Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
22. nov 2009

Katka od nemocnice ide myslím až o ale chodí Tesco bus ten ide rovno od tesca a je aj zadarmo, chodí každú hodinu o štvrť a tak isto chodí aj naspäť a to vystúpiš hneď na prvej zástavke 😉

Moja malá je úplne namotaná na telku 😠 Hneď ráno keď sa zobudí tak si zapne Disney channel tam ráno býva Macko pú a Mickey mouse, no a potom si zapne DVD kde má krtečka no a keď ju nebaví tak si vypýta rozprávku Pingu. U nás to musí byť stále zapnuté, chvíľu sa díva chvíľu hrá, to je najhoršie, že ona si to vie sama pozapínať 😠 Ale aspoň sa pri tom naučila aj pár slovíčok a keď ide znelka tak si spieva a tancuje 😒

miselin
22. nov 2009

Katka to od tej nemocnice malo byť o 10:40 som mala vypnuté čísla na klávesnici som si to nevšimla 😉

miselin
22. nov 2009

Seby aj ja som na FB 😉

hasleerka
22. nov 2009

misel hurá už mám jednu rybku ale neviem čo dalej ... idem skúšať tie tvoje nápovedy

miselin
22. nov 2009

Hašlerka hlavne jej daj najesť 😀 Ak nemáš krmivo tak si ho choď kúpiť 😉

hasleerka
22. nov 2009

misel chovprodukt je zavretý, kde ja biedna kúpim potravu 😀 😀 😀 ale mám tam aj dajakého kraba ... ty a to ako často ju musím krmiť???

miselin
22. nov 2009

Hašlerka 😀 😀 Vždy keď má už hubu vytočenú nadol vtedy je hladná 😀 Kukám, že si sa akosi rozbehla s tými rybamy 😀 😀 Najpr ho.no a teraz hojno 😀 Keď máš ubudnuté z tej oranžovej paličky kde je napísané hunger tak sú hladné, vtedy im môžeš dať jesť, ale aj keď ich necháš vytrápiť sa im nič nestane 😉

hasleerka
22. nov 2009

hej už som na to prišla ... aj ked na tú rybku kliknem tak mi dáva o nej informácie ... a aký význam má táto hra, ja som len 1level a vy už ste v koľkých???

miselin
22. nov 2009

Význam má taký, že zabíjaš príjemne čas 😉 No čo vieš také robiť cez dlhé zimné večery 😅

hasleerka
22. nov 2009

a ako často bývajú tie prachy v truhličke???

zuzka99
22. nov 2009

Katka, tak u nás Tv začala až teraz, doteraz ho to vobec nebavilo a teraz hrozne Počkaj zajac a to sú revy keď mu to vypnem. Strašne nerada mu púšťam a mám výčitky svedomia, keď pozerá, ale občas sa inak nedá. Ale keď vidím aký je šťastný a strašne sa na tom rehoce a komentuje to, tak mu to pustím, ale len chvíľu a potom ideme hneď von, alebo sa hrať spolu....
A musím sa pochváliť, slávko už normálne rozpráva celé vety, aj skloňuje, rozlišuje rody a časy. Normálne si vypýta čo chce jesť. Pekne povie čo mu mám kúpiť, večer sme hrali pexeso a pekne rozprával - krtko krája tortu nožíkom, krtko nesie žlto-zelenú hrušku a pod.

zuzka99
22. nov 2009

ja mám teraz strašne výčitky, keď malý nechcel večer spať, sme ležali po tme na posteli a išlo auto a urobilo tie svetlá na stenu, sa ma pýtal čo to je, som mu povedala , že veľké auto ide pre deti čo nespia. Bože, on sa tak zľakol, že až kým nezaspal ani sa nehýbal, nedýchal, len nás stískal, skoro nás udusil. Už ho nikdy nebudem strašiť. Vy strašíte deti nejako?

hasleerka
22. nov 2009

zuzi aj ked som v koncoch tak občas postraším ... moje baby na chvíľu skrotnú, nemám pocit žeby sa nejako moc báli, skôr poslúchnu

zuzka99
22. nov 2009

a ešte u nás fičí Bambuľka a vláčik Tomáš, ale len cez youtube. Ale bambuľku chcem na DVD, to je také poučné a pekné a malý sa tým aj riadi. Keď poviem, že nemože papať cukríky, povie mi, že nebude, lebo bambuľku bolelo bruško, keď ich veľa spapala a musela sanitkou do nemocnice 🙂

hasleerka
22. nov 2009

a moje baby sa rady pozerajú samé na seba 😀 😀 😀 ... a Zuzku hrozne baví Bol raz jeden život, neviem či si pamätáte ten francúzsky seriál

zuzka99
22. nov 2009

hej, pamatám. Ja ho už strašiť nebudem, alebo niečím, z čoho nemože mať traumu. Lebo napr. niektoré baby strašia veľkým zlým ujom a potom im deti plačú na ulici, keď stretnú hocijakého uja

ivka000
22. nov 2009

ahojte máme tretí zub vonku 🙂 😉 🙂 ale nič sa nezlepšilo stále je nervozny 😠 ešte nás behom tipujem dvoch týždňov alebo aj menej čaká daľší
akosi vás nestíham čítať

zuzka99
22. nov 2009

už len 21 ivka, neboj 🙂

kaciatko68
22. nov 2009

No vidíš hasleerka, aká šikovná ... Už máš akvárko s rybkami 🙂. My sa na telku dívame málo. Akurát asi raz za týždeň pozrie kúsok Nema a to je asi všetko. Ale asi by sme mali kuknúť večerníčky. Aj ja ju občas postraším, ale ešte to na ňu akosi nefunguje. Ja som chcela ísť do včielky v útorok, ale teda radšej neísť ??? Miselin, však keď pôjdeš na Lánsku k vašim, tak by si sa u nás mohla zastaviť. Linda už tiež skloňuje ... Tak idem sa ešte dať trochu do poriadku ...
Sebi, aj ja som na FB.

hasleerka
22. nov 2009

zuzi vidíš aj u nás fičí bambulka .. a tiež podľa nej poslúchajú ... ti helfnem dvdčka si nahraj

zuzi ja straším čertom, že ked budú zlé tak ich vezme ... ale vzápätí im poviem, že musia byť dobré a že ich nebude chcieť ... len tak poslúchajú ... ale nie nadlho ☹

o dva týždne opäť príde aj čert s mikulášom, tak som zvedavá ako budú sekať dobrotu 😀

ivka000
22. nov 2009

zuzka to je super že Slávko krásne rozpráva 😉 on je taký zlatý ked si tak brble to sa mi na ňom tak páči už aby aj ten náš začal 🙂
u nás telka frčí len ked príde mm s roboty ale už sa to trochu odnaučil lebo on to zapína stále ked je doma ja ju nezapnem ako je týždeň dlhý a malého to ani nepohne skôr si zapne dvd a tam má vždy nachystané cd s pesničkami to rád počúva a tancuje si ale dnes ho zaujala superstár alebo reklami kde sa spieva 🙂 tak uvidím ked bude starší
aj ja som na FB 🙂 ale vôbec neviem ako tam fungujú tie hry podobné somariny ja to mám len ako noviny prečítam čo kto má nové 😀

ivka000
22. nov 2009

my ho strašíme koškármi 😀 😀 😀 ale to je 0 bodov on ešte nechápe čo mu tím chcem povedať ale dedko ho naučil kričať kožky- perie do pohárika to sa tak ozýva a on to opakuje ale zoberie pohár a kričí dedééééééééé 😀 😀 😀

ivka000
22. nov 2009

ja sa teším na vianoce koľko krát ho budeme zachraňovať spod stromčeka lebo tipujem že ho nestihneme ani ozdobiť a už bude okolo neho behať a naťahovať ho 😀

miselin
22. nov 2009

Ja som Dominu aj skúšala strašiť ale jej to je jedno, ona skrátka na zákazy, bitky, kričanie, strašenie vôbec nereaguje, vysmeje sa mi do ksichtu a ide si po svojom 😝

Hašlerka jasné, že poznám bol raz jeden život, do teraz sa MM smejem, že tam hral hlavnú rolu 😀 😀 😀 Sa mi strašne podobá na toho jedného bacila 😀 😀

Zuzi Slávko je strašne šikovný, ale to robí aj to, že sa mu tak pekne venuješ 😉 Ja som z toho na prášky, lebo Dominika sa som nou hrať nechce, nechce ani knižky čítať, ani si predmety vkladať, no skrátka vždy keď vie, že ju chcem niečo učiť tak ujde alebo začne nervačiť. Ale hlavná vec, že musím pri nej stále sedieť a dívať sa ako sa ona hrá ale musím držať hubu inak sa mám po chlebe 😅 Ale zase vie aj väčšinu zvieratiek napodobniť aj keď sa ich učiť nechce a ani na obrázku ich nechce pozerať. Ale aj v telke keď zbadá zvieratko tak ho hneď aj napodobní, ale ja keď to od nej chcem tak mám skrátka smolu 😝

ivka000
22. nov 2009

aj my vieme napodobňovať zvieratká opicu a psa 😀
chcela som sa vás opýtať čo ste kupovali deťom ked boli malé na Mikuláša? ja mu sladkosti nedávam čo mu mám natlačiť čižmu hroznom a banánmi ked ich miluje? 😀

ivka000
22. nov 2009

ako vás najdem na FB?

hasleerka
22. nov 2009

ivka daj do ip meno pridáme si ťa tiež ... ja takisto len čítam kto čo napíše a pokukám fotky ... ale teraz ma misel navnadila na to akvárko a celkom je to zábava

miselin
22. nov 2009

Tiež tam chodím len pozerať kto sa ako má no a to akvarko je super a už hrám aj to happy pets, to je to isté len sú tam mačky, tak sa okrem môjho dieťaťa starám aj o rybky aj o mačky 😅 Ale bohovo ma to baví 😀 😀 😀

A čo vravíte na superstar? Mne sa tá Bagárova a Lacho už teda vôbec nepáčia 😝

hasleerka
22. nov 2009

misel ja nesledujem super star ... a porad ako často budem mať tie peniaze???? a kedy sa dostanem do dalších levelov???

ivka už som ti poslala žiadosť na FB

ivka000
22. nov 2009

dnes som s toho mala prd lebo moj mm si to stále prepínal 😠 on je maniak do ovladačky ked ju má v ruke tak sa dívame každú minútku na niečo iné 😉 je mi akosi nesympatický ten Bendík či ako sa volá