Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
26. nov 2009

misel vy to už budete mať za chvíľu za sebou ale čo ja ved ma aj vystrie kým mu tých 21 zubou vylezie 😖
inak aj náš Jakub kontroluje zuby ale on všetkým dokonca aj detom ktoré stretneme vonku 😀 aj ked ho niekto zoberie na ruky, ale my by sme ho s mm radšej dali za toho čo robí strojčeky lebo tý zarábajú nekresťanské prachy 😠 ten by nás v dôchodku hravo uživil 😀

ivka000
26. nov 2009

peťa nič si s toho nerob ja som sa tiež zbadala že ked ideme na nákup vždy malému nakúpime vecí a sebe nič a potom stojím pol hodinu pred skriňou a rozčulujem sa že si nemám čo obliecť a malí má veci ktoré nestíha ani vynosiť ale už som povedala že musím začať myslieť aj na seba inak sa ma za chvíľu tí moji chlapi zbavia 😀 😀 😀

adrykaa
26. nov 2009

Ahojte ja ani nemam nejak cas sem zabludit ale kukam,ze ste sa teda riadne rozpisali 🙂 Mna asi uz porazi z malej....Neviem ci som taka neschopna ale ona doma vobec nechce spat jedine ked sa ideme prejst von.vecer ked sa kupe vyzera na smrt zmorena ale ako ju dokupem a je oblecena a nakrmena tak zaz 🙂 rakom sa preberie a hodinu jej spievam tak potom az zaspi ☹ Ja uz neviem asi som uz uplne zabudla ako to chodi s takymi malymi detmi ☹

zuzka99
26. nov 2009

peti, nepotrebuješ nič špeciálne pre seba, možno prezúvky si zober, ale ja bývam bosá je tam strašne teplo. A malej niečo tenšie na oblečenie, napr. ju obleč tak aby si ju mohla vyzliecť do bodynka a punčošiek. Lebo sa tam spotí a potom vonku prechladne.

Inak, keď sme u tých hier, tak Slávko má v detskej postavený stan a sedí v ňom a stále nás volá: Mama, poď nanamaca (na návštevu). No a keď prídem, tak začne núkať: Kavu? Čaj? Džus? Vodu? Kolač? Obed? Cickety (cukríky)? A keď si vyberiem čo si teda dám, tak to ide pripraviť, ale zaujímavé je, že všetko to má v domčeku imaginárne a presne si pamatá, kde čo má. Napr. džús a cukríky sú v zárubni, koláč je v jednom rohu a pod. a vždy to má na tom istom mieste 🙂

a ešte jeho úchylka - všetko chce zelené, zelený čaj, džús, cukríky vyberá len zelené, v obchode chcel zelené papuče, len zelené slipy, von si prichystal dnes na oblečenie zelené kraťasy... a ešte sme stretli Peťku - išla kupovať misku pre psa a malý mi hovorí, že aby kúpila mu zelenú.

No a ešte ma ide poraziť, neviem čo ho napadlo, že vždy keď sa vykaká, beží do detskej pre maca, že maco sa chce pozrieť. Tak mu strčí hlavu do nočníka a povie mu: Aha maco, Faťko (Slávko) kakal. A nemožem to dať do záchodu bez toho aby to maco nevidel 😀

zuzka99
26. nov 2009

adryka, čo si, nelázni, že nomožná, ja poznám 90% detí, čo chcú spať len v kočári. A to že sa preberie tiež je normálka, Aj nám sa domá zdá okolo 16,00 že už zaspí a nevydrží a ešte o 20,00 problém dostať do postele. A určite si nič nezabudla, len každé dieťa je iné a čo platilo na Andrejku na Sašku nemusí 😉

hasleerka
26. nov 2009

peti super že aj ty si sa prihlásila ... zas bude viac grošíkov

zuzi malý je zlatý ... moja teda mackov nenosí ale ja musím kuk do záchoda koľko nakadila 😀

zuzka99
26. nov 2009

no ja idem teda spať, radšej sa vyspím, lebo neviem aké prekvapko ma zajtra čaká, ale každý deň nejaké. Ešte asi musím z postele odstrániť formule, lebo zaspával s nimi, dostal dnes novú a tak ju hladkal po kolieskach 😵

ivka000
26. nov 2009

zuzka s tým tvojim Slávkom musí byť doma iná sranda pekne mu to všetko píš a ked bude veľký tak sa s frajerkou budú na tom smiať 😀 😀

ivka000
26. nov 2009

adryka aj Jakub to robí dnes doobeda bol už o 12 úplne paf už som sa tešila že ho nebudem musieť uspávať ale mal problém ked som ho dávala o pol druhej spať 😖

ivka000
26. nov 2009

už idem aj ja spať dobrú noc

ivka000
26. nov 2009

ozaj ešte k rybyčkám prečo si schovávate tie truhličky za rastlinky 😠 😠 😠

hasleerka
26. nov 2009

zuzka veru to zapisuj, lebo ja som blbá a nič babám nezapisujem, a časom na to zabúdam a to je škoda

miselin
26. nov 2009

Zuzi za prvé by som sa do tvojich vecí určite nevmestila a za druhé ak nič nekúpim tak si oblečiem to čo som mala v pláne, no síce budem ako klobáska ale určite tam taká nebudem jediná 😝
Slávko je strašne bohový a mne Domina zase musí kývať kaku do záchodu, vždy keď sa tam vykadí tak kývame o dušu 😀 😀 Pápa kako pápa a pomaly sa až dolu tej vody dotýka čo tak vykyvuje, ale keď sa do šerbla tak vtedy ma naháku 😀

Babule tie truhličky si nemusíte schovávať ono dá každému vždy rovnako, nebojte sa, že vám to vyrabujeme aj vám dá peniažky 😉

miselin
26. nov 2009

Adryka to sú také deti, tiež som majiteľka jedného takého 😒 Treba sa len obrniť pevnými nervami,nič viac ti k tomu neporadím lebo ja sama si neviem dať rady ☹

hasleerka
26. nov 2009

miselin asi mňa si myslela ... to som ja len tak skúšala ... inak mne včera dalo po 2x

miselin
26. nov 2009

Nie Hašlerka nemyslela som zrovna teba, mám tam ešte jednu kámošku čo tam má prásknutý kameň tak, že sa tam nedostaneš, mne už dnes dalo 3x ale kúpila som si novú truhlicu tak to bude možno aj tým.

A mám chobotničku 😵 😵 😵 😵 😵

hasleerka
26. nov 2009

pošli mi voľačo ... ty brdo že 3x to o kolkej si brala ... aprečo si kupovala novú truhlicu

hasleerka
27. nov 2009

zuzi čo dobré varí Slávko??? moja už tu rezne klepe, kávu nám urobila, aj zmrzku sme už mali a že ešte chce koláč upiecť ... joj ako sa mám dobre 😀 😀 😀

ked sa tí naši dvaja stretnú, aby sa potom v kuchyni nepobili 😀 😀 😀

petra5258
27. nov 2009

Zuzi no inak som sa nasmial na tom slavkovi co si popisala, my este dovarime polievocku a ideme cvicit, tesime sa moooc, a este aby som nezabudla idem nakrmit rybky pa 😎

zuzka99
27. nov 2009

Hasleerka,dnes nemáš Mišku v školke? Slávko dnes nevarí, lebo tepuje 🙂

peti, tak ako bolo? Budete chodiť? Inak mám pocit, že tvojho muža poznám z videnia

hasleerka
27. nov 2009

zuzi som doobeda doma, tak som si ju nechala, ešte stále trochu kašle

zuzka99
27. nov 2009

som ani nevedela, že je choručká, si nepísala

hasleerka
27. nov 2009

ba niekde som spomínala že obidve pokašlievajú, ale neboli sme u dr., len im dávam kvapky od kašlu a calciový sirup

kaciatko68
27. nov 2009

Ale ste toho popísali ... Ja popri tých rybách akosi nestíham. Teraz som dala malú spať, jem pri PC a pôjdem variť zapekaný karfiol s brokolicou a mrkvou a k tomu zemiaky. No a popri tom sa snáď dostanem na chvíľu k rybičkám. Ozaj 16.12.idem na vybratie 2 znamienok na kožné ku primárovi Kopálovi. Neviete, či je dobrý? Dúfam, že hej. Inak asi po poobediach chodí vyberať znamienka do Dermapointu v ZA, tak snáď bude šikovný 😨|

kaciatko68
27. nov 2009

Hasleerka, tak sa rýchlo uzdravte. A ako sa ti páči v práci a aký je tam kolektív ?
Zuzka a vy ste sa už odsťahovali, či ste ešte v byte ?

zuzka99
27. nov 2009

ešte sme doma, asi niekedy cez víkend pojdeme preč

zuzka99
27. nov 2009

kac a to čo robíš s tými rybami? Ja tam nemám čo robiť, tak 30 sek. denne, akorát čo nasypem žrádlo, vyčistím a niečo kúpim

zuzka99
27. nov 2009

spáriť sa mi nechceli, som ich párila a žiadne mladé nemám ☹

kaciatko68
27. nov 2009

Och Zuzi, každú rybku môžeš ešte aj trénovať, máš za to body, peniažky a jedlo. Tak keď chcem viac peniažkov - som taká nenásytná 😀, tak ich trénujem ...

kaciatko68
27. nov 2009

Inak spáriť sa nechcú keď sú hladné, alebo sa v ten deň spárili - ale musia byť dospelé. A ešte niekedy jeden nechce a potom druhý hej. takže ja najprv vytrénujem, potom spárim potom predám a potom zasa malé kúpim - no sodoma - gomora. A potom nestíham ...