Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
12. jan 2010

Janka bambuľková. Som zase o rok staršia koza.😀
ja meliem mak každý týždeň. Mám rada makové cestoviny a pupáky.😝
aj moj malý ich má rád
Janka!
Si nasrala! Taká pravopisná chyba! Skoro som odpadla! Katastrofa!

sebastianela
12. jan 2010

Ja krava! Si ma nasrala!
Ale ja už som chlastala,tak to vidím všeliako! Hahaha

ivka000
12. jan 2010

sebi všetko najlepšie hlavne veľa zdravíčka a šťastíčka a drobec nech poslúcha najlepšie ako sa dá 🙂

zuzka99
12. jan 2010

sebi, aj ja ti prajem krásne narodeniny, nech sa ti vyplnia najtajnejšie sny a hlavne - nech tvoji 2 chlapi konečne poslúchajú - jeden lepšie spí a máš z neho radosť a druhý aby sa umúdril 😵

bola som akorát v tej školke a od mája mi ho vezmú na zácvik a od júna naplno. Len cez leto majú 5 týždňov prázdniny, z toho 2 týždne je otvorená nejaká iná školka, ale asi si ho nechám doma a budeme spolu. Už teraz mi je smutno 😢

fialllka
12. jan 2010

sebi: vsetko najlepsie 😉
ivka pocita sa to z nejakeho vymeriavacieho zakladu a ten bol minuly rok vyssi ako predtym rok ... neviem odkedy si to kamoska plati ..... ale pred rokom to robila ta materska cca 15 litrov a teraz bude robit cca 18 litrov ... no nepolepsi si, ked mozes ...
ja som sa pri Terezke o tom tiez dozvedela ale skor, len uz som bola tehu ... takze to bolo pase ... ale inak je to dobra palka platit ... a to chcu ten zakon zrusit, ale snad to neurobia ked idu volby ....

kreksina
12. jan 2010

sebi:všetko naj a nech sa Ti splní aj to nesplniteľné 😉

miselin
12. jan 2010

Seby všetko len to naj 😉

Ja som dnes chcela ísť do Včielky, aj som vstávala o pol šiestej, že rýchlo navarím a keď som konečne všetko dovarila a išla sa obliekať tak malá bola taká unavená, že sme išli akurát tak do pr.... Ale zajtra tam pôjdem aj keby tam mala spať na gauči 😀 😀 😀 Alebo ju nechám pri mužovi ak bude unavená a pôjdem aj bez nej 😅

Som jej v nedeľu kúpila v Tescu 15 nohavičiek a učíme sa bez plienok a celkom sa jej aj darí. Si predstavte , že mali detské nohavičky a slipky po 0,40 centov no nekúp to 😀 😝 A disnyovske po 5 ks v balení boli po 2,8 eur a taká je na tie gačky hrdá ich musí mať aj na plienke keď ide spať, lebo ja jej dávam plienku už iba keď ide spať alebo keď ide von, inak má len pančuchy a gačky

zuzka99
12. jan 2010

miselin 😀 😀 😀 😀 že na plienke

vieš čo, Slávko bol presne taký istý - hrdý, teda aj je. Vždy keď mu ráno dávam slipky, tak ich ukáže doma všetkým plyšákom a hračkám, chodí v nich po izbe, že "aha maco, aha zajko, slipky". A kontroluje nás všetkých aké máme my, aj na návšteve chce vidieť všetkým slipky 😀

fialllka
12. jan 2010

to je zlate 😉
ja sa neodvazim malu nechat este bez plienky, ked sa mi ani na nocnik este nepyta tak ako by som si predstavovala 😖

miselin
12. jan 2010

Fialka aj mne sa včera 2x pocikala ale keď má spoďáre , pančuchy a tepláky tak neostávajú mláčky a potom ju len prezlečiem a kakať sa mi pýta vždy do šerbla tak sa nebojím, že by sa mi do gatí, veď nech si zvyká, keď sa mohla cez leto pekne pýtať cikať tak nech sa zase začne, keby sme vtedy nešli do nemocnice tak sme už od leta bez plienok.

jankabambulka
12. jan 2010

misel dobre robíš. moja sa pýta od decembra a tento malý smraďoch ako sa mu chce. a čo najhoršie, že tieto dno sa mu darí viac vypýtať ako očúrať autíčkové "gatulky niekedy gašulky" slipky po jeho (lebo katka má gačurky) a mňa napadlo , že kd pôjdeme do nemocky toho 25. tak je to jedno či a pýta, tam bude 3dni ležiaci a 2dni nebude môcť vstávať.... tak sa bude musieť potom učiť nanovo
inak misel- miško ked mal prvé razy slipky -tak ich musel mať na vrchu napr. na pyžame! , aby keď sa ohne na ne videl. 😀 😀

brisilda
12. jan 2010

kocky u nas doba mame zvlhcovas vzduchu susiak na pradlo 😀 strasne vela periem cize aj ta vlhkost je idealna 😉 a vetrame niekedy aj pol dna hlavne ak zabudnem zavriet okno 😀
haslerka plastove ona sa bezne zarosuju u nas prvy rok aj plesen chytali no uz to mame ok 😉
jani a ide tam aj doprava s rozkvetu? ja som myslela ze ho tam budem vozit autom 😀
miselin tak to mate super ze ste sa konecne rozhodli odnaucit od plienok 😉 drzim palce aby sa to malej zapacilo musite ju terza velmi vela chvalit a kazdy kakanec do nocnicka ospevovat a tlieskat 😀 😀 😀 aspon u nas saa to tak muselo vtedy bol maly nadseny a sedel na nocniku aj pol dna 😀

ivetka007
12. jan 2010

Sebi, prajeme ti všetko naj, naj, naj, veľa zdravia, lásky a aby si sa čo najskôr už vyspinkala 😵
Neskúšala si malému dať aj probiotiká? Malého tiež nedávno preháňalo, dala som mu probiotiká Infants dophilus a našťastie zabrali.

dadulaa
12. jan 2010

Sebi, aj my sa pripájame a prajeme všetko naj, naj, naj a hlavne čo najviac splnených prianí.. 😉

sebastianela
12. jan 2010

Ďakujem za blahoželania! Ste super babky.😲
od zajtra sú v Tescu v akcii plienky Pampers Active baby. 3 za cenu 2!!! Tak kto používa,šup šup! Sa to oplatí ako sviňa!

ivka000
12. jan 2010

misel to je super že si sa na to dala takto radikálne 😉 ja sa chystám v lete akurát by mal mať čas na to tak uvidím ale do vtedy ho nechám nech sa pýta kedy chce ( teraz tak max. 1-2x za deň) a niekedy ani to ale vdaka aj za to 🙂

a na tie zážitky so slipkami sa už teraz teším 😀

petra5258
12. jan 2010

Infants dophilus tiez odporucam nam strasne pomohol, baby tesim sa zajtra do vcielky aspon bude mat linduska zase nejaku zmenu, dnes som bola prvykrat bordovat boli ma z toho cela prdel a uz sme sa zahlasili na tan plavecky vo februari tak sa tesime jupiii cmuk skoro sa uzdravte vsetci

petra5258
12. jan 2010

ozaj a sebi vsetko naj naj naj nech ta maly aj velky posluchaju 🙂

zuzka99
12. jan 2010

čo je bordovat? bobovať? 😉

zuzka99
12. jan 2010

alebo možno pre sebíka aj Biogaia, nech nemusí rozpúšťať prášok, kvapky spapá aj z lyžičky.

Dadi, ty si kedysi spomínala, že dávaš Jakubkovi Oscilococcinum 1x týždenne tú tobolku. Myslíš, že to pomáha? Rozmýšlam, že aj ja začnem popri otužovaní mu to dávať, aj na jar tie člapkanice, kopa chorob zase bude a ešte aj do školky keď nastúpi...

zuzka99
12. jan 2010

fialllka, dnes som urobila tie morčacie prsia na kari s opekanými zemiakmi a mňam. Omáčka trocha redšia sa zadarila, ale dalo sa. Zajtra ju možno ešte trocha prihustím (ak mi nezhustne sama) a urobím k tomu ryžu. Ďakujem za recept a vždy keď niečo budeš mať, tak posuň, rada skúšam a ešte chcem urobiť tie brokolicové fašírky

dadulaa
12. jan 2010

Zuzi, jasne, že to pomáha, nám to vždy pomôže, len mu to nasaď. Prosím ťa, napíš z čoho si robila tú omáčku, chcem sa inšpirovať. 🙂

fialllka
12. jan 2010

zuzi: to som rada, ze sa pacila ... ja som tam dala celu smotanu a trosku viac muky a na druhy den bola hustejsie aj ked ku tej ryzi bola lepsia redsia 😉
dnes som robila talianske rizoto so syrom ... tiez dobra mnamka 😉 pofotila a dam na fb ... tiez rada skusam nieco nove a manzel zatial neprotestuje 😀

zuzka99
12. jan 2010

dadi, som ti preposlala recept od fialllky

aj ja som dala celú smotanu, nechcelo sa mi ju odkladať 😉

jankabambulka
12. jan 2010

poprosím aj ja receptík aj na fašírky aj na rizoto- aj ja rada experimentujem -vopred ďakujem

brisilda- áno autobus ide z rozkvetu- 7.28 je u nás nad päťkou(posledná zástavka 11-stky) a ide rovno pred školu 4.ZS
po 4hodine -keď končia prváci tak ide autobus sa zdá borke že čosi po 11h a potom 12.03h ale od cirkevnej

jankabambulka
12. jan 2010

ten náš zasran zasa zahádzal katku plienkami len aby ju zobudil a teraz vykrikuje

dadulaa
12. jan 2010

Zuzi, díky za recept, určite vyskúšam 😉 Inak zabudla som ti napísať, že najlepší sirup podľa mňa na taký kašeľ ako má Slávko, je Prometazin. Nám strašne pomohol, lebo tíši kašeľ a zároveň zastavuje vracanie alebo napínanie na vracanie pri kašli. Kombinuje sa ešte s nejakými kvapkami alebo sirupom, podľa toho aký ti dokina predpíše 🙂 Už je mu lepšie?

jankabambulka
12. jan 2010

každý sa na mňa vyprd , mne nikto neposlal recept ☹ 😔

dadulaa
12. jan 2010

bambulka, máš ho tam 😉 😀

zuzka99
12. jan 2010

dadi, ten Promethazin 5 doma mám. Je to on? 5? Len je na ňom toľko nežiaducich účinkov, že to radšej nechcem riskovať. a píšu, že zhusťuje hlieny, tak aby sa mu zase kdesi nezastavili. Lebo on keď vracá, tak ich strašne veľa vyvracia a sa mu uľaví. Tak možno aspoň tým vracaním ich dáme preč. Aj teraz sa povracal, som akorát ho poprezliekala, aj kobár som musela mu vytepovať