Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
6. feb 2010

ahojte, hej stálo to vstupné 300 Sk na osobu a 150 dieťa. Ale išli sme dnu len ja a malý a dedo. MM s babkou počkali vonku, lebo dať 1500 Sk za pár hadov, to bolo hrozné. Ale robili to nemci , tak asi preto také drahé.

Niki, ja som kedysi volala laktačnej, ale tu v PB som sa nemohla dovolať alebo už neviem, tak som náhodne volala do Novej Bane a tá bola zlatá.

fialllka
6. feb 2010

niki: ja poznam, je to zena mojho kamarata, ak budes chciet kontakt, hod do IP mobil 😉

fialllka
6. feb 2010

zuzi: a stalo to aspon za to???? teda za tie peniaze???? ved to je nehorazna palka 😒

zuzka99
6. feb 2010

fialllka, ani nie. Mne to nič nehovorí a tie zvieratá boli úplne oblbnuté, všetky spali a kopec ich nebolo ani vidno.

miselin, ako malá?

miselin
6. feb 2010

Čaute tak malej sa trošku polepšilo oproti včerajšku ale teplotu stále nemá, tak sme ani nešli na tú pohotovosť, no včera večer to vyzeralo presne na rovnaký priebeh ako minule pri tej Laryngitíde tak som mala lepa, ale našťastie je to asi klasická nádcha so zapáleným hrdlom. A samozrejme začínam byť chorá aj ja aby som si náhodou nestihla vydýchnuť 😒

ivka000
6. feb 2010

dnes konečne malý vstával o deviatej (po týždňovom vstávaní pred siedmou 😠 )tak sme sa vyspinkali 😵

misel pekne sa liečte až ste obidve rýchlo fit 🙂

sebastianela
7. feb 2010

Želám rýchle uzdravenie všetkým pacientom!
Konečne mám chvíľu čas,tak sa idem vyrozprávať...

sebastianela
7. feb 2010

No malému predvčerom vyšli 4 zuby naraz. Dolné trojky aj štvorky. Najprv som zbadala tie štvorky a včera sa dívam,že veď má aj trojky. A je zlý ako čert.

sebastianela
7. feb 2010

Dnes ide starý do TN aj so svokrom idú do Mountfieldu kupovať ešte neviem čo,aby dostal kameru alebo navigáciu.

sebastianela
7. feb 2010

Som myslela,že aj ja pôjdem s malým,no ale ten vydrží vždy ledva cestu z Lysej do Púchova,takže to nehrozí.
Ja chodím s ním do mesta tak 1 krát do mesiaca a aj to piští ako piskor.

sebastianela
7. feb 2010

Minulý a aj tento víkend som piekla valašské frgále a ideme sa za nimi zabiť. Sú suprové!😲

zuzka99
7. feb 2010

aj ja milujem frgále, najradšej mám hruškový. Ale som ich totálne prejedená z roboty, tam sme mali družobné mesto Rožnov pod Radhoštem, tak nám ich stále nosili a potom som pracovala na Morave a strašne často chodila do Rožnova na služobky, a vždy nás hostili frgálmi 😵

sebastianela
7. feb 2010

Zuzka,tak to áno. Hruškové sú mňamky. Ja som sa tak prejedla v robote krabieho šalátu. Som ho jedávala každý deň. Vždy som ho z chuti zjedla a potom mi bolo zle. Ale na druhý deň zase a to tak 3 mesice vkuse. Sa už na mne smiali.

petra5258
7. feb 2010

Bola som v akvarku v polovici 36 a dalo ma na koniec 35 a neviem preco ale ide ma porazit. Ja mam ine problemy ze🙂

miselin
7. feb 2010

Peťa mňa to akvarko konečne prestalo baviť a som strašne rada, lebo už to žerie strašne veľa času keď má človek toľko rýb 😅 Ale už hrám len farmvill, ten ma viac baví a nemusíš tam stále trčať, môžeš si nasadiť aj na 4 dni a mať veget 😀

jana30
7. feb 2010

čaute
no tak to vstupné včera na tie hady bolo podľa mňa prehnané, to by sme za 4 ludí tam nechali 900 sk za polhodku, tak išla len katka dnu, a tá si to tam pofotila, mne sa to zdalo hrozne prešvihnutá cena, ved ani do zoo toľko nestojí,
na plese včera bolo super, už dávno sme sa tak fajne nezabavili ... 😀 😀

kaciatko68
7. feb 2010

Baby, čo sú to frgále ???

