Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
27. dec 2009

boze sebi to si neviem predstavit zit s takym kretenom ja mam tak dobreho chlapa

petra5258
27. dec 2009

zuzi tesim sa na tu oslavu🙂 o tretej sme u teba len napis kde to je presne🙂)

petra5258
27. dec 2009

my ideme dnes s babami do revolution tak sa tesiiim .-)

petra5258
27. dec 2009

aj ja idem pridat nejee foto na fb tak kuknite cmuk

sebastianela
27. dec 2009

Ale kašlite na to baby. Ja už som zvyknutá na hnusný život. Nenechajte si pokaziť náladu.😉

zuzka99
27. dec 2009

sebi, neboj bude dobre 😵

peti, my sme boli včera v Revolution a to bola hrúza, ani sme sa tam cez tie deti nezmestili a neprepchali ani dnu.
Adresu ti posielam IP

Ale baby, iné som chcela, kto si dá so mnou novoročný záväzok, že začneme cvičiť? Včera som dostala od kamošiek na Vianoce masážnu kefu na celulitídu s poznámkou, že aj tie krémy na celulitídu fakt zaberajú, tak idem čosi robiť. Doteraz som sa masážovala a budem každý večer po kúpaní. A po sviatkoch sa objednám na dermabráziu, nech som do leta kočka

zuzka99
27. dec 2009

peti, hľadám, hľadám žiadne foto nevidím ☹ Ja by som aj pridala foto z Vianoc, keby mal kto mi stiahnuť z foťáka, ja neviem ☹

miselin
27. dec 2009

Zuzi Rasťo mi hovoril, že ťa videl, ale keby si sa ho to pýtala tak by aj tak nevedel lebo jeho to zaujíma až v ten deň kedy sa to koná takže do vtedy si to nepamätá 😅 A čo doniesť Slávkovi? čo také ľúbi?

ivka000
27. dec 2009

ahojte tak ja som sem nemala stále akosi čas kuknúť čítam že ste mali pekné sviatky 😵
tak u nás sa izbička tiež dorobila 23. až máme kam tie hračky odpratovať 😀 nie je taká krásna ako Slávkova a ani taká veľká ale stačí 😉
a na párty by sme sa aj my piridali až tam má slávko aj nejakého chlapa 😀 ale tiež by som asi mm nebrala ale my by sme ak by to bolo na silvestra tak boli len tak max. do šiestej lebo ideme silvestrovať ku Jakubkovim krsným 😵
a Jakubko sa snaží sekať dobrotu spáva tak do 9 -10 ale to ho už budíme lebo večer nie a nie spať a cez deň ani nemal kedy vymýšlať lebo sa mi zdá že stále beháme po návštevách a tam sa asi hanbí vymýšľať 😀

hasleerka
27. dec 2009

my s Miškou sa už moc tešíme k Slávkovi ...

Petra môžeme sa stretnúť, je to kúsok pri tvojej svokre ... vlastne lepšie bude z druhej strany ako je tá reštika stred

ivka000
27. dec 2009

veru zuzi napíš čo doniesť Slávkovi nech vieme 😉
už týždeň som nevidela tie moje ryby dúfam že ste mi ich nepojedli na vianoce 😀 idem to kuknúť

kaciatko68
27. dec 2009

Tak aj my prídeme bez MM. Dúfam, že to doma zatiaľ vydrží bez nás 🙂.

ivka000
27. dec 2009

ani ja neviem kde presne bývate 😕

ivka000
27. dec 2009

a jasnačka sa budeme niekedy po novom roku tešiť aj my ma vás všetkých tak dúfam že nejako do tej našej malebnej dedinky trafíte 😉

hasleerka
27. dec 2009

posielam sem fotky, dúfam, že to pôjde otvoriť http://sk.fotoalbum.eu/klokanka73/a398781

hasleerka
27. dec 2009

ivka daj nejaký záchytný bod kde to na strede poznáš a počkáme aj teba

a neviete ako ivetka či už je OK ??? dnes som išla cez tú jej ulicu len neviem ktorý dom presne, by som bola aj zaklopala ... ivetka ktorý dom si ten ružový alebo s tou zelenou strechou???

fialllka
27. dec 2009

hasleerka, super fotecky 😉 baby sú zlaté 🙂

ivka000
27. dec 2009

ja asi približne viem ktorý barák ale nie som si istá a poznám tam napr. verejne WC alebo čo to tam je nové 😀 klenoty, ihrisko pri dúhe, podchod 😀

hasleerka
27. dec 2009

fialka díky ... dúfam že sa u zuzky stretneme ... som včera spomínala aké detičky tam pôjde a dnes som jej opäť hovorila ked sme išli okolo ich činžiaku a hned mi pripomenula že aj Terezka ide

ivka tak dáme stretko pri verejných WC 😀 😀 😀

fialllka
27. dec 2009

hasleerka: no len nam musi Zuzka pisnut, co Slavka potesi, inak nikam nejdeme 😀 😉

hasleerka
27. dec 2009

ja si myslím že ho aj tak najviac potešia sladkosti ... takže my asi donesieme tie ... a ešte rozmýšľam nejaké pastelky, tie som aj tiež krsniatku pod stromček kupovala

miselin
27. dec 2009

Hašlerka super fotky a ako vidím tak aj u Vás už frčí Hanna Montana mánia 😀 😀 😀 😀 Aj u nás len u nás sa zatiaľ len tancuje na pesničku a kuká na seriál ale budúce Vianoce už bude isto aj tričko chcieť 😀

fialllka
27. dec 2009

tak to ja neviem o akej hanne montane tocite 😀

hasleerka
27. dec 2009

misel dík ... inak som prekvapená že tvoja Domka už fičí HM, lebo keby nie Zuzky tak Miška o tom nemá ani šajnu

fialka preto sa ani nedivím že o tom nevieš ... to je seriál na Jetixe /tuším/

ivka000
27. dec 2009

fíha Dominika je akosi popredu 😀 tá tuším kašle na zvieratká a bábiky a ine somariny. a to sa misel čuduješ čo je po nociach hore ved ona potrebuje disco a podobné zábavky a nie drichmať ako ty 😀 😀 😀

petra5258
27. dec 2009

zuzi uz som si tam nejake nahadzala ale nie vsetky lebo je to nejake spomalene, hasli tak sa teda stretneme pri tej restike o tretej alebo?

hasleerka
27. dec 2009

ivka 😀 😀 😀

miselin
27. dec 2009

No ona fičí na takýchto kravinách ju už nebaví kolo kolo mlynské ale takéto hity 😅 Som zvedavá čo bude za 2 roky 😕

ivka000
27. dec 2009

pridala som nejaké foto ale chcela som vám ukázať aj izbičku ale je fotená na novom foťáku a tam mi to robí veľké fotky a nedajú sa mi tu dať neviete ako sa zmenšujú??? ☹ to sem už nič nezmestím či čo 😠

hasleerka
27. dec 2009

Peti mám na teba číslo, tak ja ti ešte vo štvrtok zavolám ... uvidím ako Miška zaspí, ale mali by sme v pohode stihnúť do tej tretej ... môžeme dať stretko aj s ivkou napr. pri tom novinovom stánku alebo pri centrume /CBA)