Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
15. nov 2009

Peťa ja mám také pidi dieťa asi pred týždňom vážila 8,1kg a merala okolo 84cm a to má rok a pol 😅

sebastianela
15. nov 2009

Misel. Domča je modelka s hviezdnymi manierami.😀

miselin
15. nov 2009

Seby 😀 😀 😀 😀 To si dobre vystihla 😀 😀 😀

sebastianela
15. nov 2009

Tak som sa prejedla,že musím teraz odpočívať hore kopytámi.😝

kaciatko68
15. nov 2009

Maminy, ak chcete piecť, tak tu sú recepty : http://picasaweb.google.com/kaciatko69/ReceptyZ....
To som mala požičanú knižku a nafotila som si to ...

kaciatko68
15. nov 2009

Skúsim ešte raz, ten link nešiel :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/ReceptyZ...

petra5258
15. nov 2009

miska to ja mam zase doma riadnu babu 🙂 dik za info o vcielke cez tyzden tam skocim

ivka000
15. nov 2009

neviem či pôjdeme tento týždeň do včielky uvidím čo sa vykluje s tých soplíkov malému. zasa dnes bol v noci zlý a ešte k tomu bol asi hodinu o piatej hore 😠 čo mal plný nos a nedal si to vysať. robí také scény ako keby ho z kože dereme 😖
peťka aj ja som bola vyspatá mamina tak 11 mesiacov vtedy sa mu vytlačili dva zuby a teraz mu idú daľšie asi 4 naraz on spával tak že sa okolo 21.30 najedol a spal až do nejakéj šiestej a napapal a spal zasa tak do ôsmej a niekedy aj do deviatej 😉 no ved uvidíš ako to bude u vás

petra5258
15. nov 2009

ok baby tento tyzden idem do rakuska aj s malou na vianocne nakupy ale v nedelu pridem tak dufam ze niektora z vas pojde do vcielky nech tam mam s kym prvykrat byt🙂 a ivka na tie zubky sa uz veru tesim pripravte sa ze vam budem vypisovat ake geliky vam zabrali atd

ivetka007
15. nov 2009

Ahojte kočky, aj my máme soplík, sme akýsi poprechladaný 😢 Malý tiež veľmi zle spinkal, dohromady som spala hádam aj hodinu ☹ Tiež sme chceli ísť tento týždeň do Včielky, ale asi z toho nič nebude. Buďte radi, že vám drobci tak spinkajú. Ja som od pôrodu neprespala jednu jedinú celú noc. Boli noci, keď sa malý zobudil aj 10-15x. Hrôza.

petra5258
15. nov 2009

uf, tak to si musela mat inak pevne nervy, moja linduska je cez den velmi ziva ale v noci anjelik ale ako ivka pisala vsetko sa moze zmenit.

jankabambulka
15. nov 2009

ahojte
vo štvrtok urobili miškovi čASť PREDOPERAčNéHO a 7.12 nastupuje na oepráciu , 8 ho budú robiť.. teraz nemám chuť ani síl viac o tom písať . aj toto aby som napísala mi dalo námahu

sebastianela
15. nov 2009

Janulka. Je to smutné, ale budem na vás straaašne myslieť a držať palce,nech to všetko super dopadne. Môj malý bude mať presne 8.12. prvé narodeniny.

zuzka99
15. nov 2009

janulka a s tými očkami? Neboj, všetko dobre dopadne, držíme palce a samozrejme, keď budeš chcieť o tom sa vyrozprávať sme tu, papa, držte sa

zuzka99
15. nov 2009

baby, akorát pozerám na nete nejaké protišmykové podložky do vane, máte niekto? Alebo viete odporučiť, kde sa dajú kúpiť?

My sme dnes boli na nákupy v Žiline, som si konečne kúpila bundokabát, 2 šály, kozmetiku, obliečky do spálne také krásne hnedo zlaté z toho bavlneného saténu, malému obliečky s krtkom do novej izbičky a ešte nejaké drobnosti...

teraz ma napadá čisto ženská otázka - ja som doteraz používala kozmetiku, že pleťové mlieko, voda a krém. Myslíte, že treba používať aj mlieko aj vodu, alebo lebo jedno z toho? Lebo je to strašne drahé tá moja kozmetika a keď mám používať všetko tak zbankrotujem. A v návode nie je napísané, že treba použiť aj to aj to. Vždy len jedno a krém. Chápete ma, čo sa snažím povedať? Lebo ja už nechápem čo píšem 😀

andulkau
15. nov 2009

Adryka blahozelam. 😎 😀 😅 Sa to tu rozrasta.Maminami aj babatkami. 😉
Aj my sme chori usoplneni.Adama este rozbolelo s toho ucho, tak som zvedava ci pojde rano do skoly.
Jankababulka drzim palce.

hasleerka
15. nov 2009

jani držíme všetci palce aby to dobre dopadlo... budeme s tebou

peta dnes som v meste okukávala jeden červený kočiar, ale ty si to nebola škoda

zuzka99
15. nov 2009

aj ja blahoželám čerstvej mamine 😵 aby bol Alexko hlavne zdravučký

a teším sa na nové maminy, ktoré sem zavítali a hlavne z toho, že aj zo Stredu 😉

zuzka99
15. nov 2009

inak Kaciatko, alebo niekto, kto chcete, tú knihu, čo máš odfotenú, by som mohla požičať originál, ak niekoho zaujme

zuzka99
15. nov 2009

adryka, možem sa opýtať? Adryka je normálne krstné meno, či zdrobnelina od nejakého mena - Adriana a pod.?

petra5258
15. nov 2009

zuzka mala by si pouzivat obidve ale su aj take ze 2 v 1 pletova voda aj mlieko spolu mozno to vyraba aj ta kozmetika ktoru pouzivas, si to zisti 😉

zuzka99
15. nov 2009

no je na pleťovom mlieku napísané, že spája jemnosť mlieka s osviežením vody. a v návode, že mlieko naneste na vatový tampón a vyčistite dokladne pleť a potom ošetrite pokožku krémom. Teraz vyzerám ako keby som si išla prvýkrát čistiť pleť 🙂 Ale opýtam sa na to kozmetičky, aj tak tam v piatok idem

hasleerka
15. nov 2009

ja používam iba mlieko, lenže ja sa moc nemalujem, len občas oči a to mi stačí iba mlieko ... aj tvár si čistím mliekom a čistou vodou

adryka a máš dievčatko alebo chlapca, zuzka ma teraz trochu zmiatla

zuzka99
15. nov 2009

jáj, prepáčte, ja žijem v tom, že adryka má chlapca - Alexa, ale je to červeným tak to bude dievčatko 🙂 ešte raz sa ospravedlňujem. Sesterka má Alexa - chlapca, preto som sa pomýlila

hasleerka
15. nov 2009

zuzi mňa tiež zmiatlo to meno, ale kedže bolo červeným tak reku bude to dievčatko ...

fialllka
15. nov 2009

ahojte maminky

ani ja som tu dlllllllllllllllllllho nebola .... akosi pri malej nestiham ... vsetko zanedbavam ... Terezka je total na mna naviazana a chce aby som sa s nou stale hrala ... alebo ked varim, tak ju mam stale nalepenu na zadku, co mi chce naramne pomahat ... tak si viete predstavit, ako to kolkokrat v kuchyni vyzera ....

ku tomu som uz tyzden k.o. ... chytili ma mocove cesty a akosi sa nie a nie z toho dostat ... do toho ma aj chrbat zacal boliet a zub mam uz druhy mesiac otvoreny ... som bola v utorok u zubarky, ze konecne mi ho urobi a dala mi tam nieco na preliecenie s tym, ze ked to bude boliet, ze mam okamzite prist ... tak hned v piatok som klusala ku nej naspat ... a tak mam zasa otvoreny zub a fungujem pred jedlom don vata a po jedle vybrat ... no dobre je to tak na dietu a zhodenie par kil 😀 😀 😀

este dobre, ze maminka je teraz doma nezamestnana a chodi ku mne casto a mi malu vezme von, ak je pekne pocko, pripadne sa s nou dnu zahra ... ked som teraz grogy ....

doma mame tiez stale brajgel ... manzel ked vojde z prace dnu, tak len cumakuje, ze takto tu nebyvalo ... ale presne ako pise jankabambulka, upracem ked ide Terezka spat a vzapati ked vstane je to opat rozhadzane ... napr. stipce na pradlo zasadne neupratujem, ked ich vysype, bo akonahle vie, ze su upratane, tak znova ich rozhadze ...

v poslednej dobe sme obaja s manzelom vecer total mrtvy z nej ... fakt nevieme, kde ona berie tolko energie ... a zacali sme aj obdobie vzdoru, tak je to hruuuuuuuuuuuuuuuuuuzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... minule ma tak "vytocila", nechcela mi dovolit dovarit obed, len plakala a tahala ma z kuchyne ku hrackam, ze som ju skratka vzala na ruky, odniesla ku hrackam a som jej povedala, ze ked prestane plakatl moze za mnou prist a ja idem dovarit obed ... a ona stala v tom svojom kutiku a tak zalostne plakala, ze mi nedalo a po chvili som ju zavolala ku mne do kuchyne ... pricupitala a sa hodila okolo krku a mojkala sa .... ona by normalne tam plakala aj neviem dokedy a fakt stala, kym jej nedovolim ku mne prist .... potom som si to vecer vycitala, ze aka som otrasna, ze som ju nechala vyplakat ...
najhorsie vsak mame, ze ked zacne velmi plakat, tak ju napina na vracanie a uz sa nam parkrat povracala ... tak vobec neviem ako budeme riesit nejake zakazy bez toho zufaleho placu spojeneho s vracanim .... maminky, ak mate nejaky dobry tip, tak sup sem s nim ... vopred dakujeme 😉 😉

zbezne som preletela ocami par stran ....

zuzi: to ze ti Slavko spadol, nenasvedcuje tomu ze si zla mama ... mne Terka zletela z gauca ked bola male miminko a bol to zlomok sekundy ... takze si nic z toho nerob ... si naj mama pre svojho Slavka, akeho moze mat 😉

jankabambulka: neboj, operacia Miskovi dopadne na jednotku s hviezdickou ... budeme na vas mysliet a silno drzat palceky 😉 😉

vitam nove maminky a blahozelam adryke ku babatku 😉 😉 😉

katka carska: precitala som si prispevok o dojceni,co si pisala ... my uz sa zaciname tiez pohravat s myslienkou, ze by sme Terezke dali surodenca, ale tiez ju stale este dojcim ... aj ked len uz pred spanim si potiahne mliecko a v noci ked je smadna alebo sa jej nieco sniva a ma potrebuje citit ... tak som sa chcela spytat, kedy sa ti Matusko sam odstavil??? lebo ja si to neviem predstavit a mam pocit, ze Terezka sa neodstavi nikdy a ked jej poviem, ze mliecko vypila a musi sa urobit tak na mna pozera, trochu rozmysla, co jej to hovorim a potom spusti plac a natahuje mi tricko ....

vsetkych vas pozdravujeme a ked nas nahodou uvidite niekde vonku, tak do nas drgnite alebo na nas zazjapte 😀 😀 bo ja som niekedy slepaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😎 😎

zuzka99
16. nov 2009

dnes nikde nikto? fialllka, že si sa aj ozvala. rýchlo sa vylieč, to je strašné byť chorá pri malej, keď si nemožeš ani oddýchnuť. To s tým varením poznám, ja radšej varím večer, keď zaspí, alebo keď je muž doma, lebo to niečo robím a on začne ma ťahať do detskej a hrajkať sa a ja nemožem, potom to skončí revom a nervozitou. Tak sa tomu radšej vyhýbam a varím keď spí, alebo tak. Ale v jednej knihe som čítala, že deti by sa mali zapájať od určitého veku do chodu domácnosti normálne, žiadne, že celý den sa im venovať a keď zaspia tak rýchlo variť, upratovať a pod. Aby vedeli, že upratovanie a ostatné patria k bežnému životu. tak my teraz robíme všetko spolu, okrem občas varenia a jeho to baví, má to ako hru

miselin
16. nov 2009

Čaute babule som bola od včera na Lánskej lebo som išla dnes ráno na endokrinológiu 🙂

Domča mi tiež teraz akosi zle spí sa budí každú pol hodinu 😒 Sa len smejem, ako sa spolieham zase na to, že keď jej vylezú všetky zuby tak už bude dobre spať 😀 Už som sa spoliehala na to vtedy keď jej skončila trojmesačná kolika v šiestich mesiacoch 😀 potom zase od jedného roka no a tak ďalej tak som zvedavá či sa fakt aspoň raz vyspím keď jej tie zuby vylezú 😀

Fialka ja som to stým zubom tak mala posledný mesiac tehotenstva a ešte 1,5 mesiaca keď už bola malá na svete a úspešne vrieskala celý deň aj noc. Ja som vtedy na to inak nadávala 😠 A už neni Terezka taká, že prestane sama od seba plakať ako kedysi čo si spomínala?

miselin
16. nov 2009

Bambulka prajeme Mišenkovi nech mu tá operácia rýchlo a hlavne čo najlepšie prebehne a tebe hlavné pevné nervy, lebo fakt neni nič horšie ako dieťa v nemocnici, je to teda poriadny nábor na psychiku a zvlášť keď ho majú aj operovať ☹ Tak držíme palčeky

miselin
16. nov 2009

Opravujem miesto nábor malo byť nápor 😅 No proste blondína no 😅