Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
13. dec 2009

ahojte nejdete niekto zajtra do včielky píšem asi dosť neskoro ale akosi sa cez deň nemôžem na net dostať ☹ včera sme malovali Kubkovi izbičku 😵 a stále upratujem a stále aj je čo akosi to neodbúda a dnes boli aj naši u nás na obed tak doobeda som mala o zábavu postarané navariť pre armádu 😀

a že sedem druhov ja ked som nemala Jakubka som piekla asi 25 druhov a to nehovorím ani koľko kusov ale to som piekla aj pre známich a neznámich 😀 ale teraz to nehrozí naplánovala som si asi tak 6-7 druhov ale bude to tak 10 ako sa poznám aj s mamou pečieme spolu tak to neni až tak veľa 😉 ale ešte nemám ani medovníčky asi by som mala začať 😅

miselin
13. dec 2009

Ivka ja idem do Včielky, len budem musieť toho môjho krpca asi budiť, lebo si prehodila ten svoj rytmus a ráno spí do deviatej a večer chodí neskoro, teraz ešte vôbec nespí 😠 A ešte aj v noci buntoší, ale ráno si ju podám 😀

hasleerka
14. dec 2009

ivka, zuzka a čo všetko vypekáte, dajte ešte nejaké nápady ... ja medovníčky nejdem robiť, ale budúci rok chcem už aj tie skúsiť ... teraz by som ešte chcela vanilkové rožteky

zuzka99
14. dec 2009

hasly, ja mám zatiaľ biskupský chlebíček, také koláčiky obalované v cukre a rafaello. Ešte chcem určite pre malého banán medzi 2 piškóty na špáradlo a namočiť do čokolády, škoricové muffiny, kokosové rezy a hrudky s musli, a ešte strašne ľúbim orechové rezy so žltkovou polevou, ale nemám orechy a už sa mi nechcú šúpať. Vanilkové rožky, medvedie tlapky, medovníky, grilážky a také tie klasické robí mama aj svokra, tak tie budem mať od nich.

hasleerka
14. dec 2009

zuzi tak tie žltkové rezy aj ja idem robiť, a ešte nanukový rez ... takže dokopy to budem mať hádam aj ja 7 druhov ... a kedy budeš tie piškoty robiť, lebo to chcem aj ja, len neviem ako dlho to vydrží, lebo ked to robím len tak, tak to vydrží najviac tak polhodinu

a tm je doma na čo, ved nech pekne šupká orechy ... ten môj sa má, zaňho to urobila moja mamina, inak by musel on

zuzka99
14. dec 2009

hádam to urobím až budúci týždeň, nech nestvrdnú a nepožereme to

jana30
14. dec 2009

ahojte 😉
tak náš Maťulko je už choručký ☹ tri dni v jasličkách po hodinke a už sme skončili, tento týždeň bude doma, a potom už sú len dva dni a sviatky a potom sa začína až 11. januára, tak to sa v decembri moc nezaučí, no aby sa to naše zaúčanie neťahalo až do leta, lebo potom sú znova prázdniny. 🙂

zuzka99
14. dec 2009

a čo mu je jani? boli ste aj u doki?

petra5258
14. dec 2009

baby a v stredu niekto ide do vcielky? inak katka ja mam mama a ja taku kizocku kde je o papani podrodne rozpisane aj vela inych len o banane tam zrovna nebolo ale dik aj tak

sebastianela
14. dec 2009

Tak ja pečem ako blázen. Aj tie linecké už mám.

zuzka99
14. dec 2009

a čo pečieš?

zuzka99
14. dec 2009

fialllka máš IP - recept

zuzka99
14. dec 2009

kde ste všetky? ☹

sebastianela
14. dec 2009

Tu som Zuzi. No dnes som iba vykrajovala. Najprv tie linecké(sú fakt dobré) a potom 2 várky takých orechových vykrajovancov so žltkovou polevou. Zajtra spravím zase slané a syrové tlačené so sezamom a s ľanom. No a medovníky musím odznova. Všetky sú zežraté. A to boli z kila múky!😠

sebastianela
14. dec 2009

Haši prosím ťa,napíš ten recept na tie fúkané rožky,chcela by som ich skúsiť. Prosím ťa...

zuzka99
14. dec 2009

už toľko nepeč 😉

zuzka99
14. dec 2009

inak tie fúkané aj ja teda skúsim, tak aj mne ho hoďte 😉

miselin
14. dec 2009

Ja len tu len čítam, lebo sa hanbím písať keď nič nepečiem 😅 Dnes som bola vo Včielke iba ja a Ivka a potom keď sme odchádzali tak sme stretli Katku Cársku a idem aj zajtra do Včielky tak sa niekto pridajte, je tam aj to cvičenie 😉 Vy vypekačky jedny 😉

sebastianela
14. dec 2009

Nám to hrabe Misel,nás si nevšímaj. Ja mám takú celulitídu ako krava,tak buď rada. Už som ako hroch vykysnutý.

sebastianela
14. dec 2009

Inak v Mama a ja časáku je dobrý článok o spánku detí. Mali by ste to kuknúť vy vypekačky.😉

ivka000
14. dec 2009

tak ja som dnes robila cesto na medovníčky linecké a orechové rožky a zajtra sa bude zvesela odpekať 😉
a do včielky sa chystám aj v stredu tak sa tam stretneme a dnes mi tak po včielke krásne zaspinkal v meste, zabudli sme si doma dudušu a ani mu nechýbala tak som si v kľude pokúpila nejaké ozdôbky na stromček už sa naň teším ako malé dieťa len sa obávam o Jakubka čo s nim spraví 😀 mi ho zdemoluje za 5 min.

ivka000
14. dec 2009

sebi už mám preštudované všetko od A-Z 😀

zuzka99
14. dec 2009

pozerám na nete nie je ten článok?

zuzka99
14. dec 2009

že vypekačky 😀 😀 😀 😀

miselin
14. dec 2009

Baby poďte niekto zajtra do Včielky 😉

miselin
14. dec 2009

Ivka aj mne malá hneď zaspala a spala 1,5 hodiny, potom sme šli na 1,5 hodiny von, prišli sme s modrými hubamy čo nám bola taká kosa, no a do desiatej tu šaškovala 😖

adrykaa
14. dec 2009

Sebi a co slane to ides robit?Ja mam malu choru tak nechodi do skolky a pecieme 😒 No katastrofa ona by najradsej vsetko sama ale zajtra jej musim kupit nejaky mensi valcek lebo ja mam velky len.Sebi a hod mi recept na slane ked tak vypekas 😉

hasleerka
15. dec 2009

sebi, zuzi, hodte do IP mailiky, pošlem vám tie fúkané rožky

petra5258
15. dec 2009

ok ivka tak sa teda stretneme urcite zajtra a miselin pod aj ty nech je nam veselsie 🙂

hasleerka
15. dec 2009

babule fúkané rožky už išli k vám, vypekajte 😉