• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
to čo som napísal že paeti ... prepáč peti

miselin aj moja Miška má oproti iným deťom maličkú hlavičku ... a to pri porode bola taká buchta ... teraz sa vytiahla a je chudučká ... všetky tepláky po Zuzke som musela dávať novú gumičky do pásu
20. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ta moja mala je taka uzasna ze mi doteraz spinkala 3 hodky a este rano spala 3 hodky ideme sa napapat a pohrat:slight_smile:
20. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty Peti tak to máš fakt poklad, mne ani v noci nespí v kuse 3 hodiny :sweat_smile:
20. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha, ako sa zobudila stale pisti normalne ju nespoznavam takato nebyva dufam ze na nu nieco nejde, asi som ju moc prechvalila preto je taka :slight_smile:
20. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misel a sebi normálne vás obdivujem dnes som normálne ochotná isť dobrovolne na pol ročný pobyt do blázninca ako to zvládate???
malý bol včera ako čert a dnes doobeda ako med tak som ho pochválila no a po hodine sa zobudil a už ho ani nepoznávam stále reve reve a reve a príde mm s roboty a miláčik čo sa ti stalo ked si akási nervozna???? kopnúť ho do zadku je málo :angry: už neviem čo s ním všetci sa mu doslova tisnú do zadku a on to veľmi dobre vie krpec malý. to je nevýhoda spoločného bývania :angry: :frowning2: :angry: potom pri mne len zúri treiska všetkým a mňa škrábe kúše mláti,....... :frowning2:
už mi ani nugátky na ukľudnenie nepomáhajú a tie milujem :frowning2:
20. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako zvládnem toto obdobie máme ešte len dva zuby vonku to je len začiatok a ked si na toto spomeniem tak neviem kde naberiem silu na tie dalšie urevané dni :cry:
doma ma nikto akosi nechápe, len čo som stále nervozna ved som taká nebývala?
20. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o to viac ma to štve že zlyhavam ja, mám zdravé dieťa a ešte aj doteraz dobré priam ukážkové teraz to akosi neviem prehltnúť že je zrazu takýto :frowning2: viem čo to je choré dieťatko sestrenica má skoro dvojročnú dcérku a ešte jej nechodí a nestojí ani na nožičkách a ja hlúpa sa sťažujem že je kubko zlý :frowning2:
nemám sa komu posťažovať tak prepáčte že vám tu kazím náladu
20. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ak by ste vedeli o niekom kto si rád zacvičí aerobic, dajte mu vedieť že v pondelok a piatok cvičíme na 4.zš :wink:
20. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuška! Pre mňa je to už úplne normálne,keď je ako čert. Ťažšie sa ide z lepšieho na horšie. Isto mu idú tie zubiská. Keď bude pištiak fukni mu ten Viburcol a buje! Neboj! A zajednaj tú psychošu. Tam ma aj tie torty naučíš piecť v klude.:confused:
20. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka daj mu aspoň Nurofen keď tak stále reve isto to má zo zúbkov :wink: Aj ja si to vždy hovorím, že stále sa len sťažujem a hlavne, že je zdravá lenže to akosi tie nervy povolia no a potom na ňu aj nakričím alebo dostane na zadok keď už fakt nevie čo zo sebou a potom ma to mrzí :frowning2: Minule sa mi hádzala o zem keď som ju držala za ruku a skoro sa mi vyšmykla šak by si hneď tú hlavu rozbila no a vtedy do mňa vojdú strašné jedy tak za to vždy aj dostane :angry: Ešte si ublíži kvôli nejakej kravine čo jej nechcem dovoliť. A ja už ten rev tiež beriem nejak automaticky pri druhom dieťati ma to už veru nezaskočí, nejak to aj očakávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zase keby som ju mala dobrú tak je z nej strašné mazniatko lebo ja ju stále len bozkávam a ona sa tak nechce dať, ona sa celkovo nerada mojká a ja by som ju stále len pučila :grinning:
20. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulka ako dopadla skúška :confused:
20. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ja si ani neviem predstavit ake nervy by som mala keby je moja taka uvrestana teraz som ju uspavala 20 minut lebo plakala a to uz som mala pekne nervy ale hned som sa ukludnila ked som si predstavila co mate doma vy a uz mi od osmej pekne spinka. Sebi a ako dlho to uz trva ze je taky uvrestany?
20. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misel Kubko je v mojkaní opak Dominiky dnes som ho volala ,,vtierka,,lebo on vie že sa na neho hnevám a tak len chodil za mnou a stále ma chcel objať a boskávať ale nedala som sa mu :grinning: :grinning: :grinning: pravý chlap najskôr ťa naštve a potom ked niečo chce tak dolieza :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka to máš supééér :dizzy_face: Ja som vždy chcela mať dieťa vtierku a mám pravý opak, moja to neznáša už od malička, ona sa strašne nerada stíska a bozkáva a všetko čo k tomu patrí, minule keď som ju hrešila tak mi zavrela dvere pred nosom išla si po svojom, no má ma naháku :sweat_smile:
20. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka! No ja ho mám takého od prvého dňa v pôrodnici. Takže tak. 8.decembra bude mať 1 rok,tak budem aj ja oslavovať,že to je presne rok,čo som sa ani jednu noc nevyspala.:angry:
20. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak narodil sa v poradí ako 666 dieťa v PB za rok 2008. Takže no coment!
20. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj pokrstiť som ho dala veriac,že s neho ten diabol vystúpi a nič!:cry:
20. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdá sa,že dnes bude kludná noc. Zatial bol od osmej hore iba 2 krát! Ale nechcem to zakríknuť!:unamused:
20. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hajušky!:cry:
20. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes dala malej normalne 10 ml toho caju co ste tu o nom pisali a normalne super od rana :slight_smile: Viem ze by sa vraj caj nemal davat kojenym detom ale bola som v koncoch z malej.Ja sama som uz 2 dni pila vseljake take caje,doslova na litre,ze ved sa to dostane do mlieka,ale nemalo to ziadny ucinok :frowning2: Ja myslim,ze trochu caju jej neublizi :sweat_smile: Ale co je zaujimave aj ked doma doslova reve kvoli brusku hned ako vydeme s kocikom s garaze spi ako zabita.Dnes sme boli vonku od 12 do 16 a vcera takisto a spala,mozno sa jej na vzduchu lepsie.Ale ja neviem z coho ju to brusko boli ved si davam bacha na to co jem :frowning2: A hasleerka aj v hypke sme dnes boli kupovali sme syr a sme ta nevideli ale hadam nabuduce :wink:
20. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrykaa my sme mali to isté ale po čajíku bolo super tak som mu ho preventívne dávala každý deň a bol pokoj a spával na vonku aj 5 hodín a to aj v mrazoch len ked bolo fakt zima som ho po hodine dala do pivnice tam sa nekúri ale je tam zima a tam pokračoval :grinning:
20. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adryka ja tiež neviem z čoho tú moju to bruško bolelo a to ju bolelo až do 6 mesiaca, ja som jedávala už len staré rožky a kmínovú polievku a aj tak ju bolelo a bolelo ju aj s UM aj keď som ju začala prikrmovať furt vrieskala, no a koľko krát ju aj teraz vie poriadne bolieť bruško hlavne keď jej idú zuby.Moju z toho feniklového čajíku nadúvalo ešte viac, nám trochu zaberal aj kmínový čajík. Ale aspoň, že sa tej tvojej vonku páči u nás nezberalo ani to - kočík 0 bodov :unamused:
Prajem ti aby už malú bruško nebolelo a už sa len usmievala, papkala a spinkala :wink:
20. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seby moja pišťáva nonstop od troch týždňov :grinning: Ale to len preto lebo keď bola dosť pridusená pri pôrode tak ju v nemocke ládovali liekmi a z toho bola ospalá, no a keď sa z toho vyspala tak začalo rošambo :grinning:
20. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani u nás nezaberal kočík. Ten zjapal ako pavián aj vonku. Som nemohla ísť nikde. V hlbokom mi nechcel spávať vôbec. No a si predstavte,že od 3,5 mesiaca som musela nasadiť športovú časť na kočík a bol ticho iba,keď sedel. Ale aj to iba tak na pol hoďku. Keď som s ním išla do Tesca,alebo kdesi, to reval nonstop. Všetcia boli radi,keď sme už donakupovali. A čaj mi odmietal z fľaše.:angry:
21. nov 2009 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A autobusom trvá cesta ku nám vyše pol hodinu,tak to boli galeje. Som v Púchove aj kojiť musela v každom obchode,aby zaklapol aspoň na chvíľu.:angry:
21. nov 2009 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ostatní sa len smiali,keď ma stretli. Ja som vždy iba povedala,že sa mám na p... a išla som dalej.
Ja nemôžem na to obdobie povedať nič dobré. Bola to úplná katastrofa.
21. nov 2009 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som vyskúšala hádam všetko. Cumel,každá velkosť,tvar,značka. Takisto aj flašky,antikolikové cumle na ne. Aj tak sa toho ani nechytil. Mlieka,kaše,čaje,kvapky,všetko 0 bodov. Všetky UM,čo sme kúpili sa samozrejme pokazili,takže paráda. A mladý nezájem. Ten si ručal furt z vesela. Ja šedivá troska,som sa išla zabiť,aby mu nič nechýbalo. Druhé by som už inak cvičila!
21. nov 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žiadne kojenie! Žiadne spanie v manželskej posteli!
Žiadne bratie na ruky,keď zamrnčí!
Mám kámošku,čo povedala,že druhé sa už vychováva od narodenia lepšie,lebo ideš na istotu a nie si zmätená a vystresovaná!
21. nov 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My už sme aj povysávali!:sunglasses:
21. nov 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seby by sme tie naše decká mali zoznámiť :grinning: :grinning: By si veru mali čo povedať :grinning:
21. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok