Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
19. jan 2010

Som sa sama so sebou porozprávala a hneď mi je lepšie!😀

jana30
19. jan 2010

Ahojte mamule 😀 😀 😀
ja sa sem dostanem len málokedy, skôr idem pozrieť na fb ale prišla som vás aspoň pozdraviť, 😀 😀 😀 😀 😀
no Maťko už sa ako tak zaučil v jasličkách , už ani neplače, trvalo mu to týždeň tak sa mi to zdá super rýchlo, už tam dva dni spinkal tak sa len modlím aby hneď zase neochorel, ☹
Andulka ako si spokojná s jasličkami? mne sa to zdá úplne v pohodičke - celý prístup, som milo prekvapená, lúbi sa mi to viacej ako v škôlke čo som dávala Katku, tú som tiež dávala od 2 rokov ale ona sa už pýtala a Maťkovi sa ešte nechce, no on ešte nemal dva roky ale už mu moc nechýba. 😀
No a ja budem od februára dávať Maťka do jasličiek od 6,30 do 16,00, bude to mať dosť - tak dúfam že sa mu tam bude páčiť, zatiaľ to vyzerá že je tam spokojný 🙂
no ja sa v robote tiež zaúčam, ale je to hrúza, kopec ludí poprepúšťali ale robota ostala tak je tam toho dosť 😝

jankabambulka
19. jan 2010

ahojte
prosím surne resp. čo najsúrnejšie o radu
pred 2h sa mi vyhodila horúčka a pokiaľ ju budem mať , nezoberú ma ako doprovod do nemocnice s miškom . čo je dobré na to?????
nebránim sa hocičomu: dokonca som ochotná ísť do extrémov a dám si acylpyrin, aspyrin.. hoc so na ne alergická -ale ak to pomôže ....
vopred ďakujem

zuzka99
19. jan 2010

jani mne najlepšie na toto zaberá taká hnedá robená mastička z lekárne. V rýchlosti neviem ako sa volá, ona je taká smradľavá a je na ekzémy a mne pomáha aj na herpesy. Alebo ešte mám tie náplaste, alebo čajovníkový olej. Ak chceš dobehni alebo čo, ti dám

petra5258
19. jan 2010

sebi mozme chudnut spolu 🙂 kaciatko a o kolkej hodine to asik planujet? lebo my mame uvitanie do zivota ci ako sa to vola o pol tretej vtedy ale radi potom na chvilu prideme...

andulkau
19. jan 2010

Ahojte

Janka 30 ja som moc spokojna s jaslickami.Podla mna je im tam dobre.A uz aj tam spi ci nie?Dnes som ,ale na teba vyhukla ze janka? 😎 Nebola som si ista,lebo na fotke si uplne ina,ale podla maleho ,ked si mu hovorila Matko. 🙂 .

Jankabambulka ja horucky nemavam,ale zas maly.A teraz mal poriadnu a to som si myslela ,ze tak rychlo nezmizne.Davala som mu na to taku vodicku tea tree s oriflame.Len ja som ju mala pozicanu a uz ju nemam.Rada by som ti pomohla.Mozno ju ktosi ma.A za tri dni tu horucku ma krasnu.

sebastianela
19. jan 2010

No tak budem chodiť za tebou do PB na bicykli. Mám to na skok. Nejakých 33km tam a 33 naspäť. To schudnem určite!😀

sebastianela
19. jan 2010

Aj tá ružová zázračná malinkatá mastička z Oriflameu je dobrá. Ale aj náplaste.

ivka000
19. jan 2010

janka aj ja na horúčku to čo sebi a ešte k tomu min.3x denne B-komplex.
babule idete niekto teda aj zajtra do včielky? ja chcem ísť ale samej sa mi tam nechce 😒
dnes sme boli na návšteve u kámošky má tak starého chlapca ako Kubko a ako sa krásne hrali stále sa obímali a mojkali a tá reč alebo jazyk akým sa dorozumievali to bolo úžasné sledovať 😵 už bol cez tie sviatky jakub taký neposlušný no fakt som si s ním niekedy nevedela rady a v pondelok sme boli na hudobke dnes u tej kámošky a vidím na ňom že už mu detičky chýbajú lebo vždy potom je taký pokojnejší a poslušnejší aj spinká lepšie 😵

petra5258
19. jan 2010

sebi konecne mam plienky z tecsa kupili sme dvanast baleni moze cikat a cikat🙂

sebastianela
19. jan 2010

Aj môj Sebi má rád detičky,len nebýva s nimi v kontakte.😢

sebastianela
19. jan 2010

Peťa! Preboha! To môže pol roka cikať. Si sa nasrala a vykúpila to všetko!😅

sebastianela
19. jan 2010

Zajtra má môj drobec meniny,tak beme pic už od rána!😵

ivka000
19. jan 2010

fíha potom prečo nie je v tescu tovar ked peťa vykúpi pol tesca 😀

sebastianela
19. jan 2010

Peťa,peťa!!!😠

ivka000
19. jan 2010

tak ja chcem byť prvý gratulant všetko najlepšie hlavne veľa zdravíčka a aby poslúchal maminku 😵 ale neprežente to s tým pitím 😀

sebastianela
19. jan 2010

Ďakujem! Odkážem to vedúcemu,len ten už hodil šlofa,tak neskôr. Bude sa piť džúsik,čajík a mliečko. Samé dobré piťivá.😀

jankabambulka
20. jan 2010

sebi - želám tvojmu maličkému všetko naj naj naj najlepšie, hodne zdravíčka nech sa mu darí vo všetkom a nech robí i naďalej radosť tebe a tvojmu drahému.

jankabambulka
20. jan 2010

ďakujem za rady. už som nasadila vodičku - čajovník a pyrydoxin lebo neám bkomplex doma. večer som vypila pol litra čaju s paralenom a kurňa troška sa mi to rozšírilo, ale to asi tak má byť, neviem. ja som mala horúčku len raz a to si už ani nepamätám 😖

hasleerka
20. jan 2010

jani držím palce nech si fit až môžeš ísť s malým do nemocky

Sebkovi všetko naj naj naj k meninkám 😵 😵 😵

zuzka99
20. jan 2010

Tak ja ešte takto zablahoželám Linduške ku včerajším narodkám, nech je stále taká krásna ako doteraz, šťastná a zdravá 😵

A sebíkovi to isté, nech sa mu zapáči spinkať a poslúchal maminu 😵

hasleerka
20. jan 2010

juj ja som prešvihla ... Linduške všetko naj naj naj 😵 😵 😵

kaciatko68
20. jan 2010

Ďakujeme za prianie Linduške, aj Sebíkovi želáme k meninám všetko naj, naj .... a pre maminu hlavne aby bol zdravučký a dobre spinkal...

dadulaa
20. jan 2010

aj my sa pripájame a želáme Sebíkovi len to naj, naj, veeeľa spánku a zdravia 😉 a Linduške takisto to zdravíčko a šťastíčko v celom živote 🙂

sebastianela
20. jan 2010

Aj ja želám Linduške,len to naj. Nech je taká krásna parádnica ako doteraz,nech je zdravučká a nech robí rodinke vela radosti.😲

petra5258
20. jan 2010

Aj my želáme Linduške aj Sebíkovi len to naj, naj, naj a baby ak Vám budú chýbať plienky kľudne dojdite 🙂

kreksina
20. jan 2010

Pripájame sa ku gratulantom LINDUSKE a SEBíKOVI.

kreksina
20. jan 2010

kočky, neviete mi poradiť?
Moja malá 3 mesačná začala každý večer plakať. Podľa nej si môžeme nastaviť hodinký 20,oo h a skončí 21,oo h-reve tuším bez nádychu a pritom celý deň ako med -čo ste sa ma pýtali vo včielke, ako sa robia také kľudné deti 😵

jankabambulka
20. jan 2010

jjéééj to som ale . ja som na lindušku zabudla
Všetko naj lepšie lidnuške . nech je stále usmievavé slniečko a nehc je stále zdravučká

petra5258
20. jan 2010

kresksina zaklop u nás a nechaj mi ju na tú hoďku, možno na ňu zmena prostredia zaberie🙂