Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
2. feb 2010

Iwka! No mandarinka je sviňa! Ale broskyňa je mega sviňa! Som musela vyhodiť dve pekne tričká kôli nej,čo to nešlo ničím dole. Ani Perex oxi,ani vanish ani prd!

miselin
2. feb 2010

Erika všetko naj k meninám 😉

Kačiatko prosím ťa nevieš kde presne tvoji svokrovci kupovali v Žiline Linduške ten klavírik?

petra5258
2. feb 2010

erika aj my sa pripajame vsetko naj,naj, naj prajeme, kukam panelak a linduska spinka, chlapa som vyhnala na pivo lebo stale trci doma a idem si nakrmit rybky, proste vecerna idylka🙂 😎

andulkau
2. feb 2010

Erika vseeeetko naj hlavne zdravie. 😀

hasleerka
2. feb 2010

ďakujem za blahoželanie všetkým ... mňa dnes chytila hrôza, som zistila že mám v kuchyni za skrinkou pleseň, netuším ako dlho tam je ked si predstavím že aj také dva - tri roky, som nervózna aký to môže mať vplyv na zdravie mojich báb ... zajtra to idem rozmontovať a čistiť

ivetka007
2. feb 2010

Erika, aj my sa pripájame ku gratuláciám, hlavne veľa zdravia, lásky a spokojnosti. A nech sa ti podarí zlikvidovať tú plieseň.

ivetka007
2. feb 2010

Ivka, skús kúpiť v DM soľ na škvrny Denk Mit. Ja používam Ulrich, ale tú v PB nezoženieš. Ale inak je to skoro to isté, akurát tá z DM je lacnejšia.

ivka000
2. feb 2010

dik za rady hned zajtra si to pôjdem kúpiť

ivka000
2. feb 2010

ide niekto zajtra alebo vo štvrtok do včielky rozmýšlam kedy?

ivetka007
2. feb 2010

My nejdeme. Už sa akosi bojím, že malý bude zase chorý.
Ivka, aké je vstupné do Diplomatu v Rajec.Tepliciach?

kaciatko68
2. feb 2010

My nejdeme nikam, malej sa dnes poobede pustila nádcha - teda zatiaľ iba taká voda, ale počuť jej to aj na hlase, že je nejaká prechladnutá. Tak sa budeme liečiť, len dúfam, že neskončíme na antibiotikách ☹.

sebastianela
3. feb 2010

Hasly. Najlepšie na pleseň je Savo proti plesni v rozprašovači. Riadne to nastriekaj! Ja mam s tým veľa skúseností. Robí sa to na chladných stenách vo vlhkých miestnostiach.

ivka000
3. feb 2010

ano sebi má pravdu najlepšie je to savo zmizne ti to za pár minút 😉
baby nakoniec sme doma aj my lebo ešte stále to tu vyzerá ako na severnom pole cesty neodhrnuté a neposypané 😖 nechcelo sa mi do takého počasia autom
isete niekto zajtra na ten karneval do včielky?

sebastianela
3. feb 2010

Ja som kupila aj Ceresit tabletky aj rozprašovač,ale najúčinnejšie je Savo. Nám sa začali plesniť steny ako sme omalovali steny tými farebnými pastelovými farbami. Predtým to bolo vápnom a vtedy tie steny mohli dýchať. Teraz to musím v zime za nábytkami tiež striekať. Ale savo je účinné. To sme chceli zateplovať dom a odborníci nám poradili nezateplovať. Vtedy to plesní ešte viac.

petra5258
3. feb 2010

aj ja mam dobre skusenosti so savom len ta omamna vona ma vzdy dostane 😉 my sme chceli ist na ten karneval ale mala by z toho aj tak este nic nemala je este moc maly krpcek na to a ak by zase ochorela tak by ma uz porazilo. ivka a co ten diplomat kolko sa tam plati?

nany100
3. feb 2010

ahojte, ja som len nakukla po radu 😉 ...asi miselin bude vedieť najlepšie...ako je to túto zimu u vás s kočíkom? aj Adelka je aprílová a už teraz je v športiaku vo fusaku a v overale netlačená, tak si neviem predstaviť o rok...normálne ešte fungujete so šporťákom, či už bežká pešo? ďakujeeem 😉

zuzka99
3. feb 2010

peti, na internete majú celý cenník. Bazén a saunový svet stojí na 2 hodiny - 5 EUR, 3 hodiny - 7 EUR a 4 hod. - 8,50 na osobu. Dieťa je myslím zdarma. Ja by som šla asi na tie 3 hodiny. To mi príde akorát, že aj sa vykúpať, pár krát saunu otočiť a nejaký drink v bare dať a poležať si.

My tiež nie do Včielky, dnes máme hudobnú, a toto počasie, sa bojim s malým autom

erika, mne včera nešiel net, tak aj ja sa dodatočne pripájam ku gratulácii, prajem všetko naj, aby babenky boli zdravé a muž poslúchal 😵

nany, ja myslím, že budúcu zimu už ti bude chcieť len bežkať, do kočíka ju už nedostaneš, takže zatiaľ si s tým starosti nerob 😵

petra5258
3. feb 2010

a ivka kedy je v piatok hudobka? ja som volala s katkou a aj my povedala ale vypadlo mi ci o desiatej alebo o pol jedenastej ???

petra5258
3. feb 2010

zuzi aj ivka aj ktokolvek kto chcete 🙂 - mohli by sme tam zajst spolu do toho diplomatu co? tento vikend je peto prec ale buduci by sme urcite sli tak sa k nam niekto pridajte...

zuzka99
3. feb 2010

my pokiaľ budeme zdraví a budú zjazdné cesty určite už pojdeme

kreksina
3. feb 2010

Erika DODATOČNE všetko naj- a splnenie aj tých tajných snov.

Sebi my máme problém s tými plesňami len čo zateplili 1/2paneláku- dávame na to aj savo a objavili sme fixinelu so striebrom, čo má dlhší účinok lebo pleseň striebro nemusí, no a radia nám stále vetrať a kúriť-čo nadávam lebo to čo- majú pod naším oknom kvitnúť fialky, aby mi byt neplesnel????

Peti my by sme sa tiež pridali, no počkám, aby mala Peťka aspoň 4 mesiace-aspoň ju zatiaľ naučím z1. hodiny plávania-neľaknúť sa H2O na tváričke- aj keď sa zdá, že to bude vodník/alebo morská panna/ ešte neviem 😀 vo vode je taká kľudnučká, že by som ju tam nechala aj cez noc a konečne sa vyspala 😵
Kočky, bola som s malou na tej výtvarnej a čuduj sa svete tak ju to zmohlo, že doma pospala 2hodiny, a to už rok nespí cez deň alebo ju zmohol Slavko-neviem -no spomínala ho celý deň 😉

ivka000
3. feb 2010

babule my sa chystáme do toho diplomatu asi tento víkend a stojí to tam 11eur pre dve osoby na 2 hodiny(teraz tam majú akciu inak to stojí na 2 hodiny pre osobu) zuzi a vy chcete ísť teraz či kedy?

peťa neviem teraz si ma zneistila ale myslím že na 10.00

zuzka a kreksinka vy nejedete na ten karneval?

zuzka99
3. feb 2010

a kto idete na karneval? som to doteraz moc nevnímala. len tam asi budú staršie deti, aby tým našim krpcom nerobili zle

ivka000
3. feb 2010

neviem ale misel bola aj min. rok tak hádam sa tí naši chlapi ubránia 😀

ivka000
3. feb 2010

nany100 my kočík používame menej už teraz, fusak nehrozí to len ked ide spať lebo tam má malo miesta a to tam nechce sedieť už vôbec tak neviem si predstaviť v lete ho tam nedostanem asi ani za nič 😀

miselin
3. feb 2010

Zuzi nemaj strachy chodia tam aj smaličkými deťmi, mne mala minulý rok Dominika asi 9 mesiacov a páčilo sa jej strašne, vkuse tam tancovala aj keď ešte chodiť nevedela 😀
Možno sa tam aj ja nakoniec ukážem aspoň na hodinku, dúfam, teda, len jej musím na rýchlo nejakú masku urobiť, len ma nič nenapadá, ak vás niečo napadne tak mi dajte vedieť 😉

Nany mne malá nechce byť v kočíku už od leta ale keď je takto moc snehu nakydaného tak kľudne môžeš chodiť aj so sánkami ak ti tam bude chcieť sedieť, lebo u nás sa v nich sedí asi tak 5 minút a dosť 😖

Ivka dobre, že si nešla do tej Včielky lebo Rozkvet je úplne zasypaný , dnes vôbec nechodia ohŕňače tak si to asi vieš predstaviť 😠

jankabambulka
3. feb 2010

ahojte
pre tie čo ste na facebooku

Pozor! Nezapisujte sa na FB do skupiny, ktora sa vola ,,Stat sa mamou alebo otcom je ten najkrajsi darcek mojho zivota,,. Je to skupina zalozena pedofilmi, aby sa dostali k vasim fotkam. Je to hnus. Podelte sa s tymto s ostatnymi!

fialllka
3. feb 2010

janka: diky za info 😉

nany: tak my sme na tom s kocikom uplne inak ako pisu kocky ... mne mala v kociku sedi aj cez zimu, nakolko po snehu mi behat nechce 😀 a mam v nom aj fusak a v pohode v nom sedi ako pat penazi ..... a velmi ju potom do fusaku nebabusim, aby jej nebolo teplo ... ale my sme asi ina kategoria ako kocky ... lebo mne sa mala rada vyvaza 😀 😉 aj prejde ale aj sa rada vozi, hlavne ked niekam ideme 😉 a kvoli tomu som kupovala na zimu aj fusak,lebo minulu zimu sme mali po mne a to nehrozilo aby som ju do toho vpratala ... ved asi vies, ake boli za nasich cias fusaky ... fajne teplucke ale neskutocne hrube a velke 😉
ale co, bude aspon do sanok po mne ... pre druhe mimi raz 😉

eri: nam na plesen tiez zabralo savo, super vec, len strasne to smrdi a to mi vadi najma kvoli malej .... tak skusime pozreit aj tu fixinelu ...
my mame panelak zatepleny uz druhu zimu a plesneju nam iste casti .... v spalni kusok, spajza len ista cast steny a teraz aj v obyvke zacal jeden roh, co je stycny s balkonom nad nami, a tie su nezateplene, takze tam vznika tepelny most a z toho ta plesen ...
vraj do 2-3 rokoch po zatepleni by sa to malo vyrovnat a uz by nemali plesniet steny ... tak uvidime

ani tu nechodia ohrnace cely den .... total zasypane chodniky aj cesty ... hruza

ivka000
3. feb 2010

cestárov zasa prekvapilo sneženie 😀

nany100
3. feb 2010

ďakujem babulky, takže si musím len počkať ako sa to vyvinie s našou slečnou budúcu zimu 😉 ...ale ak sa bude chcieť vyvážať, tak budem musieť zrušiť buď overal alebo fusak, lebo isto sa tak nababúšená do tohto mini kočíka nezmestí o rok...poprípade zadovážime sánky s operadlom 😉