• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Aj ja obdivujem Ivkine tortičky. Sú prekrásne. A samozrejme, gratulujem. A fakt, kedy to stíhaš? V noci nespíš či ako? :sunglasses: Hm, ja a pečenie. To teda nejde dokopy :grinning: U nás to väčšinou istí cukráreň.
18. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka nech kukám ako kukám aj tak nedokážem pochopiť ako si ju mohla takto nádherne urobiť :fearful: To si ako robila tie také kvietka v tej poleve, vyzerá to ako taká tapeta a najprv som si myslela, že tie kvietky sú umelé ale to sú z toho marcipánu , no fakt krása, normálne by som sa kvôli takej ešte raz aj vydala :sweat_smile:
18. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používame akciové plienky :grinning: :grinning: :grinning: ked sú v akcíí pampers tak pampers ked huggies tak huggies alebo tesco tie fialové ale najviac sa mi páčia huggies lebo majú naťahovacie prúžky na bokoch aj v zadu. Skúšali sme aj babylove ale tie sa mi akosi nepáčili . Kubkovi je to akosi jedno. :grinning:
18. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tá čo vyhrala prvé miesto sa mi teda nepáči, tú by som v katógu hneď preskočila a aj tá "absolútny víťaz" je nádherná. Ja som len raz v živote upiekla koláč a aj podľa toho teda vyzeral :sweat_smile:
Ja nie som žienka domáca čo sa okolo sporáku trmáca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vydaj kľudne ti takú spravím
tá tapeta v poleve nie je tapeta ani v poleve ale vytlačené kvietky takým ,,vytláčatkom,, do marcipánu a kvietky sú samozrejme z marcipánu :wink:
18. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež neni žienka domáca môj mm by ti povedal svoje varenie, žehlenie a pranie,..... to ma nebaví skús sa spýtať čo sme mali dnes na večeru :grinning: :grinning: :grinning: .................... tortu.................... :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa niečo priučíme :slight_smile: Idete skúsiť to cvičenie do Včielky?
pozývam na koštovku prídite ešte zostalo :wink:
to cvičenie môže byť super ale to vyzerá pre väčšie deti nie?
18. nov 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka ked sa budeš nudiť tak hod foto aj do albumu nech kukneme aj drobca :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to je pravda. Zaujať toho môjho neposedníka je umenie. Ale za skúšku to stojí. Pokiaľ tam ale budú nejaké zdvíhačky a pod. sa narobím :rolling_eyes: Doma sa ho nanosím dosť. On sa strááááášne rád nosí. Od narodenia a zostalo mu to dodnes.
18. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka ja som chodila do Včielky aj na to riekankovo, to sa tam recitovalo a to mala Domina asi 7 mesiacov, no a ja som ju vždy držala na rukách a spievala s ostatnými alebo sme sa na tie deti len pozerali a jej sa to strašne páčilo. Ja rozmýšlam, že začnem chodiť do Včielky hneď ako začne trošku mrznúť, nech tie choroby poriadne vymrznú. A isto pôjdem aj na Mikuláša ak bude :dizzy_face:
18. nov 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som volala doki o výsledky Domčiného moču a konečne dopadol na jednotku tak som rada a dúfam, že sa jej už ten zápal obličiek nevráti
18. nov 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivetka u nás je nosenie na rukách tiež najobľúbenejšia činnosť už od narodenia :angry:
18. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Našťastie mám dieťa ako pierko tak to nebolo až také drastické :sweat_smile:
18. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, bude aj foto. Prosím o trpezlivosť. Sme chorí, celý víkend som behala okolo malého, pondelok drapla choroba aj mňa. takže keď sa nám trošku poľaví, pridám foto. Dnes som sa potrebovala trošku odreagovať :wink:
18. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem už spať tak dobrúúúú :wink:
18. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, kopa hodín. Tak dobrú a nech drobci pekne spinkajú.
18. nov 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin, máš šťastie, že Dominika je ľahučká. To môj Miško je ako centík, môj chrbát by ti rozprával.... :frowning2: Tak ešte raz krásne sníčky :pensive:
18. nov 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, nádherná torta, to sa snáď ani nedá urobiť také čosi :wink: gratulujem, a aspoň vieš, že to za tú námahu stojí. počuj, neupiekla by si Slávkovi k narodkám? Len on ich má medzi sviatkami a neviem či ktosi vtedy pečie, nechcem otravovať vtedy. Ako si na tom? Chystáte sa niekam?
My budeme mať 2 Mikulášov, jedného budú mať v ZUŠ, vraj majú mať mikulášsky koncert a potom príde aj mikuláš. Len neviem ako bude malý koncertovať, lebo on sa v strede vystúpenia zbalí a povie mi, že on ide domov, ako včera na hudobnej to urobil 3x. Len si zabudol v triede cukríky a tak sa po ne vrátil a už tam ostal. Sa mu zapáčilo. A druhého robievajú vždy naši u nich doma.
19. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, aj vy máte koncert?
19. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky ... tak už mám prvý deň ženy za pultom úspešne za sebou ... celkom to ušlo, len ma nohy a chrbát bolia ... v piatok idem zase na rannú
19. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak niekto pôjde, tak ja by som na budúci týždeň išla pozrieť do včielky na to cvičenie. To môže byť celkom fajn ...Ivka a z čoho máš ten marcipán taký biely ? Keď som to robila, zdal sa mi skôr prirodyene smotanový, aelbo to bolo z K2?
19. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekedy keď budeš robiť marcipán na tortu by som prišla okukať, ako to robíš, ak môžem ...
19. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka neboj na to si zvykneš :wink: Hlavne, že sa ti páči :wink:
19. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A len tak mimochodom u nás noc katastrofálna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Zuzi ako si to vyriešila s tým Slávkovým nočným papaním?
19. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ale ste toho popísali ... idem všetko počítať

peti ja som za pultom so syrmi a salámami

jéj ivetku konečne spoznávam .... a Miškovi želáme nech sa rýchlo uzdraví ... inak ja som používala odsávačku čo som fúkala ústami, síce som sa narobila, ale inak som bola spokojná
19. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka no fakt si šikulka nádherná tortička
19. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, si veľká šikulka, tortička nemá chybu :wink:

hasleerka, neboj, zvykneš si na to státie :slight_smile:
19. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok