• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
baby nam sa pohorsilo, celu noc prekaslala zajtra ideme k doktorke a asi nam da antibiotika :frowning2:
24. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, gratulujeme a želáme šťastný štart do života a zdravučké a dobručké bábätko :slight_smile:
24. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti a nejaké kvapky od kašlu beriete??? ... nám kašel trošku ustupuje, tak len dúfam, že nebudem musieť ísť k dr.

fialka akurát idem skúsiť tú tvoju bábovku , potom sa pochválim
24. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame ambrobene aj fenistil kvapkame a do nosteka pamykon zvlhcujeme cely tyzden a ozarujem ju lampou a stale nijake zlepsenie :unamused:
24. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sa hlásime, sme doma z dovolenky, bolo supeeeeeeeeeer. Krásne počasie, zábava...

Gratulujeme Katke k Ondrejkovi :dizzy_face:
24. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kde ste boli na dovče???
my sme už doma z Rajeckých a bolo úžasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod nejaké foto
24. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka gratulujeme ku zdravému bábätku.
Zuzi a kde ste boli na dovolenke ??? Peti, dúfam, že sa uzdravíte do soboty ...
24. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky

tak my sme uz po oslavach a ja si necitim hrdlo ... totalna guca v nom a dufam, ze ma to nepolozi a to som nic nepila studene a vonkoncom bublinkove :frowning2:
tak som z toho maximalne nadsena, asi zavolam zajtra maminu ku nam, nech mozem lezat a oddychovat ...
24. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, Ivka akorát sme sa bavili, že budúci víkend ideme do Rajeckých do Diplomatu :dizzy_face:

My sme boli v Tatrách, bolo krásne počasie, boli sme asi 20ti, na 3 dni, celý hotel sme mali pre seba, najlepšie apartmány, a celý personál bol len kvoli nám v práci... Boli sme v sobotu na Skalnatom plese, chceli sme na Lomničák, ale už bol pre nádherné počasie vypredaný, tak sme šli len na Skalnaté lanovkou, malý hotový, zážitok. A po nociach sme oslavovali a športovali a hrali takú hru, že sme sa narehotali jak kone, ešte teraz ma bolí celé telo od smiechu. deti chodili spať o pol noci, slávko je vybláznený a furt mi hovorí, že aby sme išli do Tatier :slight_smile:
24. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, treba takéto akcie častejšie, nepridá sa niekto?
24. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko dnes pozeram stuzkovu sestry mojho muza a koho tam nevidim, som nevedela ze tvoja dcera je jej spoluziacka :slight_smile: inak ste vizerali tak mlado s manzelom pri tych ostatnych rodicoch, ta Linduska omladila :slight_smile:
24. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi odkedy dokedy ste boli ... my ideme partia ( asi tak 20 + 20 kinderká) v júni na chatu, ale len dve noci a mne sa to zdá málo ... a v ktorom hoteli ste boli??? a čo ste hrali nech vieme???
24. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prišla som sa len rozlúčiť.
tak nám držte päste - koľko pästí toľko štestí --- nech nám to dobre dopadne a miško narkózku znáša ok.
ja bulím stále ako krava a ako mi skončil menzes -tak zasa ako keby začal :confounded: :angry:
papa
24. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka, budeme silno držať palčeky, nech vám to všetko dobre dopadne a snaž sa ukľudniť, stres nepomáha :wink:

kaciatko, my v sobotu nemôžeme prísť, lebo tiež máme oslavu, sestrina malá má narodky a ja ako krsná tam nesmiem chýbať.. :wink:
24. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka, zrovna cez víkend v posteli som si počítala, kedy nastupujete. Budeme držať päste samozrejme a čo najskôr sa ozvite. Keď sa vrátite niekam vybehneme na akciu nech sa odreaguješ :wink:
24. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc, idem dospať čo som zameškala cez víkend, malý zaspal až teraz, čo to má zase poposúvané
24. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka, aj my drzime palceky, neboj vsetko dopadne dobre :wink:
24. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka veru budeme držať všetky pästičky nech všetko dobre dopadne - držte sa...
24. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka : poriadne sa lieč, až môžete v sobotu prísť. Inak teda, ak by Vás bolo veľa chorých, tak by sme to mohli prípadne posunúť o týždeň, však ku koncu týždňa uvidíme. Ozaj, neviem nájsť, kde ste písali s tým navštevovaním, ale aj ja som za.
bambulka : držíme palčeky, nech všetko dopadne dobre.
xsunx : to sa ani nečudujem - teda hlavne manžel, keď je odo mňa o 5 rokov mladší - to by ju musel mať v 18 a žiaden taký tam už nebol. Inak aj my sme si tam pripadali dobre, ale horšie to už bude na stužkovej Lindušky o 16 rokov - to asi najskôr pôjdem na plastiku :grinning:
25. jan 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež za stretká a kto ste zdraví, kľudne možete zajtra doobeda aj ku nám. My teraz asi moc vonku tráviť čas nebudeme keďže sú také mrazy, tak v poho. Alebo by sme mohli vybehnúť poobede niekam si sadnúť aj s deťmi, kde majú detský kútik. my chodíme do Arkádie, tam je super detský kútik, nikto tam nieje, takže deti nikoho neobťažujú a dosť miesta na šantenie a my si dáme kávičku, alebo pohárik čohosi
25. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka držime palce,myslíme na vás
25. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasly, už asi máte tú chatu, že? Či nepýtala si sa na nejakú? už neviem. My sme našli perfektnú chatu v Tatrách na takéto výlety pre viac rodín s deťmi. Aj sme tam v lete boli, ale bola obsadená a tí čo tam bývali vonku opekali a tak, tak sme sa s nimi rozprávali a hovorili, že oni tam chodia s deťmi, že úplne ideálne pre partie a deti. Aj vonku výbeh, nemôžu nikam spadnúť, vbehnúť pod auto...a je to v centre Tatier. 1km od Lomnice, kúsok od toho je Aqua centrum, bazén...
25. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, kde je Arkádia?
Ja by som tej mojej staršej frnde chcela vyplniť "voľný čas" lebo sa doma nudí :wink: len sa mi tažko vláčia obe-potom chodím ako mamka Pôstková, chodíme aj do včielky no mám pocit, že prídu s nádchami a inými kašľami...tak neviem -už aby bolo leto.
25. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, to je oproti tvojmu domu, nad tibom, alebo saturom
25. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka môžeš hodiť link na tú chatu, nech do budúcna viem .. my už zajednávame jednu v oščadnici, no super podla fotiek, v lete poviem, či je taká aj skutočnosť ... nájdem ten link a sem vám ukážem
25. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu nejaka tehulka co ma termin okolo 5 maja? a ide rodit do povazskej?
25. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil, skus v teme snazilky z Povazskej Bystrice ... tam su tehluky majove :wink:
25. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko my v sobotu tiez nemozeme lebo o pol tretej mame v mestskom urade uvitanie do zivota aj s kreksinou tak by bolo super kedy sa to posunie ale nechame to na vas
25. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi škoda že som nevedela boli by sme si išli sadnúť ale už je neskoro :frowning2: boli sme na hudobke a nechcelo sa mi ísť domov :grinning:
v sobotu večer ideme na ples už sa teším :dizzy_face: dada nepôjdete aj vy so segrou? kačiatko nám je jedno s tou oslavou ale mohli by sme byť tak max. do pol šiestej :confounded:
25. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok