Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
7. feb 2010

a ako malé, sa vyjašili? páčilo sa im? nabudúce by sme išli s vami. A Zuzku to asi riadne zmohlo, či nie? a peťka sa tiež kúpala?

zuzka99
7. feb 2010

nám Slávko dnes na obed zaspal v aute cestou ku svokrovcom na 20 min. tak mi dnes máme do polnoci o zábavu postarané 😠

sebastianela
7. feb 2010

No a môj malý bol na výlete. Môj alko brat vstal po plese a zobral ma aj s malým na Dešnú k vleku na horúci grog. Malý bol unesený z lyžiarov a zo snežného skútra. Teraz už 2 hodiny chrčí a ani ho asi nejdem kúpať. Inak vytrpel si pri tych zubkoch chúďa.

fialllka
7. feb 2010

xsung: Jarka, ako dlho ti spinka mala? ja byt tebou, tak by som sla az ked sa vyspi, alebo sla s nou tak, ze bude spinkat v kociku cestou do nemocky ak pojdes pesi ... ale ked len kasle, tak by som s nou hned rano nesla, teda medzi chore deticky 😉

zuzka: no mne Terezka tiez uz dva dni nechcela na obed spat ... v piatok, ale to si aspon so mnou v posteli polezala a sme citali knizky a valali sa a rozpravali rozpravky a ani neviem ako, ubehla hodinka ... cize hodinku si oddychla aj ked nespala ... ale vcera ked bol manzel doma, tak nehrozilo ... revala najskor ako tur a nechcela spat a potom aj citanie neskor v posteli trvalo len 5 minut, lebo vsak tato je doma, tak ho musela vsade kontrolovat 😀 😀 ale dnes sme zalomili nastastie vsetci traja na hodinku, lebo vsak budik mala uz o pol 7 a nechcelo sa jej spat a tak o jednej sme uz vsetci traja lezali a po precitani rozpravky zaspinkala a ja s nou a manzel sa pridal 🙂

xsunx
7. feb 2010

macka mala spava tak hodinku, hodinku a pol, ako kedy.

sebastianela
8. feb 2010

Ahoj ahoj. Tak my sme spali od pol šiestej večer do pol siedmej ráno. Ale samozrejme medzi tým min. 20- krát kojenie. A ešte dostal aj sopel.☹

ivka000
8. feb 2010

jarka aj my chodíme k Mičudovej neviem ako si išla ale je lepšie ísť tak okolo 11 už tam nikto nieje len vo výnimočných prípadoch.lebo ak prídeš o 8 tak aj tak tam do tej pol jedenástej čakáš 😖
aj my sme sa včera chystali do diplomatu ale mm sa akosi nehcelo tak sme nakoniec nešli ☹ tak nabudúce sa dohodneme a pôjdeme všetci spolu 😉

jankabambulka
8. feb 2010

prosí,m ktorá je tu sestrička alebo pracuje najlepšie na iske či aré?? do IP

sebastianela
8. feb 2010

Ja toho môjho starého obesím. On si nikdy po sebe neumyje riad! Tak ja ako krava furt varím,on to huce,ale ako naschvál to drbe do dresu,keď vidí,že je plný!😠

xsunx
8. feb 2010

tak dnes sme boli u tej doktorky, drahy nas bol rano zapisat a my sme vstali, obliekli sa a sli, o pol deviatej sme tam prisli a v cakarni nikto 😲 potom sa zacali pomaly schadzat ale prisli len tri deticky a to jedno male babatko, tak nas zobrala hned po nom a doma sme boli uz o desiatej 🙂 cize dopadlo to nad ocakavania ... teda to cakanie
mala ma prvy krat antibiotika, aby jej ten kasel nepresiel na priedusky ☹ tak dufam ze jej zaberu a zbavime sa konecne toho kasla, kupili sme aj probiotika az nam tie antibiotika tu mikrofloru tak nedonicia 😉

ludka_r
8. feb 2010

Ahojte kočky
Prišla som Vás len pozdraviť.. Zajtra mám skúšku a veľmi som sa ešte neučila.. Akosi sa mi nedá, trápi ma migréna a aj brucho a kríže akosi pobolievajú, tak by som najradšej len ležala a odpočívala...
Ešteže mám chlapa tento týždeň doma. Aj keď, je doma len preto, že musím chodiť do školy na prednášky... V piatok tam mám byť od siedmej rána do ôsmej večera, tak som zvedavá, ako to zvládnem. Inak som tam každý deň do ôsmej, tak domov prídem možno o desiatej... ☹
Ešte máme aj malého akéhosi soplavého...
och joj, no čo dodať...

sebastianela
8. feb 2010

Ludka,aj tak si šikovnica šikovná!!!
No a ten môj starý sa nasral a poumýval všetky riady. Som odpadla skoro. 😅

hasleerka
8. feb 2010

ludka držíme palce aby skúška dobre dopadla ... sebi no to je hrozné, len neodpadni a uži si že ti poumýval riady 😀

xsunx
8. feb 2010

sebi mali by ste kupit mycku a problem by bol vyrieseny 🙂

ivka000
8. feb 2010

aj ja by som brala mycku vsetkými desiatimi ale bohuzial nemám na ňu miesto ☹ už som rozmýšlala nad tým že skúsim raidy hodiť do práčky alebo vyhodím práčku a kúpim umývačku ale rozmyslela som si to fungovať s jednorázovími riadmi nieje bohviečo ani prať na potoku tak som naučila umývať riady mužíka 😀 😀 😀( ale nie vždy je doma alebo nie vždy sa mu chce 😖 )

xsunx
8. feb 2010

tak ja na mycku nedam dopustit, povodne som ju ani moc nechcela ale ked sme prednedavnom prerabali kuchynu tak manzel povedal ze mycku kupi aj keby co bolo a teraz som mu vdacna ... uz nemame problem kto umyje, ale kto ju nalozi a po umyti vylozi 😀

petra5258
8. feb 2010

ahojte babenky moje najdrahsie🙂tak mycka to je moja bohyna uplne ju zboznujem aspon sa nehadame doma kto poumyva.inak vam pisem z tatier,do 22 sme boli v tatralandii aj s linduskou,ta vam v tej vode inak santila som ju odtial nemohla dostat a to som si myslela ako sa bude bat a ja som tiez zrelaxovana,zajtra ideme do besenovej tak porovnam kde je lepsie.a inak moj drahy vyvesil na snury von paplon a kto neviete tak byvame na prizemi a pokojne sme si odisli sem.esteze mi volala kreksina a ma od nas kluce tak ho sla vziat.minule nam takto horel cely den plyn lebo peto si rano robil ryzu a akosi sa pozabudol.dobru nocku

jankabambulka
9. feb 2010

baby ja som už úplne na prášky.
babička v sobotu dostala infarkt a ocinko ako jej ráno niesol raŃajky museli vysekať dvere lebo sa jej nemohli dobúchať a včera nám povedali ráno, že už len pár hodín, medzitým druhá babinka o 4h ráno zinfartovala -teda tá mala srdcovú príhodu (ale tá to nemala tak moc ) a už ej stabilizovaná . no a v noci katka horúčky nad 39 a ráno už aj vrackala. zajtra treba s miškom do blavy na kontrolu a vo štvrtok radko na 11dní odchádza a už mu nedajú voľno lebo ho ,mal ked sme boli v nemocke , a tiež zajtra bude mať.....skrátka má si zormslieť, že zaň nikto druhý nebude stále robiť

hasleerka
9. feb 2010

no bambulka máš toho dosť, dúfam že Katku teploty rýchlo prejdú a nebude z toho zase veľká choroba ... aj babičkám držíme palce aby sa z toho dostali

zuzka99
9. feb 2010

bambulka, IP

ivetka007
9. feb 2010

Janka, držíme palčeky, nech to všetko dobre dopadne. Bež s malou lekárovi, nech ju radšej pozrie. Nechcem ťa strašiť, ale malému tak začínala angína ☹

kaciatko68
9. feb 2010

bambulka : uf, tak toho sa Vám riadne zosypalo naraz, ale tak je to vždy... Ja mám niekedy pocit, že už na mňa len latrína padne .... Ale držím plačeky aj babkám aj Katuške, nech sa rýchlo vyzdravejú.
A kam Ti chodí MM robiť ?

petra5258
9. feb 2010

janka vydrz to uvidis pride aj dobre obdobie,drzime palceky,my sme tiez az do oktobra mali obdobie ze som na striedacku prebalovala lindu a potom umierajuceho ocina a myslela som ze ma slahne ale vsetko to prejde neboj za chvilu sa budeme rehotat v revolution🙂

kreksina
9. feb 2010

Peti ,kukni IP a daj vedieť 😉

hasleerka
9. feb 2010

ahojte , tak náš karneval v škôlke bol super ... celkom som aj mikrofon zvládla, kedže som predseda triedy, mala som príhovor, na konci podakovanie ale moderátor by zo mňa veru nebol 😀

hasleerka
9. feb 2010

fotky hádam hodím zajtra na FB

ivka000
9. feb 2010

baby nejde niekto zajtra do včielky? už nám je doma dlho 😒

petra5258
9. feb 2010

hlasim z tatier ze tatralandia je ovela lepsia ako besenova aj pre lindusku su tam lepsie podminky takze zajtra ideme tam.baby chodite niekto do cvcecka s detmi vo stvrtok na nejake riekanky?my tam ideme s kreksinou tak ci sa k nam niekto neprida..

zuzka99
10. feb 2010

peti, my sme tam boli párkrát, keď mal malý rok, ale nebolo to pre neho. to je pre väčšie deti. a platí sa na celý polrok dopredu, takže ak tam chcete ísť len tak, že občas sa to neoplatí. A platiť to, keď ti z toho Linduška ešte nič mať nebude....

sebastianela
10. feb 2010

Bambulka. Na mňa sa za posledný rok a pol všetky h.v.á sypú. Niekedy je toho fak veľa.😢 to som ani zrkadlo nerozbila...