• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
miselin zajtra poobede idem na prechadzku po tom rozkvete tam by som dobehla k vasmu baraku ked budete vonku co?
24. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ako ich mám rozmnožiť tie ryby? už mám nejaké dospelé
24. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Zuzi, ty sa máš ... My ešte budeme maľovať, zajtra musím aj variť ...
24. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi aj ja by som bola rada keby ju aspoň niečo bavilo,lebo zatiaľ ju okrem bábiky nebaví nič :unamused: Rozmnožíš ich tak, že keď klikneš na tú rybu tak sa ti ku nej zobrazí tá bublina kde je o tej rybe písané a tam klikneš na mate :wink:

Peťa ak budeme vonku tak kľudne, lebo ani dnes sme neboli, lebo mne malá už po tme vonku nechce byť a keďže každý deň spí v inom čase tak uvidím či sa stihne zobudiť :wink:
24. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, však aj my. Ideme prerábať od pondelka, ale musíme sa aj vysťahovať, ide nám to totiž robiť firma a potom to upratovanie nechcem ani vidieť. Možno ešte aj štedrý večer budeme v nedorobenom
24. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a čo idete prerábať komplet celý byt alebo len niektoré izby?
24. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spálňu, detskú a obývačku. A spálňu oddeliť od detskej
24. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a kde si dáte zatiaľ nábytok?
24. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ešte nevieme, asi do kuchyne, chodby, čo sa dá do garáže. V podstate detskú ideme zbaliť komplet, tam príde nový nábytok a v spálni je len postel, nočné stolíky a skriňa a obývačku neviem.
24. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poraďte mi, aká farba na steny sa hodí k červenému gauču?
24. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a už ste aj kúpili malému nábytok do detskej? Ak hej tak daj nejaké približné foto, že aký :wink: A ideš mu už dať aj veľkú posteľ?
24. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak to sa máš že máš pokoj ja som doteraz od deviatej uspávala malého potom som mu nadala a išiel k ocinovi a ked ho to prestalo baviť tak sa zasa privtrel a konečne zaspal. už druhý deň štrajkuje zo zaspávaním :angry:
a ja musím ešte hodiť tortičku do trúby tak sa mi nechce :unamused: ale ešte sa za chvíľu zastavím a pôjdem nakrmiť ryby ak mi nepokapali :grinning:
24. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, kúpili sme, ale ešte je v obchode, privezú ho až keď všetko nachystáme. Ten obchod je v Zlíne, ale majú predajcu aj v Trenčíne. a postel je veľká, ale poschodová
24. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=183&sek=eshop

chceli sme niečo takéto, ale to by som sa bála ho nechať ešte spať hore, žeby spadol, aj v obchode nám povedali, že je na to ešte malý

a ešte k tomu taký policový sektorový nábytok, komodu a skriňu na oblečko
24. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný nabytok ste mu vybrali :dizzy_face:

Ivka nezúfaj, to má teraz také obdobie, to sme si tým všetky prešli keď mali decká okolo roka a tiež nás išlo poraziť :grinning: :sweat_smile:
24. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá posteľ sa dá rozložiť na 2 vedľa seba, alebo dať na seba ako poschodová. chcela som mať v detskej 2 postele, pre návštevy alebo keby nejaký kamoš k nemu prišiel, alebo Adamko... lebo gauč nemáme rozkladací a nemáme kde uložiť návštevy
24. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on ten nábytok nie je ten typický pokreslený detský, je to drevený, masív a už to oživíme stenami namaľovanými a nálepkami a aspoň mu dlhšie vydrží. Nechceli sme tie postele v tvare autíčka, formule a pod.
24. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď keď bude hotovo, prídete všetky na kafčo a deti otestujú novú izbičku :dizzy_face:
24. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj zuzka to je pekný nábitok aj malému chceme nábytok do izby z masívu a k tej poschodovej treba už len bračeka alebo sestričku :wink:

misel to obdobie trvá už od narodenia ale s menšími prestávkami :grinning: :grinning: :grinning: on mal vždy problém zo zaspávaním len občas ho to prejde a vždy dúfam že nadobro a ono sa to vracia už som si myslela že je na to dosť veľký ale smola dúfam že ho nebudem uspávať do 18 :sweat_smile:
24. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, u nás je to to isté. Od narodenia máme problémy so zaspávaním. Tiež už mám na to nervy. Kočky, ako sa dostanem do facebooku?
24. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka vtedy ho už iná bude uspávať a isto sa mu to bude páčiť viac :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Zuzi už sa teším na tú kolaudáciu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulka Kubkovi už je lepšie?

Ivetka hoď si do googlu facebook a ono ti to už vyhladá no a potom sa už len zaregistruj :wink:
24. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka pýtala si sa aká farba sa ti hodí ku červenému gauču my máme oranžovo červený tak kukni foto v albume máme jednu stenu oranžovú a druhú takú smotanovú
24. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz dosť letí zasa biela čo som kukala také čisté línie a výrazné farby ( čierna-biela, zelená -biela, červená-biela, ...)
inak na tú výtvarnú som kedysi ešte na základke chodila aj ja a chcela by som tam prihlásiť niekedy aj malého :wink: to je na stanici za domom kultúri že?
24. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa už teším na kolaudáciu :grinning:
24. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, ako máte krásne upratanú obývku. Keby si videla našu..... :frowning2:
24. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, pekný nábytok ste mu vybrali ...
24. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné na kolaudáciu sa teším aj ja len či sa tam toľký zmestíme :grinning:
a potom sa môže kolaudovať aj Jakubkova izba ak ju niekedy dorobíme :wink:
24. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok