• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
12. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik, dr. Karasová mi povedala, že práve tento Prometazin 5 pomáha na taký hlienový kašeľ, lebo ho tlmí, a síce je na ňom veľa vedľajších účinkov, ale to je aj na iných liekoch a nám dosť pomohol aj na to vracanie. :wink: Ale zase je dobre, keď idú von a neostávajú kdesi vnútri..ešte nám pomohlo aj inhalovanie.
12. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja poprosím receptík na fašírky a rizoto. Ďakujeeeeeeeeeeem. Kto teda ide zajtra do Včielky?
12. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, na aký plavecký idete? Sem do PB? Ja som sa akurát v nedeľu pýtala, či nebudú robiť plavecký pre deti mladšie ako 3 roky a povedala mi, že nie, vraj na to nemajú bazén :frowning2:
12. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, zajtra vam pisnem recept na fasirky aj rizoto ... dnes mam robotu .. do piatka msuim jeden preklad urobit, tak makam :sunglasses:
12. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak super že ti malého zobrali do škôlky a do ktorej si ho teda dala??? prosím ťa aj mne pošli ten recept alebo dadula

misel aj my sme nosili gaťky na plienke :grinning:
12. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na železničnú
12. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka, poslané
12. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi díky ...a ked tie rezne zaleješ to sa ešte pečie alebo je to už hotové
12. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu, Miška dáko začína kašlať ... idem hned urobiť cibuľový sirup aby som jej ráno mohla dať
12. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak to sa v tej škôlke budeme stretávať :slight_smile: dobrý výber :wink: do toho Orlového si ho už nechcela dať?
13. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nervy ... už ste videli takého sklerotika ... urobím večer sirup a kedže ráno ani jedna nezakašlala tak som im ho zabudla preventívne aj dať

dadula peknú fotečku máš v pase
13. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a sme doma zo vcielky, bola miselin, kreksina a ivetka :slight_smile: a linduska mi zase pekne spinka ako vzdy po vcielke. zuzi bordovat som myslela snowboardovat, bola som vcera s mojim drajim prvykrat, ucil ma to a dnes som cela dolamana:slight_smile:
13. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tie plienky neušli. Vyrabované.:cry:
13. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi zbehnem do Lidla a kupim tie.
No čo včul?
13. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre vediet prave sme pre ne sli
13. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola dnes kuk v tescu ... detských vecí už moc nebolo, všetko vyrabované ale ja som si aspoň kúpila blúzku a tričko

peta ako chodíš do včielky???
13. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som dnes do včielky nestihla. U dokiho som sa vybavila až o 12.30 hod. Robil mi druhú nohu. takže na jednej mám pančuchu a druhú mám zabandážovanú. Tak snáď nabudúce.
13. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorá je tá železničná ?? to je tá školka oproti pepevi brabcovi?
13. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jani, presne ta ...

zuzi: a nevies kto ho bude mat v triede?
13. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka, tvoja segra ho asi nebude mať, lebo má môjho a on je už v strednej triede, ale ja tam trochu poznám aj tie učiteľky, čo majú najmenších :wink:
13. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze Iva ho mat nebude, ale tiez poznam niektore ostatne ucitelky, tak preto som zvedava :slight_smile:
13. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli chodim autom alebo ak je peto prec tak spim u mamy na rozkvete tak s kocarom
13. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jakubko dnes zaspal ako drevo :grinning: cez deň spal len hodinu a ešte sa chúda nabehal po meste (peši lebo do kočíka ho dostať v poslednom čase je umenie :confounded: ) bola som na tom úrade práce a ešte sme robili ,,bodigárda,, a šoféra môjmu ocinovi (lebo má zlomenú ruku).prešiel chukák od hypernovy po daňový od tiaľ na mestský a do slovenskej sporiteľne a naspäť k hypernove.
Jakubko sa každej úradníčky bál lebo si myslel že je to doktorka tak reval len sme došli do dverí a na tom UP pokiaľ som vypísala to tlačivo tak my sa im tam stihol schovať za dvere a tam plakal :grinning: mohli mu tie tetušky rozprávať aj neviem čo ale nepomohlo. Si museli o nás pomyslieť.Ale čo takému malému to ťažko vysvetlíš :confounded:
13. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blá blá blá píšem ako tatar ...
13. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti už dočítam knihu z knižnice a potom sa už pustím do tej tvojej ... dúfam že ti nevadí že ich mám tak dlhšie ale som ti spomínala že musím najprv tie z knižnice prečítať ...ak by si aj túto náhodou potrebovala by som ti ju vrátila a potom by si mi ju zase požičala ...
13. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka alebo ivka o kolkej zacina hudobna,zajtra ju mame prvykrat po sviatkoch a zabudla som cas,inak veru ani nam sa neusli plienky
14. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby. Chcela som sa opytat,ci uz bola niektorá z vás na úrade podať tú žiadosť o zvýšenie rodičáku? Musím ísť ja,alebo stačí,keď to dám mame a ona to tam odovzdá. Sa mi nechce trepať do Pu v tej kose.
14. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa hudobku máte o 10.00
sebi u nás majú na to také tlačivo a tam vypíšeš svoje a dieťaťa meno, adresu a dátum nar. a podpis a to je všetko ale ak máš žiadosť napísanú podľa mňa je to jedno kto ju zanesie lebo aj mne mama kedysi už niečo ohladom rod. prídavkov tam niesla a bolo to ok. ale vlastne som im tam včera podpisovala aj akúsi obálku tak neviem.
14. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, vobec neviem kto ho bude mať. Ale ak by si bola so segrou možeš vyzistiť :wink: A prosím opýtaj sa aké majú najmenšie detičky, prosím...

inak malý sa strašne teší zatiaľ, celý večer mi hovoril, že poďme do školky, tak som mu vysvetlovala, že už je zatvorené a deti sú doma a ráno zase sa pýtal, že už teda poďme teraz. A stále ich z okna pozoruje ako sú na prechádzke a pýta sa za nimi :dizzy_face:
14. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok