Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
5. jan 2010

Ivetka: ja chodim uz skoly ku Galasovej ... moj manzel ma Monosika Petra aj cela jeho rodina a moj otec a segra maju Danka .... a mamina tusim Monosika ale toho tusim druheho ale nie som si ista ...

hasleerka
5. jan 2010

no fíha takže nový zákon o zubároch .. ja som mala nervy ked som mm hladala zubára, som ich asi 15 obvolala a nikto ho nechcel, vtedy zrušili rajojny ... Zuzka mi už našťastie chodí, aj to trvalo kým ju zubárka vzala ... takže dúfam, že mi aj Mišku vezme

inak si zavolajte do VUC Trenčín tam vám presne povedia kam patríte

fialllka
5. jan 2010

ja mam aj byvaleho spoluziaka zo ZS a SS zubara ale ti maju plno aj s maminou 😠

fialllka
5. jan 2010

hasleerka: praveze som to skusala najst cez net na VUC ale ich stranka mi nefunguje 😠

xsunx
6. jan 2010

ale ste toho vcera popisali, ja som zaspala s malou o pol desiatej 🙂
tuto noc spala celkom dobre tak som normalne aj vyspata 🙂
na to stretko by som aj sla rada, len presne ako kocky co este davaju cicik
aj mne mala zaspava tak medzi osmou a deviatou, tak by som mohla az tak po deviatej ...
a mala sa do tej dvanastej este budi a neviem ci by tatino zvladol ju znova uspat.
este to premyslim a porozpravam sa s tatinom, rada by som vas spoznala aj osobne 😵

zuzka99
6. jan 2010

baby, ja chodím - no chodím, bola som sa pýtať u Monošíka, či malého zoberie a v pohode, nemal námietky. A už sme aj raz boli, ale to som bola ja s mm na zubnej hygiene a hovoril aby som zobrala aj malého, že ho na 1x povozí na kresle a zoznámia sa a tak. Samozrejme, že malý nechcel si dať nič urobiť, ani len pozrieť do pusinky, ale aspoň chvíľu pozeral čo robia nám a tá hygienička mu vyprávala, my sme sa tvárili šťastne, že to vobec nebolí... aj keď to bola iná bolesť

petra5258
6. jan 2010

boli sme v tom fitku pri stadione tam je sauna co sa objednava pre partie to je dobre ze tan neboli cudzi,ja chodim ku fabryovej a som spokojna.peto siel dnes do roboty tak je nam smutno trosku ale v nedelu ho tu mame zas 😀

dadulaa
6. jan 2010

baby, plánujete byť dlho v sobotu? ak hej, možno by som prišla, ak budem stíhať prísť normálne z doučka, ešte uvidím, ale posnažím sa 😉
k tým zubárom . my máme šťastie, že moja teta je zubárka, tak s malým chodíme ku nej, ona robí ale v inom meste..malý mal už 2x zubný kaz a zakaždým mu ho pekne opravila iba laserom, čiže ho to vôbec nebolelo a držal celý čas otvorené ústa. Ten laser je práve kvôli deťom, aby sa nemusela používať vŕtačka, tak som rada. 😉 🙂

zuzka99
6. jan 2010

dadi ja ani neviem dokedy plánujem, uvidím ako sa to vyvinie 😵

prosím, neviete niekto či je dnes otvorená hypernova, alebo Tesco? Aby som sa neprehnala

xsunx
6. jan 2010

zuzi Tesco je otvorene 🙂
boli sme tam zastaveny ked sme sli z kostola.

katka.carska
6. jan 2010

Ivetka, ja som bola s Matuskom u zubara ked mal nieco cez rok a celkom sa to dalo, aj si nechal zubky pozriet. Ale len preto, ze si na vani narazil predny zubok a casom sa mu tam spravil taky tmavy pasik, tak som sa bala, ze co. Ale vraj ok. Vtedy skor ale poradila mne ako cistit, kolko, cim a kedy prist.
Inak my chodime k Janakovej a spokojnost velka, ale mava tam dost ludi.

Fialka, ja som namiesto toho Ulricha naposledy kupila v DMku sol na skvrny, v takej papierovej krabicke - je to tiez perkarbonat sodny a funguje. Ale ovedcilo sa mi aj zlcove mydlo, myslim, ze ho tiez maju v DM.

zuzka99
6. jan 2010

kati, ako. ahoj. ešte si 2v1? Držíme palce

zuzka99
6. jan 2010

jarka, ďakujem za info. Nakoniec sme boli v Hypke, bola otvorená a to mi švagor ráno hovoril, že je zatvorená. Preto som sa pýtala.

Babenky, čo takto zajtra sánkovačka?

zuzka99
6. jan 2010

My tu chodíme na Strede buď z toho kopčeka ako je most smerom ku kostolu. Ale ak by niekto niekam išiel sa pridáme. Budeme asi 4 deti.

petra5258
6. jan 2010

joj na to je moja drnduska este mala snad buduci rok

hasleerka
6. jan 2010

zuzi my chodíme každý deň, tak s možno aj zajtra stretneme ... o koľkej pôjdete vy?

fialllka
6. jan 2010

no my nemame na sankach operadlo a neviem, kde teraz zozenieme ... a ked bolo pred sviatkami, tak manzel nechcel kupit, vraj nie je sneh .... 😠 😖

kati: diky za radu, mrknem v DM .... a zabera aj na citrusove skrvny? minule som ta videla ako si tahala Matuska na sankach poza nas panelak 😉 drzim palec, a daj vediet, ked bude drobec na svete 🙂

jankabambulka
6. jan 2010

ahojte
babenky ďakujem za tipy . zajtra idem na testy -alergológiu , tak sa stavím v dm tiež

jankabambulka
6. jan 2010

a tú soľ ulrich - majú predajňu aj v trenčíne. tak supiš

petra5258
7. jan 2010

hasli ak uz mas nejaku tu knihu precitanu tak dones v sobotu na stretko lebo mamca ich uz slubila nejakej kamoske cmuk

miselin
7. jan 2010

Čaute my sme dnes boli na kontrole s obličkami a ešte stále jej tam vidno, že mala zápal, takže ešte do leta kedy ideme na ďalšie sono musím každý mesiac nosiť moč na kontrolu ☹ Som už tajne dúfala, že nebudeme musieť nosiť ale musíme ☹

Dadulka dúfam, že to v sobotu stihneš by som bola rada 😉

hasleerka
7. jan 2010

peti už mám natašu prečítanú, teraz musím zase jednu z knižnice a potom sa hned pustím do tej druhej ... tak jasné že ju donesiem

katka.carska
7. jan 2010

Zuzka este je babatko v brusku, moc sa mu nechce von, ale mame este tyzden, tak snad sa vypyta samo. Dufam, ze nebudeme musiet ist cakat do nemocnice, a Matusko bude mat tazkych len 5 dni. Je z neho stale mamickar.
Fialka, aj dnes sme isli okolo, lebo syncek sa nechcel spustat z kopca, ze ideme na ihrisko-tak sa chodi hupat na tych nosorozcoch a krmi ich sniezikom.

ivka000
7. jan 2010

ahojte tak Jakubko aj ja sme chorý ☹ Kubkovi zasa lezie zúbok a doreraz asi pri všetkých mal nádchu a jasné ked si to nedá vysať tak mu to všetko hned steká a vždy má aj kašeľ 😠 mňa asi porazí zasa ho mala dr v pondelok očkovať dúfam že bude dovtedy fit.už sme to raz odoložili a bola by som rada keby to je za už nami. A ja som neni o nič lepšia tiež mám nádchu a kašlem a ani zuby mi nejdú 😀 ale aj svokra je chorá tak neviem čo to je zasa vo vzduchu.

s tými zubármi ste ma prekvapili 😕 neviem si predstaviť ísť s Jakubom k zubárke asi pri troche šťastia by jej max. vyplazil jazyk alebo zaškrípal zubami 😀 ( to robý vždy ked sa ho niekto opýta kde má zúbky)

ludka_r
7. jan 2010

Ahojte..
Dakujem za info ohľadom toho baru. Kino Mier viem kde je, tak snáď trafím 😉
Ste ma teda nepotešili s tým zubárom...Ja chodím k zubárke do PU ale ona určite nezoberie malého, tak ani len netuším, kde ho dám.. 😖 Vôbec nemám poňatia, kde je tu nejaký zubár...
Aj my sme sa boli trošičku sánkovať dnes.. Ale len tak z mini kopčeka. Vilkovi sa to páčilo, ale nie dlho. Viac sa mu páčilo ´padať do snehu. 😀
Čo sa mi stalo??? Išli sme domov a po schodoch do vchodu mi pomáhal jeden mladý sused (mimochodom róm). Hneď pri výťahu som prišla na to, že nemám telefón. Tak som ho naverbovala, nech si zbehne pre ten svoj a budem sa prezváňať.. Pomáhal mi ho hľadať. Ja som, samozrejme, mu nezabudla povedať, že si myslím, že ho ukradol.. V tom momente som ozaj len na to myslela. Ale našli sme ho nakoniec.. Tak teraz len budem tŕpnúť, či to mladý nepovie tatkovi a ten mi niekde rozbije hubu, že som upodozrievala jeho synáčika.... ☹ No, veselo by bolo...

adrykaa
7. jan 2010

Baby dakujeme za gratulacie my uz ani nemame cas sem kuknut.Skolku mame este zatvorenu tak adryka je s nami doma a to ona chce bud s malou pomahat alebo sa ist sankovat tak to mame pestre 🙂 Ale ked chcem mat chvilu kludu tak jej na fb pustim rybky a ona cisti akvarka vsetkym a vybera truhlicky.A ked nieco nevie krici mi pismena a ja sa jej to snazim vysvetlit 🙂 Aj ja by som s vami strasne rada sla v sobotu len Alex ma soplik tak je teraz taka mamickovska tak nemozem ani na chvilu.Skoda snad nabuduce ☹ A ozaj neviete kde by som kupila saty na karneval nejaku vilu alebo princeznu okrem tesca tak na 7 rokov?A misel ina modelka nasa mala Alex ma 2 mesiace a uz ma 6150g 😅

kaciatko68
7. jan 2010

Tak konečne som dorobila kalendáre a aj som pridala nejaké foto. Kuk :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/122009#
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/12010#

kaciatko68
7. jan 2010

Tak a ešte sa musím trochu upraviť ja a až ma MM pofotí, lebo fotím ja, tak bežne nemám žiadne foto 😒 .

fialllka
7. jan 2010

kaciatko: krasne fotky 😉 a tie v snehu nemaju chybu 😵
to ja tento rok take fotky mat nebudem, lebo nasa Terezka ani nahodou sa postavit na sneh ... musime ju nosit ani ku autu neprejde, ked vidi na chodniku sneh 😖
asi by som mala prist s nou ku tebe aby jej Linduska ukazala, ako sa hra so snehom ... inak Terezka pozerala fotky Lindusky so zatajenym dychom a pozerali sme ich trikrat ... ale ked videla Lindusku sediet na snehu, tak krutila hlavou a chcela aby sa postavila 😀

ivka: skore uzdravenie obom 🙂

jankabambulka
7. jan 2010

katka krásne fotky 😵 😵