Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
24. jan 2010

baby nam sa pohorsilo, celu noc prekaslala zajtra ideme k doktorke a asi nam da antibiotika ☹

dadulaa
24. jan 2010

Katka, gratulujeme a želáme šťastný štart do života a zdravučké a dobručké bábätko 🙂

hasleerka
24. jan 2010

peti a nejaké kvapky od kašlu beriete??? ... nám kašel trošku ustupuje, tak len dúfam, že nebudem musieť ísť k dr.

fialka akurát idem skúsiť tú tvoju bábovku , potom sa pochválim

petra5258
24. jan 2010

mame ambrobene aj fenistil kvapkame a do nosteka pamykon zvlhcujeme cely tyzden a ozarujem ju lampou a stale nijake zlepsenie 😒

zuzka99
24. jan 2010

ahojte, tak my sa hlásime, sme doma z dovolenky, bolo supeeeeeeeeeer. Krásne počasie, zábava...

Gratulujeme Katke k Ondrejkovi 😵

ivka000
24. jan 2010

zuzi a kde ste boli na dovče???
my sme už doma z Rajeckých a bolo úžasne 😵 😵 😵

ivka000
24. jan 2010

hod nejaké foto

kaciatko68
24. jan 2010

Katka gratulujeme ku zdravému bábätku.
Zuzi a kde ste boli na dovolenke ??? Peti, dúfam, že sa uzdravíte do soboty ...

fialllka
24. jan 2010

ahojte maminky

tak my sme uz po oslavach a ja si necitim hrdlo ... totalna guca v nom a dufam, ze ma to nepolozi a to som nic nepila studene a vonkoncom bublinkove ☹
tak som z toho maximalne nadsena, asi zavolam zajtra maminu ku nam, nech mozem lezat a oddychovat ...

zuzka99
24. jan 2010

Jej, Ivka akorát sme sa bavili, že budúci víkend ideme do Rajeckých do Diplomatu 😵

My sme boli v Tatrách, bolo krásne počasie, boli sme asi 20ti, na 3 dni, celý hotel sme mali pre seba, najlepšie apartmány, a celý personál bol len kvoli nám v práci... Boli sme v sobotu na Skalnatom plese, chceli sme na Lomničák, ale už bol pre nádherné počasie vypredaný, tak sme šli len na Skalnaté lanovkou, malý hotový, zážitok. A po nociach sme oslavovali a športovali a hrali takú hru, že sme sa narehotali jak kone, ešte teraz ma bolí celé telo od smiechu. deti chodili spať o pol noci, slávko je vybláznený a furt mi hovorí, že aby sme išli do Tatier 🙂

zuzka99
24. jan 2010

inak, treba takéto akcie častejšie, nepridá sa niekto?

xsunx
24. jan 2010

kaciatko dnes pozeram stuzkovu sestry mojho muza a koho tam nevidim, som nevedela ze tvoja dcera je jej spoluziacka 🙂 inak ste vizerali tak mlado s manzelom pri tych ostatnych rodicoch, ta Linduska omladila 🙂

hasleerka
24. jan 2010

zuzi odkedy dokedy ste boli ... my ideme partia ( asi tak 20 + 20 kinderká) v júni na chatu, ale len dve noci a mne sa to zdá málo ... a v ktorom hoteli ste boli??? a čo ste hrali nech vieme???

jankabambulka
24. jan 2010

ahojte
prišla som sa len rozlúčiť.
tak nám držte päste - koľko pästí toľko štestí --- nech nám to dobre dopadne a miško narkózku znáša ok.
ja bulím stále ako krava a ako mi skončil menzes -tak zasa ako keby začal 😖 😠
papa

dadulaa
24. jan 2010

bambulka, budeme silno držať palčeky, nech vám to všetko dobre dopadne a snaž sa ukľudniť, stres nepomáha 😉

kaciatko, my v sobotu nemôžeme prísť, lebo tiež máme oslavu, sestrina malá má narodky a ja ako krsná tam nesmiem chýbať.. 😉

zuzka99
24. jan 2010

bambulka, zrovna cez víkend v posteli som si počítala, kedy nastupujete. Budeme držať päste samozrejme a čo najskôr sa ozvite. Keď sa vrátite niekam vybehneme na akciu nech sa odreaguješ 😉

zuzka99
24. jan 2010

dobrú noc, idem dospať čo som zameškala cez víkend, malý zaspal až teraz, čo to má zase poposúvané

fialllka
24. jan 2010

bambulka, aj my drzime palceky, neboj vsetko dopadne dobre 😉

hasleerka
24. jan 2010

bambulka veru budeme držať všetky pästičky nech všetko dobre dopadne - držte sa...

