Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
18. nov 2008

No tú Biodermu veru vyskúšam, oni majú výborné výrobky

kaciatko68
18. nov 2008

Zajtra prídeme.
Teda, ale kde sú všetky mamičky z PB. Keď sme boli na sono nožičiek, tak ich tam bolo neúrekom a tu to vyzerá, ako keby v PB ani deti neboli 😢 .
Alebo že by nemali internet ... 😀

kaciatko68
18. nov 2008

Bioderma je dosť drahá, ten krém čo máme my stál asi 460 Sk. Ale ten na tú suchú pokožku bol 200 ml ( náš je 100 ml) a stál menej.
Ale niektoré baby si na ekzém naozaj chválili modrú indulonu. Vám to nepomáha na premastenie ?

kaciatko68
18. nov 2008

Malá už mužovi dosť mrnčí, takže ju idem ešte nakojiť a uspať. Zajtra sa teším 🙂

zuzka99
18. nov 2008

my stále nespíme ☹ u nás je deň ako vyšitý, ja už neviem čo robiť
miselin, vobec to nebolí, len to tak cítiť že ti škriabe kožu a potom tá vyškriabaná koža ide do vysávača
nám tiež najlepšie robí modrá indulona

miselin
19. nov 2008

Šak snežíííííííííí 😀 😀 Potom si dávajte pozor keď pôjdete na Rozkvet. Zuzi skús mu vynechať ten podvečerný spánok a môžno pôjde aj skôr 😉 Ja sa Domču snažím ukladať tak do tej maximálne pol ôsmej, lebo ona keď je väčšinou celý deň zlá tak ja si potom večer aspoň oddýchnem 😀

zuzka99
19. nov 2008

miselin, ja by som tak rada. Aj si to vždy poviem, že ho nenechám cez deň spať a potom ked začne pišťať a byť nervózny okolo 17,00 tak ho dám spať. neviem ako by som ho udržala do tej osmej. už som to tak raz urobila, on zaspal o 19,30, ja som si vydýchla ako super no o 20,00 bol hore, akože toto bol ten druhý spánok a bolo to ešte horšie. ja už by som tak chcela normálny večerný režim. potom vstáva ráno hocijako, nič nemožem plánovať lebo neviem ako bude celý deň. keby mi vedel niekto poradiť....

kaciatko68
19. nov 2008

Malá zaspala o 12.45 hod. Teda asi by bola aj skôr, ale radšej som ju nechala trochu dlhšie hore. A teraz ma pri kojení nekusla - hurá.
Keď spíme len raz denne, tak ju udržujeme v bdelom stave do 20.00. Potom heď zaspí a spí do rána. Ale to musí spať aspoň 2 hod cez deň.
Takže idem jej rýchlo variť niečo na obed.

kaciatko68
19. nov 2008

Pridala som nejaké nové foto - kuk 🙂 http://picasaweb.google.com/kaciatko69

miselin
19. nov 2008

Kačiatko krásne fotečky a Linduška so Slávkom vyzerajú ako ozajstný frajeri 😀 😀 😀
Zuzi a ty čo s fotkami šup šup
Kačiatko daj sem link na ten i bay či čo si to hovorila pozriem veru aj ja niečo 😀 😀
Inak mne Domča hneď zaspala jak sme prišli domov a spala 2,5 hodiny teda poriadne si dneska schrupla a spinká už od siedmej 😀 😀 Tak mám aspoň oddych lebo som od piatej hore ☹ Zajtra idem tiež do včielky a asi pôjde aj moja kámoška s malou. Idete aj vy zajtra? Inak Domina mi vždy keď dojdeme zo včielky spinká okolo dvoch hodín, čo je u nej teda úspech.

kaciatko68
19. nov 2008

Ďakujem za pochvalu. Pošli do IP e-mailovú adresu. Pošlem Ti foto zo včielky.

kaciatko68
19. nov 2008

Malá spala poobede 2 hodky a teraz zaspala cca o 20.30 hod.