petra5258
7. feb 2010

netusim🙂

kaciatko68
7. feb 2010

Peti, aj mne to raz spravilo, získala som nejakú medialu, bola som vyššie a potom ma to vrátilo zasa naspäť. Tiež ma išlo poraziť ... Zuzi, ja už stále nemením rybičky za nové, iba keď potrebujem peniažky na novú rybku. A potom len kŕmim ...

hasleerka
7. feb 2010

jarka o tej polievke už ide aj vtip, niekde som podobné čítala o hrachovej xixi ... no baby tak koľko bolo to vstupné, lebo ja moja zuzka chcela ísť s kámoškou a jej mamou ale nakoniec nešli, bo 10 éčiek za dospelého a 5éčiek za dieťa bolo moc

hasleerka
7. feb 2010

aha čítam druhú stranu ... zuzi a stálo to za tie prachy???

misel si moja krvná skupina, tiež ma akvárko prestalo baviť a viac farmárčím 😀 😀 😀

jani kde ste boli na plese, daj nejaké foto...

xsunx
7. feb 2010

hasly manzel ma este sprdol ze preco som to sem napisala, vravim ze som na to uz aj zabudla ale kaciatko mi to pripomenulo a to sa nedalo nenapisat 😀 ale aspon nemam doma horenos a fakt zje vsetko co sa navari, teda aj co sa odmoci 😀

sebastianela
7. feb 2010

Frgále- vyzerá to ako piza,ale nie je tam zelenina,syr a mäso,ale je to sladké a buď tam je mak,tvaroh,orech,hrušky... A poliaté maslom. Už viete???

hasleerka
7. feb 2010

jarka ved to je super, že máš doma takého dobrého jedáka, môj bárs čo nezje a to je na porazenie

xsunx
7. feb 2010

hasly ved ja si to patricne vazim ze zje vsetko co nezje jeho, to skor ja som prieberciva 😉
viem ze je to lepsie ako by ohrnoval nos ked nieco navarim ...

xsunx
7. feb 2010

kocky ktora chodite k doktorke Mičudovej, zajtra tam chcem s malou skocit a neviem ci je lepsie ist hned rano na osmu alebo neskor, kedy tam bude menej ludi, ja som s nou bola zatial len na poradni poobede

fialllka
7. feb 2010

xsunx: my chodime ku Micudovej ... ak je Olivia velmi chora, tak chod rano ak je menej, tak skor asi neskor by som sla ... nech nie je pri tolkych chorych detoch 😉
ale mna zvykol vzdy niekto znamy zapisat a sme prisli s malou napr. na deviatu a tak ... ale fakt neviem ako to je teraz u nej, ci je vela deti chorych a budu tam rady alebo skoro nikto

xsunx
7. feb 2010

macka Olivia nie je moc chora, len len stale neprechodi ten kasel, teplotu nema, ved preto som ani nesla hned, skusali sme sirupceky ale stale jej to neprechodi, tak radsej s nou idem ... ona vie tak okolo desiatej, pol desiatej spinkat ... tak ci ist pred spankom alebo po

kreksina
7. feb 2010

Tak kočeny, boli sme v Rajeckých v Diplomate-ak by ste boli niekto zvedavý-dá sa tam aj s malou 4mesačnou vo vajíčku-voda je tam 32°C a tá akcia platí zatial do odvolania, čiže nevedia dokedy a platí aj cez týždeň okrem soboty len deti sú tiež platené tuším do 6 r./ 1 e a ak chcete len bazén je za 11e a bazén +sauna 18e- sauna je len pre dospelákov a deti tuším nad 10r. V bazénoch sú aj vodné trysky,tak si masíruje človek chrbátik aj riťku 😅 Okolo bazéna je asi 20lehátok a 1 bar 😕 Toľko kultúrne a športové vyžitie

zuzka99
7. feb 2010

to nejaká drahá akcia - 18e 😲 a deti nemožu? Veď nám povedali, že deti možu - na zodpovednosť rodičov