Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
14. nov 2009

Zuzi, ja neviem moc mäsové recepty. Ja iba také: co dům dá. Ja vždy improvizujem.
Kačiatko. Ďakujem za recept. Už teraz mi tečú slinky. 😅

hasleerka
14. nov 2009

ivetka mne už kočíkovanie veru nehrozí ... už som rada že idem trochu do práce ...

inak baby v stredu poobede už makám!!!

andulkau
14. nov 2009

HAsly v stredu robim aj ja, tak ta pridem pozriet. 🙂 Som sa zasmiala ,ze ty kocikovat no mozne to je ,ale ja sudim podla seba. 😎

No sa mi zda ,ze uz sa to tu rozbieha s novymi maminami.Ked som predtym napisala,ze ich je v P:B vela.Ale som rada. 😉

Peti vitaj.Ja sice uz robim ,ale obcas napisem.

miselin
14. nov 2009

Čaute Považská no konečne bol dnes krásny deň 😵 😵

Peti vitaj medzi nami 😉 A kde presne bývaš?

To je paráda, že sa to tu rozrastá 😵

Hašlerka ešte treba jedno také mazniatko na staré kolená čo sa bude potom o vás starať. Ja by som chcela 3 deti aj keď je teda Dominika odstrašujúci príklad 😀 😀 Ale to tretie by som si spravila až tak v 35-40 ale starému som to ešte nepovedala lebo by ho kleplo, stačí mu doma jeden pištiak a hysterka 😅

hasleerka
14. nov 2009

misel keby som stretla môjho chlapa skôr, tak by som aj ja chcela tri deti ... inak ja som kedysi ako decko mala v pláne mať tri ... dve svoje a v 40-tke si adoptovať ... to som ešte nevedela že budem v 40-tke mladá a mohla by som mať aj svoje 😀 😀 😀 ... ale názory sa zmenili, aj finanačná situácia je o niečom inom ... aj sa mi už chce ísť do roboty ...

no dnes bolo veru krásne sme sa vyhriali na slniečku

miselin
14. nov 2009

Hačlerka a koľko máš vlastne rokov? Ak to teda nie je tajné 😀

hasleerka
14. nov 2009

neni to tajné, mám o 9 viac ako ty, mám dátum aj na FB 😀

miselin
14. nov 2009

No vidíš akurát chvíľu porobíš, Miška pôjde do školy, chlap dostane dobrú robotu lebo bude po kríze no a Zuzka už bude veľká kočka tak ti aj pomôže 😀

hasleerka
14. nov 2009

veď uvidíme čo bude za 4-5 rokov ... a čo porábaš???

miselin
14. nov 2009

No veď ja tiež možno skončím len pri dvoch lebo ak bude aj druhé také upišťané ako Domina tak mi to isto bude stačiť 😀
Ja nič neporábam snažím sa striasť Dominiky lebo chlap je v robote a ona keď je len so mnou tak musím byť stále pri nej sa vôbec nechce hrať sama a keď je doma aj MM tak si nás nevšíma, no tak ju zvykám nech sa učí trošku aj samostatnosti, tak mi tu stále mrnčí ale vypla som si uši tak jej to nepomôže 😅

hasleerka
14. nov 2009

správne len nech sa učí byť samostatná ... moja si tu vyspevuje, recituje básničky čo už vie a skladá si puzzle a Zuzka išla ku kámoške tak celkom veget

petra5258
14. nov 2009

zuzka99- zuzi som zo stredu ale kocikuejm v ramci zhadzovania poporodneho brucha po celej bystrici🙂, najradsej davam cestu tesco a spat 🙂 a ty si odkial? inak baby mozme dat nejake hromadne stretko mam kamosku ktora sa stretavala s nejakymi dalsimi 5 mamickami vzdy u inej doma alebo vonku a ze to bolo super, a este ste mi nenapisali co sa presne robi v tej Vcielke a mozem tam ist s malou aj ked ma len pol roka alebo to este nie je pre nu?

hasleerka
14. nov 2009

petra a kde presne zo stredu, bo aj ja som ... vo včielke sa deti hrajú a maminy popri tom môžu poklábosiť ... ja som tam viaceré spoznala osobne ... a stretli sme sa v lete aj v meste pri fontáne

petra5258
14. nov 2009

hasleerka- byvam v tom baraku hned pri poste oproti skolke, hmmm tak to s tou vcielkou pockam asi do leta lebo teraz by sa tam lindula asi moc nezahrala skor by tam vrestala🙂 inak ju chcem prihlasit na plavanie do dubnice mate s tym niekto skusenosti?

hasleerka
14. nov 2009

kámoška chodila s polročným synom do tej dubnice ... zistím ti či sa jej páčilo ... a pridaj fotečku nech ťa spoznáme ... ked pôjdem okolo tvojho domu, tak ti budem kývať ... ja bývam pri požiarnikoch

dadulaa
14. nov 2009

čaute baby, 1 deň som tu neni a už tu máme nové maminy 🙂 Dnes som trčala od rána do večera v škole, takže z toho krásneho dňa nemám nič 😠 ale ja si to zajtra vynahradím 😉