kaciatko68
24. jan 2010

fialllka : poriadne sa lieč, až môžete v sobotu prísť. Inak teda, ak by Vás bolo veľa chorých, tak by sme to mohli prípadne posunúť o týždeň, však ku koncu týždňa uvidíme. Ozaj, neviem nájsť, kde ste písali s tým navštevovaním, ale aj ja som za.
bambulka : držíme palčeky, nech všetko dopadne dobre.
xsunx : to sa ani nečudujem - teda hlavne manžel, keď je odo mňa o 5 rokov mladší - to by ju musel mať v 18 a žiaden taký tam už nebol. Inak aj my sme si tam pripadali dobre, ale horšie to už bude na stužkovej Lindušky o 16 rokov - to asi najskôr pôjdem na plastiku 😀

zuzka99
25. jan 2010

ja som tiež za stretká a kto ste zdraví, kľudne možete zajtra doobeda aj ku nám. My teraz asi moc vonku tráviť čas nebudeme keďže sú také mrazy, tak v poho. Alebo by sme mohli vybehnúť poobede niekam si sadnúť aj s deťmi, kde majú detský kútik. my chodíme do Arkádie, tam je super detský kútik, nikto tam nieje, takže deti nikoho neobťažujú a dosť miesta na šantenie a my si dáme kávičku, alebo pohárik čohosi

kreksina
25. jan 2010

bambulka držime palce,myslíme na vás

zuzka99
25. jan 2010

Hasly, už asi máte tú chatu, že? Či nepýtala si sa na nejakú? už neviem. My sme našli perfektnú chatu v Tatrách na takéto výlety pre viac rodín s deťmi. Aj sme tam v lete boli, ale bola obsadená a tí čo tam bývali vonku opekali a tak, tak sme sa s nimi rozprávali a hovorili, že oni tam chodia s deťmi, že úplne ideálne pre partie a deti. Aj vonku výbeh, nemôžu nikam spadnúť, vbehnúť pod auto...a je to v centre Tatier. 1km od Lomnice, kúsok od toho je Aqua centrum, bazén...

kreksina
25. jan 2010

Zuzi, kde je Arkádia?
Ja by som tej mojej staršej frnde chcela vyplniť "voľný čas" lebo sa doma nudí 😉 len sa mi tažko vláčia obe-potom chodím ako mamka Pôstková, chodíme aj do včielky no mám pocit, že prídu s nádchami a inými kašľami...tak neviem -už aby bolo leto.

zuzka99
25. jan 2010

mati, to je oproti tvojmu domu, nad tibom, alebo saturom

hasleerka
25. jan 2010

zuzka môžeš hodiť link na tú chatu, nech do budúcna viem .. my už zajednávame jednu v oščadnici, no super podla fotiek, v lete poviem, či je taká aj skutočnosť ... nájdem ten link a sem vám ukážem

evil
25. jan 2010

ahojte je tu nejaka tehulka co ma termin okolo 5 maja? a ide rodit do povazskej?

fialllka
25. jan 2010

evil, skus v teme snazilky z Povazskej Bystrice ... tam su tehluky majove 😉

petra5258
25. jan 2010

kaciatko my v sobotu tiez nemozeme lebo o pol tretej mame v mestskom urade uvitanie do zivota aj s kreksinou tak by bolo super kedy sa to posunie ale nechame to na vas

ivka000
25. jan 2010

zuzi škoda že som nevedela boli by sme si išli sadnúť ale už je neskoro ☹ boli sme na hudobke a nechcelo sa mi ísť domov 😀
v sobotu večer ideme na ples už sa teším 😵 dada nepôjdete aj vy so segrou? kačiatko nám je jedno s tou oslavou ale mohli by sme byť tak max. do pol šiestej 😖