Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
23. nov 2009

to by bolo super ale neviem ako sa potom dostanem do toho akvária?už som sa na to namotala 😀

kaciatko68
23. nov 2009

Ivka, tak vítam ťa medyi nami v akvárku. Ozaj Misel, ak máš 12 perličiek, tak si môžeš kúpiť akýsi totem, či čo to je a potom ho hneď predať a budeš mať na väčšie akvárko. To mi poradila dcéra 🙂 .

petra5258
23. nov 2009

ivka je to nejake cvicenie s hudbou aspon tak som to pochopila ma to nejaka fapsova hovorime o otm istom?ak hej tak ake to tam bolo?

zuzka99
23. nov 2009

hej peti to je to isté, my tam chodíme v stredu 😉

miselin
23. nov 2009

Kačiatko dík za radu už som si ho konečne zväčšila ale za stovku nie za perličky 😵

Malá mi už spí 2 hodiny 😕 Takže dnes už vonok nestíhame ☹

miselin
23. nov 2009

Malá spí už 2,5 hodiny, som sa na ňu bola aj pozrieť či žije a žije 😀

zuzka99
23. nov 2009

tak aj ja chcem akvárko, aj som si to otvorila, ale kde mám zobrať tie ryby do neho?

zuzka99
23. nov 2009

no to aký bude večer? U nás by sa išlo spať tak okolo 23,00. Počujte, aj u nás dnes sa spalo celú noc od 20,30 do 8,40 a to ho zobudil telefón 😵 ani mlieko nepýtal, tak sme ho akurát boli dať mačke von

petra5258
23. nov 2009

🙂 aj my sme vzdy davali lennynkovi ked nedopila- to je nas kokracik a chutilo mu veru chichi a co to cvicenie co sa tam vlastne robi? moja mala dost grckava ked ju dlhsie natahujem tak tam s nou pojdem tesne pred papanim,. a nechodi niekto v piatok?

kaciatko68
23. nov 2009

Zuzka, pootváraj si vo všetkých akvárkach truhličky a budeš mať peniaze. Potom choď do Store - obchodu a kúp si rybičky a potravu.

ivka000
23. nov 2009

peti to je hudobka a v piatok chodia deti tak do roka a je to tam super teta spieva a pridávajú sa aj mamini 😀 (občas) a popri tom sa klepe na paličkách alebo hrká s takými vajíčkami neviem ako sa to volá alebo šuští s takými ,,šušťadlami,, ................ a básničky , počúvanie vážnej hudby,..............

a k tomu akváriu to môžem všetkým vykrádať tie truhličky? alebo to nekradnem? 😕

miselin
23. nov 2009

Ivka to môžeš všetkým vyraboť tie truhličky aj ja rabujem všetkým 😅 😝

petra5258
23. nov 2009

baby tu vladne nejaka fish world mania ja ich naschval nehram lebo by som sa na ne namotala ako sa poznam a potom by mi decko zacalo chodit v troch rokoch 🙂 jupii ivka dik za info uz sa tam tesim

kaciatko68
23. nov 2009

Ale baby, aspoň by ste si mohli otvoriť akvárko a aj tak tam budú truhličky a my budeme mať peniažky 😀

kaciatko68
23. nov 2009

Podľa mňa má každý u každého jeden krát denne peniažky v truhličke. No malá sa teraz kúpe - teda s MM. A dnes nechcela pozerať NEMA na DVD, ale chcela kuknúť Nema v akvárku ...

petra5258
23. nov 2009

kaciatko pridaj si fotoalbum som zvedava na tvoje krasky 🙂

miselin
23. nov 2009

No tak ja už hrám aj farmvil a aj tie zvieratá 😅 Ale to neni toľko zabitého času, lebo počítač mám aj tak zapnutý a len odbieham medzi naháňaním sa s Dominikou to je jej najobľúbenejšia hra

kaciatko68
23. nov 2009

Petra kuk foto :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69
Ja ich mám len tu, nechce sa mi ich dávať aj na koníka.

zuzka99
23. nov 2009

kati prebehla som rýchlo foto, Linduška akú sponku vo vláskoch 🙂 zlaté, no malá veľká parádnica 😵 a vidím, že si tam aj Slávka hodila

kaciatko68
23. nov 2009

Teraz tam nemám ani nejaké nové foto. To som len kôli Peti.

zuzka99
23. nov 2009

pomoc, skapíňajú my ryby, ako im mám dať žrať, to sa nedá kúpiť

zuzka99
23. nov 2009

fuj, prežili to, už som na to prišla

zuzka99
23. nov 2009

a kde je napísané koľko mám ešte prachov?

no nič, a som sa namotala, idem radšej spať 😠

ivka000
23. nov 2009

super ja mám problém s rastlinámi kúpim peniaze odbudnú a zasadím kde chcem a ona nikde 😕
super zachvíľu nám koňa kôli akváriam zrušia 😀 😀 😀

hasleerka
24. nov 2009

dobré ránko, rybičky nakŕmené tak aj ja si idem urobiť raňajky ... dá si niekto aj kávičku???

miselin
24. nov 2009

Hašlerka dobré aj ja si dávam kávičku a pôjdem ryby aj mačky nakrmiť a ešte aj úrodu pozbierať a pôjdeme von 😀

Zuzi tak ako som predpokladala tak bola malá v noci hore 2 hodiny 😅

sebastianela
24. nov 2009

Čaute aquabely synchronizované namotané na akvárko. Mne to nejde cez moj mobil,tak nemam čo kŕmiť.😢

sebastianela
24. nov 2009

Ja kŕmim,ale živé. Doma máme bytového psa a vonku susedovic kocúrika a sliepočky a super kamaráta kohútika.

hasleerka
24. nov 2009

sebi a ty máš net len cez mobil???

misel dnes som aj ja s tebou nevyspatá, niežeby boli hviezdy hore ... len mne sa nedalo poriadne spať, furt sa mi snívalo ako predávam salámy a budila som sa na to ... dúfam, že dnes v práci nezaspím ☹

sebastianela
24. nov 2009

Áno ja fičím len cez mobil. A o mojom starom ani nevravím, ten je na svojom mobile nalepený 24 hodín denne. Cez jeho to ide,ale to by on neprežil.😠