Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
12. nov 2009

Seby ja neviem piecť takže ja ti neporadím

Hašlerka ja mám žehličku Braun ale mám ju už asi 7 rokov takže už ani z ďaleka neparí tak ako keď bola nová no a teraz som vyhrala Fagor a tá parí asi tak ako tá moja keď bola nová ale je ťažšia ako tá moja takže ma nejako neoslnila 😒 Ale vždy lepšie ako klincom do oka 😀 😅

miselin
12. nov 2009

Aj Rimmel som si objednala pred dvoma týždňami a ešte mi neprišiel, tento týždeň ma všetko vytáča 😠 A ešte mám aj decko znova upišťané, začala revávať na silu a ešte sa chodí dívať na seba aj do zrkadla či má dobrú techniku no by vás šľak trafil. A dnes sme sa ponáhľali do mesta a kým sme vonku čakali na MM tak musela skočiť rovno do psieho hovna tak som ju zase musela bežať umývať no sa mi darí no 😅

hasleerka
12. nov 2009

misel som sa musela 😀 😀 😀 , že Domča sa chodí kukať do zrkadla či správne plače ... som si ju úplne živo predstavila ... ja mám tiež braunku, som s ňou spokojná, už bola aj v oprave, a fičí dobre, no ale ved stála 3litre ... inak my tiež prestala naparovať, dala som opraviť a super

miselin
12. nov 2009

Hašlerka no ona je taká Herečka len keby sa vtedy dal aj zvuk vypnúť 😠 Mne tá moja ešte dobré parí ale už nie tak ako kedysi, ja ju nemám takú drahú oja stá la len nejakých 1500 či koľko už si to presne ani nepamätám ale som s ňou bola vždy spokojná len jednu chybu má, že k nej neni dostať aj chuť do žehlenia 😀

ivetka007
12. nov 2009

Ahojte kočky, len pred pár dňami som našla tento pokec. Môžem sa pridať? Som tiež z PB a chýba mi nejaká normálna konverzácia ☹ Všetko sa točí len okolo malého. Veď to poznáte.....

miselin
12. nov 2009

Jasné Ivetka, aspoň sa odreaguješ. Napíš nám niečo o sebe, od kiaľ z PB si? Ja bývam na rozkvete 😉

ivetka007
12. nov 2009

Ja bývam na strede. Krpec má rok aj 3 mesiace. Tiež teraz furt reve a reve pre každú kravinu, už mi z toho šibe. Začínam byť nervózna, niekedy sa nespoznávam

sebastianela
12. nov 2009

Misel,čo ja viem,ale ja asi SE. Je to len predsa istota. Moja sesterka ma LG a ja tomu nemôžem prísť na chuť.
Inak ja nežehlím nič. To u nás robí len starý.

sebastianela
12. nov 2009

Tak Ivetka,vitaj v klube. Ja to aj tak vyhrávam. Ja mám najhoršie dieťa na Slovensku. Aspoň,čo sa týka spania.

sebastianela
12. nov 2009

No idem sa nahodiť a fičím do toho Pu.

ivetka007
12. nov 2009

Sebastianelka, myslím, že nevyhrávaš. Čo sa týka spania, je to u nás tiež hrôza. Dokedy ho uspím - či poobede (niekedy sa mi to nepodarí 🙄 ) a večer ten istý cirkus. Dennodenne. Ja keby som mohla, zaspím kdekoľvek a kedykoľvek.

ludka_r
12. nov 2009

ahojte babenky, ako sa tu máte???
My sme stále chorí, ale už budúci týždeň to snáď bude OK. Teda aspoň s Vilkom, so mnou nie. Ja som chorá, ale keďže nemôžem brať ani len kvapky do nosa, tak to ešte asi dlho potiahnem.. Nebaví ma len dopovať sa čajom a ležať v posteli. Vlastne, to ani nerobím, nedokážem len tak ležať...
Porazí ma...
Ivetka, vitaj medzi nami...

dadulaa
12. nov 2009

Ahojte, dnes som bola v Kiku a kúpila som malému 3 pančuchy za super cenu. Misel, mali tam aj tie detské čapice, ak si ešte nekúpila.

Andulka, išla som ťa pozrieť a teba v práci nebolo! 😒 🙂

Ivetka, vitaj medzi nami 🙂 😉 hoď do albumu aj nejaké foto, nech vieme ako vyzeráš , aj malý.

andulkau
12. nov 2009

Ahojte .
Jeeej Dadulka ja som zabudla napisat ,ze nerobim stredu ,stvrtok.Ja robim dlhy kratky tyzden.Zajtra robim a vikend ,ale v sobotu mam dovolenku. 😉 .Ved nabuduce.A spoznala by si ma? 😀

Kaciatko tiez som bola kupovat v tescu to oblecko.Tiez som jej kupila tie dvoje nohavice za 180.budu nase frajerky rovnake.Mikiny som nekupovala.Vsade davaju kapucu ja to nemam rada.Ale mozno sa sikne taka na jar este premyslim.Minuly rok som tiez takto nakupila a mala pokoj.A ake cislo si kupila ?ja uz na 3-4 roky.Ved moja je dlha. 🙂 .

Ivka vitaj. 🙂 Ved je tolko mamiciek v PB a stale su tie iste maminy.Ved nech sa to tu rozrasta. 😅 .
Aj ja som zvedava ci ta nepozname.Ja chodim stale na stred.

katka.carska
12. nov 2009

Ahojte, no my mame na mamicky s detickami asi smolu. Vonku obcas stretneme maminu s kocikom, ale s malym miminkom, to je veru velke stastie a to chodim vo 2x, aj na hodinku. A to tu uz na Lanskej byvame skoro mesiac...
A maminy s tym spanim vam drzim palce, myslim, ze to najhorsie uz mate za sebou-u nas mal Matusko tiez par mesiacov takych, ze sa budil kazdu hodinu a cez den nepospal viac nez pol hodinku. Ale potom sa to len zlepsovalo a zlepsovalo a teraz je to uz cela noc! A nastastie cez den to tiez nie je problem, niekedy pospi aj tri hodinky. Ked si predstavim, ze ako malicky spal len ked sme ho nosili, ani kocik nepomahal, je to az neuveritelne...

dadulaa
12. nov 2009

Andulka, jasne, že by som ťa spoznala, veď aj minule v tom Lidli som ťa hneď spoznala podľa fotky v pase a v albume 😀 ved ešte sa tam niekedy zastavím, ked pôjdem okolo. 😉 Inak veľa mamín z PB to tu číta, no nezapájajú sa, čo je škoda ☹

zajtra sa chystám do Tesca, tak popozerám to oblečko, či tam bude aj niečo pre nás.

miselin
12. nov 2009

Seby a Ivetka keby ste si prečítali čo som tu písavala pred rokom a viac by ste hneď vedeli kto má to najhoršie dieťa 😀 😀 😅 Ale tak ako hovorí Katka aj u nás sa to po tom roku a pol dosť upravilo hlavne v noci ale cez deň spí stále menej keď spí tak len 45 minút alebo nejde spať vôbec,ale v noci k nej vstávam už len nejaké dva razy a aj to jej dám len cumel a inak som fachčila 20 krát za noc a za každým brať na ruky a čičíkať no a potom od šiestej hore a vrešťanie až kým na hodinu nezaspala a ďalšie vrešťanie až do večera kým nezaspala a do toho mi nechcela ani jesť no fakt hrúza, ani neviem ako som to zvládla fakt je to pravda, že keď musíš tak zvládneš všetko 😉

zuzka99
12. nov 2009

juj, toľko dnes nových správ máte, aspoň vás pozdravím takto navečer.

Dnes sme boli s malým u lekárky, som ho bola dať pozrieť, dýchanie má čisté, len tá nádcha a urobila mu výter, tak výsledky budú v pondelok. Len dala mu Pamycon do nosa, poobede som mu ho dala a večer ani za svet sa nedalo. Aj tak sa hneď postaví a mu to vytečie. Neviete či to vadí, keď sú to antibiotika, keď sa to občas nezadarí dať? Inak dnes sme išli od doktorky s takým revom, si predstavte, on tam chcel ostať. Že on nejde domov, že sa chce s tetou doktorkou hrajkať s autíčkami 😀 hneď som mu musela v nemocnici jedno kúpiť, no vyzerali sme, že chudáčik doma nemá žiadne hračky a musí ostať v nemocnici aby sa trocha zahral. No zvonku trieskal na dvere ordinácie a dobíjal sa dnu, sa nám v čakárni rehotali. A potom sa chytil jednej pani za ruku, čo ešte len čakala, že on tam pojde s ňou, keď ju zavolajú 😀 Ale chudáčik, keď už nechodíme do Včielky, taký bol šťastný, že vidí deti v čakárni aspoň, hneď ich zobral aby sa naháňali a kolo kolo mlýnske...

ivetka, aj som zo Stredu, možno sa poznáme. Poznáš ma podla foto?

zuzka99
12. nov 2009

sebi, počuj, nechcem ti radiť, alebo sa hrať na múdru, ale nerob orechovú tortu malému. na to sú alergie, ja nedávam orechy ešte ani teraz. Skús obyč. piškótové cesto s ovocím, príp. nejaký puding... ja som malému urobila piškotovo smotanovú, ovocnú - jemu som chcela sama upiecť, nech má od maminky a pre dospelých mi upiekla známa orechovo-rumovú asi 3 poschodovú a to tretie poschodie dala bez rumu a orechov, keby malý chcel nech može kúsok ochutnať. Tak ak by si nechcela robiť dve, poradím ti upiecť poschodovú a jedno poschodie pre dospelých a jedno pre deti. A bude aj manžel spokojný, aj synáčik 😉

ivka000
12. nov 2009

Ivetka vitaj medzi nami 😵
sebi aj ja som to malému tak robila to vrchné poschodie bolo také maličké a bolo len piškotový korpus a ovocie krému len tak aby sa nepovedalo a kropila som to ovocnou šťavou a zalizoval sa 😝
zuzka tak to ste mali dnes kopec srandy 😀 že nechcel ísť domov z nemocnice 😀 on je taký zlatý ked som ho videla vo včielke tak zlatučko rozpráva už aby aj ten náš začal on sa síáce snaží ale stále to má daleko od slovenčiny 😀

kaciatko68
12. nov 2009

ivetka007 : aj ja Ťa vítam medzi nami.
andulkau : Ja som kúpila 2-3 a aj tak sa mi to zdá dosť dlhé. Ale ak si aj kúpila väčšie, to nevadí, isto do toho dorastie 😀. Aj naša je nejaká upišťaná. Ale idú jej vrchné trojky. No a ešte nám začala hrýzť ten nový stôl. Tak musím dávať stále na ňu pozor. Však by ma šľak trafil, keby mi ho ohrýzla. A ešte teraz najnovšie hoci kedy vypšuje jedlo, alebo pitie a robí to vyslovene naschval, lebo potom zasa je ďalej. Inak nám tiež chýba včielka, ale radšej tam nejdem, až niečo nenachytá.
Inak Sebi, ja mám dobrý recept na orechovú tortu, už som ju robila 3x, tak ak chceš, ti ho zajtra napíšem.
No a Linduška tiež vždy chce niečo odnášať od doktorky. Minule, ako sme boli s tým hrdlom u krčnej, tak tam mala úplne perfektnú húsenicu a nechcela si ju dať zobrať. Tak sme išli tiež s revom ....

sebastianela
12. nov 2009

Vidíš Zuzi. To ma nenapadlo. Spravim teda dve. Dakujem za radu!
A Iwuška! Od teba chcem poradiť s tým marcipánom ty profík. Tak ako?

ivka000
12. nov 2009

malý výber s Kubkovho slovníka 😀 😵 😀 okrem klasiky mama tata dede a baba
baterky sú........... ba-ba-bat (myslené baterky s ovládačiek od tv alebo dvd prehrávača rádia ....)
váha je....... vá-va máme ju pod gaučom v obývačke a stále sa potrebuje vážiť 😀
žaba je iba........... ba
mačka robí ...........mé ako aj bábo robí.........mé alebo ovečka...........
iba havka vie dokonale 😵

ivka000
12. nov 2009

tak ja ronbievam klasickú modelovaciu hmotu:300g práškový cukor , 150g suš. mlieko, 30g cera
preosiať zmiešať, pomaly pridávať vodu kým to nebude tvárna hmota 😵 vaľkať cez mikrtotén a podsípať gustínom alebo krémovím práškom

miselin
13. nov 2009

Dobré ráno, tak samozrejme, že ako som včera to moje dieťa chválila, že ako už pekne spí tak túto noc za trest sme od pol tretej hore 😠 Ja ju skrátka nesmiem pochváliť lebo mi to vždy vráti aj s úrokmi 😖

Zuzi Dominka mi tiež teraz reve už aj pri odchode, lebo tam majú takú veľkú komunistickú bábiku ktorú tam stále bozkáva a nechce ju daťtak potom vrieska ešte na celú chodbu až kým odtiaľ neodídeme 😀

Ja už malej na oblečko nejdem nič kupovať lebo má toho dosť. A ešte mi teraz aj kámoška dala 4 zateplené gate aj nejaké mikinky takže už máme toho až až a tepláky teraz nosí len na doma lebo navonok nosí oteplováky a tie zateplené gaťuše

sebastianela
13. nov 2009

Iwka, ďakujem za recept. Skúsim. Ja mám aj taký dobrý valček z Tupperwaru a sa mi vynikajuco robia medove platyg,tak dufam,že aj marcipán bude pekný.

sebastianela
13. nov 2009

Misel. U nás noc amen tma. Sa mi došťal,že mal celé body dobre mokré a potom sa aj poliapal. Tak paráda. Asi mu idú očáky. A furt piští a škrábe sa na mňa. Zase ako opice sa nosíme.😠

sebastianela
13. nov 2009

A ešte aj starý ma nasral. Večer mi sluboval v posteli,že prestane fajčiť,že to spraví kôli nám a ráno už aj letel na jednu. No načo to sluboval prašiak,kej prd z toho. On ale veľa fajčí. Minimálne 1 krabičku za deň. Už fajčí 10 rokov a tak mu píska v pľúcach,že za chvílu naisto otrčí kopytá.

hasleerka
13. nov 2009

ivetka ahoj ... ja som tiež zo stredu ... a nepoznáme sa???

no teraz ste ma zaskočili s tými orechami, moja Miška jedla orechovú tortu keď mala rok ... samozrejme nezjedla celý kúsok ... fúha, teraz budem rozmýšľať čo sa stane ☹

sebastianela
13. nov 2009

KAČIATKO! Tak,keď si nájdeš chvíľočku čas, napíš mi prosím ťa ten receptík. Ďakujem😵