• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Som malému vyliečila sople. Som s ním včera bola hodinu večer vonku sa vysoplil troch a už sa mu dobre dýcha. Som počula,že najlepšie na sopel je mráz. Dávala som mu aj libenar a sinupret a už je sopel za 3 dni fuč. Dúfam,že sa už neukáže.:angry:
10. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti aj ja som tam chodila s Miškou ked mala až dva roky .. sa tam vybláznila s deťmi ... tiež myslím že Linduška je ešte malá, to len že tam aspoň s maminkami pokecáš
10. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi asi na tom niečo je, bo ked je vonku mráz, mne len tak sopel vyťahuje :slight_smile:
10. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka - IP
10. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako plánujete letnú dovolenku? Máte už niekto niečo? Ja som akorát vyslala mm do mesta po katalógy a pojdeme si čosi nájsť.
10. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kreksina vravela ze teraz tam chodia same male deti,9 mesacne a tak,uvidim pojdeme pozret a potom sa rozhodneme.zuzi my vychytame v lete nejaky lastminute urcite letecky lebo lindusku v autobuse trapit nebudem,ze taliansko je dobre pre deti a tam sme este neboli..a co planujete vy?
10. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
známy nás volali do bibione, ale mm tam nechce, on by len bulharsko ... lenže to iba letecky a na to zase nemáme ... takže tento rok zase asi iba k bratrancovi na chalupu a skočíme do podhájskej
10. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nám letná dovolenka v zahraničí nehrozí :frowning2: chceli by sme v lete začať vybavovať stavebné povolenie, projekty, ... tak asi nebude začo :frowning2: pôjdeme max. na pár dní niekam v SR ved tu je aj tak najkrajšie :wink:
nechce sa niekomu zajtra prísť na kávu budeme doma :wink:
10. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na dovcu tiez tento rok nepojdeme, teda myslim k moru, Olivia je este mala, keby mala aspon dva rocky a potrebujeme este peniazky na dorabky. hlavne jedalensky stol a stolicky, dvere interierove a zabradlie na schodiste ... no a este kopec veci ale tieto su priorita cislo 1 :slight_smile:
10. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja na dovču chcem ísť,ale iba sama s malým. K moru by som aj išla,ale iba letecky. Uvidím aký bude v lete. Išla by som aj s kamoškou a malý by to mal gratis. Už teraz začínam šetriť.
No a teraz idem hodiť sprchu a šup šup do Púchova. Idem pozreť prababku,tá bude prekvapená,keď ma zbadá.
11. feb 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló, prídite aj ku nám niekto na kávu. Tiež budeme doma, lebo muž si zobral auto do roboty a vonku kydá, tak pojdeme na prechádzku asi až poobede.
11. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mi by sme prišli radi ale tiež nemám auto :confounded:
11. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata.Vidim ze riesite dovolenku.No u nas nehrozi.....az ked mala bude vacsia.Ale kdesi blizko na Sk mozno?
My sme chori po dlhej dobe.Chytila je riadna choroba.Tamka mala od stredy horucky 39 a az do vcera vecera a v noci len 37,5.Ma chytene hlasivky a kaslala ako hrniec,ale uz to bude lepsie.Tak teraz som do obeda doma ja a potom idem do roboty a takto sa striedame s mangelom. :astonished: .Este ze mam volny vikend asi by muza porazilo aj ked on je dost starostlivy.
11. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sa pomaly balime,takze zbohom tatry a jupii ahoj moja milovana povazska:slight_smile: zajtra hodim foto na net nech vidite clapkajucu sa lindusku
11. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak do Pu som nešla,lebo malý bol nevyspaný,pišťal,tak sme išli poobede na Moravu na nákupy.
No amen s mojim malým. Vo vozíku sedieť nechcel ani 5 sekúnd.:angry:
11. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,čo uchmatol,tak hádzal do vozíkov iným ľudom. Potom som zbadala ako ťahá v ruke dekel z odpadkového koša, kartón vajec skoro zhodil. No a nechcel potom ani chodiť,tak sa hádzal na kolená. Môj brácho bol z neho hotový. Ho musel na rukách vláčiť. To ho mal možno pol hoďku a bol k.o.:sweat_smile:
11. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebi ani náš nechce vo vozíku sedieť ale zabaví sa ked niečo papa tak v tescu naša cesta najskôr vedie k rožkom :grinning:
11. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka Tamke posielame cmuk nech sa rýchlo vyzdraví...

ivet nebola si dnes po piatej pred domom, som išla do zušky a asi som ťa videla???
11. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka, bola som. Čo si sa nezastavila? Boli sme s malým vonku po ôsmich dňoch, dúfam, že je už preliečený. Môj malý v poslednej dobe chytí každú chorobu, čo letí okolo :frowning2:
11. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ip :slight_smile:
11. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dnes sme mali super deň ráno jakubko rozmotal pol toaletného potom som ho našla hrať sa s nožíkmi a vydličkami a nakoniec vyčiapkal chuderke rybke pol akvária vody na zem a ryba chudera sa musela od strachu aj pomiatnúť tak som to vzdala a išli sme sa von vyvetrať a on si po pol hodine chodenia a zbierania kamienkov po ceste sadol do najväčšieho blata ktoré bolo na ceste :wink: ale pekne spokojne si potom pospinkal 2 hodiny a poobede sa hrajkal tak som sa nemohla na neho ani hnevať :sweat_smile:
no nemám zlaté dieťa :dizzy_face:
11. feb 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas ivka mas :slight_smile:
11. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi máš :wink:

ivet ja som si nebola na stopro istá či si to ty ... akurát si asi vychádzala z domu a ja som išla pre Zuzku a ked sme sa vracali tak už si tam nebola ... ale teraz ked už viem presne ktorý dom si, tak určite nabudúce zakričím
11. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako mam hrat ten farmville ja tomu akosi nechapem a ako si vas tam pridam ako priatelov?
11. feb 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa sme vstávali pred siedmou :frowning2: a čím dalej tým sa to stáva častejšie mám pocit že si spinkanie do deviatej nebudem vychutnávať dlho :cry:
12. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ked si otvoríš farmu, (pošlem ti žiadosť) tak je tam my neighbors a pošleš všetkým čo hrajú žiadosť ... ony potvrdia a sú tvoji susedia

ostatné ťa budeme navigovať ... tuším všetky odchádzajú z akvárka
12. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kočky, aj ja sa chcem k vám pridať do hry na pc- ja už som 3roky nehrala nič a to ma raz pri tom nechal mm večer a keď vstával do roboty našiel ma tam- aach zlaté časy :grinning:
No Ivka a to ti už malý vymaľoval sudokrémom obyvačku?? a teraz mi usb kľúč schováva do tlačiarne a ja šťastná ako sa pekne hrá a ja vám môžem písať :sweat_smile:
12. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kreksinka len sa s ním ponatieral po celej tvári :grinning: ale našťastie ho nejedol :wink:
12. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak všetcia komplet rodina od včera vraciame, kadíme -- všetcia hnisavá angína s brušnou chrípkou
o.i. babinka už je pri svojej láske. barborka je statočná, nie ako maminka
12. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, IP.
12. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok