Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
27. nov 2009

Ak chceš trénovať, klikni na to train - a potom klikaj na prekážky, ale nie na zelené žrádlo a chobotničku.

zuzka99
27. nov 2009

to sa mi už fakt nechce, ešte aj ryby trénovať, no možno neskor 🙂

zuzka99
27. nov 2009

ty si niaka nenásytná na peniažky kaciatko 😅

zuzka99
27. nov 2009

idem dnes prvýkrát urobiť malému na večeru makové slíže, stále ich vypytuje, lebo mu spievam večer uspávanku - mamka varí slíže, syrové, makové.... a teraz ich chce ochutnať. Už myslím od roka sa može mak, nie? Ešte to nejedol.

petra5258
27. nov 2009

na hudobnej bolo super linda sa az triasla od smiechu este medzi tolkymi detmi nebola len na konci utz plakala lebo bola nevyspata a ideme aj v pondelok s vacsimi detmi trenovat nieco na vystupenie tak sa tesim, kto to chodite v pondelok?

sebastianela
27. nov 2009

Zuzi, tak papal makové?
Kačiatko,veď ty si super. Neprídeš aj naše ryby v potoku potrénovať a popáriť,je ich tu málo!😀

zuzka99
27. nov 2009

seby ani sa ich nedotkol ,musela som ešte rýchlo zohriať párky, aby aspoň čosi zjedol. Tie Kaciatko čo si mi ty poradila. Zajtra idem robiť plnenú papriku, to zasa z kuchyne nevyleziem. Hasleerka, dnes si nerobila? Sme boli v podvečer v Hypke (stretli sme aj Ivku, Andulku, potom aj KAciatko) a teba nikde ☹

petra5258
27. nov 2009

mne sa vyliahli 2 rybky jupii

ivka000
27. nov 2009

peťa my chodíme v pondelok tak sa tešim že sa stretneme 😉

akurát som sa chcela spýtať či nebola andulka v hypke tak to isto bola ona v dráčiku sa zašívala 😀

zuzka a aké párky kupuješ malému mohol by už aj Kubko párky? už som mu skúšala ale to len kúsok ochutnal a chutilo mu to len neviem či už také môže, ale makové slýže už papal a nevedel sa ich dojesť mak inak obsahuje vraj veľa železa 😉

kaciatko68
27. nov 2009

Ja som bola v Hypke a hasleerka tam bola. Asi tak okolo 18.00 hod. Aj ma pekne obslúžila a svedčalo jej to tam ...

kaciatko68
27. nov 2009

A ja som šla pozrieť ten KIK či čo to je a nič som tam nevidela, To kde je v Hypke ?

kaciatko68
27. nov 2009

Linda už spí a ja tu trénujem rybičky 🙂

zuzka99
27. nov 2009

Kaciatko, ty si nenašla KIK? Asi si išla vchodom od parkoviska, to je keď ideš od fontány tak ešte pred tým vstupom do potravín, vlastne za tou azijskou reštikou.

No však my sme tam boli možno okolo 17,30 alebo koľko mohlo byť a hasleerky nikde. asi večerala.

Ivka tie párky som kúpila v LIDLi, čo my kaciatko poradila, také balené Viedenské. Ale kupujem ináč detské párky. A keď sme boli v tej Hypke (jak má malý tú zelenú mániu) tak pri salámach sa ho pýtame, že čo mu máme kúpiť a on, že zelenú salámu. 😀

ivka000
27. nov 2009

vtipný ten tvoj Slávko a že potom prečo má hnačku? 😀 😀 😀

zuzka99
27. nov 2009

no vidíš to ma nenapadlo 😀
mňa už tie ryby nebavia , asi pojdu spať hladné

zuzka99
27. nov 2009

a koľko vydržia bez žrádla? Keby som niekde týždeň na dovolenke bez netu, my vykapú, či čo?

zuzka99
27. nov 2009

my kaciatko poradila - samozrejme, tam malo byť makké i

ivka000
27. nov 2009

a od kedy si mu dávala tie párky? myslíte že mu ich už môžem dať? 😕

andulkau
27. nov 2009

Ivka, ano bola som to ja v draciku. 🙂 Som isla na pokec s babami. 😉 Aj som si myslela ci to neni ta Ivka s konika,ale nebola som si ista.Lebo s fotky ta vobec nepoznam.Az potom ma napadlo ,ze si sa rozpravala vonku zo Zuzkou.Si mi mala cosi povedat. 😀

zuzka99
28. nov 2009

ja neviem ivka, odkedy, ale ročnému dieťaťu by som nedávala. Skús ešte chvíľu počkať

kaciatko68
28. nov 2009

Halooo, halooo, kde ste všetky dnes ?

petra5258
28. nov 2009

kuknite na www.babylook.sk robia vikendove pobyty s plavanim deticiek ideme tam s mojim chlapom uz sa tesiiim

zuzka99
28. nov 2009

peti a koľko to vychádza? My sme chceli ísť minulý rok, ale bolo to strašne drahé. Nechce sa mi to na tej stránke počítať, tak ak viete mi napíš 😉

petra5258
28. nov 2009

260 eur od piatka do nedele pre dvoch a dieta zdarma, v cene je 2krat noc, plna penzia a 5krat plavanie bola tam jedna holka a nevie si to vynachvalit

petra5258
28. nov 2009

aj vam nejde spustit akvarko? ved mi rybky umru ☹

zuzka99
28. nov 2009

mne ide spustiť

kaciatko68
28. nov 2009

Aj mne ide, len sa mi akosi nedá prepínať medyi druhými akvárkami, ako keby bol strašne spomalený internet ...

petra5258
28. nov 2009

chudatka moje hladne kuknite mi ich ci este ziju 😢

hasleerka
28. nov 2009

kačiatko ja som skúšala už trénovať a vôbec mi to nešlo .. musím to dnes skúsiť ... ja som dnes párila 3x aj s mojou Zuzkou ... strašne sa vytešovala že budeme mať mládatko 🙂

hasleerka
28. nov 2009

zuzi bola som včera v práci , len som možno bola na prestávke asi od 17,30 do 18,00 ... kačiatko dík za pochvalu 😉 ... zuzi sklamem ťa zelenú salámu nemáme ... všetko staré musí ísť do odpisov, chodia furt kontroly

ja sa do svojho akvárka dostanem, len do niektorých druhých nemôžem nakuknúť a peniažky sa mi už míňajú ☹