Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
29. dec 2009

ahojte maminky

tak my sme dnes skoncili u lekarky a sme prvykrat na antibiotikach ... teplota sa v noci vysplhala na 38,9, a do toho sme dostali aj kasel a len tak chrapci ked place ... takze sme sli radsej ku lekarke ... akurat Terezka zabuvala, tak som zvedava, ako dlho to tentokrat bude ... lebo vcera pri tej teplote spala ani nie hodinku ... a teraz tiez sla buvat s teplotou 37,9 ale uz sa aj zacala potit, co som ju prezliekala ....

zuzi: oslava nam teda pada .. je nam to luto, ale nebudeme roznasat bacile a do stvrtka isto nebudeme fit ... ale Slávkovi prajeme vsetko naj ku narodeninam 😉 😉 😉

ivka: a tebe ku meninkam 😉

kaciatko68
29. dec 2009

Zuzi : Slávkovi prajeme všetko naj k narodeninám, hlavne veľa zdravíčka ...
Kde si dávala robiť tortu ?

adrykaa
29. dec 2009

Slavkovi aj Ivke vsetko naj a nech sa vam obom dari aspon tak ako doteraz 😉

hasleerka
29. dec 2009

ešte aj tuto gratulujeme Slávkovi všetko naj naj naj ... zuzi to si nemusela tm posielať kupovať vajčák, to ja len reku že či nemáš doma urobený ...

ja som teraz urobila, tak chystajte pohárky núkam

s Miškou sme ešte aj autíčko kúpili, budú mať rovnaké so Slávkom ... to ona pre neho vybrala ...

zuzka99
29. dec 2009

jéj ďakujeme za gratulácie, Kaciatko tortu som ja robila a už neni ani kúsok, ešte po duple pýtali 😵

hasly, neboj vajčiak už je ale kupovaný, to je jedno z čoho sa to ....
a načo ste mu autíčko, prosím ťa, načo si robíte starosti, veď sme sa dohodli na pastelkách

fialllka to je mi ľúto, že ste choré, ale vynahradíme 😉

a akorát nám všetci poodchádzali, mne idú nohy odpadnúť a krpec je taký uveličený, že ani za svet spať

zuzka99
29. dec 2009

zajtra ďalšia návšteva a vo štvrtok megapárty, chystáte sa hlavne psychicky? 😵

miselin
29. dec 2009

No Zuzi tak ja sa už psychicky chystám 😅 Teraz sme došli z návštevy kde mali tiež o 3 mesiace staršie dievčatko od Dominy ale to sa nedá ani porovnať. Ninka je oproti Domči hotový poklad, Domina tam za celé 3 hodiny ani raz nesedela na zadku a vkuse som musela nad ňou stáť lebo by im rozbila celú chalupu 😅 ☹ Takže ja budem u Vás ako dozor 😒

zuzka99
29. dec 2009

HRY S BALÓNIKMI

Zahrajte si spolu balónový volejbal. Hádžte si balóniky a snažte sa, aby
Vám ani jeden nespadol na zem.
Snažte sa zviazať čo najviac balónov dokopy bez použitia šnúrky, tak že
ich iba zatočíte. Naozaj to ide a takýmto spôsobom je možné spojiť aj
viac ako desať balónov.
O polnoci je ten správny čas narobiť trošku rachotu. Sadnite si na
balóniky a popraskajte ich.
HRY S BUDÍKOM

Ukryte niekde tikajúci budík a povedzte deťom, aby ho podľa tikania
našli. Môžete na budíku nastaviť zvonenie pre prípad, že by ho nemohli
nájsť, tak im napr. za päť minút zazvoní a uľahčí hľadanie.
Nastavte doma všetky budíky na polnoc a oznámia Vám tak príchod
Nového roka tak, ako sa patrí - teda poriadnym hlukom.
TANCUJEME

Pustite si nejakú veselú hudbu a tancujte pri nej. Po chvíľke vypnite
hudbu a vtedy musia všetci prestať tancovať (zamrznúť) a zakričia:
"šťastný nový rok!". Potom opäť pustite hudbu a celý postup
opakovať znova.
ĎALŠIE HRY

Ak máte doma pingpongovú loptičku, tak ju môžete prenášať na
lyžici. Stanovíte si nejakú dráhu, ktorú musia hráči prejsť. Kto ju
prejde najrýchlejšie, ten vyhráva.
Vytvorte čo najviac slov z písmeniek, ktoré sa nachádzajú v slovách:
"ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK".
Kúpte si bublifuk a robte bublinky. Deti ich môžu chytať.

zuzka99
29. dec 2009

toto mi prišlo mailom, ako tipy na detské silvestrovské hry, ale asi by sme to ešte nezvládli 🙂

ivka000
29. dec 2009

dakujem za gratulácie 😵
Slávkovi želáme pevné zdravíčko a veľa šťastíčka, aby poslúchal maminku a tatina a aby aj naďalej rástol do krásy ako doteraz 🙂

Zuzka a tie hry sa môžeme hrať asi zatial len my maminy tak po pár pohárikoch koňačíku 😀 😀 😀
Ale ja stále neviem čo doniesť Slávkovi 😖 Neviem či nebudem musieť prísť autom lebo mm protestuje že sa mu nebude chcieť voziť nás ale neva tak ja budem piť asi kávičku a vodičku 🙂
Zuzi a vidíš aká gazdinka s teba tá torta musela byť výborná ked si pýtali viac 😉

misel a s tým dozorom si starosti nerob budem ti robiť spoločnosť lebo Kubko tiež neposedí ani minútu 😒

fialka želám skoré uzdravenie

dada na disco sa mi nechcelo a vraj to za veľa nestálo tak neľutuj

ivka000
29. dec 2009

zuzka a tá postieľka je určite menšia ako vaša lebo to je len 130 cm x 80 cm taká malinká ako pre trpaslika ale stačí to je len doma robená majstrom kutilom (mm sa pochlapil 😀 )ja som chcela aby tam mal čo najviac miesta na hranie veľkú postel mám aj po nás ked sme boli malí tá tam bola predtým ale zavadzala tak teraz tam má mini pidi nábytok pre trpaslíka a ešte tam má také dve poličky na stene ale sa montovali neskôr ako som to fotila.Ved uvidíte na živo niekedy, teda dúfam že prídete. 🙂

petra5258
29. dec 2009

🙂 pocujte mozme si robit take mamickovske schodzky vzdy u niekoho🙂 a samozrejme aj my s linduskou gratulujeme a prajeme ivke aj slavkovi len to naj naj naj. linduska dnes bola prvykrat vonku v sportovom kocari, vanicku sme odpratali a blaboce ze mamamamama a babababa tak sa vytesujeme dnes ma 7 mesiacov boze inak to uteka...

ivetka007
29. dec 2009

Ahojte kočeny, my sa pripájame ku gratuláciám. Slávkovi prajeme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka. A Ivke tiež všetko len to naj..., nech Ťa poslúchajú tvoji dvaja nezbedníci 😉
Inak ten Petin nápad nie je zlý.... Čo poviete?
Dnes som dobrala ATB, dúfam, že zabrali a všetky choroby nás budú obchádzať.

petra5258
29. dec 2009

ivetka a ides na slavkovu party? najblizsie stretko mozme dat po troch kraloch to bude peto v rakusku tak sa vysantime co?🙂

xsunx
29. dec 2009

ahojte kocky, citam Vas uz dlhsi cas len som sa stale nedostala k tomu aby som napisala.
dufam ze sa mozem pridat 😉
tiez som z Povazskej a mam 8 mesacnu Oliviu.

petra5258
29. dec 2009

ahoj xsunx ako ta mame volat?

xsunx
29. dec 2009

volam sa Jarka 🙂

petra5258
29. dec 2009

Krasna je olivia kukala som fotecky 🙂 a kde byvate? behavate s kocarom po meste?

ivka000
29. dec 2009

Peťa nápad je super som za 😵 malá je riadna šikulka tak to si pokecá na silvestra s detmi 🙂

xsunx vitaj fakt ťažká prezývka 😉 pridať sa môže hocikto len nech nás tu je čo najviac aby tu nikdy nebolo ticho 😀 a bol tu vždy niekto na pokecanie 😉
a môžes pridať aj niečo viac o sebe

zuzka99
29. dec 2009

Jarka vitaj 😵

peti - tak aj Linduška je 29.?

ivetka007
29. dec 2009

Peti, neviem. Má prísť sestra s malým, dlho sme sa nevideli. A neviem, či by som teda mohla prísť ku Zuzke.
Kľudne sa potom môžeme niekedy dohodnúť.
Ahoj XSUNX, vitaj medzi nami. Hneď som kukla tvoje fotečky, že či som ťa náhodou nevidela pri kočíkovaní. Ale nie, nepoznám. Kde kočíkuješ?

petra5258
29. dec 2009

hej je 29. 5. 🙂 vyberam truhlicky uz sa mi nechce moc s tym akvarkom ale miselin riadne drti 🙂 ivetka tak ked pojdes von sa ozvi

xsunx
29. dec 2009

dakujem za privitanie 🙂
po meste moc nekocikujeme, byvam v Zemianskom Kvasove, tak kocikujem tu.
ja vas tiez nepoznam ani len z videnia, teda len zuzku 😉

ivetka007
29. dec 2009

Peti, ozvem sa, ale v poslednej dobe chodím bez kočíka a malý sa váľa v blate ako prasiatko 😀 . Som nahnevaná na to počasie, už by mohlo začať aj mrznúť a padať sneh....

dadulaa
29. dec 2009

Jarka, vitaj medzi nami 🙂 keď som kukla tvoje fotečky, tak som vo vašej krstnej mame hneď spoznala učiteľku môjho malého 😵 aká náhoda 😉 mimochodom, je to jeho najlepšia a najmilšia učiteľka 🙂 😉

Zuzka, my asi na párty neprídeme, lebo je to zrovna na Silvestra a to chodíme k rodine.. ☹ snáď nabudúce.

ivka000
29. dec 2009

peta aj ja som dorabovala a tiež sa dívam čo tá misel robí s tými rybami ked je tak ďaleko 😕 😀

xsunx
29. dec 2009

sestra je veru ucitelka v skolke, tak to ma tesi ze je Jakubkova oblubena 🙂
to povolanie je pre nu ako stvorene, neviem si ju predstavit robit nieco ine.

fialllka
29. dec 2009

no babenky

tak na mna tiez nieco asi lezie ... citim sa total k.o. ... zacina ma pobolievat hrdlo a cele telo .... Terezka si na obed dobre pospala a aj sa vypotila, sice sa zobudila bez hlasu a ledva rozpravala, ale ptoom to nejako rozchodila ... tiez som nebola nadsena antibiotikami ale ked som ju pocula po prebudeni ako rozprava, tak som aj bola rada, ze ich mame .... teplota nam uz pomalicky klesa a isto sa aj hlas napravi ... som zvedava ako jej dame tie atb v noci o polnoci ... mame ich kazdych 8 hodin, tak som to naplanovala tak, aby sme boli hore rano a v noci ked sa cca budi ... tak uvidime, resp. ju zobudime ...
vdaka Bohu za to, ze Terezka neprotestuje pri podavani akejkolvek mediciny ... total vzorny pacient, este si aj naviac vypyta 😀

xsunx: vitaj medzi nami 😉

hasleerka
29. dec 2009

tak som zase prišla kuk ... idem si vás počítať, bo sa mi zdá že ste toho dáko moc popísali

sebi ty si môj človek, my si budeme spolu na akciach rozumieť s tým domácim vajčákom ... len aby nás ráno hlavičky neboleli 😀 😀 😀

misel, no super že už sa teraz môžem k tebe tešiť , to bude Miška hádam aj poslúchať, ked sa jej budem vyhrážať že nepôjdeme k Domči ... fakt aj dnes nechcela spať, tak som zahlásila že k Slávkovi nejdeme, naozaj za 5 minút drichmala

sebi uvar si ešte do toho karamelový puding, dnes som taký pila u susedy, len tak som sa zalizovala

fialllka
29. dec 2009

jarka: aj ja ta z videnia poznam ... a neviem, ci som ta nahodou aj v kostoliku cez sviatky s malou nevidela 🙂