Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
8. nov 2009

Baby halóóó...
Sa bojíte??? Čo sa robí???

babullka1
8. nov 2009

ahoj ja som v teme PU

ivka000
8. nov 2009

ahojte tak ja len tak v skratke včera sme boli na disco-zábave alebo niečo medzi plesom a disco 😉 a bolo supeeeeeer tak som sa dávno nezabavila domov sme prišli okolo pol štvrtej tak si ma viete predstaviť ako som vyzerala dnes a Kubko prekvapil a ráno spal do 8.45 a poobede spal už druhý deň tri hodiny 😎 tomu sa hovorí ohladuplné dieťa 😀 však sa ešte neskôr ozvem idem ho dať naporiadok a potom dočítam lebo ste tu toho popísali poriadne

hasleerka
8. nov 2009

no ivka ty sa máš, ešte sa aj zabavíš, aj dieťa ťa nechá vyspať ... aj ja chcéééééééém

sebi tak ste mali doma veselo ... a prečo nejdete bývať niekde sami, nebolo by ti lepšie v meste???

ivka000
8. nov 2009

haslerka aj ja som s neho bola prekvapená a ked ho strážila včera babka s dedkom tak ešte aj pekne bez vymýšľania spapal kašu a bez mlieka zaspal 😕 len neviem ako ho naučím na UM, ked ho budem odstavovať lebo včera nad ním ohŕňal nos ( ale skúšal ho prvý krát)

ozaj dada čo ste nešli aj so segrou aj vy?

sebi tak ti si užívaš ked máš doma takého starostlivého ocka aspoň teraz zistíš čo je v ňom 😀
No a s tým bývaním to asi nebude také jednoduché haslerka, ked sebi má taký ,,veľký,, príjem a drahý teraz nepracuje či nie?

ivka000
8. nov 2009

a ako si sa rozhodla s tou robotou?

dadulaa
8. nov 2009

ivka, to bol u vás ples, či disco-zábava? ja som o tom vôbec nevedela, ani segra mi nič nevravela...škoda, možno by som išla ☹ my sme tam u vás kedysi boli na zábave každý víkend 😀 staré dobré časy.. 😉

ivka000
8. nov 2009

neviete mi poradiť kde by som kúpila malému bundičku na zimu? Misel bola som v tom tescu a už tam mali tie po tých 5 eur len dievčenské alebo chlapčenské ale len malé čísla ☹ celkom sa mi páčila no čo už kto zaváha nežere ved tam chodíme každý týždeň a mňa to akosi nenapadlo pozrieť stále ich tam mali dosť ... uvidím ešte v tom kiku ...

ivka000
8. nov 2009

jooooj ked mňa to vôbec nenapadlo my sme kupovali lístky na poslednú chvíľu asi pred dvoma týždňami ☹ škoda mohli sme to tam spolu roztočiť 😀 😀 😀
hrali tí Šípekovci či ako sa volajú a hrali fakt super nesedela som asi ani jedno kolečko 😉

ivka000
8. nov 2009

môžeme to ešte napraviť na plese v januári alebo kedy bude potom ťa budem informovať

dadulaa
8. nov 2009

tak na ten ples sa konečne chystám, naposledy som na ňom bola, keď som bola v 3. mesiaci. Alebo to môžeme roztočiť na štefánskej zábave, na tú chodievam 🙂

hasleerka
8. nov 2009

ivka zajtra im idem povedať že to beriem, len či vezmú aj ony mňa to uvidíme

ivka000
8. nov 2009

ok dohodnuté 😎 a Kubkovia si môžu doma urobiť žúrku 😀

ivka000
8. nov 2009

tak držím palce nech ťa zoberú 😵

dadulaa
8. nov 2009

tak platí, kto chce, sa môže potom pridať k nám 🙂 🙂
hašly, zajtra napíš ako si dopadla, držím palce 😉

hasleerka
8. nov 2009

baby dík, jasné zajtra dám vedieť ... ivka ty si na facebooku???

ivka000
8. nov 2009

tak to budem len rada 🙂
ale už idem dospávať 😀 ahojte

sebastianela
9. nov 2009

Čaute baby. No veď to, keby si našiel hocijakú robotu aj za 300 €, je mi jedno. Aspon niečo. Sa mu za chvilu peňáze minú a sme nahratí. Teda on. Ja vyžijem. No teraz to je fakt zlé s tými robotami.
Hašlerka aj ja držím palce. Aspoň čosi. By si vypadla a hlavne by si bola furt medzi ludmi. Aj ja som robila v Kauflande. Mne tam bolo o.k.

zuzka99
9. nov 2009

čaute, tak my už sme doma, sme boli od štvrtka u našich. Na malého ide zase nádcha, týždeň ju nemal a už znova. 😠 ja neviem čo mu vadí, ani nekúrime, v noci mu zima nie je...

andulkau
9. nov 2009

Hasly diky za ten mail,som prekvapena......a drzim palce nech ta vezmu.
Kik je uz otvoreny, len si zoberte vela penazi.
🙂

miselin
9. nov 2009

Zuzi a ja, že čo je s vami keď sa neozývaš 😀 To má možno len z tohoto hnusného počasia a chodíte aj na ten tanečný?

miselin
9. nov 2009

Malá už mala konečne výsledky v poriadku, len ešte sedimentáciu mala trošku zvýšenú, ale že už dobre a už jej aj probiotiká idem skúšať dávať každý druhý deň, nech si už zvyká aj byť aj bez nich. Do kolektívom máme zakázané chodiť takže začneme Do Včielky chodiť až tak v januáry ☹

hasleerka
9. nov 2009

andulka to bola úplne náhoda, tebe som o tom rozprávala a večer kukám že mi to kámoška poslala mailom

brigádovať idem do tej hypky, tak ma potom kukajte ... bola som aj v kiku, no mať mooooooc euráčov, tak ich tam všetky nechám

dadulaa
9. nov 2009

Hasleerka, tak super, že ti to vyšlo! 🙂 Kedy začínaš, už zajtra?

Kamoška bola dnes v Kiku a že mali všetko po 1 eure..no tlačenica poriadna, tak išla odtiaľ hneď preč, ani nič nekúpila. Ja sa tam chystám vo štvrtok, tak sa zastavím aj za haslerkou a andulkou 🙂 😀

Boli sme dnes na kontrole u doki a už je malý celkom o.k., len ten kašeľ bude mať asi ešte 2-3 dni. 😉

Misel, neboj, ja sa do včielky tiež tak skoro nechystám, tak budeme chodiť len po vonku 🙂

hasleerka
9. nov 2009

dadula to nemyslíš vážne že mali všetko po 1 eure, ved to tam nemali napísané ... a ked som bola ja, tak ani veľa ľudí nebolo ... a začínam asi tak o týždeň, čakám na zmluvu

miselin
9. nov 2009

Hašlerka tak nech sa ti tam darí a dajú veľa eur 😉

dadulaa
9. nov 2009

hasleerka, ja neviem, o koľkej tam bola a či mali fakt všetko po 1 eure, tak mi povedala. Možno tam skočím už zajtra, chcem ísť malému kúpiť zimné topánky, tak sa tam asi zastavím.

ivka000
9. nov 2009

haslerka gratulujem aj moja švagriná tam robí a tá je celkom spokojná tak nech sa ti tam páči 😉
dnes som bola v tom meste a nakukla som aj do kiku a hned som tam malému kúpila vestu s tričkom, tričko, teplákovú súpravu a radšej som frčala rýchlo odtiaľ preč lebo by som tam minula aj posledný cent 😀 a ľudí tam bolo málo a to som tam bola okolo obeda ale za euro tam nemali nič okrem ponožiek a takých drobností tak možno len ráno ked to otvárali 🙂
a konečne som malému kúpila aj bundičku ale v tom detskom obchode v banku pri koláčikoch, len na topánky sme nestihli ísť pozrieť ale možno ak pôjdem v stredu so Včielky tak skočím aj do tej agrosany

zuzka99
9. nov 2009

ahojte, aj ja som bola dnes poobede v Kik, ale vydržala som tam asi 10 sek., už som bola taká uťahaná, že som nemala náladu. Zháňala som zimný kabát, prešli sme s mamou všetko od Kolonie po Lánsku a nič. Nechápem, majú len čierne, čierno-biele, šedé a myšacie. Vobec sa nedá vybrať a kúpiť niečo veselšie, farebnejšie. No teda chcela som niečo hnedé, ale to nehrozí tu v PB, zase budem musieť do iného mesta.

Ivka, tak ty pojdeš do Včielky? Ja som na nervy, malý má zase nádchu, týždeň bol zdravý a teraz znova. Neviem či tá hudobná mu toto robí...ale nikde inde medzi deti nechodí...

hasleerka
9. nov 2009

zuzi už nebudeš chodievať cvičiť???