Peťa, vitaj 😉 len nech sa to tu rozrastá...

petra5258
14. nov 2009

ved som ju uz 2krat ukladala teda tu foto a stale ma to vyhadzuje ??? inak dakujem vsetkym za privitanie🙂 a hasleerka ja ti odkyvam ked budem kocikovat okolo poziarnikov 🙂

hasleerka
14. nov 2009

peta aký máš kočík, budem si ťa všímať

ivka000
14. nov 2009

peta vitaj super že nás je tu viac 😉
nie som síce priamo s PB ale na kávičku sa hlásim aj ja len neviem či Kubko neurobí z nejakej kaviarne kôlničku na drevo pokiaľ si stihneme aspoň objednať 😀
ksmoška chodila s dvojíčkami do tej dubnice a boli na 3 kurzoch páčilo sa im to aj ja som chcela chodiť ale zdalo sa mi to do dubnice daleko a auto tiež nemám hocikedy doma ☹
a včielka je super aj misel chodila od pol roka s malou ak sa nemýllim 🙂

Včerajšia noc bola u nás hrozná Kubko bol kažkú chvýľu hore a stále pišťal ☹ zobudil sa o siedmej a si predstavte mm si ho zobral a išiel sa s ním hrať a zobudili ma o pol deviatej no nie sú zlatý 🙂 a poobede si to spolu dospali malí tri hodiny a 15 minút a mm asi hodinku. Uvidíme čo nás čaká dnes a zasa sa mu s tých zubov robí soplík 😠

petra5258
14. nov 2009

super tak foto uz mam 🙂 kocik mam cerveny hasleerka tak ked ma zbadas na ulici kric 🙂 a kedy sa niektora z vas chysta do tej vcielky? by som sa teda na skusku pridala... ivka to spanie ti nezavidim iu nas je to zatial super, linduska sa o osmej napapa,zobudi sa vzdy okolo jednej druhej, zase sa napapa ani si neodgrgne a spinka do rana, ja som asi jedna z mala vyspatych mamiciek ale ved uvidim ked pojdu zubky...

hasleerka
14. nov 2009

ivka ešteže máš doma takého dobrého muža, že pomohol

peta super už ťa vidím, tak od zajtra kukám maminy s červenými kočíkmi 🙂

aj ja pôjdem niekam na kávičku ale radšej sama bez detí

adrykaa
14. nov 2009

Tak cauute konecne po dlhej dobe.Miselin prepac ze som sa ti neozvala ale pred porodom som mala este chystacky a potom som bola v nemocke 🙂 A ako ste sa tu super rozpisali za ten cas a kolko novych ludi no ja ziram 😲 A seby ved aj mne nieco prihraj ked tolko vyvaras a vypekas 😉 ta obdivujem,ze stihas pri malom 😉

hasleerka
14. nov 2009

tak tu máme aj nové bábätko, ani tu nikto nedal info ... adryka blahoželám 😵 😵 😵

hasleerka
14. nov 2009

a fotečky nám kedy ukážeš???

adrykaa
14. nov 2009

Dik dam foto len mi to musi mm cez jeho pc lebo mne to nejde cez nb neviem preco ☹ Ale hned ked okrem malej bude mat cas na ine,tak sem foto prihodim a ved info davam hned ako som sa sem dostala 😉

hasleerka
14. nov 2009

no len som myslela že iné kočky už vedeli že máš mimčo, to som tak myslela ... niežeby si ty musela ešte v deň porodu sem písať ... a kde si rodila tu???

petra5258
14. nov 2009

miselin kukala som si tvoj fotoalbum a ako tam mas kolko mala vazila a merala v kolkych mesiacoch tak moja lindula ma teraz necelych 6 mesiacov a meria a vazi ako tvoja dominicka v dvanastich 🙂

adrykaa
14. nov 2009

Ano ja som rodila tu aj som sa bala ako a co ked som to citala ale uplne super.Ak pojdem este nahodou 😉 tak sem,vazne super pristup sestriciek aj lekarov nadstandardky boli sice obsadene ale neva aj klasika izby boli uplne v pohodke.Anie nikto nevedel ze uz mame babo ved teraz som tu prvykrat po case.Akurat mm pisal sms ja som nezvladala ani to,nieto este sa prihlasit na net 🙂 Az na take vykony nie som stavana 😉

sebastianela
15. nov 2009

Ahoj Adryka!!!
Som na teba často myslela. Tak čo to máte teda. Napíš cm,kg,meno a ako spinká.
Tak už máte doma veselo.

😵

miselin
15. nov 2009

Adryka blahoželám. A ja som vedela, že už sa chystáš rodiť 😉 Aj som to tu inak písala, že Adryka už isto rodí lebo som jej písala a nič tak už je isto v nemocke 😀 A to máš dievčatko? Ma to teraz mýli to meno keď tam máš Alex, že či to máš skratku Alexandry 🙂