Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
16. nov 2009

Včera som bola aj v Trenčíne aj v Maxe aj v Laugaríciu a ešte aj dnes som obehala PB a aj tak som si nič nekúpila na seba do šľaka 😠 Si chcem niečo kúpiť na to stretko zo strednej čo mám 28.11 a zatiaľ tam pôjdem asi holá 😠 Šak všade majú len tie popísané šobrochy na pubertiakov, ja fakt neviem čo si oblečiem. Baby neviete o nejakom normálnom obchode kde by mohli predávať nejaké normálne svetre alebo tričká ale aby to nebol číňan 😖

fialllka
16. nov 2009

ahojte babule

miselin: dobry obchod celkom otvorili v troch veziach vedla kvetinarstva, co tam kedys predavali taky nenormalne drahy porcelan .... celkom sa tam da vybrat a nie je to cinan 😉
my sa chystame zajtra do TN do Laugaricia ... tak snad to zvladneme ...

zuzi: no ja som nemohla v ten den dovarit polievku, co je pol hodka a som ju potrebovala len dochutit a ani sa ist vycikat, co mala taky na piiiiiiiiiiiiiiiiiip den ....
a samoska, ze ju uz zapajam do domacich prac .... u nas totizto zasadne perie len Terezka ... sama mi nalozi do pracky pradlo, co jej ukazem, ked ho rozriedim, sama mi ju zapne a aj sama ho vyberie, ked ho ideme vesat ... a aj mi pomaha pri vareni ... strasne sa jej apci robit palacinky .... to mi sype muku do misky po lyzickach a potom sa ich snazi sama natriet ... ale niekedy sa to jednoducho neda, najma ked to ma byt zlomok sekundy ....
a tiez varim vecer, najma take jedla, ktore by sa pri nej nedali ...

ozaj babenky: som jej kupila dvd Spievankovo ... doporucujem ... je to pecka, mala na to stale tancuje a napodobnuje ich ... a strasne sa jej to paci .... ked potrebujem rychlo nieco urobit, tak ficime na spievankove a spievame si a tancujeme pri tom

hasleerka
16. nov 2009

misel bola si kuknúť tam oproti bývalým policajtom ... tam majú všelijaké blúzky, nohavice ... a číňan to nie je

zuzka99
16. nov 2009

miselin, v tých 3 vežiach som už písala, že majú super veci, ja som si tam nakúpila. a inak v PB asi už nikde, ešte ma napadá v Bancu ten grosshoper - neviem ako sa píše, tam majú celkom fajn veci pre mladých. Ostatné obchody sú totál handry, alebo čínan. Ja vždy kúpim v Orsay, Reserved, Chantal.... tam nič nemali?

miselin
16. nov 2009

V tých troch vežiach je to hrabák len je to povešané na vešiakoch a vyššie ceny, lebo to isté mali aj v tlačiarňach vedľa číňana a ešte asi v dvoch ďalších obchodoch a rifle mali tiež značky ako u číňanov predávajú 😉 Oni to všetci kupujú z jedného veľkoskladu 😠
Zuzi šak práve, že som kvôli tomu išla do TN lebo ja väčšinou len tam chodím na nákupy lebo mne to čínske nesedí, sú mi vždy krátke rukávy a tak... A v Orsay som si dve skúšala ale moc mi nesedeli, lebo ja mám teraz dosť na hovno postavu hore mám už 38 a dole cez brucho 40 takže na bachore napasované a hore veľké 😠 A jedna sa mi tam páčila už neviem v ktorom bola obchode a mala na sebe ešte taký živôtik čo sa mi nepáčil tak mi ho dala dolu no a keď som videla tie gombíky tak som dostala nervy a išla preč. Lebo všetky veci musia nejako dodrbať len aby to vyzeralo čo najmodernejšie 😠 A tá blúza stála 40eur takže by som bola sprostá keby som na nej ešte aj gombíky prešívala 😠

zuzka99
16. nov 2009

inak to v tých 3 vežiach má tá istá majiteľka ako ten obchod v tlačiarnach, tak asi preto tie isté veci. Ja už sa ani nebudem unúvať nakupovať v PB, vždy radšej pojdem do Za alebo Tn.

zuzka99
16. nov 2009

a ste boli aj s malou na nákupoch?

zuzka99
16. nov 2009

a zháňaš blúzku, či nejaké šaty?

miselin
16. nov 2009

Ja tiež chodím len do ZA alebo TN ale v poslednej dobe nemám šťastie, nič mi nesedí ako som už písala a môže byť aj nejaký sveter alebo tričko alebo ja neviem čo. Zuzi ale v tých troch vežiach mali značky riflí fak také isté ako u číňana a keby to nebol hrabák tak si nedovolia dať rifle v akcii za 5 eur 😒 Ale mali tam pekné veci len škoda, že všetky tričká robia v páse strašne úzke m a l veľkosť úplne rovnaké v páse len L bolo dlhšie a o XL ani nehorím a dnes som dokonca skúšala XXL a bolo mi to malé 😅

hasleerka
16. nov 2009

no misel tak ked už ty chudučká máš problémy kúpiť oblečko, tak potom čo ja 😢 😢 😢

ale mala som aj ja šťastie, kúpila som na seba blúzku, ako som ti písala v tom obchodíku oproti bývalým policajtom, tuším chozé sa to volá

baby nemáte nejaké knižky od slovenských spisovateliek??? čo som si nakúpila už mám prečítané a na nové momentálne nemám

miselin
16. nov 2009

Boli sme v TN aj s malou ale ona vnútri nebola nechcem ju vláčiť teraz cez chrípkové po obchodoch, môj tato s ňou bol vonku 🙂

miselin
16. nov 2009

No Chozé sa to volá aj Oli bývala vedľa toho, musím tam aj ja skočiť. Keby som dala ešte 3kg dole tak by som mala po probléme, lebo mám taký ružový sveter a pod to mám bielu blúzu lenže smola no 3 kg už dole dať nestihnem to by som nemohla vôbec jesť 😅

Hašlerka by si neverila ako mi všetko zle sedí, keby som aspoň cicíky mala trochu väčšie by sa ešte dalo , no lenže nemám tak sa nedá 😝

hasleerka
16. nov 2009

áno misel, presne tam to je ... patrí to dokonca mojej spolužiačke

miselin
16. nov 2009

A dala aspoň zľavu? 😀

petra5258
16. nov 2009

Hasleerka ja mam kopu knih len napis ake by si chcela, mame kupujem Keleovu-Vasilkovu a tu Dzerengovu, ona take zboznuje a ja mam vsetky od Evity a Matkina pripadne by si mohla nejake posunut na vymenu🙂
Miselin to ja mam tiez problem s mierami boky mam 38 a pas 42 takze ked si kupim bedraky napasujem sa do 38 ale vsade mi trcia poporodne spaky a ked si kupim 42 tak mi plavaju na stehnach no hruza a mam take velke prsia po porode ze nezapnem nijaku bluzku a ked hej tak je zase siroka na bruchu normalne mi vadia stacili by mi tak o 2 cisla mensie, ja chodim nakupovat do rakuska lebo tam robi moj muz, su tam v podstate rovnake obchody ako v laugariciu a maxe akurat ze ceny su tak o 30 percent nizsie a ked je vypredaj tak mas znackove veci za uplnu lakotu.

miselin
16. nov 2009

Peti to máš super, že môžeš ísť do Rakúska ja by som tam tiež išla hneď na nákup ale starého by som musela doma nechať lebo ten je odutý už v aute ešte len keď ideme na nákupy tak to je také nakupovanie 😅 A to je strašné s tými cenami na Slovensku 😠

petra5258
16. nov 2009

jaaj tak to tan moj nakupuje velmi rad a hlavne ked vidi nieco v zlave, je jedno ze je to hovadina co nepotrebujeme ked je v akcii treba kupit 🙂 chichi idem tak teraz vo stvrtok nakupit uz pod stromcek pridem v nedelu a potom sa chystam do vcielky budes tam buduci tyzden miselin?

andulkau
16. nov 2009

Ahojte

Hasly cvicenie volalo 😀 .

Fialka,ako, keby som citala o mojej malej. 🙂 ale moja sa uz trosku meni.Po tych dvoch rokoch sa uz konecne aj sama prehra a to s babikami co predtym ani pana.A najnovsie s autami uklada ich vedla seba a drzi ju to ,tak pol hodinky. 😎 Ale furt iba tancovanie a spievanie asi po mame 😀 .

miselin
16. nov 2009

Peťa ja pôjdem do Včielky až v januári lebo sme behom dvoch mesiacov s malou ležali v nemocnici a doktorka mi vravela aby som s ňou do kolektívov teraz moc nechodila zvlášť keď ej teraz toľko chrípky 😒 A ja by som tam tak už konečne išla ☹ No ale už ten mesiac vydržím a potom tam zase budeme varené pečené 😵

miselin
17. nov 2009

Zase prší 😢 😠

zuzka99
17. nov 2009

prší? tu nie, som chcela ísť s malým do obchodu, ale je v TV raťafák plachta a slniečko na rukavičke

miselin
17. nov 2009

Tu tak trošku mrholí ☹

hasleerka
17. nov 2009

miselin ak máš vodičák ideme do rakúska na nákupy my dve ... ani mm nerád chodí po obchodoch

peti môžem k tebe prísť ako do požičovne???

andulka nešla som cvičiť som akurát merala Zuzke teplotu, sa cítila zle, bola som pre ňu aj v škole ... ale našťastie mala len 37,1 a teraz nemá ... dúfam, že ju čosi nedrapne

miselin
17. nov 2009

Hašlerka ja nemám vodičák ☹ 😅 Ale keby sa ešte niekto ponúkol by sme mohli ísť no nie, deti odložíme babkám a spravíme si taký výlet a hneď aj darčeky pokúpime 😵 Môj starý by bol rád aspoň by so mnou nemusel ísť kupovať darčeky na Štedrý deň ako každý rok 😝

petra5258
17. nov 2009

Baby my vas zvezieme len odtial neviem ako by ste sa dosatli bo my sme tam az do nedele 🙂 hasleerka kludne len ak chces tu keleovu a dzerengovu tak to ma mama na rozkvete ale vzala by som ti to od nej, evitu a ostatne mam doma, mozme sa dohodnut 🙂

zuzka99
17. nov 2009

hasly, aj moja mama má veľa tých knižiek, keď tam pojdem odpíšem aké a vyberieš si, ktoré si nečítala

hasleerka
17. nov 2009

petka zuzi vy ste zlaté ... nečítala som posledné 4 vasilkové a od džerengovej poslednú - nepýtaj sa kde som ... úplne sa teším, že budem môcť čítať ...

zuzi a ty nemáš vodíčák, žeby sme išli my tri hviezdy 🙂

zuzka99
17. nov 2009

ja mám vodičák, a o čo ide? som moc neni v obraze, o nákupy v Trenčíne?

zuzka99
17. nov 2009

tak sa mám opýtať na posledné 4 vasilkové a poslednú džerengovú? Len to asi nebude vedieť, ktoré sú posledné, ale segrina svokra bude vedieť. Ešte som myslím mame kupovala Bokovú (myslím tak sa volá) - to tiež čítaš?

zuzka99
17. nov 2009

a doma mám zo slovenských (českých) akorát Rodinné putá a Susedia. Inak samé Dan Brown a historické knihy