Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
3. dec 2009

tak vo vsielke bolo super, inak som tu dlho nebola a som sa chystala ze budu aspon 2 strany citania a nic 😨 ked bola miselin, ivka aj ivetka a moja mala spala potom jak zabita do pol stvrtej tak sa tesim na buducu stredu dufam ze pojdete baby 😀

kaciatko68
3. dec 2009

Uf, všade som písala namiesto y z.

hasleerka
3. dec 2009

baby ktorá robíte dobré fúkané rožky, pošlite mi osvedčený recept .. ja mám jeden ale vždy sa mi lepia, lámu, neni dobrý

jankabambulka
3. dec 2009

ahojte
nemám ani čas vás dočítať, ale dúfam , že ste všetcia zdraví alebo aspoň väčšina.
sebi aj ja vždy priberiem zo sladkého na vianoce, lebo mlj chlap dvakrát nemusí sladké. ale pri dvojkách resp. odkedy som bola s nimi tehu tak som zredukovala množstvo druhov koláčov a pečiem len tak 7druhov.
babenky vy ste tu písali kedysi /myslím zuzka/ že bude v žiline mikuláš, neviete kedy to je presne??
inak bola som na tých cigánskych diablov-odporúčam , sú OK a silvia je asi najkrajšia žena- že úžasná

ludka_r
3. dec 2009

Ahojte.
ja len tak narýchlo..
som v poslednej dobe úplne mimo. Aj som sa celý týždeň chystala do Včielky, ale vôbec som sa nedostala... A to len preto, že nie som schopná vstať z postele pred deviatou... Dokonca tento týždeň vstávam až o desiatej. Dnes som vstala zároveň s Vilkom o siedmej, ale som si ešte začala v posteli čítať knižku a ako som prečítala jednu kapitoĺu, zaspala som... ☹ A Vilko sa celý čas musí len hrať v postielke. Našťastie mu to vôbec nevadí, niekedy si aj on ešte podrieme. No, zlaty je. Ale štve ma to, ja závidím tým, čo im stačí len pár hodín spánku, tak majú oveľa viac času na všetko.... Ale nedokážem si povedať... 😒
No budúci týždneň sa už konečne musím prinútiť a do tej Včielky sa dostať...

My ideme zajtra do PU, v sobotu zas pôjdeme kuknúť na Mikulášsky jarmok... Mali by sme sa tam stretnúť aj s tou malou Laurou, čo som ju spomínala, je už vraj cez dva týždne doma... Tak som za nich šťastná...

ivka000
3. dec 2009

ahojte kde ste všetky??? u nás sa dnes spalo do pol desiatej ráno nový rekord a som sa bála že poobede mi zaspí najskôr o piatej a predsavte si zaspal pred druhou a o štvrtej stával takže super 😉 a včera spal hodinu pred včielkou a dve po včielke ale ešte o pol desiatej mu nebolo rady sa besnil ale zaspal o desiatej 🙂 a jasné bolo super a dúfam že pôjdeme aj bud. stredu
ivetka ja asi pôjdem cez výkend konečne na tú plaváreň s malým mm sa akosi vyhovára že ho hrdlo bolí ale skúsim ho presvedčiť lebo samej s tým mojím žabiatkom sa mi nechce ak by ste sa pridali tak by bolo super alebo aj hocikto iný 😵

miselin
3. dec 2009

Čaute babule, ja tiež akosi nestíham a hlavná vec, že nič nerobím 😅 Som akási strašne lenivá 😅 Dnes som bola na kožnom lebo som si chcela dať vybrať znamienko čo sa mi urobilo v strede brušiska a je teda dosť veľké, lenže nakoniec ma doki ukecala aby som si ho vyberať nedávala, že keď sa mi už nezväčšuje a je zdravé, že je to zbytočné a aj tak by som mala zase len obrovskú jazvu, tak som sa na to nakoniec vykašlala, pre tých pár krát čo budem v plavkách 😒 A konečne som dnes Domine kúpila skoro všetky darčeky čo som chcela,len som ich musela aj pobaliť, lebo by som jej to najradšej už dala 😀

katka.carska
3. dec 2009

Ivka aky hlboky je detsky bazen na plavarni ? Je otvoreny aj cez tyzden, alebo len vikendy ?

ivka000
3. dec 2009

katka neviem koľko to môže byť možno tak meter? ale cez týždeň neni otvorený bohužiaľ ☹
toto moje dieťa ma vie každý deň prekvapiť dnes celý deň v pohode a večer to si to musí vynahradiť 😠 uspávali sme ho 1hodinu a 15min. striedali sme sa s mm a až teraz idem konečne dorobiť torty ☹ ale ráno mu to nedarujem a zobudím najneskôr o ôsmej 😀 len aby neprekvapil a nestal sám s ,, dobrou ,, náladou o 6 sa dosmejem. ale mám pocit že mu pôjde ďaľší zub 😖 zasa dnes kadil asi 5x a má diasno napuchnuté ale ako keby mu už presvitala horná dvojka tuším

sebastianela
4. dec 2009

Tak a je kľud. Malý spí,starý kupuje v Pu Mikulášov a ja idem variť. Sme dnes aj videli Mikuláša aj dvoch čertov aj anjelika. Išli od detí zo školy do škôlky. Sebi skoro zinfarktoval. Sa díval ako žaba vypleštená. A zrovna išiel môj starý aj s mojim bráchom do auta,tak na nich tí čerti skočili a natreli im ksichty na čierno. Sme sa nasmiali!😀

sebastianela
4. dec 2009

No môj malý dostane iba kiwi a banány. V poslednej dobe strašne málo zje. Ako vrabec. Ho musím furt namotávať na niečo aby otvoril pusinu a strčila som mu tam jedlo. Kiwi by ale jedol furt. A banán si už vie aj vypýtať. Som mu dávala kiwi a on že,,banan'',tak som mu musela dať banán. Máme aj fenku doma,sa volá Čika a malý na ňu zjape,že Kika. Sa inak na nich nasmejem. A keď ju naháňa. To inak vrieska. To aj 10 km počuť ten jakot.😅

ivka000
4. dec 2009

kde ste sa podeli všetky čo už pilne upratujete a vypekáte na vianoce????

