Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
30. dec 2009

ahojte babenky

Prajem Vám i keď neskoro: Príjemné prežitie VIANOČNÝCH SVIATKOV v kruhu rodiny, hodne zdravíčka, šťastíčka, papaníčka, nech sú tieto sviatky pre Vás plné pohody, humoru..... a deťuchy nech poslúchajú na slovo.

moji poslúchajú tiež na slovo, ale ešte som neprišla na ktoré 😀 😀

ivka000
30. dec 2009

baby prosím vás pošlite mi číslo na niektorú z vás lebo neviem presne ako sa zajtra malý zobudí tak by som vám len prezvonila a by ste ma navigovali 😀 zuzka viem asi v ktorom baráku býva ale neviem v ktorom vchode a poschodí alebo mi napíš zuzka adresu do ip

ludka_r
30. dec 2009

Ahojte,
prišla som Vás len pozdraviť. Včera sme konečne prišli zo sviatkov domov, tak vegetíme.. Manžel má dovolenku až do siedmeho, tak si ho chcem čo najviac užiť, lebo potom ostaneme zas sami len ja s Vilkom.. ☹ Ale občas sem nakuknem, že čo nové... SOm rada, že už som doma...

petra5258
30. dec 2009

miselin bambulku ma suseda co bola so mnou naposledy vo vcielke tak ju mozem poprosit a zuzka posli mi tvoje cislo do IP keby som mala zmatky zajtra ze by mala prave vtedy spala a meskali by sme alebo by som to nevedela najst a hasleerka plati to o tej tretej pri restike na strede? a kto vsetko tam ideme?

petra5258
30. dec 2009

aha tak som si az teraz vsimla ze si mi zuzka cislo poslala tak som ho aj s adresou preposlala ivke

miselin
30. dec 2009

Ja idem a už sa strašne teším 😵 😵 😵

zuzka99
30. dec 2009

ahojte, tak akorát nám odišla návšteva a zajtra ťažký deň, tak idem spať pomaly. Aj ja sa teším, len akosi asi nezaspím, aby som na nič nezabudla zajtra.

ivka000
30. dec 2009

aj ja idem a tiež sa teším 🙂
zuzka prosím ťa nerob si také starosti ved nejde k tebe delegácia ministrov posedíme, pokecáme a deti sa pohrajú no nie? 😉

zuzka99
30. dec 2009

no ivka, toho sa bojím, že neposedíme a nepokecáme - každá bude lietať za svojim deckom, aby sa nepozabíjali 😀

ivka000
30. dec 2009

ved ja viem a hlavne ja lebo Jakubko by vám to tam dal do laty za chvíľu 😀

ivka000
30. dec 2009

neviem neviem či sme predsa len mm nemali brať ako pestúnky dávali by pozor a my by sme si robili čo sa nám chce 😀

hasleerka
30. dec 2009

peti ja ti zajtra zavolám ked dám malú spať a dohodneme sa že čo a ako

zuzi ja mám trošku taký problémik, moja zuzka tu má kamošku, tak som myslela že pôjdem len s miškou a ony dve na mňa kuk že by chceli ísť obe so mnou ... tak reku že sa musím najprv teba spýtať ... možno by sa aj osvedčili ako tie pestúnky viac ako mm, teda aspoň u nás je to tak, že pokial som ja doma, deti furt len mňa otravujú

takže na návšteve aj tak vždy mm sedí a ja kmitám (no občas urobím krik, že ved máte aj tata tak otravujte aj jeho)

kaciatko68
30. dec 2009

Jarka aj ja ťa vítam medzi nami. Inak neviem ako vy, ale ja som stále v kuchyni a niečo chystám. Máme každý deň nejakú návštevu, tak som z toho už trochu grogy .... Už sa teším na zajtra, že Vás uvidím, ale my zajtra prídeme asi tak okolo 16.00 a to budem musieť malú aj tak skôr budiť. Tak dúfam, že to postíhame. No aj ja mám pocit, že nepokecáme a budeme behať za svojimi deťmi, jedine, že by Zuzka navarila makového odvaru a deti by pospali 😀...

petra5258
31. dec 2009

😉

zuzka99
31. dec 2009

baby, jasne prídite ako sa vám hodí a kedy 😉

len som chcela poprosiť, nemáte niekto doma plastové tácky alebo také tanieriky plastové? Už sme ráno boli v obchode a to sme zabudli a na všetkých tanieroch čo mám doma, budem mať ham-ham, tak som myslela, že hlavne deti aby mali z čoho jesť. Ja to potom kúpim, keď pojdem do obchodu a vrátim, čestné

miselin
31. dec 2009

Zuzi ja nemám tácky, jedine tie umelé poháre ale ak chceš tak zoberiem Domčiné misky z ktorých papá mám ich asi 5 síce každá iná ale neva 😅

zuzka99
31. dec 2009

nie, nie miselin, to ja len také aby sme ich potom vyhodili, nech sa ti tu nepostrácajú

zuzka99
31. dec 2009

tak už nemusíte tie tácky, mm išiel kúpiť ešte 😵

hasleerka
31. dec 2009

zuzi a čo ja dala si mi súhlas ???

sebastianela
31. dec 2009

Čaute kočeny!
V prvom rade tu vítam Jarku. A je super,že zase niekto nový sa pridal. Len tak daľej!😵

sebastianela
31. dec 2009

Chcem pochváliť hlavne môjho synčeka Sebinka,ktorý je super! Dnes bol hore iba 4 krát. A na ten štvrtý som ho nechala poplakať a za 2 minúty zaspal sám od seba. Paráda

sebastianela
31. dec 2009

Včera aj pred včerom sme tu mali návštevu s bábencami. Najskôr 8-mes. Samko a potom 8.mes. Sofinka. No tak sa s nimi krásne hral. Takí boli zlatí!

zuzka99
31. dec 2009

hasly, jasne

nany100
31. dec 2009

Baby, užite si príjemné stretko...isto bude sranda 😀

Prajeme veselého Silvestra a šťastný a spokojný celý budúci rok...

Ahoj Jarka, máš IP a vitaj aj na verejnom fóre a kľudne zavítaj aj do apríloviek ak sa Ti bude chcieť 😉 ...ja občas nakuknem aj sem, len kočky majú väčšie detičky, tak som skôr medzi rovnako starými krpcami 🙂

zuzka99
31. dec 2009

tak oslávenec išiel ešte pohostiť kačičky do potoka s tatinom a ja už dorobím a možete prísť 🙂 boli aj balóniky a už niesa, tak sa ospravdlňujeme, krpec mi ich už postrhal a hral sa s nimi. asi už škoda ich dávať aj tak asi padnú všetky za vlasť 😵

xsunx
31. dec 2009

aj ja vam prajem kocky dobru zabavu u zuzky 😉
a prajem krasneho Silvestra a vsetko len to naj do Nového roka,
nech nam nase deturence robia radost a tatinovia nech posluchaju 😵

fialllka
31. dec 2009

ahojte maminky

zelam vam krasneho silvestra a vydarenu oslavu u zuzky ... 😉

sebastianela
31. dec 2009

Aj ja vám prajem pekný silvester a úspešný Nový rok 2010!
A dobre sa bavte u Zuzky!😲

andulkau
31. dec 2009

Prajem pekny silvester a zajtra vykrocte pravou nohou do noveho roku. 😀
U zuzky sa moc opite nech si nepomylite deti 😎

fialllka
31. dec 2009

ahojte babulky

zelame vam krasny vstup do noveho roka a uspesny rok 2010 plny zdravia, stastia, lasky a radosti 😉 Maca, Majko a Terezka 😵