• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
ahojte nejdete niekto zajtra do včielky píšem asi dosť neskoro ale akosi sa cez deň nemôžem na net dostať :frowning2: včera sme malovali Kubkovi izbičku :dizzy_face: a stále upratujem a stále aj je čo akosi to neodbúda a dnes boli aj naši u nás na obed tak doobeda som mala o zábavu postarané navariť pre armádu :grinning:

a že sedem druhov ja ked som nemala Jakubka som piekla asi 25 druhov a to nehovorím ani koľko kusov ale to som piekla aj pre známich a neznámich :grinning: ale teraz to nehrozí naplánovala som si asi tak 6-7 druhov ale bude to tak 10 ako sa poznám aj s mamou pečieme spolu tak to neni až tak veľa :wink: ale ešte nemám ani medovníčky asi by som mala začať :sweat_smile:
13. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka ja idem do Včielky, len budem musieť toho môjho krpca asi budiť, lebo si prehodila ten svoj rytmus a ráno spí do deviatej a večer chodí neskoro, teraz ešte vôbec nespí :angry: A ešte aj v noci buntoší, ale ráno si ju podám :grinning:
13. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, zuzka a čo všetko vypekáte, dajte ešte nejaké nápady ... ja medovníčky nejdem robiť, ale budúci rok chcem už aj tie skúsiť ... teraz by som ešte chcela vanilkové rožteky
14. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasly, ja mám zatiaľ biskupský chlebíček, také koláčiky obalované v cukre a rafaello. Ešte chcem určite pre malého banán medzi 2 piškóty na špáradlo a namočiť do čokolády, škoricové muffiny, kokosové rezy a hrudky s musli, a ešte strašne ľúbim orechové rezy so žltkovou polevou, ale nemám orechy a už sa mi nechcú šúpať. Vanilkové rožky, medvedie tlapky, medovníky, grilážky a také tie klasické robí mama aj svokra, tak tie budem mať od nich.
14. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak tie žltkové rezy aj ja idem robiť, a ešte nanukový rez ... takže dokopy to budem mať hádam aj ja 7 druhov ... a kedy budeš tie piškoty robiť, lebo to chcem aj ja, len neviem ako dlho to vydrží, lebo ked to robím len tak, tak to vydrží najviac tak polhodinu

a tm je doma na čo, ved nech pekne šupká orechy ... ten môj sa má, zaňho to urobila moja mamina, inak by musel on
14. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádam to urobím až budúci týždeň, nech nestvrdnú a nepožereme to
14. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak náš Maťulko je už choručký :frowning2: tri dni v jasličkách po hodinke a už sme skončili, tento týždeň bude doma, a potom už sú len dva dni a sviatky a potom sa začína až 11. januára, tak to sa v decembri moc nezaučí, no aby sa to naše zaúčanie neťahalo až do leta, lebo potom sú znova prázdniny. :slight_smile:
14. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo mu je jani? boli ste aj u doki?
14. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a v stredu niekto ide do vcielky? inak katka ja mam mama a ja taku kizocku kde je o papani podrodne rozpisane aj vela inych len o banane tam zrovna nebolo ale dik aj tak
14. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja pečem ako blázen. Aj tie linecké už mám.
14. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo pečieš?
14. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka máš IP - recept
14. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky? :frowning2:
14. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som Zuzi. No dnes som iba vykrajovala. Najprv tie linecké(sú fakt dobré) a potom 2 várky takých orechových vykrajovancov so žltkovou polevou. Zajtra spravím zase slané a syrové tlačené so sezamom a s ľanom. No a medovníky musím odznova. Všetky sú zežraté. A to boli z kila múky!:angry:
14. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haši prosím ťa,napíš ten recept na tie fúkané rožky,chcela by som ich skúsiť. Prosím ťa...
14. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už toľko nepeč :wink:
14. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tie fúkané aj ja teda skúsim, tak aj mne ho hoďte :wink:
14. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len tu len čítam, lebo sa hanbím písať keď nič nepečiem :sweat_smile: Dnes som bola vo Včielke iba ja a Ivka a potom keď sme odchádzali tak sme stretli Katku Cársku a idem aj zajtra do Včielky tak sa niekto pridajte, je tam aj to cvičenie :wink: Vy vypekačky jedny :wink:
14. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám to hrabe Misel,nás si nevšímaj. Ja mám takú celulitídu ako krava,tak buď rada. Už som ako hroch vykysnutý.
14. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak v Mama a ja časáku je dobrý článok o spánku detí. Mali by ste to kuknúť vy vypekačky.:wink:
14. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes robila cesto na medovníčky linecké a orechové rožky a zajtra sa bude zvesela odpekať :wink:
a do včielky sa chystám aj v stredu tak sa tam stretneme a dnes mi tak po včielke krásne zaspinkal v meste, zabudli sme si doma dudušu a ani mu nechýbala tak som si v kľude pokúpila nejaké ozdôbky na stromček už sa naň teším ako malé dieťa len sa obávam o Jakubka čo s nim spraví :grinning: mi ho zdemoluje za 5 min.
14. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi už mám preštudované všetko od A-Z :grinning:
14. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám na nete nie je ten článok?
14. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že vypekačky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poďte niekto zajtra do Včielky :wink:
14. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka aj mne malá hneď zaspala a spala 1,5 hodiny, potom sme šli na 1,5 hodiny von, prišli sme s modrými hubamy čo nám bola taká kosa, no a do desiatej tu šaškovala :confounded:
14. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebi a co slane to ides robit?Ja mam malu choru tak nechodi do skolky a pecieme :unamused: No katastrofa ona by najradsej vsetko sama ale zajtra jej musim kupit nejaky mensi valcek lebo ja mam velky len.Sebi a hod mi recept na slane ked tak vypekas :wink:
14. dec 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi, zuzi, hodte do IP mailiky, pošlem vám tie fúkané rožky
15. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ivka tak sa teda stretneme urcite zajtra a miselin pod aj ty nech je nam veselsie :slight_smile:
15. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule fúkané rožky už išli k vám, vypekajte :wink:
15. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok