Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
11. jan 2010

ivetka, ak chceš ti jeden požičiam, zruším moju výskumnú stanicu (konkurenciu SHMU) a posuniem ti jeden 🙂

ivetka007
11. jan 2010

Zuzka, môžme sa dohodnúť 😅

zuzka99
11. jan 2010

aj chce, aj ma mrzí, som sa tešila na leto s malým, ale ja práve musím ísť dať výpoveď kde som robila a toto mám iné. A šéfka mi je moja mama, tak budem to mať také voľné, prispôsobené malému 😵

zuzka99
11. jan 2010

bude to mimo mojej brandže, to čo som robila predtým ma strašne bavilo, ale to som dochádzala a teraz to už nepojde. A u tej mojej mamy ide kamoška na MD a pojdem miesto nej a potom sa možno vymeníme a tak 🙂

ivetka007
11. jan 2010

To máš podľa mňa super. Ja ani len netuším, čo urobím.

brisilda
11. jan 2010

zuzka praveze 4 ZS neni blizko ja byvam na rozkvete pri 5 ZS 😀 no peso s kocikom sa tam z rozkvetu nedostanem jedine ze malemu budem robit s kocika trampolinu ked pojdeme dole schodmi 😀 takze ta 4 je ideal tak ci tak ho teraz vozievam do skolky dole do mesta autom 😉 no odrazilo sa to na mojich kileckach 😀

fialllka
11. jan 2010

zuzka: tak to bude super ... budes robit pre maminku? ja si tiez neviem predstavit ist teraz do prace a preto planujeme druhe baby ... akurat dnes mi Majko doniesol, kolko by som mohla platit do poistovne aby bola lepsia materska 😉

zuzka99
11. jan 2010

prepáč brisilda, ja som žila v tom že si z Jelšového, ale to som si pomýlila s Adrykou 😉

zuzka99
11. jan 2010

musím ísť spať, mm tu po mne vykríka aby som už išla, takže pa zajtra

hasleerka
11. jan 2010

zuzi tm ťa vyhodil od pc alebo chce aby si zaliezla k nemu pod perinku??? 😀

ivka000
11. jan 2010

fialka to koľko si budeš platiť ti vyrátali s rp alebo s platu pred md? a to s tým rp si musím skočiť vybaviť 😉
zuzi to je super že máš prácu a čo vlastne ideš robiť ak to nie je tajné?
tak ja mu už druhý deň kombinujem hedelix cez deň a stoptusin na noc a funguje to 🙂 kašle už len občas tak dúfam že sa to bude už len lepšiť už sme boli dnes aj vonku na chvíľu a ešte jedna super správa už máme ŠIESTY ZUB 😉 už budeme len 14x chorý 😖

xsunx
11. jan 2010

vidim ze tu rozoberate zvlhcovace, tak taky originalny ako mame my urcite nemate, misku s vodou polozenu na radiatore 😀
musime nejaky zakupit

xsunx
11. jan 2010

ivka vidim ze maly ma rok aj nieco a sest zubkov a Olivia uz v osmich mala 8 zubkov, mame doma take zubadlo 😀
dva jej vysli uz v 4 mesiaci

hasleerka
11. jan 2010

jarka aj ja mám podobný zvlhčovať ... len mám kúpenú misku a zavesenú na radiatore ... ale tuším tam už aj voda vyschla musím doliať

xsunx
11. jan 2010

hasly to som rada ze som neni sama s takou vychytavkou 🙂

hasleerka
11. jan 2010

ja by som chcela asi kúpiť ten odsávač vlhkosti ... teda najprv by bol asi vhodný ten merač ... lebo sa mi hrozne rosia okná, tak ktovie či mi tá voda v miske aj nevadí

fialllka
11. jan 2010

ivka: mojmu manzelovi vyratali akoby som nerobila vobec ... suma 47,7 eur .... ale ked sa pojdem osobne v stredu prihlasit, tak sa spytam, ci sa to nepocita z materskej alebo z toho co som robila pred materskou ....
a musime odlozit snazilkovanie, bo musis byt poistene 270 dni pred porodom a porod neovplyvnis ... takze vianocne babatko nebude 😀

ivka: blahozelame ku zubku .... Terka nastasie soplovala a chorlavela, len ked jej sli von ocne zubky, a tie uz su vonku vdaka Bohu a sli na trikrat ....

fialllka
11. jan 2010

hasli: aj my mame ten odsavac ale len v obyvke a v kuchyni ... a nestihame vymienat tabletky a rano kazdy den utieram okna, co mi Terka pomaha a nosi poctivo handricku a drzi pri mne kvetinace, ked jej ich podavam kym ja poutieram 😎

ivka000
11. jan 2010

fialka tak to ti vyrátali dosť lebo moja kamoška si to platí a tá platí tak okolo 30eur a to jej rátali myslím s min, mzdy ale aj ja by som si to pri druhom chcela platiť pri kubkovi som sa to dozvedela až v pôrodnici ☹

ale taký zvlhčovač vzduchu nemáte my máme - mokrý uterák na prieduchoch od krbu 😀

ivka000
11. jan 2010

xsunx to sa nečuduj ved jakubkovi prvý zub vyšiel v 11 mesiacoch to som mu už chcela na 1 rok kúpit protézu 😀 😀 😀

hasleerka
12. jan 2010

fialka a máte plastové okná a aj tak sa vám rosia??

andulkau
12. jan 2010

Hasly, ked sa ti rosia vo vnutri medzi oknami, tak mas kdesi zle tesnenie.Ale ak sa ti rosia dole z vnutra ,tak je to o.k.lebo vonku je zima. 🙂
A ja nemam vobec odparovac,lebo ja mam vypnute radiatory aj v kuchyni aj v deckej ,ked idu spat.

hasleerka
12. jan 2010

Anička rosia sa mi v byte nie medzi oknami ... no ale niekomu sa vôbec v byte nerosia, tak som z toho už blb

sebi všetko naj naj naj k dnešnému sviatku 😵 😵 😵

jankabambulka
12. jan 2010

brisilda- inak moja borka chodí do školy autobusom a stojí priamo pred školou 😉

jankabambulka
12. jan 2010

a aj zo školy ale vtedy sa myslím chodí ku cintorínu ale neviem isto

andulkau
12. jan 2010

Hasly nam sa tiez rosia iba niekedy,ale hlavne, ked susim pradlo.Aj teraz ich mas mokre?

sebastianela
12. jan 2010

Erika,ďakujem! Isto si bola na FB, keď si v obraze.😉

jankabambulka
12. jan 2010

sebi čo náš???? niečo mi ušlo??? tak všetko naj naj naj k sviatku

vo štvrtok končí záruka na kvasniciach - tak robím štrúdlu. ale kto pomelie mak????? toď otázka čo mne trápy

ráno som bola s malými u dokiny a miškovi brali toľko krvy , ako keby šli robiť jelítka

jankabambulka
12. jan 2010

jeminenko teraz čítam, ja som koza, to robí tá materská - TOĹKO KRVI !!!! 😅

hasleerka
12. jan 2010

áno sebi som v obraze už asi dva dni, na FB to ukazuje vopred

Anička hej trošku sú mokré, lebo som ich ešte od rána neutrela