Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

adrykaa
21. nov 2009

Hasleerka aj dnes som bola v hypke v ramci prechadzky aj v kiku 🙂 Sice som bola pri salamach ale nevsimla som si ta,asi nasadim skule 😉 Tak dnes rano som jej dala zas desinku caju aj naobed vonku a vyzera to ze ten jej zabera,dufam ze jej s nim neublizim,ale hadam sa nic nestane ked vypije trochu cajiku 😒 Ale aspon ju to brusko uz netrapi a nie je nervozna.Uvidim ako bude v noci,vcera v noci v pohode,zobudila sa 2 krat na krmenie a potom spala.

zuzka99
21. nov 2009

adry, čajík neublíži, ja som tiež kojila a malý keď mal 6 týždňov mal hnačku a sama doki mi poradila čajík po lyžičkách dávať a viem, že baby normálne vonku dávali piť čaj od narodenia.

misel, ja som ho zobudila 16,45, som už bola nervózna a predstavovala si večer, ale chudiatko bol hotový, keď som ho zobudila ešte 10 min. ležal a hľadel čo sa deje. Ja ho tak nerada budím, našťastie už keď cez deň nespí, tak nemusím. A večer zaspal 22,10

zuzka99
21. nov 2009

ivetka, pozerala som tvoje fotky a fakt nechápem o čo tej pani išlo. Je normálna? Veď malý je krásnučky a niektorí ľudia sa musia fakt strašne nudiť a hľadať, kde by do čoho pichli 😠

eyya
22. nov 2009

fialka vsak vies asi ako sme zaja dostali ked rozmrzol, pozrel na mna ockom a mne bolo zle....a bola som na to sama... 😝 nahadzala som to vsetko do hrnca a ked som miesala snazila som sa nedivat...ufff keby na mna pozrel aj odtial 😖

s mlieckom je to fajn napad ale otravovat ho? 😒 no zda sa mi to blbe...a zas az tak sa s nim nepoznam...

a hlavne sa liec, bo ta pliaga mechurisko vie riadne potrapit...uz aby si bola ok 😉

a vam ostatnym sladke sny lebo uz isto spite, to len mne sa dako nechce spat...

miselin
22. nov 2009

Babýýýýýýýýýýýý u nás sa spalo celú noc 😲 😲 😲 😲 Prvé pišťanie až o 6:11 a pomohol len cumel a potiahla až do pol ôsmej 😲 😲 😲 Zase isto niečo chystá a aj s úrokmi 😀 😀 😀

petra5258
22. nov 2009

nemysli na uroky a uzivaj si ze si sa vyspala miska my sme zase v noci nespali sice ani neplakala ale chcela sa hrat o tretej v noci musim ubrat z tych dennych prechadzok lebo moc spinka cez den a v noci je hyperaktivna

petra5258
22. nov 2009

inak v poslednej dobe by Linda len na telku kukala mame ju v spalni a ked ju vypnem tak sa rozzuri ale ked si potrebujem nieco rychlo spravit tak pti nej ticho sedka len sa bojim aby sa jej nepokazili ocka, nenechavam ju pri nej dlho ale aj tak... ???

hasleerka
22. nov 2009

adryka ja som síce nekojila, ale viem že čajík sa nemusí vtedy dávať ... ale keď dáš tak určite neublíži

a bol si aj s kočíkom v hypke??? videla som tam zopár mamičiek

to bolo dobré s tými úrokmi 😀 😀 😀

petra aj vy máte telku v spálni??? aj my tam kukáme ...

hasleerka
22. nov 2009

čo máte dobré k obedu?? my mušličkovú polievku a pečený bôčik a zem.kaša

adrykaa
22. nov 2009

v hypke s kocikom musela som vbehnut pre slaninu a pecivo a potom mi ju uz segra kocikovala pred kinom tak som sla kuknut nejake veci do kiku 😉 my mame maso so syrom hranolcekmi a ryzou a kuraciu polievku 🙂 a misel mozno ta chce malka odmenit a bude takja dobra uz az do puberty 😉

hasleerka
22. nov 2009

adryka a aký máš kočík... ťa budem nabudúce ja obzerať ... teraz už obzerám všetky maminy s červeným kočíkom či nestretnem petru alebo chicco oranžový zase ivetku

miselin
22. nov 2009

Adryka moc tomu neverím, ale radšej nech je zlá teraz ako by mala byť v puberte, len dúfam, že nebude zlá aj teraz a aj v puberte, to by ma asi fakt porazilo,keby som bola ešte aj mladá babka 🙄

kaciatko68
22. nov 2009

Babulky uf, ani Vás nestíham čítať .... A nechce sa Vám hrať akvárium na facebooku. Našej malej sa to strašne páči a chodí pozerať rybičky. Ešte aj počítač si zapne 🙂 ...

zuzka99
22. nov 2009

mne sa kaciatko teda nechce, niekedy som rada, že stihnem prísť sem 😉 a ani to neviem. Miselin, aj Slávko jak večer zaspal o tej desiatej, tak prvýkrát bol hore až o 6,30, dala som mu mlieko nech ešte zaspí a zaspal do 8,30. A teraz cez obed zase nula bodov, tak ho dám až o 19,00 spať na noc. Boli ste dnes vonku? je tam strašná kosa, sa mi nechce na prechádzku, ale ideme sa premocť.

U nás na obed kuracia polievka a hovadzia sviečkovica s lečom (skoro ako guláš) so šťavou a ryža starému a malému tarhoňa. A večer som stihla aj marhuľovo - malinovú bublaninu upiecť, tak popoludní majú dojsť naši pre malého na prechádzku ak stihnú (lebo išli do Źiliny kupovať darčeky na Vianoce) a bude ku kávičke. 😝

miselin
22. nov 2009

Kačiatko aj mojej malej sa to akvarko strašne páči 😵 A ja to strašne rada hrám sa mi to tiež páči, stále len kupujem a predávam ryby, vždy keď ti vyrastie tak máš za ňu minimálne o 2 koruny viac ako keď ju kúpiš novú, tak postupne šetrím peniažky na krjašie rybyčky 😵

miselin
22. nov 2009

Dadulka ako dopadla skúška?

hasleerka
22. nov 2009

a to čo hráte za rybičky ... mala by som aj ja vyskúšať

miselin
22. nov 2009

Hašlerka poslala som ti návrh na aplikáciu, tak skús na to kuknúk, ak by si to nevedela tak ti poradím 😉

hasleerka
22. nov 2009

no ved som ti to aj otvorila ale mne sa nechce listovať v ang.slovníku ... tak tomu vôbec nerozumiem

miselin
22. nov 2009

Hašlerka je to jednoduché na to slovník nepotrebuješ 😉

Cleanliness- to je čistota akvárka ak máš z toho ubudnuté tak ho vyčistíš kefkou (brush)
Hunger - to je či sú rybky hladné ak ti to tiež ubudne tak im dáš krmivo to je vedľa kefky
Rybky a iné veci do akvarka sa kupujú v domčeku s nápisom store, no a peniaze získavaš aj tak, že si klikneš na tú svoju truhličku čo máš v akvarku vždy keď v nej máš peniaze tak na ňu klikni a môžeš na ňu klikať aj u susedov.
Rastlinky a aj všetky doplnky do akvarka sa ti dajú aj posúvať a aj zmenšovať len musíš na ne kliknúť a musia sa ti zobraziť tie 4 šípky potom s tým už môžeš aj hýbať. A ak sa ti niečo nepáči čo si kúpiš alebo dostaneš od druhých tak to môžeš vrátiť späť do obchodu tak, že na to klikneš a dole pod tými šípkami máš napísané sell tak vtedy ti to odoberie a vrátia ti za to peniaze, tak isto aj rybky môžeš zase predať a keď ich predáš už dospelé tak máš za ne korunky naviac

hasleerka
22. nov 2009

no beda to je na mňa moc 😀 😀 😀 ale díky za rady budem to skúšať

miselin
22. nov 2009

Skúšaj veru je to dobrá namotávka, to sa len zdá také náročné ale uvidíš ako sa rozohráš 😉

adrykaa
22. nov 2009

Hasleerka mam tmavomodry jane a ked som vo vnutri tak sa vzdy ponahlam lebo mala je nerada vo vnutri 🙂 Ale neboj my tam budeme isto denne kvoli pecivu a tak z jelsoveho to mame taku prechadzku aspon 😉

miselin
22. nov 2009

Adryka keď budeš mať čas tak hoď aj fotky malej som už zvedavá 😵

hasleerka
22. nov 2009

adryka ty bývaš v jelšovom ... tak ked pôjdem ku známej až nakoniec, tak ti budem tiež kývať

petra5258
22. nov 2009

uf, konecne sme doma 🙂 kukame superstar ten karolko sa mi tam moc nepaci... hasleerka zajtra ta pojdem pozret do hypky a baby kto vsetko idete v utorok do vcielky a o kolkej? a mozem tam ist aj s kocarom? no a kedy nechame decka nasim chlapom a pojdeme niekam podvecer na kavicku? tesim sa na vas nazivo 😉

kaciatko68
22. nov 2009

Tak my sme dnes malovali vstupnú chodbičku. Potom budeme ešte chodbu a kuchyňu. Ale nám to pri malej a varení strašne dlho trvá. Aj ja som piekla v piatok večer broskyňovo-čerešňovú bublaninu. Idem skúšať recepty čo sa mi páčili, tak vždy upečiem iný koláč. Tak keď každý víkend omalujeme jednu miestnosť, tak máme do vianoc čo robiť 😀.
Malá si už pomaly začína spievať - jaj-jaj ku-ku-ku a kukuliaka( to ako kukulienka). Ale je taká strašne naliehavá ....
Ivetka, fakt sú niektorý ľudia úplne trafení ... To aj mojej staršia dcére sa asi dva týždne po narodení spravil na krku hemangión - taký červený, trochu vystúpený fľak a tiež sa niektorí vypytovali, ako keby im preskočilo. Ale teraz jej to už skoro nevidno. Bolo to asi 2 x 1 cm.

miselin
22. nov 2009

My do Včielky v utorok nakoniec nejdeme, každý ma od toho odhovára keď je teraz to chrípkové obdobie a ona brala tak dlho tie ATB ☹ Mňa už šibne som sa tak tešila,ma už veru nebaví chodiť stále dokola po Rozkvete, teraz tu ani žiadne deti nestretnete 😠 Začnem chodiť do Včielky až keď začne mrznúť až tie pliagy vymrznú, tak dúfam, že to bude čím skôr 🙄

Kačiatko aj naša Domina dnes strašne hrala na tenisovej rakete(sa tvárila, že má gitaru 😀 ) a strašne na celú hubku spievala náá náá náá a normálne to malo aj hlavu a aj pätu 😀 😀 😀 Tak rozmýšlam, že jej kúpim pod stromček tú detskú gitarku takú malú, nech sa baví, lebo vždy keď sme u našich, tak berie gitaru bráchovi a strašne vyhráva alebo jej musí hrať on 😀

katka.carska
22. nov 2009

Vcielku si "planujeme" az buduci utorok-este chcem ist na tyzden domov do Ba, neskor sa uz cestovat sama s Matuskom vlakom bojim-sice mame auto, ale ja mu tak nehovorim, kedze je to Skoda 100.
Ale tesime sa na vas ten buduci tyzden. Miselin, a ako vam tam hore vlastne chodia autobusy ? Lebo uz to pesi asi nedame... Ide nieco aj od nemocnice a stoji to pobliz tej skoly ?

Peta, ja asi sama nikam, kedze manzel je opat tyzdnovkar, teraz to taha uz druhy tyzden. A ked pride domov, som rada, ze sme spolu...

Este som trosku zvedava-ako spolunazivaju vase deti a TV ? Dozaduju sa jej? My sme doma nemali, no teraz ako som u rodicov mam trochu obavy, ci sa toho nebude Matus dozadovat, ked prisiel na to, co to je...

hasleerka
22. nov 2009

sebi už som ti ťa pridala na FB som rada že si ma našla 😉