• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
A už zase u nás beží krtko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulka malému je už lepšie?

Ja zase začínam byť chorá, lebo ja som tú moju chorobu nemala vyležanú a vtedy som bola riadne KO to som bola chorá zarovno Dominou tak som ani nemala čas si skočiť pre ATB a to som ani hlas nemala aj ma všetko bolelo, tak dúfam, že sa mi to úspešne vracia :confounded:
7. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

Misel, malému je už lepšie, len riadne ešte drhne a asi ešte dlho bude :unamused: budúci týždeň ho ešte nechám doma, no a potom po mesiaci už hádam pôjde aj do škôlky. A ty by si to mala poriadne vyležať :wink:
7. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, že už mu je dobre, mne malá prestala kašlať asi po 8 dňoch a tiež som si myslela, že bude dlho kašľať. Tak dúfam, že aj Kubko prestane s tým kašlom tak skoro :wink:
Och keby som tak mala kedy ležať :unamused:
7. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete, či už otvorili ten Kik?

Hasleerka, ako si dopadla na pohovore?
7. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Misel,som zaspala večer, tak až teraz pisem. Recept je takýto: Mlátiť, mlátiť,mlátiť!!!:wink:
7. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nás bola noc hrozná. Tak ráno o pol šiestej si ho starý zobral a nechali ma pospať do pol jedenástej. Teraz mi je dobre.:dizzy_face:
7. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seby to možno aj ten zahodený prsteň urobil, to sa mne nikdy nestalo, že by ma starý nechal pospať aj po prebdenej noci :angry:
7. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď asi aj preto odišiel a nechal ma pospať,lebo som zúrila ako tiger a mala som už fakt nervy. Dnes večer mu začnem zase dávať ten Promethazin 5 a uvidím tak po týždni.
7. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAdula kik otvaraju v pondelok 9.11 .Viem to,mam to pod nosom v praci. :slight_smile: .
7. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andulka, díky za info :slight_smile: som nevedela,že robíš v Hypke, musím ťa tam prísť niekedy pozrieť :wink:
7. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme ďalší zúbok vonku :dizzy_face: :dizzy_face: Takže už len 5 a snáď už raz bude Domina spať celú noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko ako bolo na Maturiťáku?
7. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tom Kiku bude iný nával v pondelok, ja to strašne neznášam keď otvárajú nejaký obchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do Tesca som išla hádam až mesiac po otvorení a do Hypky tak isto :sweat_smile:
7. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá mi hodila do subwoofwru cumel na spanie :angry: My v ňom máme nahádzané už asi všetko :angry: Od ponožiek po lyžičky až po rezeň :angry:
7. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadula no ešte neviem ako som dopadla, mám sa rozhodnúť do pondelka či to beriem a potom mi ony povedia či ma vezmú ... moc tomu nerozumiem, či som im padla do oka ... v pondelok dám vedieť, lebo ja by som to vzala ... budem predávať šaláty a syry
7. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka aspoň by si mala po ruke to kiko :wink:

A čo je so Zuzkou sa akosi neozýva :confused:
7. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašly, tak držím palčeky, nech ťa vezmú :wink: potom prídem na šalátik.. :grinning:

Misel :grinning: si mi pripomenula kedysi nášho Kubka, ako vždy niečo hodil do subwoofera, keď sme sa nedívali alebo ho otĺkal s pavúkom...my sme tam síce nemali rezeň, ale zato napr. štetec, hrkálky, servítky, atď. :grinning:
7. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misel ani nevrav, veď mi nebude ani výplata stačiť do kiku ... dadula, prídi vždy čerstvý ti dám :wink:
7. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasly aspon budem konecne vediet ci je to vsetko cerstve.Ja salaty kupujem iba balene.Lebo co som asi pred dvoma rokmi chytila infeknu hnacku z tresky som mala dost.Tak od vtedy isto nie. :confounded: .

Dadulka robim v stavkovej.Pridi si podat na zapasy. :slight_smile: Len zober vela penazi. :grinning:
No ten KIK aj ja si myslim ,co sa tam bude robit.Ved ja pojdem do prace ,tak uvidim. :grinning:
7. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andulka ja tiež nekupujem takéto vážené, to len mm si občas dá namiešať vlašský s pikantným ... ja keď deťom tresku tak len balenú
7. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robíte niektorá podlesníky???
7. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ich mali dnes na obed, prečo?
7. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len že či tiež používate tento názov ... lebo inde tomu nadávajú zemiakové placky ... a inak dadula aj my sme ich dnes mali na obed, len som ich málo urobila, tak to bola skôr len chuťovka :slight_smile:
7. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám zas ešte zostalo, prídi si zobrať :slight_smile: a inak my ich tiež voláme zem.placky :wink:
7. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ich volám len placky ale to len preto lebo je to kratšie ako podlesník :sweat_smile: Som lenivá už aj na rozprávanie a to musím tento týždeň zase vytepovať koberec lebo vyzerá ako keby sme po ňom chodili obutý, si kúpim pod stromček nový koberec blatovej farby a hotovo a môžem tepovať len 3 krát do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin už to vydrž, keď malá podrastie tak ho vypleštíš von oknom :grinning: .... ja už som taká spokojná že tu neni ... hrajú sa na tom malom bielom, šlahnem do práčky a je veget
7. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mňa z toho koberca porazí, šak je stále špinavý :angry: Aj by som ho dala do prdele, len zase nechcem aby malá sedela na tej plávajúcej keď to je studené ako šľak. A už by tá naša obývačka len vyzerala bez koberca a bez stolíka, lebo stolík sme zrušili asi pred 4 mesiacmi čo sa malá na ňom skoro zahlušila tak naň padá prach v detskej :confounded:
7. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera sme to mali doma husté. Sa skoro pobili moj stary a moj super brat. Keby do nich neskocila moja mater, tak moj brat chodí dnes fialovy. Zasran jeden. Si púšťa moc hubu na špacír. Ma tak urazil,že lutujem,že je krstným. Hnusák!:angry:
8. nov 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok