Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
21. nov 2009

Dnes vyzerá, že bude pekný deň 😵 😵 Čo máte v pláne robiť?

miselin
21. nov 2009

Neviem čo si mám myslieť o tom mojom dieťati 😒 Nechce sa jej moc rozprávať vie iba ten základ ako mama, tati, baba, dede ako dedo,bo, tam , kde, to čo... a napodobniť zvieratká, ale keď ju niečo zaskočí tak povie pekne a čisto hoc jaké slovo, no ja to fakt nechápem 😒 Šak keď to vie tak prečo to nepovie. Aj minule sme išli na prechádzku a preletel popred nás vták a kým som stihla povedať vtáčik tak to povedala ona, alebo sme minule pozerali fotky a keď zbadala môjho brácha tak hneď povedala Peťo ale jemu to nikdy nepovie 😒

eyya
21. nov 2009

ahojte myslite ze malej uz mozu ist zubky? ma len 3 mesiace...bo zacala strasne slintat, je uplakana a to ona je stale urehotana a ukecana, od vcera ale z nej ostal placko ...muzovi poslintala celu ruku, kuse si pasticku ako diva, najradsej by ju tam strcila hadam celu ...ale diasienka este nema naliate, ja neviem ...

zuzka99
21. nov 2009

eyya, aj my sme to tak mali, asi od 3 mesiacov som myslela, že každú chvíľu vylezie zub a nakoniec presne až v 7 mesiacoch. A to na deň presne. Takže také 3-4 mesiace len slintal a pchal ruky až pomaly po lakte do pusy. Ešte na poradni som hovorila, že asi mu idú zuby a dokt. mi vtedy povedala, že to môže trvať aj niekoľko mesiacov. Ale zase niekomu vylezú aj v 3 mesiacoch, takže kľudne možete mať aj zuby.

Eyyka a ešte som chcela toto. Volala som včera segre kvoli tomu mlieku a vraj má aj ona strašne veľa. Musela vyhádzať všetko z mrazáku, nemajú ani maso kam dať kvoli mlieku. Takže ak by ktosi chcel aj ona rozdáva. Volala aj do porodnice a tam tiež nechcú. A čo by zato dala nejaká iná mamina. Len kde ju nájsť?

eyya
21. nov 2009

Zuzka presne tak , ja som jeden cas jednej mamine tu v PB davala ale uz sa jej mliecko upravilo a moje nepotrebuje ....takze nasa mraznicka vyzera podobne...dnes dokonca robim zajaca pretoze zaberal vela miesta , ach keby som vedela co ma aka ked rozmrzne asi by som ten obed nechala na manzela 😖
chudak zajacik....asi budem dnes hladna

petra5258
21. nov 2009

Seby som sa inak nasmiala na tom co si tu popisala 😉 666 tak to sa nemozes divit ale verim ze tebe do smiechu nie je, mne lindula zaspala o osmej vecer, zobudila sa o jednej v noci napapala sa a spala do deviatej rano teraz si tu cosi frfle vedla mna a konecne sa prvykrat pretocila na brusko a zacala sa tomu strasne rehotat. Adrykaa ja som prve tyzdne tiez nejedla nic z coho by malu mohlo bolet brusko lebo ma vsetci strasili a potom so si v Mama a ja precitala ze 95 percent bruchaboleni je z bacilov v brusku a z toho ze ked deco vresti tak poprehlta vzduch.. a eyya moja mala tiez zacala tak slintat a slinta doteraz mame doma 30 podbradnickov z tesca a kazdu hodku jej davam mokry na radiator 🙂 doktorka mi povedala ze sa jej nadmerne aktivovali slinne zlazy naraz a inym detom sa postupne ci co ale ze to je normalne len budem mat par mesiacov doma slintosa🙂 ale v tom obdobi sa jej aj tak vytvarovali dasna a na jednom mieste jej trci vpredu taka miniatura zo zubku ale odvtedy nerastie🙂 ideme do mesta dominat peniazky a zajtra sup sup na slovensko 🙂

sebastianela
21. nov 2009

Misel. Tak my ich fakt musíme zoznámiť. Načo bude rozprávať,keď to nemá platené,nie! Aj moj vie toho veľa,ale sa mu moc nechce. On sa najradšej rozpráva sám so sebou.😅

sebastianela
21. nov 2009

Peťka! Ty buď fakt vďačná Bohu,že máš také dobručké dieťa,čo ti tolko prespí. Vieš,koľko nervov si ušetríš!

sebastianela
21. nov 2009

Ja zas pečiem 3 štrudle. Pudingovú,tvarohovú a makovo-jablkovú.😝

petra5258
21. nov 2009

mnam 😉

miselin
21. nov 2009

Mňáááám 😝 Unás sa zase nespí 😠 Trieska mi tu po hrncoch a tancuje 😀

fialllka
21. nov 2009

eyya a co sa stalo so zajom???
inak ma napadlo, co takto skusit sa spytat Ivana, ze by vzal do TN mlieko, hmmm??? 😉 tak raz za cas mu naplnit prenosnu mraznicku a podla mna by sa tomu nic nestalo .... len sa ho skusit spytat, to ta nenapadlo??? mna teraz 😀

a este ma napadlo, nedavas si ho do kavy??? alebo si nerobis granko z neho??? ja som svoje pila, ked som odstriekala a mne chutilo 😉

a mozno skusim aj Terke zobrat .... bo minule co si jej dala, tak ho doma vypila 😉

no babenky, ja lezim so zapalom mocoveho mechura a od stvrtka mam lieky ... ale poviem vam, 3x som sa u tej doktorky vytocila ....
mala sa mi prave zobudila, spala dve hodky ... bola s manzelom u svokrovcov a ja som sa lezala a asi ju tam tak zmorili, ze zaspala 😉

miselin
21. nov 2009

Fialka rýchlo sa uzdrav, fúj zápal močáku 😝 Pre mňa to bolo horšie ako pôrod 😝 😖

miselin
21. nov 2009

Malá pred chvílou úplne odkvacla, tak tu bude minimálne do 22:00 veselo 😖

zuzka99
21. nov 2009

miselin, presne aj Slávko, sme išli autobusom z Vrchteplej a on tam zaspal o 16,00 a spí stále, ani vonku jak sme ho prenášali sa nezobudil, to zase bude večer ☹

hasleerka
21. nov 2009

adryka ja som inak na salámach a včera som mala doobednú aj dnes ... škoda že som ťa nevidela ☹

baby no máte môj obdiv, že to zvládate s tými deťmi ... toto by som aj bola už na psycho ☹

také aké super boli moje, aj 10 by som vychovala ... ale teraz sa to už o nich nedá povedať ... teraz som rada že mám len dve 😀

sebastianela
21. nov 2009

Zapnite detičkám Markízu. Je tam pekná rozprávka.

hasleerka
21. nov 2009

seby ako stíhaš vypekať ??? ja chcem ísť babám urobiť bábovku, len sa furt akosi do toho nemám

fialka rýchlo sa uzdrav, taký zápal veru bolí, som to ako dieťa mávala ☹

miselin
21. nov 2009

Hašlerka keď musíš tak zvládneš 😉 Ja by som druhé chcela také lepšejšie aby som si ho mohla konečne užiť 😵 A hlavne takého smejka, lebo Dominike sa moc smiať nechce,každý úsmev máme u nej vydretý 😝

zuzka99
21. nov 2009

miselin, už vstala?

tedina
21. nov 2009

Ahojte, prosim vas o radu ohladne dobreho kozneho lekara v Povazskej. Moj 4 mesacny syncek ma ekzem a uz sme s nim boli tu u koznej v Dubnici, ale vobec mu nepomohla, naopak este sa to zhorsilo a nepaci sa mi ani jej pristup. Neviete mi odporucit nejakeho dobreho odbornika u vas v povazskej bystrici.
Dakujem za kazdu radu.

hasleerka
21. nov 2009

tak som už tú bábovku zvládla, podte sa ponúknuť https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ludka_r
21. nov 2009

Ahojte babky..
Ja som z toho môjho drobca úplne nešťastná... ☹ Dva týždne mal kašle, potom mu konečne zabrali antibiotiká od lekárky.. Ale keď ich doužíval, tak o dva dni začal znovu kašľať.. ☹ V lekárni mi dali zas nejaký sirup (už piaty), a ak to nezaberie, zas letím k doktorke. Prídem si ako totálna neschopáčka, že nedokážem ani vlastné decko vyliečiť.. ☹
Miselin, to vážne sa Vám Dominika moc nesmeje?? To ten náš je škero, stále sa usmieva, vidno že je to blíženec, dvojaká tvár. Ale pri cudzích je zas riadny bojko... Ten plače, keď má ísť bližie ku hocikomu cudziemu.. Idem sa z neho zblázniť, to nie je možné, aby bol niekto taký sralo. A že chlap.. 😀

sebastianela
21. nov 2009

Haši. Mňam. Bola vinikajúca. Mala si domáce vajíčka? Taká jarná.
Ja stíham piecť,iba keď je starý doma. On sa celý deň stará o malého. Ho aj pokočíkuje,aj si ho prebalí,obleče,nakŕmi,večer okupká,nachystá na spánok. Ja iba prídem vždy na 10 min,dám cecek a dovi,dopo!

ivetka007
21. nov 2009

Dnes je veru divný deň. Ani ten náš nespal celý deň. Teda bol by chcel spať o 18:00, no som taká potvora, nedovolila som mu. Konečne pred chvíľkou zaspal. Ale obvykle keď nespí celý deň, dosť často sa budí ☹
Ludka, aj malý má kašeľ. Lekárka nám dala Ambrobene sirup. Aké si dávala malému? Ja dúfam, že mu to zaberie. Okrem toho máme aj antibiotiká v sirupe, má zápal priedušnice. To sú plače, keď mu to dávame. Je mi ho ľúto. Ale lekárka nám pohrozila nemocnicou, tak mi nie je všetko jedno 😢

ivetka007
21. nov 2009

Hašlerka, mňam, dala by som si. Furt mám na čosi chuť a akosi doma nič nemáme. Ako naschvál 😀

hasleerka
21. nov 2009

sebi a toď nedávno si sa na toho svojho sťažovala a pozri ako on tebe pomáha ... to ten môj by sa tak nikdy asi nestaral

vajíčka boli z obchodu, to som robila namiesto múky išli dva vanilkové a banánové pudingy a celkom bola dobrá

babulky idem haji som od 5 hore, tak som kaput papa

petra5258
21. nov 2009

Ivetka mas krasneho synceka a ak ma niekto problem s jeho semennikmi to ho posli vies kam, moja mala mala po porode zas taky velky hematom na hlavicke a aj tak tie fotky zboznujem skusil by mat niekto nejaku narazku ze to nie je pohladu lahodiace ci ako to ta pani napisala 🙂

petra5258
21. nov 2009

dnes sme nabehali s lindou v kocari minimalne desat kilakov rano 3 hodky a poobede skoro dve dufam ze som aspon desat gramov zhodila🙂

miselin
21. nov 2009

Zuzi malá mi spala presne do piatej a zobudila sa s totálnym revom, som mala pol hodinu čo robiť aby som ju vôbec utíšila a potom som jej dala aj nurofen,lebo stále plakala tak potom prestala. Ten posledný očák sa jej nie a nie prerezať. A tebe spal Slávko dokedy? Mne už Domina chrní od 21:20 to som normálne nečakala, že tak skoro zaspí 😕