Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
4. jan 2010

haslerka posun aj ty tvoje foto

petra5258
4. jan 2010

tak som volala so sestrou a hasli ze v sobotu vecer nerobis,idem rezervovat stvol do tej hypky na osmu tak by si mohla ist aj ty ludka ked je to sobota,tesim sa na vas baby 😎

petra5258
4. jan 2010

jankabambulka a tvoj brat robi alebo ma revolution?pridaj sa k nam budeme rady

jankabambulka
4. jan 2010

nie nerobí tam je majiteľom spolu s 2kamarátmi. ale viac nechcem o tom písať tu na hlavičke MK - chápete

jankabambulka
4. jan 2010

mne sa to tam páči a je to nefajčiak vo vnútri a ak by bolo treba tak mu zavolám, nech nám tam obsadí fleka

ludka_r
4. jan 2010

No to je super... tak v sobotu určite prídem... 😉 Som rada, že to takto vyšlo...
Teším sa aj ja...

petra5258
4. jan 2010

mne sa tam tiez paci ale je tam malo miesta tam chodime ked sme tak 3-4, musela by si vybavit aspon 2 spojene stoly a to by sme sa tam mackali asi ja by som nechala zatial tu hypku lebo neviem ci aj ostatne baby maju rady revolution a tam mozme ist nabuduce ale prisposobim sa... piste navrhy... 😀 hej a dovediem kamosku ok? ma 2 rocnu zuzku a 2 mesacnu petku tak nech si s nami troska oddychne cmuk

zuzka99
4. jan 2010

peti, jasné, ja asi viem koho dovedieš. Nepracuje ona v hypke? Lebo Slávko sa hráva na ihrisku s takou Zuzkou a ona bola v lete tehotná 😉

Alebo možeme ísť aj tam aj tam

jankabambulka
4. jan 2010

ako chceš . ja nehcem na silu tam, mne to je jedno kam pôjdeme . už sme tam boli partia 9ľudí a v poho. ale naozaj ja sa prispôsobim. veď ktovie či aj na 100% PôJDEM ale zatím idem 🙂 😀

petra5258
4. jan 2010

janka tak vies co vybav to tam ak sa da ale teda isto pod bude sranda 😎 aspon sa nemusim trepat do hypky rezervovat to tam tak sa ozvi potom ci je to teda iste, a zuzi ano to je ta mata co ma zuzku akurat boli dnes u mna a ivetka odpis na sms ci teda ides cmuk

jankabambulka
4. jan 2010

na koľko miest? a na 20h? ale naozaj , ja nchem, aby to vyznelo ,že vá tam ťahám na silu

miselin
4. jan 2010

Mne je jedno kde budem sedieť hlavne, že bude zábava 😵 😵 😵

A pozdravuje Vás Dadula a odkazuje, že nejde lebo sa musí učiť ☹

petra5258
4. jan 2010

nie ja mam revolution rada len som nevedela ako baby janka ide nas zatial 6-ja,ty,miselin,ludka,zuzka,mata a neviem ako haslerka a kaciatko a mozno sa prida este niekto,baby vyjadrite sa nech janka vie 😎 zajtra ideme na poradnu som zvedava kolko ta moja kraska mala zas pribrala xixi ideme buvat bru nocku

hasleerka
4. jan 2010

soldi ja som to isté ako zuzka

zuzi a na ORL nie sú asi normálny ... ja som tam bola kedysi s Miškou, tá hrdlo zapuchnuté, laryngytída ukážková a ona nás poslala domov ... našťastie naša dr mala službu na pohotovosti tak nás poslala na detské ležať

hasleerka
4. jan 2010

peti ty si herečka ty mi takto vybavuješ voľno 😀 😀 😀 no neslubujem na 100% ale budem sa snažiť prísť, lebo mi bolo s vami dobre ... takže aby náhodou nebol problém že rezervujete a ja nebudem môcť prísť

hasleerka
4. jan 2010

kačiatko ja tiež chystám ten kalendár ... lenže on bude v češtine či v sj?

miselin
4. jan 2010

Hašlerka poď a Kačiatko mi dnes volala a vravela, že asi tiež pôjde.
Aj mňa vtedy poslali z krčného domov keď mala Domina Laryngitídu a za dve hodiny sme už išli ležať rovno do nemocnice, ja to nechápem, že takto hazardujú so životmi, veď mne sa vtedy malá potom 2x dusila, ale našťastie to rozdýchala.

miselin
4. jan 2010

A včera som tú moju herečku vážila a merala a váži 8,5 a meria 85cm, takže od novembra pribrala skoro 0,5kg tak dúfam, že takto bude priberať už stále 😵 😵 😵 😵

fialllka
4. jan 2010

ahojte dievcata

tak ja pridem len na 50%, bo Terezke asi idu zasa nejake zuby a sa mi vecer dost casto budi a nik ju neutisi len mamina ... takze u mna to je na vazkach ....

miselin: 8,5 kg? Dominicka si robi karieru na modelku? aka stihlucka 😉 no nasa Terezka ma 12,5 kg a ked ju mam nosit, tak to je co povedat .... a dnes chcela so mnou na rukach tancovat Tancuj tancuj vykrucaj a chcela aby som ju pri tom nadhadzovala .... no jedno kolecko som zvladla a dalsie nehrozili 😖 tak sa rozplakala, ze s nou nechcem tancovat 🙂

jankabambulka
5. jan 2010

misel-veru ty ju máš ako slížiček -chudučkú a vysokú. ja pri našich neviem mieru ale katka nosí 80-86 oblečko a miško 92 jednoznačne a niečo aj viac. a váhy? uf , katka konečne priberá a má už 10kg a miško 13 aj kúsoček -pritom on okrem zleniny, ovocia a mliečko nezje nič poriadne a zato katka musí mať stále niečo v rukách ale našťastie už jedenie pred ňou nemusíme schovávať.

jankabambulka
5. jan 2010

andrejka
Nepoznáme túžby Tvoje,
nevieme, čo k meninám Ti dať,
Prajeme Ti však šťastie, zdravie,
to jediné, čo život môže dať.
všetko naj naj naj
nech sa Ti splnia všetky i tie najtajnejšie sny

kaciatko68
5. jan 2010

Hasleerka : kalendár je v SJ - však tam vidíš mesiace - ale mená tam nie sú. Robíš A3 ?
Linda váži oblečená 13,7 - tak bez oblečka asi 13 kg. Ale teraz je úplne strašná. MM je doma od vianoc a do práce ide až v pondelok, ale ona stále len mama, nie tata, MM ju nemôže ani obliesť, ani dať cikať a niekedy mu ešte zahlási že "tata peč ". No a keď má ísť von, tak len vreští, že nikam nejde, potom zasa vreští, keď ide domov, no hrúza ☹. Ja v piatok prídem isto aspoň na chvíľu, lebo ma už z toho picne ....

jankabambulka
5. jan 2010

kačiatko pozor!!! je to v sobotu

zuzka99
5. jan 2010

kaciatko presne, ako keby som videla Slávka. A dnes sme sa boli doobeda sánkovať najskor ani za svet na sánky sadnúť, potom z nich vysadnúť keď sme išli domov, no furt naopak. Ale teraz ho pochválim, sa krásne hrajká sám a v noci spal od 19,00 do 8,30. Ale to bude tým, že mu dávam večer fenistil na uvoľnenie svalstva, aby nechrápal 🙂

a ma napadlo, že naše krstniatko bude mať 9.1. narodky - 2 ročky a neviem, či budú mať oslavu v sobotu, dúfam, že to dajú až o týždeň aby som mohla prísť do Revolution

a meniny má asi Andrejka od Zuzky (adrykaa), že? Aj my sa pripajáme ku gratulantom a prajeme všetko dobré, NAJ, zdravičko a rodičia nech poslúchajú 😵 a nebolo nejak začiatkom roka aj Alexandry? nemám kalendár, ale čosi sa mi marí, že také meno tam je 😉

andulkau
5. jan 2010

Misel, tak mala to je ine pierko. 🙂
Aspon ti neni tazka.
No moja je taka baba.Meria 96 a vazi 15,5😀 .A ja kupujem na nu 104.Presne, ako som bola ja mala. 😅 .
A to doma dohromady nic nezje.Ale v jaslickach vsetko. 😠 Ale aspon som kludna ,ze sa tam dobre staraju.

ivetka007
5. jan 2010

Ja by som tiež strašne rada prišla, ale nevyhovuje mi tá hodina. Malý, bohužiaľ, bezomňa nezaspí ☹ Niekedy má také dni, že sa po uspaní budieva. Mne by to vyhovovalo tak okolo 17:00 hod. No nevadí, tak niekedy nabudúce. Akosi nemám šťastie sa s vami stretnúť ☹
Miselin, darujeme tvojej Dominike nejaké to kilečko. Chceš? Tak môj malý má 17 mesiacov a váži 14 kg. To je iná posilovňa 😀
Peti, veľmi pekne ti ďakujem za info o stretnutí. Mne sa v poslednej dobe ani ten PC nechce zapínať. Mám akúsi novoročnú depku alebo čo.

ludka_r
5. jan 2010

Miselin, to máš teda doma riadneho chrústika.. Ja tiež na Vilka vravím, že je drobec, ale ten oblečený váži tak 12kg. Ale zas je krpec vzrastovo...
Ja mám tiež učenia vyše hlavy, ale povedala som si, že sa predsa len ukážem.. Veď nie je dobré stále len sedieť pri PC a knihách. Našťastie skúšku mám asi až 26.1., tak by som sa mala ´postíhať učiť..
Inak, mám aj problém.. Ani len netuším kde je Revolution 😨

zuzka99
5. jan 2010

ludka, to je v Kine Mier a kino je pri Hypernove, vieš, kde je kino alebo hypernova?

petra5258
5. jan 2010

ludka v kine mier tam ako je hypernova to urcite vies kde je moja linda ma 8,5 kg ako domca boli sme na poradni dnes tek sme sa vazili

petra5258
5. jan 2010

baby sme v saune,mala je s babkou,no iny relax asi tu zaspim xixi