Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
6. dec 2009

kaciatko pekná je, len my už máme klasiku drevenú aj tá je schovaná pod postelou, lebo už neni v izbe miesto, kedže sú tu kočiare ... inak bývajú na chodbe, lenže tam je teraz sušiak na prádlo ... no máme to ťažké v tom našom malom hniezdočku ☹

hasleerka
6. dec 2009

kaciatko tak dobre nakúp, ja už mám pomaly skoro všetko, už len mm VPH - som fčul ovoniavala gilette aj dievčatám sa páčil, že bude ocko pekne voňať ... a mamine nejaké prkotinky

kaciatko68
6. dec 2009

Ja vždy kupujem darčeky tiež tak skôr, len teraz, keď malujeme, akosi nestíham a už moc času ani nie je. Tak dúfam, že to tento týždeň nejako vybavím. Lebo tesne pred vianocami je vštko vybrakované. A ešte chcem ísť zajtra do kvetinárstva ku Slocíkovi kúpiť biele ozdoby na malý stromček. Tak už sa teším 🙂

petra5258
7. dec 2009

baby idem vam posielat do akvarka len ten violet sea fun lebo ho mozte predat za 4 aj mne posielajte, pekny den inka prajem 🙂 my ideme s lindulou k doktorke lebo sople tecu a tecu a aj ja uz mam darceky nakupene 🙂

hasleerka
7. dec 2009

petra ja furt posielam niekomu zelenú trávu, tá sa predáva po 3 ... uvidím čo pošleš a hned ti to šibnem naspäť

miselin
7. dec 2009

Čaute my tiež tento týždeň nejdeme nikam,lebo sa u nás len reve a reve no a v noci to bola šou na celý panelák sa ani susedia do roboty nevyspali ☹ Malá je z toho zubu úplne hotová, som si myslela, že keď už má kúsok prerezaný, že už bude pokoj ale včerajšok bol strašný ☹

hasleerka
7. dec 2009

ty kokso to ich tie zuby tak strašne bolia ... to potom čo za zuby majú tie moje hviezdy, ked ani neviem kedy im išli ... teda pri stoličkách boli tuším mrzuté ... no a trošku mali kedysi aj teploty ... ale žeby v noci plakali, to by som si určite pamätala ...

misel koľko zubov vás ešte čaká??? snád to už nejako dobojujete 😉

miselin
7. dec 2009

Hašlerka tak to tá moja má odpišťané zuby asi aj za tvoje 😀 Ona robí scény pri všetkých zuboch a čakajú nás ešte 4 ☹ A dúfam, že jej za chvíľu zhnijú to by ma už fakt dorazilo 😠 Lebo vraj hnijú zúbky deťom čo ich mama jedla počas tehotenstva železo, no a ja som samozrejme jedla ☹

hasleerka
7. dec 2009

misel toho som sa aj ja bála, ja som tiež jedla sorbiter, dokonca aj Miška brala maltofer a zúbky má zatiaľ ukážkové ... neviem či je to rodové, ale mne sa zuby nepokazili ani počas tehotnosti a toho sa tiež baby boja ...

ludka_r
7. dec 2009

Ja sa snáď s Vami v tej Včielke nikdy už nestretnem.. 😒 Stále sa obchádzame... Dnes som tam aj išla, ale zabudla som doma papučky a to už by som nestihla Tescobus.. Tak uvidím,ako sa mi to podarí zajtra a pozajtra.. Ale mala by som tam chodiť aj stále, aby ten môj drobec nebol taký sralo.. 😖 Joj, snáď ho ten súrodenec naučí byť statočnejším....
Miselin, to teda nezávidím takéto scény.. Vilko má síce len 8 zubov, ale nepostrehla som ani pri jednom, že by mu niečo vadilo.. Ale možno to príde pri stoličkách.. Ale môžeš byť rada, že už Vám len štyri ostávajú.. Predstav si, že by ste ich mali len tých osem, ako my.. 😖
Ja som tiež zvedavá, ako bude na tom Vilko so zubam.. Lebo vrchné si vôbec nechce umývať... A mne sa veru pokazili počas tehotenstva. Síce mi Dr. hovorí, že sú OK, ale čokoláda mi veru nerobí dobre.. ☹ Len aby to horšie už nebolo..

ivetka007
7. dec 2009

Ani my asi do Včielky nepôjdeme. Malý mal cez víkend soplík. Neviem, či ho čosi chytá alebo to má zo zúbkov. Takže radšej počkám a zostaneme trčať doma ☹ Som sa tešila, no čo už...
Ludka, minulú stredu sme boli vo Včielke po 1x a malý sa najprv hanbil a potom bol ako tornádo, kvákal deti, zle robil.... Veru mi bolo všelijako....A vysvetli mu, že to nemôže. Už sa o to snažím hodne dlho a zatiaľ nič nezaberá 😠

jana30
7. dec 2009

ahojte maminky
tak ja od dneska pracujem 😀 na jednej strane sa radujem ale na druhej sa bojím ako to budem všetko zvládať, zo začiatku to bude určite dobrý chaos, a to idem popri tom zaúčať malého aj do jaslí, Katka bude musieť ráno chodiť sama do školy a aj zo školy, no dúfam že to dobre dopadne

jana30
7. dec 2009

doktorka ked mi potvrdzovala prihlášku tak nebola moc nadšená, že Maťko ide chodiť do jaslí, lebo že je zrovna blbé obdobie na choroby, tak uvidíme koľko bude chodiť do prvej choroby, držte palce až tam chodí čo najdlhšie, a choroby nech tam nechodia ... 😉

ivka000
7. dec 2009

ja sa vám idem pochváliť aké mal Kubko dnes šťastie a ja aká som neschopáčka. Dnes poobede sa hral chvíľu u našich s dedkom a vyliezol na gauč s gauču na taký stolík ku rádiu a odtiaľ capol rovno na zem. Tak sa chúďa zlakal že plakal asi 15 minút asi si veľmi neublížil neviem lebo som pri tom nebola a stále som si to vyčítala čo bolo dôležitejšie ako Jakubko, ale spolahla som sa na ocina že ho postráži ☹
No aby som si mala čo vyčítať tak som sa dnes sním hrala v izbe a on vyliezol na tatrovku a tam sa postavil a ja mu hovorím spadneš a v tom už bol hlavou na zemi (hodil šípku) a ja sprostá som sedela 5cm od neho ale nestihla som ho zachitiť ☹ 😢 ☹ tak zasa 15 min. plač +hrča na hlave ☹ tak teraz sa bojím aby mu niečo nebolo ani spať nebudem
teraz je strašne neopatrný už vie dobre behať a začína si veriť na hociakom teréne a ešte som skoro zabudla prišli sme s hudobnej a na dvore sa mi vyváľal v bahne a potom ešte po štvornožky prešiel po mokrom chodníku aby toho dnes nebolo málo ☹
fakt sa dnes cítim ako úplna neschopáčka ☹

hasleerka
7. dec 2009

ivka tak to sa vôbec necíť ako neschopáčka, deti sú ako živel, to by si musela mať oči aj na zadku ... hlavne aby negrcal ... a takých hrčí určite ešte bude

hana a kde pracuješ??? ... a katka má daleko do školy??? ... moja zuzka to má kúsok, takže už chodí aj do školy aj zo školy sama

ivka000
7. dec 2009

ja viem haslerka a on je obzvláš živí a tie oči občas aj na zadku mám len dnes sa mi to akosi nedarilo ☹
zatiaš negrcal a už spí tak dúfam že to bude ok

janka tak nech sa ti v práci darí a deti nech si rýchlo zvyknú 😉

ludka my pôjdeme isto do včielky stredu ak sa nič nestane tak sa konečne stretneme 🙂

ludka_r
7. dec 2009

Ivka, vôbec nie si neschopáčka, aj mne malý už toľkokrát padol... Tiež našťastie nič vážne.. Ale nezabudnem, aký škaredý pád som videla minulý týždeň: Išla som akurát oproti dvom ženám, ktoré mali v kočári dievčatko. To dievčatko stálo a držalo sa strechy. Kočár bol otočený tak, že dieťa vidí na chodník, nie na toho, kto ho vozí, čo je podľa mňa oveľa horšie. Aj to tak dopadlo. Malá spravila kotrmelec dozadu a padla priamo na vrch hlavičky, na betón.. Na zemi bola akási vykrútená a niekoľko sekúnd bola úplne ticho.. No, baby, vtedy mi prišlo ozaj zle, už som mala katastrofálne predstavy.. Našťastie sa malá rozplakala.. Ale bolo to riadne škaredé, s pohotovosťou by som určite neváhala...
No, snáď sa nám nič také nestane...
Janka, držím prsty v robote, a hlavne, aby malý nebol chorý.. Som zvedavá, ako si zvykne...
Ivetka, to Ti na druhej strane závidím, že máš takého nezbeda.. Lepšie ako sa nechať biť.. To je skôr ten môj syn taký.. Keď mu niekto robí zle, on to nevráti, ale sa skôr rozplače. Som z neho smutná, bojím sa, aby to takto nebolo aj ďalej, a nedajbože by bol šikanovaný... 😖

Ivka, tak sa teším na stredu 😉

miselin
8. dec 2009

Sebinkovi prajeme k prvému rôčiku všetko len to naj a čo najmenej uplakaných a prebdených nocí 😵 😵 😵

petra5258
8. dec 2009

pripajam sa aj ja s linduskou 😎

sebastianela
8. dec 2009

Ďakujeme😵😉

hasleerka
8. dec 2009

aj my želáme Sebkovi len to najlepšie, aby rodičom robil vééééééééľa radostí 😵 😵 😵

Jani prepáč, že som ťa premenovala na hanu 😉

ivka000
8. dec 2009

Sebinovi prajeme všetko len to naj naj naj veľa zdravíčka a šťastíčka, radosti a nech daľšie ročky nie sú také uplakané ako tento 😉

My sme mali dnes ten koncertík s hudobnej a Jakubko sa držal ako chlap som si myslela že ked tam bude veľa ľudí že sa ma bude držať ako kliešť a plakať ale vôbec, ako keby tam bol sám 😀 ani Mikuláša sa nebál 🙂

ludka mám zlú správu do Včielky radšej nejdeme lebo som od rána chytila takú nádchu asi od mm že ledva dýcham a keby sme včera nesľúbili ten koncert tak ani tam nejdem ale už som to nejako prežila aby dakto odomňa neochorel ktohovie čo sa s toho vykľuje ☹ tak som sa tešila ☹ ☹ ☹

zuzka99
8. dec 2009

ahojte, tak už sa aj hlásim. V prvom rade gratulujem sebinkovi, prajeme veľa zdravíčka a šťastíčka... a hlavne hoooodne spánku.

Bambulka, ja sa len vrátim k tým Diabolským husliam - ja ich tiež milujem a Silvia je fakt úžasná, som rada, že mám v tomto spriaznenú dušu. Minulý týždeň boli v nejakej talkshow, som pozerala len kvoli nej.

A Slávko už spí vo svojej izbičke na veľkej posteli 😉včera sa z nej zdrúzgal, ale mal tam madrac a periny, ani nevedel, že spadol, proste spadol a ostal ďalej spať na zemi. Ale spala som s ním celú noc, lebo on tak cestuje, že by spadol asi 100x za noc.

dnes asi pojdem spať skor, lebo celé dni a noci upratujeme a už fakt nevládzem.

JA som ťa Peti aj vyzerala na koncerte a ste neboli ☹ Slávko celú dobu len hľadel na balkóny a hľadal oca

ivka000
8. dec 2009

zuzka vy ste to vystúpenie mali fakt super také akčné oproti nám 😀 to ma presvedčilo že na 100% budeme pokračovať v tej hudobke 🙂 a bola som prekvapená ako aj také malé deti krásene spolupracovali 😉

peťa nebola lebo malá je vraj chorá ☹

petra5258
8. dec 2009

baby nabuduce sa urcite pridame ale stale soplikujeme ani nejdeme zajtra do vcielky ani ivetka nejde ze maly je tiez chory aaaa uz aby bolo leto lebo hruza je to s tymi soplami

miselin
8. dec 2009

Čauko tak u nás konečne jeden perfekný deň 😵 Domča dnes sparavila niekoľko rekordov, najprv ráno vstala až o 8:45, poobede spala 2,5 hodiny no a teraz už spí od 20:15 a za celý deň pišťala asi len hodinu s prestávkami 😵 😵 😵

Aj my sme boli na diabloch ešte keď bola Domina v brušku a veru mi skoro z brucha vyskočila čo tak drtila 😀 😀

Zuzi rýchlo hoď nejaké fotečky s detskej a s vystúpenia 😉

adrykaa
8. dec 2009

Tak ahojte konecne som vas aj docitala 🙂 My s malou sme si nasli aspon aky taky system tak dufam,ze uz bude pohoda uz aj s bruskom sa celkom da no uvidime dokedy.Seby aj my gratulujeme.A ozaj neviete nahodou niektora nieco o tom kurze masaze pre babetka co je v akademii vzdelavania?

kaciatko68
8. dec 2009

Ahojte, aj my prajeme Sebinkovi veľa zdravíčka a štastíčka. Aj ja chcem dnes ísť spať skôr, lebo už som taká unavená ☹. My tiež po nociach malujeme a upratujeme, ale už to do konca týždňa bude. No a v pondelok a dnes tu bola svokra opatrovať, tak som si aspoň medyi malovaním a upratovaním odskočila do mesta a pokúpila nejaké darčeky. No a trošku som sa aj zasa vytešila u Slocíka a pokúpila smotanovo hnedé guličky na stromček do chodby a dala som si urobiť vianočnú ozdobu na stôl do kuchyne - tiež smotanovo - hnedú v tvare lodičky - cena cca 30 eur. Asi v piatok si pôjdem po to, tak dúfam, že to bude podľa mojich predstáv. Tak ja sa bežím ešte trochu skultúrniť, lebo zatra doobeda idem ešte na kožné po odporučenie na vybratie 2 znamienok a 16.12. mi to budú vyberať... Tak dúfam, že to bude OK.

Zuzi : a už máte všetko hotové ??? Hoď nejaké fotočky.
A čo darčeky, už máte pokúpené ?

andulkau
8. dec 2009

Aj ja prajem Sebimu vsetko naj.Hlavne zdarvie.

Janka30 a idete do jasli na tu Lansku?A odkedy zacvicujes maleho.A pojdete dole alebo hore do triedy.Neboj ja som sa tiez bala a teraz nedam na jasle ani dopustit. 🙂 .A moj Adam chodi tiez do skoly sam.Len ho prevediem cez cestu.

zuzka99
9. dec 2009

baby ja sa bojim kuknuť do mojho akvárka, asi týždeň aj viac som nekrmila. ako to vyzerá, keď mi pokapú ryby?