kaciatko68
19. nov 2008

Tu je www adresa na ebay : http://www.ebay.co.uk/

kaciatko68
19. nov 2008

zuzka99 : Posielam do e-mailu foto. Dúfam, že nebude problém s veľkosťou. Posielam ich radšej po jednej 😉

zuzka99
20. nov 2008

kaciatko dakujem za fotečky. baby ja asi pojdem do včielky poobede, malý sa zobudil o 9,00, zase zaspal po dlhom boji o 22,00. a nechcem sa teraz už stresovať a náhliť, nech sa v pohode napapá, vychystáme sa a pojdeme von a ked bude tma pojdeme do včielky.
chcela som sa vás opýtať ako to máte s mužmi? tiež si myslia, že ste na dovolenke? včera ten moj prišiel domov akorát ked malý zaspával o 22,00 čo bol na pive s kamarátom, podotýkam, že hneď po robote išiel. ja som už bola totál navená, malý nespal celý deň, ani tá včielka ho nezmohla, spal len 1/2 hodku v kočíku ked sme išli nakúpiť. a už som bola nervózna a unavená a on mi povedal: "nechápem z čoho ty možeš byť unavená, veď si celý deň len s malým doma, to ťa tak obťažuje ísť s ním do včielky a variť mu kašičky?" pritom som nikdy nepovedala že ma to obťažuje, skor naopak a na varenie domácej stravy, aj kašičiek som sa dala sama, lebo ma to baví a nechcem mu dávať kupované

kaciatko68
20. nov 2008

zuzka99 : Mne manžel zatiaľ takéto niečo nepovedal a dúfam, že ani nepovie. A našťastie nechodí ani na pivo, lebo to by sa mi už vôbec nepáčilo.
Užila som si pri prvom manželovi, ktorý bol pomaly stále v krčme, nepomohol vôbec nič a ešte mal blbé reči. Rozviedla som sa asi po roku a pol manželstva. Bolo to naozaj hrozné, keď si na to spomeniem. No a rozvedená som bola cca 14 rokov.
To som ho dlho hľadala, však ? 🙂

Ozaj a nechceš poobede prísť ku nám? Malá bude dnes spať asi len raz, vstávala o 9.00. Síce bola okolo 5.30 asi pol hodku hore, ale potom zaspala.
Ak by si prišla, do IP ti vysvetlím kde.

kaciatko68
20. nov 2008

zuzka99 : A neboj, isto bude zasa lepšie... 🙂

zuzka99
20. nov 2008

dík, kačiatko si zlatá, vidím že ani vy ste neni vo včielke. ja som myslela, že pojdem malému niečo kúpiť do Dráčika, len tak, ani nie na Vianoce ani na narodky, len tak teraz a sebe nejakú hnedú bundu alebo kabát. včera som si kupila čižmy také tmavo hnedé tak k tomu. už to kašlem idem si aj ja dopriať a užívať, veď mám tú dovolenku a na dovolenke sa predsa užíva, nie? ale nechce sa mi chodiť po meste v takom daždi. tak by sme mohli niekam vypadnúť. len neviem ako ti je lepšie, i do včielky? nechcem otravovať u vás. uvidím ako pojde malý spať, tiež vstával pred 9,00, tak sa ozvem ked bude spať a dohodneme čo ďalej.
miselin, ty asi vo včielke teraz , že? ked sa neozývaš.

kaciatko68
20. nov 2008

Malá zaspala o 12.30 hod. Dúfam, že pospí aspoň 2 hodky.
Zuzka99 : isto u nás otravovať nebudeš. Len pekne príď. Tu ti uvarím kávičku, alebo čajík a malý bude mať na pozeranie nové hračky a naša malá bude zasa vytešene pozerať Slávka. Do IP ti posielam mob.č. a popis kde bývame.

kaciatko68
20. nov 2008

miselin, zuzka99 kde ste ?

zuzka99
20. nov 2008

ja som tu, akorát som dovarila a idem kuknuť čo nové. čo ste dnes dlho spali? ked si sa neozvala.
idem malému skusiť na večeru tu kukuričnu krupicu, tak ju namočiť do horucej vody vopred? inak malý spal za celý deň len 3/4 hodky, už je hotový, ale musíme vydržať aby ešte nezaspal. ale je mi to jedno aj tak ho bude uspávať muž, veď je to také jednoduché 🙂 ja si pozriem telku a nech si s ním poradí. lenže asi to bude mať velmi jednoduché, lebo malý odkvecne sám od seba. a doniesol mi z roboty dnes kinder vajco a cukríky a ide sa po...ť ako chce byť s malým. a len sa čuduje: "on už vie hento, on už vie toto..."

kaciatko68
20. nov 2008

zuzka99 : Škoda, že si nezavolala, keď sa malý zobudil. IP som si prečítala až teraz (šikovná 😀 ) a čakala som, že sa ozveš.
Malá spala len hodinu. Ale znovu zaspala o 17.00 a nechali sme ju spať do 18.00. Ale aj tak dnes pôjde spať asi až o 22.00.
My sme boli len doma a yo staršou dcérou som odskočila do TESCA kúpiť farbu na vlasy. Včera si čierne farbené vlasy chcela odfarbiť na blon a vyzerala ako keby hrom strelil do metly - kúsok svojich vyrastených vlasov mala blond a zbytok ako starej líšky chvost. Vyzerala ako babka, ktorá si zabudla nafarbiť hlavu 😀 .Keď som to zbadala, myslela som, že z nej zinfarktujem. Tak si dala konečne poradiť a dnes sme to dávali do poriadku.

kaciatko68
20. nov 2008

Škoda, že nám to dnes nevyšlo, pôjdeš zajtra do včielky, alebo až na budúci týždeň ?

zuzka99
20. nov 2008

hmmmmmmm, tak to musia tie vlasy byť zaujímavé. 🙂 🙂 🙂 zajtra včielka nie je, je piatok. a čo keby ste prišli zajtra na kafčo vy? aj miselin? ja som nechcela volať, že ak vám to nevyhovuje, ked si sa ty neozvala.
malý spí od 20,00, už sme mu nedovolili poobede spať, tak nespal od nejakej 13,00.

už je hore ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ do kelu

miselin
20. nov 2008

Čaute mi sme boli dnes vo včielke ale malá je akási nervózna a stále hryzie a okusáva všetko čo jej príde do cesty, no ale ja neviem či to môžu byť ďalšie zuby, asi ešte nie lebo šak už má 4 tak to by jej zatiaľ malo stačiť 😒
Kačiatko to si si toho pravého teda riadne dlho hladala, tak držím palčeky nech to aj stojí za to dlhé čakanie čo najdlhšie. 😀
Zuzi ten môj má tiež sem tam také stavy ale to väčšinou len sedí za počítačom a mňa z toho ide roztrhať a ja ho zase normálne niekedy už vyháňam nech ide na pivo lebo niekedy mi lezie na nervy tak radšej nech mi ide z očí keď som vytočená, lebo vtedy za seba neručím 😖 Dnes mi už konečne došiel aj ten fusak tak sa vytešujem 😀 😀 Kačiatko včielka je piatky zatvorená

kaciatko68
20. nov 2008

zuzka99 : môžeme prísť, len daj vedieť kedy - asi pošli radšej sms,lebo na MK tak často nepozerám. Inak ak to máš ORANGE, tak mám 2000 minút od 8.00 do 18.00, takže v pohode môžem volať.
Ale nabudúce teda prídete zasa vy 🙂 .
miselin : pozvanie platí aj pre teba. Posielam foto do e-mailu.

kaciatko68
21. nov 2008

zuzka99 : malá zaspala, hneď ako ste odišli.

zuzka99
21. nov 2008

mne sa podarilo až teraz ho uhojdať na hojdačke, tak tiež už chrní, len dokedy 🙂 idem ja pekne sa vystrieť k nemu

miselin
21. nov 2008

Čaute mi sme dnes boli na kardiológii, bože to je za počasie, že ? Pôjdete v pondelok do včielky?
Zuzi a ako ti spal malý Keď išiel spať o tej ôsmej