime a ešte jej kúpim bábiku Chou Chou takú s vlasmi čo vie rozprávať a ešte stavebnicu, oblečko a bude vybavená.

miselin
26. okt 2009
miselin
26. okt 2009

Akosi sme sa všetky pohoršili v pridávaní fotiek 😕

andulkau
26. okt 2009

Ahojte dievcata. 😉 Nemam, kedy ani odpisovat.A ked mam trosku volno, tak ani nezapnem PC.Ale obcas vas precitam.
Tak uz riesite vianoce?Malej kupime asi kuchynku a doktorsky kufrik, ked sa tak boji doktorov.Nech lieci nas. 🙂
A Adamkovi neviem ,lebo to on uz ine hracky ,ako auta.
Cas sme si posunuli ,tak ze podla noveho vstali o 5,30 😀 .Ja som s tym aj ratala.Ale ,ked sa ide do skoly ,tak nikto nechce vstavat.
Mala je v jaslickach krasna ,obcas plac, ale v pohode.

nikiarudi
26. okt 2009

ahojte baby, chcem sa spýtať poznáte niektorá kurzy pre rodičov a detičky čo sa volajú Montessori???

hasleerka
26. okt 2009

andulka no že si nás aj pozdravila??? no veru teraz ma napadlo, že aj my sme mali doktorku, len sa to už postrácalo a polámalo, veru by som ju mohla zase Miške kúpiť

miselin
26. okt 2009

Andulkau prejem Tamarke všetko najlepšie k narodeninám, síce neskoro ale predsa 😅 Keduy mala vlastne tie dva rôčky?

miselin
26. okt 2009

Niky uja veru nič také nepoznám 😒

miselin
26. okt 2009

Dnes som dala Domine posledný krát ATB, tak dúfam, že tak skoro užívať ďalšie nebude 😒 Sa jej zase nechce ani poobede spať, každý tretí deň nespí poobede 😠 Som jej kúpila Nesquik guličky a už zjedla pol balika 😖

Boli ste dnes niekto vo Včielke?

ivka000
26. okt 2009

tak fotky som už pridala 😉
vo Včielke sme neboli ale možno zajtra alebo pozajtra by sme šli pôjdete niekto?

ivka000
26. okt 2009

aj ja sa pripájam s Kubkom, Tamarka všetko naj naj naj

ivka000
26. okt 2009

na vianoce Kubko dostane asi len knižky a oblečko lebo teraz dostal toľko hračiek a všetky sú mu na prd 😒 0 bodov môžu byť aj zlaté. Jedine pri knižke je schopný sa zabaviť viac ako päť minút

miselin
26. okt 2009

Ivka 😲 😲 😲 😲 No torta fakt úúúúžasná, nedokážem pochopiť ako si to urobila, fakt nádhera, no a malý krásnučký ako vždy, ešte raz gratulka 😵 😵 😵 😵

My pôjdeme do včielky asi budúci pondelok ak bude zdravá, lebo dnes ešte ani raz nezakašlala, tak dúfam, že jej to dlho vydrží 😵

Zuzi a vy ako Slávkovy je už lepšie? Dúfam, že sa mu tá nádcha nezhoršila ako nám 😲

miselin
26. okt 2009

Jáj a ešte som zabudla, že ešte kúpim malej akvarko s rybkou 😵 Svokor mi včera doniesol to TIBI a v tom plávajú aj hrozienka no a ona je z toho strašne unesená si myslí, že to je ryba,lebo sme chodili do chovproduktu pozerať a stále tým hrozienkam ťuká na sklo a strašne sa raduje 😀 😀

Si tu zase píšem sama zo sebou 😅

zuzka99
26. okt 2009

jéééj Ivka aká krásna torta. Si fakt šikulka.

miselin, to je dobrý nápad s tým akvárkom

no nádcha stále rovnako, len akosi kašle, asi zajtra pojdeme nech ho pozrú

hasleerka
26. okt 2009

ivka waaaw nádherná torta 🙂

dadulaa
26. okt 2009

Ivka, zlatučká tortička, si šikulka 🙂 🙂

hasleerka
26. okt 2009

dadula dávaš malému nejaké vitamíny???

ivka000
26. okt 2009

tak čo nerozmysleli ste si to niekto s tou Včielkou ešte nám zostalo kúsok torty? 😝

ivka000
26. okt 2009

Misel čo je to TIBI???

miselin
26. okt 2009

A vpohári to vyzerá asi takto + tam plávajú hrozienka a citrón http://www.i-bazar.sk/pictures/pics/znizena-cen...

ivka000
26. okt 2009

zasa som o niečo múdrejšia 😀

miselin
26. okt 2009

Ak by ste mali o to niekto záujem tak vám to rada dám keď sa mi to namnoží, lebo sa strašne rýchlo rozmnožuje, ale mne to nechutí, nemôžem sa do toho prinútiť aj keď je to také zdravé 😝 Chutí to ako tie prírodné minerálky + ochutené citrónom