• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Som sa sama so sebou porozprávala a hneď mi je lepšie!:grinning:
19. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamule :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa sem dostanem len málokedy, skôr idem pozrieť na fb ale prišla som vás aspoň pozdraviť, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no Maťko už sa ako tak zaučil v jasličkách , už ani neplače, trvalo mu to týždeň tak sa mi to zdá super rýchlo, už tam dva dni spinkal tak sa len modlím aby hneď zase neochorel, :frowning2:
Andulka ako si spokojná s jasličkami? mne sa to zdá úplne v pohodičke - celý prístup, som milo prekvapená, lúbi sa mi to viacej ako v škôlke čo som dávala Katku, tú som tiež dávala od 2 rokov ale ona sa už pýtala a Maťkovi sa ešte nechce, no on ešte nemal dva roky ale už mu moc nechýba. :grinning:
No a ja budem od februára dávať Maťka do jasličiek od 6,30 do 16,00, bude to mať dosť - tak dúfam že sa mu tam bude páčiť, zatiaľ to vyzerá že je tam spokojný :slight_smile:
no ja sa v robote tiež zaúčam, ale je to hrúza, kopec ludí poprepúšťali ale robota ostala tak je tam toho dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prosím surne resp. čo najsúrnejšie o radu
pred 2h sa mi vyhodila horúčka a pokiaľ ju budem mať , nezoberú ma ako doprovod do nemocnice s miškom . čo je dobré na to?????
nebránim sa hocičomu: dokonca som ochotná ísť do extrémov a dám si acylpyrin, aspyrin.. hoc so na ne alergická -ale ak to pomôže ....
vopred ďakujem
19. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mne najlepšie na toto zaberá taká hnedá robená mastička z lekárne. V rýchlosti neviem ako sa volá, ona je taká smradľavá a je na ekzémy a mne pomáha aj na herpesy. Alebo ešte mám tie náplaste, alebo čajovníkový olej. Ak chceš dobehni alebo čo, ti dám
19. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi mozme chudnut spolu :slight_smile: kaciatko a o kolkej hodine to asik planujet? lebo my mame uvitanie do zivota ci ako sa to vola o pol tretej vtedy ale radi potom na chvilu prideme...
19. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Janka 30 ja som moc spokojna s jaslickami.Podla mna je im tam dobre.A uz aj tam spi ci nie?Dnes som ,ale na teba vyhukla ze janka? :sunglasses: Nebola som si ista,lebo na fotke si uplne ina,ale podla maleho ,ked si mu hovorila Matko. :slight_smile: .

Jankabambulka ja horucky nemavam,ale zas maly.A teraz mal poriadnu a to som si myslela ,ze tak rychlo nezmizne.Davala som mu na to taku vodicku tea tree s oriflame.Len ja som ju mala pozicanu a uz ju nemam.Rada by som ti pomohla.Mozno ju ktosi ma.A za tri dni tu horucku ma krasnu.
19. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak budem chodiť za tebou do PB na bicykli. Mám to na skok. Nejakých 33km tam a 33 naspäť. To schudnem určite!:grinning:
19. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tá ružová zázračná malinkatá mastička z Oriflameu je dobrá. Ale aj náplaste.
19. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka aj ja na horúčku to čo sebi a ešte k tomu min.3x denne B-komplex.
babule idete niekto teda aj zajtra do včielky? ja chcem ísť ale samej sa mi tam nechce :unamused:
dnes sme boli na návšteve u kámošky má tak starého chlapca ako Kubko a ako sa krásne hrali stále sa obímali a mojkali a tá reč alebo jazyk akým sa dorozumievali to bolo úžasné sledovať :dizzy_face: už bol cez tie sviatky jakub taký neposlušný no fakt som si s ním niekedy nevedela rady a v pondelok sme boli na hudobke dnes u tej kámošky a vidím na ňom že už mu detičky chýbajú lebo vždy potom je taký pokojnejší a poslušnejší aj spinká lepšie :dizzy_face:
19. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi konecne mam plienky z tecsa kupili sme dvanast baleni moze cikat a cikat:slight_smile:
19. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj môj Sebi má rád detičky,len nebýva s nimi v kontakte.:cry:
19. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa! Preboha! To môže pol roka cikať. Si sa nasrala a vykúpila to všetko!:sweat_smile:
19. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra má môj drobec meniny,tak beme pic už od rána!:dizzy_face:
19. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha potom prečo nie je v tescu tovar ked peťa vykúpi pol tesca :grinning:
19. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa,peťa!!!:angry:
19. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja chcem byť prvý gratulant všetko najlepšie hlavne veľa zdravíčka a aby poslúchal maminku :dizzy_face: ale neprežente to s tým pitím :grinning:
19. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem! Odkážem to vedúcemu,len ten už hodil šlofa,tak neskôr. Bude sa piť džúsik,čajík a mliečko. Samé dobré piťivá.:grinning:
19. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi - želám tvojmu maličkému všetko naj naj naj najlepšie, hodne zdravíčka nech sa mu darí vo všetkom a nech robí i naďalej radosť tebe a tvojmu drahému.
20. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za rady. už som nasadila vodičku - čajovník a pyrydoxin lebo neám bkomplex doma. večer som vypila pol litra čaju s paralenom a kurňa troška sa mi to rozšírilo, ale to asi tak má byť, neviem. ja som mala horúčku len raz a to si už ani nepamätám :confounded:
20. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani držím palce nech si fit až môžeš ísť s malým do nemocky

Sebkovi všetko naj naj naj k meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja ešte takto zablahoželám Linduške ku včerajším narodkám, nech je stále taká krásna ako doteraz, šťastná a zdravá :dizzy_face:

A sebíkovi to isté, nech sa mu zapáči spinkať a poslúchal maminu :dizzy_face:
20. jan 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ja som prešvihla ... Linduške všetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme za prianie Linduške, aj Sebíkovi želáme k meninám všetko naj, naj .... a pre maminu hlavne aby bol zdravučký a dobre spinkal...
20. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripájame a želáme Sebíkovi len to naj, naj, veeeľa spánku a zdravia :wink: a Linduške takisto to zdravíčko a šťastíčko v celom živote :slight_smile:
20. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja želám Linduške,len to naj. Nech je taká krásna parádnica ako doteraz,nech je zdravučká a nech robí rodinke vela radosti.:astonished:
20. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my želáme Linduške aj Sebíkovi len to naj, naj, naj a baby ak Vám budú chýbať plienky kľudne dojdite :slight_smile:
20. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pripájame sa ku gratulantom LINDUSKE a SEBíKOVI.
20. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, neviete mi poradiť?
Moja malá 3 mesačná začala každý večer plakať. Podľa nej si môžeme nastaviť hodinký 20,oo h a skončí 21,oo h-reve tuším bez nádychu a pritom celý deň ako med -čo ste sa ma pýtali vo včielke, ako sa robia také kľudné deti :dizzy_face:
20. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjéééj to som ale . ja som na lindušku zabudla
Všetko naj lepšie lidnuške . nech je stále usmievavé slniečko a nehc je stále zdravučká
20. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kresksina zaklop u nás a nechaj mi ju na tú hoďku, možno na ňu zmena prostredia zaberie:slight_smile:
20. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok