Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
27. okt 2009

dadula tak si ma potešila, lebo je tu otvorená téma o týchto vitamínoch a baby tam na to nadávajú ... ale komu dnes vlastne môžeš veriť .... všetci na všetkých nadávajú a každý si chváli len to svoje (myslím tie veľké firmy)

dadulaa
27. okt 2009

hasleerka, ja kašlem na to, kto si čo o tom myslí, ja si robím podľa toho, ako uznám za vhodné alebo ako mi poradí dokina 😉 a presne, dnes nemôžeš veriť ničomu...

hasleerka
27. okt 2009

no ved tam ma jedna zaskočila, že jej to dokyna vôbec neodporúča ... Miške ešte nedávam tých marťankov, ale kúpila som jej echináčkov, tam sú nejaké probiotiká a to ona potrebuje, bo stále strašne prdí a smrdí 😀 😀 😀 ... inak ani neviem či sú u nás nejaké deti choré, musím zistiť dnes ... a štvrtok piatok idete do škôlky???

jankabambulka
27. okt 2009

ahojte
nemám šancu vás ani dočítať. od nedele katka kŕčovala aj v pondelokteploty okolo 40/čo je preňu neznáma a pri miškovi normálka/ tak sme mli behačky dokonca aj chpal sa vrátil predčasne z práce. miško sa prejavil ako sobec najvyššieho zrna. lebo ako zbadal že som bola pri katke také revanie spustil, že až grckal tak sa jedoval... no škoda slov. dnes teplota ustúpila tak uvidíme čo bude zatím papa

miselin
27. okt 2009

Bambulka 😲 A čo vám dokina povedala, že čo jej je keď má také teploty? Nech sa rýchlo vylieči chudiatko 😉

hasleerka
27. okt 2009

och babmulka to je hrozné , kŕče poznám ... chrobáčik malý, nech sa rýchlo vyzdraví ...

to je sila, ako sa tie deti vedia jedovať až sa dogrcajú ... moja sa jeduje tak že vreští, sa bojím že raz príde o hlasivky

jankabambulka
27. okt 2009

nevedia , brali jej hneď krv a máu to hodnotu 25 čo je na hranici zápalu- tak ešte len neičo začína sotala antibiotiká, diazepam priamo do konečníkia čo sa dáva ke ď už kŕče sú, preventívne tabletky preoti kŕčom... moč výsledky budú až zajtra .tak uvidíme ale dne ich začalo preháňať trocha tak možno chrípka. do čerta a teraz neviem či nás zoberú vo štvrtok s miškom, keď aj jeho troška dnes prehaňalo

hasleerka
27. okt 2009

bambulka Zuzka brala do 6rokov preventívne tie tabletky pri teplotách a mali sme doma ja diazepam

dadulaa
27. okt 2009

hasleerka, nechám ho až do konca týždňa doma, veď načo pôjde iba zajtra do škôlky, ked potom sú prázdniny?

bambulka, držím palce, nech sa Katka rýchlo uzdraví.. 😉 Inak aj sestrina malá chytila večer vysoké teploty a nič iné jej zatiaľ nie je, tak uvidíme, čo sa z toho vykľuje.

jana30
27. okt 2009

ahojte maminky
ivka tá torra no super, máš zlaté ruky, neviem si predstaviť - to muselo byť namáhavé niečo také krásne spraviť, no proste si šikulka fakt nádhera ešte som niečo také nevidela 😵 😵 😵 máš odomňa velikánsku pochvalu
Mišel - pekné fotky a na tej jednej čo tam domča odkvecla od únavy a tak sladko tam spinká aká tam vyzerá dlhá, 😔
TIBI by som si aj ja zobrala ak by sa ti namnožilo, rada by som to vyskúšalal a mne nerobí problém hocičo vypiť 😅
písali ste tu o tom čo dávate deťom preventívne na imunitu, tak ja zatiaľ nič, Katke som dávala echináčikov a mala som pocit že bola stále chorá, síce teraz Maťko bol chorý mal nádchu takú pliagu čo ho držala asi 10 dní aj teploty mal a potom začal aj kašlať ale nešla som s ním k doki, prešlo mu to pri nurofene a nasivine, ale sa mi zdalo že ho to dlho drží a už som chcela s ním ísť ale nakoniec to ustúpilo samo.
Pod stromček neviem ani ja čo kupovať, lebo si myslím že má toho všetkého dosť a také všeliaké plyšové zvukyvydávjúce zvieratká má po katke a proste je tu kopu haraburdia, tak mu svokra kúpila perinu a vankúš a obliečky no a od nás dostane asi len nejakú maličkosť,

miselin
27. okt 2009

Babule jasné, že namnožím len to bude dlhšie trvať 😉

Dadulka som ťa videla z Tesco busu, si šla s Kubkom asi z tej nefrológie a má obličky v poriadku?

miselin
27. okt 2009

Som chcela v Tescu kúpiť Domine tú bábiku ale kúpim jej ju až po Vianociak, lebo minulý týždeň ich tam mali za 30 eur a teraz už za 53 no tak ich kašlem, po Vianociach budú mať zase výpredaj tak ju až potom kúpim, lebo šak to mám za to dve 😠

miselin
27. okt 2009

Kámoška mi dala minule plný sáčoch tých zvieratiek z kinder vajec a by ste neverili ako sa stým malá dokáže zahrať 😀 Sa môže ísť Fisher price schovať 😀

dadulaa
27. okt 2009

Misel, našťastie to už má v poriadku, konečne tam už nemusíme ísť 🙂

miselin
27. okt 2009

Tak to je super, my sa tam teraz nachodíme dosť často 😒

miselin
27. okt 2009

Huráááááááááá konečne sme boli po dvoch týždňoch vonkúúúúúúúúúúúúúúúú 😵 😵 😵 😵 😵

miselin
27. okt 2009

Dnes som vyhrala actimel na mesiac zadarmo 😵 😵 😵

hasleerka
27. okt 2009

jéj miselin akú máš malú zlatú že sa ti s tým prehrá, my sme to len rozhádzali a ja som musela upratovať ... tak som sa naštvala a vyhodila všetky

a to sa ti kde podarilo vyhrať??? ... aký budete odolní 😀 😀 😀

miselin
27. okt 2009

Hašlerka veď ona sa tak baví, že to mám všade ale aspoň pri nej nemusím tajtrlíkovať a strašne sa jej páči keď to hádže na podlahu a trieska to 😝

Ja chodím na tú stránku Slovenské súťaže a tam je strááášne veľa súťaží no a sem tam sa aj zadarí 😵

zuzka99
27. okt 2009

jéééj, ja som tú stránku pozerala, ale akosi sa na nej neviem vysomáriť. A to máte koľko tých actimelov? Či koľko vypijete toľko vám dajú? či jeden na deň pre celú rodinu? Ale myslím že aj minule keď ste došli z nemocky si tam čosi vyhrala.

ivka, teba sa chcem spýtať, prosím ťa ako to robíš, že popri malom upečieš takú tortu? Veď ja by som ani bábovku nezvládla, som rada, keď sa prezlečiem z pyžama 😠

zuzka99
27. okt 2009

bambulka, držte sa a vyliečte. Sem-tam napíš ako ste na tom.

jani30, aj Slávko má presne to isté ako Maťko - sopel, kašel a nič viac, žiadnu teplotu, papá ako vždy, spí ako vždy - teda žiadno, divý je, neposlúcha ako vždy.... Som dnes volala doki, že či máme prísť, tak mi len po telefóne odporučila Sinupret, Stoptussin, Ambrobene, fenistil, olynth, pikovit, naparovať a vyvýšenú polohu a len keď sa to zhorší tak sa prísť ukázať. Do toho ešte dávam Vigantol , tak keď mu dám všetky tie sirupy má po večeri 🙂

hasleerka
27. okt 2009

misel tak to pôjdem aj ja skúsiť súťažiť, možno sa ja na mňa šťastie usmeje 😀

miselin
27. okt 2009

Tak dúfam, že budeš mať viac šťastia ako ja, ja som začala vyhrávať až po 3 rokoch súťaženia takže nič moc a ani nie nejaké veľké výhry 😀

Zuzi neni to tam presne napísané, že koľko ich bude ale asi len jeden na deň 😒 A kde sa tam nevieš vysomáriť? ja ti vysvetlím ak by si chcela 😉

zuzka99
27. okt 2009

Počujte, chcela by som s malým niečo povyrábať na Vianoce babkám a dedkom a tak. nemáte nejaké tipy čo také a ako by sa dalo vyrobiť?

adrykaa
27. okt 2009

My sme davali malej imunoglukan a teraz nam svokra doniesla tiez nieco s tou hlivou ustricovou.Martankou sme kupovali minuly rok ale nejak nam nepomahali mala bola aj tak dost chora takze ucinok ziadny. 😒

dadulaa
27. okt 2009

Adryka, a ten imunoglukán jej pomáhal proti chorobám? Lebo ja som zas o ňom počula, že moc nepomáha, ale každý mi vraví aj tak inak, takže neviem, ktoré vitamínky sú pre deti najlepšie.

miselin
27. okt 2009

Asi každému dieťaťu vyhovuje niečo iné a možno si tie účinky len namýšlame a je to o náhode , že zrovna ochorie alebo neochorie 😒

adrykaa
27. okt 2009

No nam napr.pomahal nakolko mala byvala dost chora odmalicka (no presne ako MM 😒 ).No je pravda ze trochu jej pomohlo aj more ale cez zimu podla vysledkov aj dokina povedala,ze toto nam fakt pomohlo.Teraz skusame s tou hlivou tak uvidime 😉

dadulaa
27. okt 2009

Adryka, tak potom daj vedieť, či tá hliva pomáha 😉

miselin
27. okt 2009

Adryka a ako bývala chorá, mala nádchy alebo aj priedušky a tak?