Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
30. okt 2009

Bože malej idú tie zuby a už sme 4 noci nespali, som už KO lebo som už vyšla z cviku 😖 Včera dokonca ani poobede nespala, zaspala v aute na 10 minút a potom až o pol ôsmej večer 😠 Ale aspoň, že už cez deň nereváva 🙂

ivka000
30. okt 2009

sebi a ak si dobre pamätám tak aj misel má narodky tak obom všetko naj nech sa vám splnia vaše sníčky nech ste zdravé a šťastné. 🙂

dadulaa
30. okt 2009

Misel, všetko naj, naj, naj k narodkám, nech je malá už len dobručká a hlavne nech si zdravá, aby si mohla mať ešte to druhé bábo 😉 a veľa splnených snov..
Sebi, aj tebe želáme len to naj, naj 🙂

jankabambulka
30. okt 2009

sebi , misel - všetko naj naj naj lepšie nech sa vám splnia i tie najtajnejšie sny

nikiarudi
30. okt 2009

baby prosím zahlasujte ešte.. hlasovanie totiž končí už zajtra.. ďakujeeeeeem 😉 🙂
http://zena.atlas.sk/naj-tehulka-21-dcerka-bude...

hasleerka
30. okt 2009

baby aj mne hodte recept na pomazánku .... misel to je dobre že sono máš v poriadku, načo stres na začiatku

dadula to aj ja skúsim v 3obale, ale aj ich nechádš rozmraziť či také zmrznuté???

a fíha čítam že sú tu nejaké oslávenkyne ... misel, sebi všetko najlepšie aj od nás 😵 😵 😵

dadulaa
30. okt 2009

hasleerka, ano nechám ich najprv rozmraziť 😉

Misel, to sa ti chcelo v takej kose umývať okná? 🙂

sebastianela
30. okt 2009

Tak ďakujem baby! Ja už mám zase nervy v kýbli! Ten môj ..... ma tak sere! A to mám meniny. Aj prsteň mi kúpil a už som mu ho aj hodila na stôl,nech si ho zežere. Proste paráda. 😎

zuzka99
30. okt 2009

jej ty už máš prsteň?

Baby, ja som si včera celý večer hovorila, že hneď ráno ako vstanem vám zablahoželám a nakoniec som posledná, hanba. Prajem vám nádherné sviatky, krásny večer, hlavne zdravíčko pre celú rodinu a lásky v rodinkách 😉

miselin, dúfam, že to už si umývala na Vianoce, lebo ak nie ma na....š 🙂

zuzka99
30. okt 2009

ale neprajem vám tými sviatkami akože vianočné, ale tie narodeninové a meninové, aby sme sa nepochopili zle

kaciatko68
30. okt 2009

Aj my prajeme sebi a misel všetko naj, hlavne veľa zdravíčka a poslušné detičky ...

sebastianela
30. okt 2009

Baby,zase som si spravila tu krabiu pomazanku. Dajte este recept na nejaku inu dobru,lebo sa jej prežerem!😝

sebastianela
30. okt 2009

A Misel! Tebe vsetko naj naj naj! Hlavne veľa zdravia, štastia, kopec lásky a čím ďalej tým menej rušných nocí. Ty máš väčší sviatok, máš narodky! Tak to pekne osláv!😉

jana30
30. okt 2009

ahojte mamule
tak my sme dneska kúpili Katke k meninám zajačika, tak som zvedavá ako to budeme /no my - hlavne ona/ zvládať s jeho údržbou, a v kútiku duše dúfam že to nebude smrdieť
Baby aj ja vám prajem všetko len to najlepšie - hlavne dobručké detičky
😀 😀 😀
Mišel nebola si včera u kardoša alebo tam na sone? som ťa videla idem ťa pozdraviť ale si si ma nevšimla si sa dosť ponáhľala 🙂
Maťko je z toho zajačika hotový len za ním behá a hladká ho a dával by mu papať, len ho chce chytať, len sa bojím že mu ublíži tak musíme naňno dávať pozor, no obe decká sú vybavené, Katka povedala že už na vianoce nič nechce že sme jej splnili sen, už konečne má doma niečo živé, už o to prosíkala asi 5 rokov, tak si myslím že už má vek že by sa mohla už o niečo starať, len som zvedavá ako dlho ju to bude baviť 😝

hasleerka
30. okt 2009

jani susedka má zajačika a údržba úplne v pohode, zatiaľ si nesťažujú a nemajú ani smrad v byte

sebi ty máš meniny presne dnes???

jana30
30. okt 2009

hasler a majú samičku alebo samčeka?

hasleerka
30. okt 2009

tuším samčeka ... a je to podarené ... len ich ešte drápe ... v lete ho pásli na vodítku 😀

ivka000
30. okt 2009

jana tak ja by som si asi zajačika do bytu nekúpila švagriná ho kúpila synovi a skončil najskôj na balkone a potom v chlieviku u dedka a a pototom neviem žeby na pekáči? 😀 lebo najskôr im hrýzol káble po byte a potom ked býval na balkone tak zostal taký agresívny že sa ho báli aj krmiť. No a ešte jedna skúsenosť kolegiňa mala samčeka a ten sa do nej ,, zamiloval,, tak mu s nádejou že ho to prejde kúpili samičku ale ako sa hovorí tá láska nepozná hraníc on jej vlastne jej nohe zostal verný 😀 😀 😀 a kašlal na samičku. potom sa ho museli zbaviť nepomohlo nič
tak asi tak dúfam, že váš bude poslušnejší 😉

jana30
30. okt 2009

no lebo som počula že samčekovia smrdia a samičky nie, ale nemali samičku a tento samček sa nám hrozne páčil tak sme ho zobrali, no katka je neskutočne šťastná, ani zaspať nemohla bála sa aby sa mu do rána niečo nestalo
fakt najkrajšie je vidieť ako sa deti radujú aj maťko je z toho uplne paf
aj katka sa teší ako s ním pojde na pašu, on už má 6 mesiacov, tak dúfam že už nenarasite to bolo to najmenšie čo sme zohnali,

ivka000
30. okt 2009

a ked už sa bavíte o tých domácich miláčikoch ja mám doma korytnačku a akvarim asi 40x70 cm a to už je veľa. Dosť nám zavadzia mám ju od 10 rokov a akosi sa jej nechcem vzdať

sebi ty už máš prstienok to je pokrok 🙂 už len aby začal poslúchať a bude svadba 😵

hasleerka
30. okt 2009

jani ja ti ešte viac pozisťujem ... veď to máš toho chovného králika, nie normálneho??? a oni ho púšťajú len tam aby nič nepohrýzol

jana30
30. okt 2009

no toho zakrslého králička , hodila som fotky aj na FB, teraz má 980 gramov som ho vážila ked sme ho doniesli domov je neskutočne milí taký na hladkanie, len malému sa nechce moc dať chytiť on by ho najradšej naháňal
teraz tu vedľa mňa sedí a spinká, je to zlaté len aby to nesmrdelo, budem rada ak niečo vyzistíš od skúsenejšej chovateľky

miselin
31. okt 2009

Baby ďakujem za blahoželania 😵 😵 😵 Som včera mala veľa roboty a ani Domina zase nechcela spať poobede, zaspala až o pol štvrtej alebo tak nejako no a potom tu večer tajtrlíkovala do štvrť na jedenásť 😖

Zuzi to už je umyté na Vianoce, ja to nikdy neumývam cez Vianoce v takej kose 😀

Jani na mňa musíš vždy kričať, lebo ja ani do diaľky nevidím takže aj keby som sa na teba dívala, tak neni isté ak si bola ďalej či som ťa videla 😅

Bambulka a ako decká? tak ste si nešli na tú operáciu, že?

miselin
31. okt 2009

Seby keby radšej poslúchať začal miesto toho prsteňa, že?

sebastianela
31. okt 2009

Ten prsteň už ani nemám. Ráno si ho vypýtal,že ho zahodí! Tak som mu ho dala. Veď by ho on rýchlo išiel hľadať.😅

sebastianela
31. okt 2009

No a ja,keď som bola ako decko,tak sme chovali snáď všetko,čo sa chovať dá. Aj 9 morských prasat som chovala naraz v brachovej izbe v paneláku v Pu. No sodoma gomora cecilko. Furt sa to párilo a kvičalo a kadilo! Ale boli múdre. Poslúchali na povel. Chodili za mnou po celom byte ako za mamkou.😀

dadulaa
31. okt 2009

aj ja som kedysi chovala škrečkov, no kúpili sme si párik a za 3 mesiace ich bolo 30, ale oni ma neposlúchali 😀 strašne rýchlo sa to množí. Teraz máme doma 1 škrečka a úplne stačí...všetci si myslia, že je to morské prasa,čo je taký vykŕmený a tučný 😀 predtým sme chovali aj rybky vo veľkom akvárku,no tie mi všetky podochli..

sebastianela
31. okt 2009

Morčaťa sa nebojím,ale škrečkov už áno. My sme mali takého besného.😝

hasleerka
31. okt 2009

no mne švagriná tiež ponúka či nechcem škrečka ... brrrr ja to nemusím ... vôbec zvieratá v byte nemusím

sebastianela
31. okt 2009

Baby! Kuk do skupiny tém bábätká a téma Autosedačka-zachránca.