Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ludka_r
22. jan 2010

Joj, s tými návštevami by to bolo super.. Ale ja tiež nemám vodičák, a dokonca ani auto nemáme a keďže bývam snáď ako jediná na SNP, tak by ma nemal ani kto zaviesť.... ☹ ☹
To sa mi teda vonkoncom nepáči.. Musíte to so mnou nejako poriešiť, lebo sa tu sama ozaj raz zbláznim...
Ale bolo by to super..
Peti, s tými zúbkami si nerob starosti, to môj Vilko je rarita. Prvý zúbok mu vyšiel až keď mal 15 mesiacov... Aj doktorke sa to už prestávalo páčiť.. 😀 A doteraz ich má len 8.

petra5258
22. jan 2010

ludka neboj my pre teba prideme na aute alebo sa nejako dohodneme a pojdes tiez

ivetka007
22. jan 2010

A kedy by sa stretká uskutočňovali? Asi skôr cez týždeň, tak ako chodíme do Včielky. Či cez víkend?

xsunx
22. jan 2010

ahojte babulky, dostala som sa sem az teraz ... mali sme pokazeny notebook 🙂
peti Olivia mala prve dva zubky uz v 4 mesiacoch 🙂
teraz ich ma uz 8 a idu jej dalsie lebo ju prehana, zacala si hryzt prsteky a zacala kaslat, ked jej idu zubky tak ochorie ☹
aj v noci sa budila len 2x a teraz sa pokazila 😠
ked budeme zdravucky tak aj my by sme sli na stretko 🙂
auto mame tak by sme mohli niekoho odviezt 😉 ludka my sme zo Zem.Kvasova takze chodime okolo SNP 🙂

ivka000
22. jan 2010

ja by som skôr cez týždeň 😉 ale prispôsobim sa
Jarka aj my sme vždy ked mu ide zubok zasoplený a kašle a dotetaz skoro pri každom zube som bola chorá s ním 😖 ale čo by súcitiaca mamička nespravila 😀 😀
ludka neboj nie všetky bývajú daleko ako ja 😀

ivka000
22. jan 2010

ludka cez kopec to máš kusok 😀 peši asi 20 min. 😀 😀 😀

fialllka
22. jan 2010

ja by som tiez brala cez tyzden ... bo vikendy si chceme uzivat s tatinkom 🙂

ivetka007
22. jan 2010

Mne by tiež vyhovovalo cez týždeň.
Ivka, ten detský bazén na plavoške je zatvorený už tretí týždeň ☹ Majú pokazené čerpadlo. A malý je teraz chorý, takže aj tak trčíme doma ☹ Daj potom vedieť, ako ste sa mali v tom Diplomate, dobre?

ivka000
22. jan 2010

ok tak sa rýchlo vyzdravte a kedy teda dáme to stretko?okrem pondelku vtedy máme hudobku 😉

ivetka007
22. jan 2010

Ja to vidím tak, že na budúci týždeň sa ešte budeme liečiť. Predbežne ten ďalší, ak by vyhovovalo ostatným 😉

xsunx
22. jan 2010

ivka ako stare chodia deticky na tu hudobku? a co sa tam robi?

ivka000
22. jan 2010

Jarka chodia tam od 4 - 18mesiacou a počúvajú sa tam pesničky a básničky rytmizujú s paličkami, takými neviem ako sa to volá hrkálkami, ... je to hudobná škola yamaha pozri na nete majú aj stránku

xsunx
22. jan 2010

ivka dik 🙂

fialllka
22. jan 2010

ivka, my na to budeme chodit az od dalsieho skolskeho roka, sme sa dohodli s Terezkou, lebo som nechcela nastupovat v strede 😵

xsunx
22. jan 2010

to zacina ta hudobka od septembra?

fialllka
22. jan 2010

hej hej Jarka od septembra

xsunx
22. jan 2010

teraz si to sice s malou neviem predstavit v tej hudobke ... my pride ze je este krpec, este sa nevie sustredit ...
ze by pokracovala v maminych kolajach 🙂 ja som chodila 8 rokov na klavir ... no len aby nebola hudobne nadana po tatinovi 🙂

fialllka
22. jan 2010

no mne by sa páčilo, keby Terka hrala na klavír alebo aj chodila do nejakého tanečného súboru 😉 😉

sebastianela
23. jan 2010

Miselin.
Ja som myslela,že už Domča spáva dobre. No môj Sebi v celku dobre. Síce každú hoďku ho kojím,ale je to lepšie. Hlava ma bolí každý deň,ale to asi poznáš.☹

petra5258
23. jan 2010

aj mne by vyhovovalo cez tyzden uz sa tesime

xsunx
23. jan 2010

navarene, kolacik upeceny, tatinko siel s malou von a mamina sa moze vrhnut na upratovanie, ale tak straaaasne sa mi nechce 😖
inak dnes som varila novy recept z telky, zapecenu kapusticku so zemiackami plnenymi klobaskovou zmesou a slaninkou 🙂 a je to vyyyyborneee
som zvedava ako takto zhodim tie kila co som cez Vianoce pribrala ☹

katka.carska
23. jan 2010

V nedelu k nam konecne pribudol poterminovy maly Ondrejko. Moc sa mu na tento svet nechcelo, naproti tomu porod bol bleskovka. Takze u nas su muzi vo velkej presile 😀

petra5258
23. jan 2010

katka blahozelame a prajeme vela zdravicka a spanku, daj co najskor foto jupiii

hasleerka
23. jan 2010

katka blahoželáme 😵 😵 😵

jankabambulka
23. jan 2010

katka -jéééj 😵 😵
Nech Vám v zdraví, láske rastie,
nech Vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále,
nech Vás teší chlapča malé.

hasleerka
23. jan 2010

peti novú fotečku ste dali ... pekučké ste

baby neviete o nejakom super penzione tak pre 35 ludí, kde by sa dalo urobiť stretko - 9 dosp ost. deti ...a za dobrú cenu ... hodte prosím nejaké linky

sebastianela
23. jan 2010

Katka. Gratulujem! To je super!!! Vela zdravia vám prajeme!!!😲😵

fialllka
23. jan 2010

Katka

blahozelame ku dalsiemu chlapskemu clenovi rodiny, Ondrejkovi 😉 😉 😉 😉 😉 😉
my sme dnes zvladli prvu cast oslavy a zajtra nas caka druha, ta vacsia cast rodiny 😀 😎

sebastianela
24. jan 2010

Celú noc mi malý prepišťal. Už som myslela,že ma porazí. Pri nikom nechce byť,fur piští len mama,mama,mama.

ivka000
24. jan 2010

Katka blahoželáme a želáme veľa zdravia šťastia a spokojné bábetko 😵