ivka000
4. dec 2009

sebi a malí už behá? 😕 však si sa ani nepochválila alebo som nepostrehla a od kedy behá? 🙂

petra5258
4. dec 2009

my sme si s lindulkou vymakavali akvarko 🙂 a ideme spinkat 🙂

sebastianela
4. dec 2009

Iwuš. Ten nebehá,ten iba štvornožkuje ako formula. A behá za dva prsty. Sa bojí pustiť. Je to padafka po mne. Ja som sa pustila až keď som mala rok aj 4 mesiace.😕

miselin
5. dec 2009

Čaute babulky, ja teraz ani nemám akosi čas sa sem dostať, už pomaly začínam s Vianočným upratovaním a malej sa posledné 2 dni prerezával už konečne ten očák tak sme mali o zábavu postarané, ale už je chvalabohu vonku, takže už len 4 stoličky a bude hádam chvíľu kľud 😀 Včera večer a dnes ráno mala aj teplotu tak dúfam, že to je z toho zubu , lebo by ma porazilo keby ochorela 😒

petra5258
5. dec 2009

ta moja mala zacala byt nejaka zla, v noc 3krat pistala neviem ci jej uz nejdu zubky lebo si stale skrabe dasna rucickou, ako sa vola ten taky gel na tie dasna ?

andulkau
5. dec 2009

Ahojte uz ani sem moc nechodim ,obcas vas len, tak rychlo precitam. 😉 Ked uz clovek pracuje,tak nemame kedy.
Som si vsimla ,ze ste zazrate 😀 do rybiciek.Aspon mate nejaku zabavu pokial deti spia.Ja teraz mozem.Tamka spi a Adamko je u babky, tak mam trosku veget.
Boli sme pozriet do obeda na vystupenia deti v kine mier.Co organizuju Kardosovci tradicne kazdy rok.Tanecne skupiny deti.Mala bola rada.

Petri ja som pouzivala na zubky Dentinox.Je bez cukru a podla mna dobry.Je ich vela.Baby ti isto este nejake poradia.

kaciatko68
5. dec 2009

Boli ste niekde na Mikuláša ? My sme boli včera v Nimnici a malej sa tam veľmi páčilo. No ešte to nejako moc nechápala. A ani sa nebála pobehujúceho čerta. Ale páčilo sa jej medzi deťmi. My dnes zasa chystáme malovanie kuchyne, tak mám doma neskutočný binec ...

petra5258
5. dec 2009

diki andulkau, kupim v lekarni a ako casto ho mam davat? a kde robis lebo sa mi zda ze som ta vcera videla behat po hypernove...

ivka000
5. dec 2009

tak u nás sa dnes vo veľkom upratovalo okrem bežného som stihla tepovať koberec, gauč,sedačky v aute, umývala okná,... a ešte nákup v tescu fuj ale už sa mi nechce nič. mm chcel na zajtra na raňajky bábovku ale už sa mi nechce ani zo srandy 😖 ale mama našťastie pečie jednu aj pre nás 😉
Jakubkovi Mikuláš dnes moc nehovoril ale ked otvoril balíček tak zbadal brumíkov tak hned brum brum a jasné mal aj obľúbený banán a ten chcel jesť so šupkou 😀

peťa a ja používam na diasná Kamistad gel a je celkom dobrý ked ho to svrbi a natriem mu to tak hned zaspí mi ho voláme uspávací gel 😀

hasleerka
5. dec 2009

pekný mikulášsky večer ... my sme mali doma mikuláša, no boli riadne plače, ale potom ked už Miška dostala balík, tak aj pekne zarecitovala

s gélom ja neporadím, bo ja som ani pri jednej nič nepoužívala

andulkau
6. dec 2009

Petka ano robim v hypernove,ale nerobila som .Boli sme na nakupe vsetci.Tak som isto nahanala malu. 😖

petra5258
6. dec 2009

mala ma soplik tak zajtra nejdeme na hudobnu a pfravdepodobne aj vcielka v stredu pada ☹

ivka000
6. dec 2009

peťa to je škoda že nejdete ☹ Linda zmešká svoje prvé vystúpenie??? tak sa rýchlo uzdravte nech môžete ísť do včielky 😉
my sme neboli na tej plavárni lebo mm je chorý a samej sa mi nechcelo a Ivetka vy ste boli?
haslerka toho čerta by som sa zľakla aj ja 😀

petra5258
6. dec 2009

dufam ze do stredy budeme fit lebo som sa na vas tesila baby

hasleerka
6. dec 2009

ja niektorú stredu nechám Mišku doma a dám s vami stretko

kaciatko68
6. dec 2009

Ahojte maminy, ak by ste niektorá chceli, tak takáto detská postielka je v TESCU za 12 eur http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6924338.
Ja som ju kúpila pre malú. Je do bábik celá paf ...

kaciatko68
6. dec 2009

My ešte malujeme kuchyňu - pri malej nám to nejako dlho trvá. A ešte nemám skoro žiadne darčeky. Ale zajtra má prísť svokra a doobeda chcem ísť do mesta ...