Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
29. nov 2009

Baby ja asi pôjdem v utorok do Včielky ja to už nevydržím 😖
Boli sme najprv v reštike Váh v Púchove a potom sme sa presunuli do Biliardu, to je taký celkom pajzel ale bolo mi to akosi jedno hlavne, že sme sa bavili 😵 Došla som domov okolo druhej v noci a aj som sa konečne vyspala lebo starý bol v robote a malá u našich. Ale zistila som, že som na ňu strašne naviazaná, to ako sa od nej celé dni nemôžem ani pohnúť mi strašne chýbalo, keď som ju potom zbadala mi bolo až do plaču 😅 Si neviem predstaviť, že by som od nej išla na týždeň 😒

ivka000
29. nov 2009

misel ja som taká istá malý je na hodinu u našich o poschodie nižšie a už som nervozna čo tam robí 😀
a ten biliard poznám tam sme pozývali profákov na ,,kávu,, (pivo) ked sme si chceli urobiť voľnú hodinu 😀 a vo Váhu sme mali akože stužovú 😅
peťa už sa teším

hasleerka
29. nov 2009

misel nevieš poradiť ako dlho musí byť zaregistrovaná aby mohla hrať akvárko?

kaciatko68
29. nov 2009

Janina sa zaregistrovala a hneď mohla hrať akvárko.

hasleerka
29. nov 2009

dokelu a prečo to blbne, lebo som aj mm založila a ani jemu to nejde

miselin
30. nov 2009

Musím sa pochváliť, malá spala úplne super asi ešte takto dobre ako túto noc nespala. Síce sa raz zobudila na cumlík ale inak bola úplne tuhá, dokonca ani necestovala po celej posteli. Asi bola tiež rada, že je doma 😵

Hašlerka v tomto ti neporadím ale asi to môže hrať hneď a to ti nechce ani načítať alebo ti to ide nejako pomaly, lebo možno máš nainštalovaný starý flash player a preto ti to nemusí ísť, potom ho treba abgraidovať či ako sa to píše 😅

kaciatko68
30. nov 2009
zuzka99
30. nov 2009

baby tak my sa sťahujeme, neviem kedy sa dostanem na net znova, keby ste mali cestu na SNP brnknite, budeme teraz tam chodiť na prechádzky 😉

zuzka99
30. nov 2009

kaciatko, ja som tieto detské pozerala už keď sme vyberali a mne prídu skor také pre školáka, už pre vačšie deti. Neviem... možno jedna taká červená by sa ešte dala

kaciatko68
30. nov 2009

To hej, ale sú pekné a majú zaujímavé detaily.

hasleerka
30. nov 2009

miselin ale mne to ide v pohode, tak nechápem prečo nie im ... som ja písala tým tvorcom písala, len sa dáko neozývajú ... stále to len načítava a nič

hasleerka
30. nov 2009

kačiatko izbičky sú pekné ... len to je do veľkých miestností ... v našom malom priestore som rada že mám to čo tam mám 😀

ivka000
30. nov 2009

dnes sme boli s Peťou na hudobke a vydela som malú a je zlatučká 😵 riadna baba buchtička 😵

ivka000
30. nov 2009

misel nechceš ísť radšej v stredu s nami do včielky? bavila som sa s Peťou neviem ako budem stíhať od zubárky ale skúsim ísť trochu skôr či by ma nevybavila že by sme sa tam stretli 😉

kaciatko68
30. nov 2009

A kto ide teda zajtra do včielky ?

petra5258
30. nov 2009

kaciatko pod v stredu a stretneme sa tam vsetky aj ty misel

petra5258
30. nov 2009

zuzik tak uz ta nebudem mat na strede ☹

miselin
30. nov 2009

Babule ja som chcela ísť zajtra na to cvičenie a šak môžem ísť aj v stredu 😉

miselin
30. nov 2009
hasleerka
30. nov 2009

zaujímavý článok ... lenže na druhej strane treba teraz furt umývať ruky kvôli chrípke

miselin
30. nov 2009

Hašlerka to je jasné, ale zase netreba robiť paniku keď decku padne tyčinka na zem, alebo má špinavé ruky keď sa hrá vonku a tak celkovo

ivetka007
30. nov 2009

Ahojte kočky, ja tiež rozmýšľam, že by sme do Včielky išli v stredu. Stráááááášne sa teším, že vás spoznám. Aj malý sa teší (aspoň si myslím 😀 ). Dúfam, že v stredu bude mať "svoj" deň. Ma porazí 😠

ivka000
30. nov 2009

super článok aspoň už mám dobrý pocit lebo Jakub je tipický chalan my sa po každej prechádzke musíme vyzliekať a prať lebo jeho zaujíma každy kamienok tak si k nemu kľakne alebo sadne samozrejme zrovna je tam blato a v tom sa vyváľa 😀 no a ja nenosím stále pri sebe vlhčené obrúsky a podobné tak ruky oprášime a papáme rožtek ďalej 😀 a samozrejme zisťuje akej je kamienok kvality tak že ho ochutná 😖
prečo myslíte že romske deti holaté a špinavé nebívajú choré .... sú otužilé a odolné voči baktériam... to nehovorím aby sa to preháňalo potom to už ná horšie následky ako žltačka a podobne ☹

ivka000
30. nov 2009

neboj Ivetka vo včielke ho to prejde to je zázračné miesto aj môj doma ho nič nebaví a tam sa hrá. 😉

ivetka007
30. nov 2009

Tak dúfam, že v stredu sa uvidíme. O koľkej tam asi prídete?

ivka000
30. nov 2009

ivetka ja som na 10,00 objednaná k zubárke tak dúfam že do 10,30 už budem vo včielke ale nesľubujem lebo neviem či ma hned zoberie 😒

petra5258
30. nov 2009

ja okolo desiatej a ivka okolo pol jedenastej vravela tesime sa aj s lindulou

kaciatko68
30. nov 2009

Tak teda pôjdeme aj my v stredu, ale aj sa som chcela vidieť to cvičenie s deťmi. Tak teda nabudúce. Miselin : aj ty ideš v stredu. Ozaj, aj môj MM už hundroší, keď sedím pri PC. Ale keď on sedí pri telke, alebo na záchode pol hodinu, tak to je OK ... To sú asi všetci chlapi rovnakí 😉.

ivka000
30. nov 2009

ved som sa vám zabudla pochváliť Kubko dnes spal poobede 3,5hodiny v kočíku asi ho tam budem dávať častejšie spať som si myslela, že ked je už väčší že tam sa mu už pohodlne nespí a asi som sa mýlila 😉 ale už je je ako predtým spí celú noc max. raz sa zobudí cez deň neplače a konečne normálne papá 😵 len aby som to nezariekla ešte máme pred sebou 20 zubkov ☹ a ved som sa vám ani nepochválila že už máme 4 zuby od soboty 🙂

ivka000
30. nov 2009

Kačiatko aj môjmu sa to nepáči ale čo mám robiť pri ňom ked drichme pri telke celý večer 😠 alebo stále prepína a to neznášam