• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Kačiatko. Ja to mám tak každú noc,ale omnoho horšie. Sa neboj. Ja som už troska. Mňa drží iba káva pri živote.
25. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale u mojho starého mám veľký obdiv a každý deň mi hovorí,že ma má za to strašne rád a že ma obdivuje,ako to zvládam. On,keď je hore so mnou v noci,tak je ako zúrivý tiger cez deň a musí si ísť pospať cez deň. No a ja nestíham spať vôbec,lebo v kuse čosi robím celý deň. Chodím ako robot a upratujem,varím a dirigujem.
25. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sebi a kde máš v akvárku rzbičky ?
25. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetkým Katkám všetko len to naj :wink:
25. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja nemám rybky kačiatko. Mne tá aplikácia nejde cez mobil. Ja musím ísť kŕmiť len tie naše v potoku.:sweat_smile:
25. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja dodatocne vsetkym Katkam vsetko najlepsie ,ale hlavne zdravie to je najdolezitejsie.

Aj my sme boli dnes od 3-5 rano hore co len mrnkala.Este ze som nesla dnes do roboty by som zaspala.
25. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Niekedy aj ja zbehnem do tej vašej Wčielky! Sa dohodneme a dokapem.
25. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak ja čím dlhšie kojím,tým mám viac mlieka. Sa stáva zo mňa dojnica,alebo čo?!
25. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte raz ďakujem za priania .... :slight_smile:
25. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sebi, no jasné, boli sme susedia. Jeho mama je veru riadny kvietok, škoda rečí.. :grinning: Naposledy som s ňou bola pred rokom, sa mi sťažovala, ako je sama a aj chválila, že bude mať vnúčika... Aj sme jej raz s mužom búchali, že od nej kúpime ten jej byt, ale našťastie nebola doma. Aj tak zaň pýtala zbytočne veľa..

Mne malý v poslednej dobe spáva akosi dlho. Minimálne do deviatej. Neviem, čo sa mu deje. Ale aspoň sa aj ja trochu vyspím. Ale zajtra to bude husté.. Chytám sa hneď o ôsmej ráno do PU k doktorovi... Tak zas sa budeme naháňať.. :frowning2:
25. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby napadlo ma, či by sme nešli s deťmi do Žiliny do bábkového divadla. Na výtvarnej hovorila, že tam je na Mikuláša nejaké predstavenie a potom príde aj Mikuláš a rozdáva deťom balíčky (tie balíčky donesie každý rodič podpísané a Mikuláš ich akože dá) a stojí to 2 EURá.
25. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak Dominika mi zaspala až o 16:15 a spala do 17:15 a od vtedy len reve a reve ani nurofen nepomohol, už sa aj dusila z toho revu no pakáreň, za dnešný deň som normálne zošedivela dve noci za celý svoj život spí dobre a potom mi to všetko takto zráta :frowning2:
25. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ani u nás to dnes nebolo neviem čo, ja som úplne grogy ....
A kedy a kde je to v Žiline ?
25. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi som myslela že len jednu tú posteľ kupuješ ... a objednali ste nad sebou alebo ako ja mám do L

peti no jasné že ťa chválime si šikulka ... ja mám vodičák asi 15 rokov ale nemám na čom jazdiť ... knižky v pohode majú čas .. skôr ťa chcem poprosiť či si tie dve môžem nechať aj tak zo dva mesiace, bo som včera doobeda bola v knižnici a požičala som si 4, tak musím najprv tie prečítať
25. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi ten nápad s tou žilinou je super ... lenže k nám už príde mikuláš domov, takže by toho baby moc dostali a to im netreba, ved ešte dostanú aj od babky
25. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy už všetky hajáte ... no pôjdem asi aj ja ... akvárko upravené ... už som aj párila, kaciatko mi poradila ... dobrú
25. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U nás sa ešte nespí :angry:

Zuzi a ako by sme išli do tej Žiliny? Keby si ma zobrala tak by som isto išla :wink: Len či by si riskovala pištiaka naviac, lebo naša super Dominička piští od nudy na dlhšie trate :confounded: Ešte skúsim starého ukecať či by nešiel ale pochybujem, že jemu by sa chcelo ísť on je totiž to leňochod obyčajný a to doslovne :angry:
25. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ešte nehajám práve som doplnila tortičku a idem nakŕmiť stádo rýb :grinning:
ozaj už máme kúpený koberec Kubkovi do izbičky :dizzy_face: krásny zelený
25. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my by sme radi išli na divadlo ale Kubko by tam ešte nevydržal sedieť on je ešte na to malí :frowning2:
25. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka ked bude izba hotová, pochváľ sa ... aj akú tortičku pečieš nám ukáž ... no ja sa lúčim, drahý už asi ide z práce ... papa
25. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ešte neni hotové ale bude to len svadobná taká mini na mini svadbu :wink:
a z izbičou sa povchválim však obzrieť môžete potom aj osobne :dizzy_face:
25. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď do tej Žiliny by sme mohli j niekedy cez víkend, som pozerala, že hrajú aj víkendy. Len je tam program len na november. a to už končí a december ešte nepridali. Tá učiteľka hovorila, že niektoré predstavenia sú aj pre 1,5 ročné deti, ale je to indi-vindi, záleží aj od dieťaťa, niektoré to vydrží a niektoré ani 5 ročné neobsedí. Ale jasne, že prestávky sú častejšie a je to kratšie, netrvá to asi ako v kine film 2 hod.

baby, ja nechápem, ako sa začal malý sám hrávať. Zoberie si z postele prehoz, rozloží si ho na zem, na to vysype hračky a tam sa hrá. Nakladá zvieratká do aut a vozí ich, plyšákom dáva papať, zapája si vagóniky a mňa vobec pri tom už nechce :dizzy_face: príde len keď chce cikať, alebo kakať.

Ale má hnačku chudiatko, už asi týždeň. Neviem či mám ísť k doki, včera kakal 2x také kašovité, dnes tiež zatiaľ 2x už. Dávam mu Hylak, kúpila som mu čaj na hnačku, a papá len banán, rožok, mrkvu, ryžu, čučoriedky a stále to neprechádza.

Ešte som sa chcela opýtať, včera som kupovala malému multivitamíny. Mali Pikovit a Cebion, tak som mu zobrala na výmenu po Pikovite ešte Cebion. Neviete, ktorý je lepší? Lebo Pikovit je polovičná cena a zloženie to isté podľa mňa.
26. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My ho je ľúto, stále chodím do detskej sa mu vtierať, aby sa hral so mnou a on si vystačí sám. MM mi nadáva, že aby som ho nechala, nech sa učí samostatnosti.
26. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ste niektorá prihlásená na tej stránke - www.potestedeti.sk ?
26. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vidis Zuzy uz prisiel asi ten vek co sa hra sam.Bud len rada. :slight_smile:

Ten hylak mu pomoze do dvoch dni a bude dobre.Je hnusny ,ale pomoze.Cebion nedavam ani pikovit.Ja davam malej na brusko biogaju a imunoglugan.
26. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik andulka za rady. No ten Hylak už dávam asi 3. deň a stále to neprešlo. už sa mi včera aj zdalo, že je lepšie, ale dnes už 2x bol na WC a to jedol len suchý rožok :frowning2:
26. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ved ,ked bol iba dva krat, tak to neni moc.A ako mu ho davas?Ako sa ti podari .Mne ho mala vzdy vyvraciala.
26. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ráno mu ho dávam do Pikovitu, ten je sladký tak to zje, na obed do trochy čaju a večer do fľaše s mliekom
26. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale vies ,ze ten hylak nemoze ist s mliekom?Lebo sa v nom zrazi.Mozno, preto mu to neprechadza.Podla mna by si mu nemala davat aspon tri dni mlieko.Ale to je len moj nazor. :wink:
26. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka, súhlasím s Andulkou, nedávaj mu pár dní nič mliečne, to sa pri hnačke nemá dávať, inak mu neprejde a už vôbec nie hylak do mlieka.. :wink:
26. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok