• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
ahojte babule, aj my sme na FB :O)))
meno Marcela Mitašíková :O)
a babenky, ja tam ficim na farmville a cafeworld .. cize farmarcim a varim :wink: tretiu akvarkovu hru uz by som pri Terezke nestihala :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misel už som si ťa tam pridala a haslerka idem na to :grinning:
22. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka tie prachy sú tam asi raz za deň, ale vždy keď ti tá ryba vyrastie tak ju predáš aspoň o 2 koruny drahšie takže aj tým zarábaš a do vyšších levelov sa dostávaš aj tým, že ich kŕmiš a upratuješ im, ja som bola včera v 1 a dnes som už v deviatom :grinning:
22. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialka aj teba som si už našla :wink:
22. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka mám aj teba :slight_smile:
22. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda tak som si dnes už prašule vyčerpala, tak čakám zase do zajtra ... celkom sa mi to zapáčilo :dizzy_face:
22. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky lúčim sa idem haji ... dobrú noc všetkým
22. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Tak ani mi do Včielky nepôjdeme. Malý mi stále kašle, som z neho nešťastná. Ale dúfam, že ho to do stredy prejde, lebo inak budem s ním musieť ísť zas k lekárke a to teda vôbec nechcem.. :frowning2:
Tak Vy ste skoro všetky na FB?? Aj ja tam chodím a to dosť často, hrám tam až 5 hier. Stále ma niekto pozýva na ďalšie, ale tým úspešne odolávam, zatiaľ :wink:
Tak si ma môžte pridať, aby som mala viac susedov na hrách :wink:
Ľudmila Reksová

Ja tiež poctivo sledujem Superstar, sú celkom OK, ale mne tam veľmi chýba Leona Šenková. Ja som taký rokový typ a ona bola v tomto fakt dosť dobrá... :confounded:
23. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto je len za počasie :rolling_eyes: Ešteže sú tie hry na FB :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ľudka držím palôce nech to Vilkovy čo najrýchlejšie prejde :wink: A idem si ťa hneď aj pridať :wink:
23. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, 2 skúšky mám úspešne za sebou, no horšie, že malý mal cez víkend chrípku :angry: v piatok dostal teploty, bolelo ho celé telo, zimnica, tak som sa ledva dokázala sústrediť v škole, ale už mu to našťastie prechádza :wink: neboli sme ani u dokiny,aj tak by nám nič na to nedala. Ide ma šľak trafiť, lebo nedávno dobral ATB a zase je chorý :frowning2: :unamused: ach tá škôlka...
Inak tie hry na FB ma nelákajú a ani nemám teraz na ne vôbec čas.. :wink:
23. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na facebooku petra roncova ale su tam 2 tak vyberte tu s takou foto co mi nevidiet tvar :slight_smile: taj ja bez vas do vcielky nejdem miselin ale moj chlap ide v stredu prec a ja idem spat na rozkvet ku mamci tak ked sa budete prechadzat mozme ist s vami :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulka :frowning2: Nech sa Kubko rýchlo uzdravý :wink: Ja sa aj pre toto bojím ísť ešte do tej Včielky aj keď by som tam už najradšej hneď išla :frowning2: Bojím sa hlavne kvôli tomu, že brala tie ATB 2 mesiace vkuse tak je isto ešte taká oslabená :unamused:
23. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Novidíš Peti tak ak bude pekne sa môžeme dohodnúť :wink: Idem si ťa pridať na FB :wink:
23. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neblbne vám dnes nejako to akvárko? Som dnes už asi 6 krát kupovala žranicu a peniaze stiahlo a žrádlo nikde :angry: Ja musím teraz predať všetky ryby aby som si mohla kúpiť väčšie akvárko to je až za 300 korún :unamused:
23. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misel, ja by som to tiež s tou včielkou neriskovala :wink:
23. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa mne ťa tam nešlo skús pohladať ty mňa Zuzana Savková :wink:
23. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda ani my nepôjdeme do včielky. Miselin, ty to tam riadne drtíš :grinning: - ale mne to zatiaľ funguje dobre. Ozaj Zuzi, pošli mi prosím z darčekov takú zelenú rastlinku, čo máš ty. Tá sa mi páči :slight_smile:.
Držim palce, nech sa choré detičky rýchlo vyzdravejú. Uf, zasa je hnusné počasie ...
23. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby vy ináč valíte, ja by som na to čas nemala. Kati a tú rastlinku chceš asi od miselin že? Ja žiadnu nemám :slight_smile: ale rozmýšlala som, akú ti mám poslať, pozerám, že ktorý kvet sa ti u nás páčil :grinning:

Počujte, nechcete ktosi chodiť na tú výtvarnú s nami? Je to od 2 rokov, ale dá sa vraj aj trochu skor.

Tak sa na FB pekne popridávajte a ja vás potom od niekoho stiahnem
23. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si vás idem aj ja popridávať na FB
23. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko som ti poslala akúsi trávu tak dúfam, že to je tá čo si chcela ak nie tak ju predaj :wink:
23. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin uz som ti poslala request a ostatne ma tam najdete pod petra roncova bez dlzna, ta druha ma dlzen, inak ideme v piatok na nejake cvicenie s detickami tu na strede ako su byvali policajti tak sa na to tesim, poculi ste o tom nieco? miselin vo stvrtok budem urcite ak nebude prsat spacirovat po rozkvete o kolkej chodievate vy a kde tam presne byvas?
23. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa mi chodíme von každý deň ináč, pretože moje dieťa nemá ani v 1,5 ruku žiadny režim :sweat_smile: Niekedy zaspí o dvanástej tak to chodíme von tak okolo pol štvrtej poobede ale dnes išla spať až o druhej tak sa von dostaneme asi až o pol piatej alebo sa von nedostaneme vôbec lebo ona mi po tme vonku nechce byť :unamused: A do obeda chodíme von tak okolo desiatej to chodievame pravidelne. A ja bývam pri tej škole tam kde je aj včielka a tam sa aj väčeinou chodíme prechádzať :wink:
23. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta neni to náhodou hudobná? lebo tam to v piatok býva o 10.00 aj my sme tam chodili ale už chodíme pondelok lebo sme už väčší.
tak do včielky nejdete nikto?
zuzka ozaj ty si spomínala nejaký koncert s hudobky tak dnes nám to spomínala len som si nezapamätala kedy, ani čo sa tam bude diať ale je to na zuške tak to bude to isté. a kedy povedala vám? :slight_smile:
23. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin dík. To je presne to, čo som chcela ...
23. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som si vás popridávala na FB :wink: už mi neutečiete :grinning:
23. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka no ešte aj ty sprav akvarečko nech sme všetci pekne aj susedia :wink:
23. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát nad tým premýšľam :wink:
23. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to akvarko sa my ukladá samé?
23. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak u nás novinka spalo sa celú noc :dizzy_face:
23. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj Ivka Jakubko je teda poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Keby nás za to ten FB aj platil :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok