• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
to by bolo super ale neviem ako sa potom dostanem do toho akvária?už som sa na to namotala :grinning:
23. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, tak vítam ťa medyi nami v akvárku. Ozaj Misel, ak máš 12 perličiek, tak si môžeš kúpiť akýsi totem, či čo to je a potom ho hneď predať a budeš mať na väčšie akvárko. To mi poradila dcéra :slight_smile: .
23. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka je to nejake cvicenie s hudbou aspon tak som to pochopila ma to nejaka fapsova hovorime o otm istom?ak hej tak ake to tam bolo?
23. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej peti to je to isté, my tam chodíme v stredu :wink:
23. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko dík za radu už som si ho konečne zväčšila ale za stovku nie za perličky :dizzy_face:

Malá mi už spí 2 hodiny :confused: Takže dnes už vonok nestíhame :frowning2:
23. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá spí už 2,5 hodiny, som sa na ňu bola aj pozrieť či žije a žije :grinning:
23. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja chcem akvárko, aj som si to otvorila, ale kde mám zobrať tie ryby do neho?
23. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aký bude večer? U nás by sa išlo spať tak okolo 23,00. Počujte, aj u nás dnes sa spalo celú noc od 20,30 do 8,40 a to ho zobudil telefón :dizzy_face: ani mlieko nepýtal, tak sme ho akurát boli dať mačke von
23. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aj my sme vzdy davali lennynkovi ked nedopila- to je nas kokracik a chutilo mu veru chichi a co to cvicenie co sa tam vlastne robi? moja mala dost grckava ked ju dlhsie natahujem tak tam s nou pojdem tesne pred papanim,. a nechodi niekto v piatok?
23. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, pootváraj si vo všetkých akvárkach truhličky a budeš mať peniaze. Potom choď do Store - obchodu a kúp si rybičky a potravu.
23. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti to je hudobka a v piatok chodia deti tak do roka a je to tam super teta spieva a pridávajú sa aj mamini :grinning: (občas) a popri tom sa klepe na paličkách alebo hrká s takými vajíčkami neviem ako sa to volá alebo šuští s takými ,,šušťadlami,, ................ a básničky , počúvanie vážnej hudby,..............

a k tomu akváriu to môžem všetkým vykrádať tie truhličky? alebo to nekradnem? :confused:
23. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka to môžeš všetkým vyraboť tie truhličky aj ja rabujem všetkým :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu vladne nejaka fish world mania ja ich naschval nehram lebo by som sa na ne namotala ako sa poznam a potom by mi decko zacalo chodit v troch rokoch :slight_smile: jupii ivka dik za info uz sa tam tesim
23. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale baby, aspoň by ste si mohli otvoriť akvárko a aj tak tam budú truhličky a my budeme mať peniažky :grinning:
23. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa má každý u každého jeden krát denne peniažky v truhličke. No malá sa teraz kúpe - teda s MM. A dnes nechcela pozerať NEMA na DVD, ale chcela kuknúť Nema v akvárku ...
23. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko pridaj si fotoalbum som zvedava na tvoje krasky :slight_smile:
23. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja už hrám aj farmvil a aj tie zvieratá :sweat_smile: Ale to neni toľko zabitého času, lebo počítač mám aj tak zapnutý a len odbieham medzi naháňaním sa s Dominikou to je jej najobľúbenejšia hra
23. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra kuk foto :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69
Ja ich mám len tu, nechce sa mi ich dávať aj na koníka.
23. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati prebehla som rýchlo foto, Linduška akú sponku vo vláskoch :slight_smile: zlaté, no malá veľká parádnica :dizzy_face: a vidím, že si tam aj Slávka hodila
23. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz tam nemám ani nejaké nové foto. To som len kôli Peti.
23. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoc, skapíňajú my ryby, ako im mám dať žrať, to sa nedá kúpiť
23. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, prežili to, už som na to prišla
23. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je napísané koľko mám ešte prachov?

no nič, a som sa namotala, idem radšej spať :angry:
23. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ja mám problém s rastlinámi kúpim peniaze odbudnú a zasadím kde chcem a ona nikde :confused:
super zachvíľu nám koňa kôli akváriam zrušia :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, rybičky nakŕmené tak aj ja si idem urobiť raňajky ... dá si niekto aj kávičku???
24. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka dobré aj ja si dávam kávičku a pôjdem ryby aj mačky nakrmiť a ešte aj úrodu pozbierať a pôjdeme von :grinning:

Zuzi tak ako som predpokladala tak bola malá v noci hore 2 hodiny :sweat_smile:
24. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute aquabely synchronizované namotané na akvárko. Mne to nejde cez moj mobil,tak nemam čo kŕmiť.:cry:
24. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kŕmim,ale živé. Doma máme bytového psa a vonku susedovic kocúrika a sliepočky a super kamaráta kohútika.
24. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi a ty máš net len cez mobil???

misel dnes som aj ja s tebou nevyspatá, niežeby boli hviezdy hore ... len mne sa nedalo poriadne spať, furt sa mi snívalo ako predávam salámy a budila som sa na to ... dúfam, že dnes v práci nezaspím :frowning2:
24. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno ja fičím len cez mobil. A o mojom starom ani nevravím, ten je na svojom mobile nalepený 24 hodín denne. Cez jeho to ide,ale to by on neprežil.:angry:
24. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok