Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
26. nov 2009

jéj, dík za radu. to som fakt nevedela, len keď on je mliekoholik. Ale keď mal 6 týždňov, bol v nemocke s hnačkou, a to som len kojila a užíval hylak. Ale popri kojení sa asi inak nedá, že? čo by iné jedol 🙂 no skúsim bezmliečnu dietu a idem si ešte raz prečítať leták či to tam je napísané, či som slepá.

zuzka99
26. nov 2009

bambulka dík, smectu mám doma, našla som v lekárničke, idem mu to dať

andulkau
26. nov 2009

Zuzka aj ja mam miekoholikov. 😉 Tiez som len ratala dni, kedy uz moze mlieko.A ja som kupila este kasu na hnacku.Tak to som davala........pri kojeni to je inak.

miselin
26. nov 2009

Jój nechce sa mi sem ani písať, lebo mám doma zase pištiaka vesmírneho tak nemám ani len náladu ☹

hasleerka
26. nov 2009

zuzi ja sa tiež pridám, ked dávam Hylak tak im mlieko nedávam a to je u nás potom hroznýýýýý problém

petra5258
26. nov 2009

hasleerka kludne si ich nechaj 2 mesiace my ich uz mame precitane, sebi, dik za pochvalu 😀 dnes som viezla aj malu aj nasho upistaneho psa, to nepotrebujem ani mat radio zapnute ten sa v aute inak boji tak pisti ako morca. Miselin skoda ze to vcera nevydalo, nevtrepal sa mi do auta kocar bo ja mam take krpate a oktaviu ma drahy v rakusku. Ideme sa s Linduskou prejst k prioru lebo je krasne neprida sa niekto?

zuzka99
26. nov 2009

my ideme 🙂 si tu ešte?

ivka000
26. nov 2009

Misel a čože sa jej zasa nepáči ved už si ju chválila že mesiac a pol je dobrá??? zasa ide nejaký zúbok alebo čo?
Zuzka a Slávkovi skoré uzdravenie nech ho to už toľko nemorduje 😉

petra5258
26. nov 2009

som tu zuzi este jej dam papat a okolo pol tetej vyrazame bo mi zaspinkala tak sme sa zdrzali

jankabambulka
26. nov 2009

a zabudla som zuzik ti povedať, nezabudni pridať probiotika ja dávam biogaju či ako sa to píše
inak aj náš miško je mlieko žrút, už koľko krát som aj vám písala,že som na prášky lebo mlieka vypije haldu aj cez liter denne ale tuhú stravu bolo umenie doň dostať a keˇd mal hnačku tak mal absťák-lebo mlieko nemohol.

petra5258
26. nov 2009

zuzi budem vas cuvat mozno vas stretnem pa

sebastianela
26. nov 2009

Peťi. Náš pes skáče po celom aute,keď sa veze. To chlpy lietajú len taký rachot. On je ako besný. Ale rád sa veze.

sebastianela
26. nov 2009

Zuzi. Ak mu to neprejde,tak choď ku dokine,nech spraví výter a bude. Môže to mať hocičo.😕

sebastianela
26. nov 2009

My máme dnes talianskú domácnosť. Sa hádame už od rána!😒

sebastianela
26. nov 2009

Čau Janulka. Ako sa máš?

petra5258
26. nov 2009

Videla som nazivo Slavka a je to riadny fesak baby 🙂

miselin
26. nov 2009

Ivka prerezáva sa jej ten posledný očák, šak jej už ide asi mesiac a teraz je to príšerné, tento posledný sa jej akosi nemôže prerezať.A to som si myslela ešte v auguste, že jej výde ako prvý 😖

Babule poradte mi teda kde v meste je nejaký normálny obchod s oblečením, žiadne popísané šobrochy na pubertiakov ale také normálnejšie už pre staršie kofy 😅

petra5258
26. nov 2009

ale ved ty si mladucka zuzka 🙂

miselin
26. nov 2009

Peti to si mňa myslela? 😅 Ja zháňam oblečko na stretko zo strednej 😀 A vždy keď budeš na Rozkvete tak daj vedieť 😉

miselin
26. nov 2009

Pištiak už spí 😀 😀 😀 Ale dnes poobede to už nebolo také drastické ako včera, no včera som bola sama z toho hotová ako strašne dokáže vrešťať 😖

sebastianela
26. nov 2009

Miselin a to už jej ide posledný zub,či ešte stoličky?
Ja dávam mojemu na noc ten Viburcol a aj 5 ml Panadolu,aby aspon na 2 hoďky sklapol.

sebastianela
26. nov 2009

Inak cez deň je môj teraz lepší. Sa hrá na zubára furt a chodíme ku nemu do ambulancie. Si lahneme na postel a on povie Mama ááá, tak musíme držať a on nám opravuje zuby.😅

hasleerka
26. nov 2009

miselin a koho myslíš tou starou kofou??? 😀

miselin
26. nov 2009

Seby ešte potom 4 stoličky a už bude hádam svätý pokoj 😒
Malý je bohový, len nech ho to bavý aspoň budeme mať potom známeho 😀

sebastianela
26. nov 2009

No veď práve! Neboj Misel,on bude robiť určite aj nočné,tak Domča mu može robiť sestričku. Si budú rozumieť určite. Netopieri akísi!

zuzka99
26. nov 2009

peti dík, aj Linduška je zlatučká 😵

a baby, mali ste pravdu s tým mliekom a Hylakom. Jani aj segra mi povedala, že je to riadne svinstvo a vraj sa vylučuje pokožkou a potom dieťa strašne smrdí 🙂

nebojte, o chviľu budú zuby vonku a bude pokoj, ale tie decká si nájdu zase niečo iné
sebi, to je krásne, že na zubára, nám Slávko kontroluje ústa, keď vidí, že niečo prežúvame, musíme ich otvoriť a on skontroluje, pomaly až z krku by mi to vytiahol a keď nechcem otvoriť, tak aj násilím ide po tom 🙂

miselin a ešte si nič nezohnala? Nechceš si žičnúť odo mňa taký obtiahnutý sveter pod zadok s opaskom, alebo mám takú hnedú blúzku z Orsay?

peti a čo ste v Rakúsku nakúpili?

zuzka99
26. nov 2009

No konečne bude ktosi chcieť robiť nočné na pohotovosti 😉

petra5258
26. nov 2009

vzdala som natlak na tejto stranke a uz mam akvarko. zuzka ako sa mam oblict na to svicenie s detmi? potrebujem tam nieco specialne?

hasleerka
26. nov 2009

sebi, no tak aby som sa aj ja dožila že bude tvoj malý bude zubár ... budeme mať aspoň známosti, bo je problém so zubármi

petra5258
26. nov 2009

kupila som linde vela oblecka uz na leto a darceky na vianoce a plienky, sebe som na oblecko nekupila nic lebo vzdy ked som bola v butiku linda ako na potvoru spustila vresky ale nic moc tam nebolo 🙂