Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
14. jan 2010

aj my máme obchod pomalým krokom dospelého človeka max.5 min. ale nám to ešte menej ako 1,5 hodiny netrvalo 😖 asi si vyhrabem školskú tašku na plecia aby som igelitku nemusela nosiť v ruke a mohla naháňať Kubka 😀 😀 😀

zuzka99
14. jan 2010

ja som sa ešte vrátila, lebo mi písala kamoška, že sa mám spýtať miselin, keď odstavovala malú, koľko šalviového čaju za 24 hod. sa má vypiť?

ivka, ale neboj, už je to lepšie, keď sa na niečo teší tak aj ide zarovno so mnou 🙂

zuzka99
14. jan 2010

no ja tiež chodím veľa s ruksakom, je to pohodlné a mám voľné ruky 😉

ivka000
14. jan 2010

ja sa ho snažím inšpirovať nejakým cieľom ale to mu vydrží len pár metrov pokiaľ nezbadá zaujímavý kameň 😀

ivka000
14. jan 2010

tak nič asi s tým nepohnem vyzbrojím trpezlivosťou a čokoládou 😉

ivka000
14. jan 2010

baby a odkiaľ beriete tých tučniakov a zelené korytnačky do akvárii na fb???

katka.carska
14. jan 2010

Ivka, tak ja som v tomto bola asi prisna, ked som potrebovala nieco pobehat - urad, lekar ci obchod, sup s nim na chrbat a odniesla som ho tam i spat,hoci sa mu to nie vzdy pacilo. Nejak som nad tym nerozmyslala a Matusko sa prisposobil. Nastastie teraz uz moze bt aj ten kocik.

ivka000
14. jan 2010

ved aj ja ked to je niečo fakt súrne tak má smolu ale nechcem s ním každý deň ,,bojovať,,

ivka000
14. jan 2010

a ty si ešte doma?

kaciatko68
14. jan 2010

Ale ste toho popísali...
Ivka : tučniaci a korytnačky sú od priateľov, keď ich zachránia, len musíš nájsť oznam čo najskôr, aby bola tvoja.
Ja sa chystám upiecť bábovku zajtra, tak dúfam, že to stihnem, lebo doobeda musím ešte stihnúť sociálku, chcem si dať žiadosť na rodičovský aspoň na január. Tak dúfam, že to stihnem, vybrala som sa tam totižto dnes, keď je zatvorené. No a už máme doma tie kalendáre - sú super 🙂. Mamina a svokra ich dostanú na narodeniny. No a ešte musím navariť. Zajtra ideme do ZA čo najsôr doobeda, u MM v práci majú také stretnutie pre zamestnancov s deťmi aminulý rok dostali všetky detičky aj darčeky. Tak som zvedavá, čo bude teraz ....
Keď budem v nemocnici, tak pozriem tú knižku. Dúfam, že nezabudnem jej názov ... Inak mávajú tam dobré knižky ..
Linduška tiež tak chodí a niekedy ma z toho ide poraziť, potom ju nesiem na rukách, aby sme sa skôr dopravili na miesto, kam treba. Ale inak nechce najskôr ísť von a potom zasa nechce ísť domov. A nechce chodiť cikať, nechce si umývať zuby, proste nechce nič ☹. Som z toho na prášky ...

fialllka
15. jan 2010

ahojte babule, konecne som sa dokopala tak posielam recept na fasirky:

suroviny:
brokolica, 10 dkg syru niva, 2 vajíčka, soľ, strúhanka

postup:

Brokolicu ovarte v slanej vode, tak aby sa dala popučiť vidličkou. Sceďte, dajte do misy, popučte vidličkou, pridajte dve vajíčka, nastrúhaný syr Niva a zahusťujte strúhankou tak, aby sa z toho dali urobiť fašírky.
Fašírku ptoom ešte obaľte v strúhanke a šup s ňou na olej ich vysmažiť a podávame :O)
dobrú chuť :O)

našej Terezke veeeeeeeeľmi chutia :O)
niektoré to mate aj na fb v poste :O) a idem este napisat to rizoto

petra5258
15. jan 2010

tak sme sa presli naprazdno,hudobna nebola ze sme mali prist v pondelok s vacsimi detmi len nam o tom akosi zabudli dat vediet super

petra5258
15. jan 2010

zuzka a vy sa kedy chystate do tych rajeckych,ze by sme sa pridali,ideme kuknut do tesca ked uz ma sebi tie plienky 😀

sebastianela
15. jan 2010

Ahoj,ahoj.
Tak dnešný deň začal super! Ráno ako sme vstali,som dala malému dole plienku,že nech si polozí s holou ritušou a on sa za minutu poliapal ako keby týždeň nesral a štvornožky mi to porozmazával po celej manželskej. No hrôza!
Potom sme boli v Pu. A teraz sa chystám na vychádzku.

petra5258
15. jan 2010

😀

miselin
15. jan 2010

Seby 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miselin
15. jan 2010

Zuzi ja som toho šalviového čaju pila asi aj 1,5 litra za deň ale to som jej už vtedy moje mlieko nedávala a ešte som si kúpila ku tomu aj tie homeopatiká na zastavenie mlieka 😉

zuzka99
15. jan 2010

dík miselin 😉

sebi, tak to fakt deň na hovno 🙂

zuzka99
15. jan 2010

ja som mala tiež taký, ešte že malý zaspal, lebo asi by dnes neprežil. Už sme týždeň doma a ja už nevládzem. Večer mal posledné atb a od zajtra musíme začať zase žiť 😠

hasleerka
15. jan 2010

sebi možno budete mať teraz kopeeeec šťastia 😀

ja som dnes zase mala krásny deň, Zuzka písala v škole previerku so SJ úplne bez chýb za 1 aj diktát bez chýb za 1 ... juj taká som na ňu pyšná ... a aj včera z matiky za 1 ... som jej slúbila že ak bude mať samé1, že ju pozvem do pizerky na špagety, neviete či ešte funguje tá pizerka pod trenčanom???

ivka000
15. jan 2010

sebi 😀 😀 😀
peťa ale sebi asi kupovala tie plienky v PU nie?
haslerka Zuzka je šikulka 😉

xsunx
15. jan 2010

hasly este funguje 🙂

xsunx
15. jan 2010

nam sa nastastie plienky este usli, ale manzel behal po celom Tescu lebo uz mali len dva baliky, ale zohnal nakoniec aj ten treti 🙂

hasleerka
15. jan 2010

jarka dík za info ... ja som hrozne rada chodila do pizerky, som bola aj pri tom ked sa to rozbiehalo ... a mali tam fajne špagety ... normálne sa už na ne teším

sebastianela
16. jan 2010

Ano, ja som ich kupovala v Pu. Ale urcite doplnaju tovar aj v PB. Len musi mat clovek stastie. Ale sa to oplatilo.Vyše 18 € som ušetrila. On má tie plienky,kde ich je 82 ks na 2 tyždne.

hasleerka
16. jan 2010

juj už sme skoro boli na druhej strane

ide ma šibnúť, začala som farmárčiť, prt tomu rozumiem ☹

petra5258
16. jan 2010

v pondelok maju dostat tie plienky tak si tam rano zabehnem, boli sme kukat ten betlehem v rajeckej lesnej pekucky je

kubisovaanna
16. jan 2010

ahojte je tu niekto kto drzi rozlisovaciu dietu????????Chcela by som niake recepty ahoj

ivka000
16. jan 2010

kde ste všetky???

petra5258
16. jan 2010

spime 😀